رفتن به مطلب

بانوکده / یک نظرسنجی خانومانه. دی:

ارسال های توصیه شده

طبیعتی که داریم ازش حرف میزنیم بکر!ولی تقریبا لمیزرع!:ws3:

ولی هر غلطی میشه توش کرد:w16:

از همون طبيعتاييه كه مارمولك و سوسمار كوچولو دارن ديگه. dreamyeyesf.gif

با آسفالت و بتن ميخواين بيچاره‌ها رو فراري بدين :sad0:

كويرم تقريبا لم يزرعه. ولي كوير بودنش مهمش كرده!

من اصن با اين تمدناي بتني مخالفم!

بياين برين پسته و خرما و نيشكر! بكارين اونجا از حالت لم يزرع خارج شه. :w02:

انقد همه‌جا رو انسان نشين ميكنيد بعدا دوباره راه ميوفتيد طبيعت مصنوعي ميسازيد. نكنيد اين كارا رو TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نگاری جان عزیزم چیزی که میگی درسته یعنی همه چی داره و هیچی نداره که میخوایم داشته باشه!حالا ماساژم میتونه داشته باشه ولی شما تخفیف بده و به ماساژوره خانوم رضایت بده:ws3:
نههههه منظورم از هيچي نداره, نبوده اون امكانات مذكري ك نام بردم بود:" :دي

اممم... راسي ميگم اگه يادت بود من كيم اصن بام حرف نميزديااا :)))) گفتم يهو در حقت خيانت نكنم :biggrin:

من ك پامو همچين جايي نميزارم:icon_razz: ولي امكانات و سالنهاي آرايشي, ورزشي, رقص,.... ازين وسايلي ك تو پاركاي آبي استفاده ميشه... سالناي بازي واسه ولو كردن بچه هاشون...

اينا:w02:

اين طرحايي كه بچه ها هويجوري در اختيارت ميزارنو كجا ميخاي استفاده كني حالا? :whistle::w02:

لینک به دیدگاه
نههههه منظورم از هيچي نداره, نبوده اون امكانات مذكري ك نام بردم بود:" :دي

اممم... راسي ميگم اگه يادت بود من كيم اصن بام حرف نميزديااا :)))) گفتم يهو در حقت خيانت نكنم :biggrin:

من ك پامو همچين جايي نميزارم:icon_razz: ولي امكانات و سالنهاي آرايشي, ورزشي, رقص,.... ازين وسايلي ك تو پاركاي آبي استفاده ميشه... سالناي بازي واسه ولو كردن بچه هاشون...

اينا:w02:

اين طرحايي كه بچه ها هويجوري در اختيارت ميزارنو كجا ميخاي استفاده كني حالا? :whistle::w02:

اولا که تو شایدم بدونم!!!!!شایدم تو ندونی!:a030:

ولی در هر حال تو خواسته هاتو بگو!:vahidrk:

لینک به دیدگاه
یه سفره خونه سنتی هم باشه که کله پاچه بخوریم کسی هم بهمون چپ چپ نگاه نکنه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مگه الان نگاه میکنن؟!!!!

والا ت حالا کسی به من چپ چپ نگاه نکرده!وگرنه چششو در میاوردم!

:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

درود

يك سري پيشنهاد هاي عمومي هست كه تو تاپيك قبلي دادم

ولي در كل بايد نياز ها شناسايي بشه و براي رفع اونها طرح داد

نمي دونم چرا تا بحث محيط تك جنسيتي براي زن ها مي شود اولين چيز هايي كه به ذهن ما مي رسد لباس هاي باز و تردد با مايو هاي چند تيكه و اينها هست.

به هر حال اينها هم خوب هست ولي بايد كنترل شده باشد يعني در كل محوطه اجازه رفت و آمد با لباس هاي خيلي خاص داده نشود.

اما پيشنهاد هاي من:

-سالن هاي مديتيشن

-انواع سالن هاي ماساژ

-آب درماني

-طب سوزني

-چون محيط شما محدود است تردد وسايل ماشيني را ممنوع كنيد و از دوچرخه يا سه چرخه هاي پايي و يا درشكه و اسب بهره بگيريد.

-محيط گرم جنوب را با سايه سازي هاي طبيعي توسط درختان سازگار با محيط زيست دلپذير تر كنيد

-از معماري سنتي منطقه بهره بگيريد تا هماهنگي بيشتر طبيعت با سازه ها را به همراه داشته باشيد

-برنامه هاي شبانه مانند نمايش هاي رقص و آواز ايراني برپا كنيد و اجازه دهيد هنرمندان زن ايراني محيطي براي بروز هنر خود داشته باشند

-علاقه ي وافر دختر هاي ايراني به برنزه كردن را در نظر بگيريد و محيطي زير نظر يك كادر مجرب براي بهره گيري از افتاب طراحي كنيد تا حداقل درست و با حداكثر ايمني برنزه كنند.

-پيست ماشين سواري و اسب سواري و... رو موافق نيستم چون اين محيط ها رو در كليت طرح مي سازيد و محيط هايي نيستند كه نياز به جدا سازي داشته باشند.

----------------

بعدا باز هم مزاحم ميشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم به عنوان یه مذکر با جداسازی زن ها و مردها مخالفم، سالهاست که مخالفم، اما در هر صورت سیاست جداسازانه و تفکیک کننده ی حکومت، روی شکل گیری فضاهای شهری در کل ایران تاثیرگذار بوده و قابل انکار نیست، درسته که جداسازی زن و مرد در کل منجر به اروتیک شدن جامعه میشه اما با فرض اینکه کلا هاله ها و فواصل شخصی زنان در جامعه ایران به صورت غالب، حضور مردها را برنمیتابه، نظر خودتون رو بگید.

حالا من فرضیات مسئله رو موجود فرض میکنم، و تصور میکنم تو این جزیره فقط زن ها می تونند برن و تا کیلومترها اثری از هیچ مردی نیست!

خب مهمترین چیزهایی ک به ذهنم میرسه اینه که ببینم زن ها از چ امکانات و فرصتهایی در فضاهای عمومی ایران محرومند.

یکی مسئله حجاب هست. درسته ک خیلی از خانومها، اعتقادی به حجاب در برابر آقایون ندارند، اما در هر صورت قوانین این مسئله رو محدود کرده! پس اولین مسئله اینه که این جزیره طوری باشه که خانمها بتونن بی حجاب و با تیپ های مختلف توش بگردند.

خب! حالا میریم سراغ یه مرحله بالاتر ! استخر روباز! ساحل آرام! به نحوی که خانومها بتونن توش دراز بکشن و کاملا راحت باشن و حموم آفتاب بگیرن.

در کنار این استخر میتونه خدمات ماساژ، سولاریوم، انواع سونا، خشک و بخار، عطرآگین و ولرم و... ، به علاوه ی اتاقک های spa و ... قرار بگیره

توی این جزیره میشه خدماتی مثل مانیکور و پدیکور هم به صورت رایگان قرار داد.

ضمن اینکه یه کلینیک آب درمانی مخصوص خانومها مخصوص ریلکسیشن و بهبود سلامت تن با استفاده از آبگرم و... میشه درونش قرار داد.

رستوران های دریایی مخصوص خانمها به نحوی که ماهی یا میگو رو زنده از آب بگیرن و همونجا بزنن بر بدن!

یه پیشنهاد دیگه هم برای دوستان ضد مرد (و نه فمنیست) دارم ! میتونن عکس یه سری مرد رو سیبل کنن و مسابقات دارت برگزار کنند!

فعلا اینا به ذهنم رسید!

توروخدا به جیمی نگووووو :banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درود

يك سري پيشنهاد هاي عمومي هست كه تو تاپيك قبلي دادم

ولي در كل بايد نياز ها شناسايي بشه و براي رفع اونها طرح داد

نمي دونم چرا تا بحث محيط تك جنسيتي براي زن ها مي شود اولين چيز هايي كه به ذهن ما مي رسد لباس هاي باز و تردد با مايو هاي چند تيكه و اينها هست.

به هر حال اينها هم خوب هست ولي بايد كنترل شده باشد يعني در كل محوطه اجازه رفت و آمد با لباس هاي خيلي خاص داده نشود.

اما پيشنهاد هاي من:

-سالن هاي مديتيشن

-انواع سالن هاي ماساژ

-آب درماني

-طب سوزني

-چون محيط شما محدود است تردد وسايل ماشيني را ممنوع كنيد و از دوچرخه يا سه چرخه هاي پايي و يا درشكه و اسب بهره بگيريد.

-محيط گرم جنوب را با سايه سازي هاي طبيعي توسط درختان سازگار با محيط زيست دلپذير تر كنيد

-از معماري سنتي منطقه بهره بگيريد تا هماهنگي بيشتر طبيعت با سازه ها را به همراه داشته باشيد

-برنامه هاي شبانه مانند نمايش هاي رقص و آواز ايراني برپا كنيد و اجازه دهيد هنرمندان زن ايراني محيطي براي بروز هنر خود داشته باشند

-علاقه ي وافر دختر هاي ايراني به برنزه كردن را در نظر بگيريد و محيطي زير نظر يك كادر مجرب براي بهره گيري از افتاب طراحي كنيد تا حداقل درست و با حداكثر ايمني برنزه كنند.

-پيست ماشين سواري و اسب سواري و... رو موافق نيستم چون اين محيط ها رو در كليت طرح مي سازيد و محيط هايي نيستند كه نياز به جدا سازي داشته باشند.

----------------

بعدا باز هم مزاحم ميشم:icon_gol:

نمیدونم تو مکانیک در چه وضعی هستی ولی اگه یه روز خدایی نکرده بیکار شدی به من بگو ببرمت جامعه شهرسازی:a030:

لینک به دیدگاه
نمیدونم تو مکانیک در چه وضعی هستی ولی اگه یه روز خدایی نکرده بیکار شدی به من بگو ببرمت جامعه شهرسازی:a030:

از نظر مكانيكي بيكارم:ws3:

دارم تو كار مهندس كشاورز ها فضولي ميكنم فعلا:a030:

لینک به دیدگاه

هرچی میسازید اونجا فقط سردرش بزنید از ورود هرگونه موجود سبیل دار و با حجاب کامل معذوریم...

چه آقا چه خانمهای ارشادیون یا از اینها که میبیننشون یاد قم و اون طرفها می افتید.......آدم تنش میلرزه دیگه بره اون سمتها:whistle: الان جزیره کیش و حتی آنتالیا هم شده اونجوری...

یک سالن ورزشی و سالن رقص همراه با مسابقات رقص بدون مزاحم :hapydancsmil:

پلاژ امن البته رودخونه هست دریا نیست میشه همون استخر روباز

مسئولین حمل و نقل هم میشه خانمهای همون منطقه باشند یجور اشتغال زایی میشه برای خانمهای همون منطقه:ws37:

لینک به دیدگاه
همینه دیگه اون جزیره ام میشه جزیره گناه مردا زیرآبی شبا میا اونجا:ws28:

از نظر من که اشکالی نداره :ws3:میگیم نما شیشه ای باشه که زیرآبیا راحتر بتونن همه جا ببینن :w02:

لینک به دیدگاه

يك چيزي هم تو ذهنم هست ولي تيغ دو لبه هست

مراكز روانكاوي و مشاوره ي رايگان يا كارگاه هاي آموزشي خانواده.علت اين پيشنهاد من اين هست كه اكثريت دختر هاي دهه ي 50 تا الان ديدشون به خانواده و بچه داري خيلي پوچ هست و اين پوچي هم ناشي از بيزاري از نقش مادرانشان به عنوان خانه دار و بشور و بساب و بپز هست و دوست دارند كه نقش پررنگ تري در اجتماع داشته باشند.اما اين دستاورد به بهاي از بين رفتن تربيت نسل هاي بعدي بدست اومده.

اكثر مادران جوان ما داراي بچه هاي پرخاشگر/چاق/لوس/بي ادب/تنبل/و... هستند.

يا اينكه در حال حاضر در جامعه ي ما نوع رفتار با نوجوان و جوان تعريف نشده است و در اكثر خانواده ها سعي و خطايي هست.

فكر ميكنم ايجاد يك محيط فكري رايگان و در عين حال جذاب خيلي كمك به اين موضوعات ميكنه.

البته گفتم كه اين يك تيغ دو لبه هست چون مشاوره هاي غلط و ناكارآمد مشكل رو دو چندان ميكنه.

مثلاطرف بياد بشينه به مادر بگه براي پرورش حيا در پسرانتان در خانه با حجاب بگرديد خوب خيلي احمقانه هست.

براي همين اين پيشنهاد من وقتي جنبه ي جدي ميگيره كه اول بتونيم تيم مشاوره ي كارامد داشته باشيم.

لینک به دیدگاه
يك چيزي هم تو ذهنم هست ولي تيغ دو لبه هست

مراكز روانكاوي و مشاوره ي رايگان يا كارگاه هاي آموزشي خانواده.علت اين پيشنهاد من اين هست كه اكثريت دختر هاي دهه ي 50 تا الان ديدشون به خانواده و بچه داري خيلي پوچ هست و اين پوچي هم ناشي از بيزاري از نقش مادرانشان به عنوان خانه دار و بشور و بساب و بپز هست و دوست دارند كه نقش پررنگ تري در اجتماع داشته باشند.اما اين دستاورد به بهاي از بين رفتن تربيت نسل هاي بعدي بدست اومده.

اكثر مادران جوان ما داراي بچه هاي پرخاشگر/چاق/لوس/بي ادب/تنبل/و... هستند.

يا اينكه در حال حاضر در جامعه ي ما نوع رفتار با نوجوان و جوان تعريف نشده است و در اكثر خانواده ها سعي و خطايي هست.

فكر ميكنم ايجاد يك محيط فكري رايگان و در عين حال جذاب خيلي كمك به اين موضوعات ميكنه.

البته گفتم كه اين يك تيغ دو لبه هست چون مشاوره هاي غلط و ناكارآمد مشكل رو دو چندان ميكنه.

مثلاطرف بياد بشينه به مادر بگه براي پرورش حيا در پسرانتان در خانه با حجاب بگرديد خوب خيلي احمقانه هست.

براي همين اين پيشنهاد من وقتي جنبه ي جدي ميگيره كه اول بتونيم تيم مشاوره ي كارامد داشته باشيم.

بسيار عالي...چه جملات حكيمانه اي ،من كه خيلي موافقم.

لینک به دیدگاه

سالن آرایش،سالن خدمات پوستی و زیبایی، فضای بازی برای بچه ها ،مهد کودک ، تئاتر و مراسم هنری خیلی ضروریه .... و همچنین با توجه به جزیره ای بودن این مکان امکانات ماهیگیری و قایقرانی خیلی عالیه اگه باشه

يه سوال؟مگه توي جزيره علاوه بر خانوما بچه هام هستن؟:ws38:

من نمي دونم چرا هميشه بچه هاي كوچيك بايد آويزون ماماناشون باشن؟!:banel_smiley_4:

به نظر من وقتي خانوما براي يه مدت مي خوان برن اين جزيره،بچه ها رو بسپارن دست آقايون...يه كسب تجربه اي هم براي آقايون ميشه...نه؟:ws28:به نظر خودم كه فكر خوبيه:a030:!!!(البته من خودم بچه ها رو دوست دارم ولي در اين مورد خاص فرق مي كنه...قراره بهمون خوش بگذره!:w02:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...