رفتن به مطلب

بانوکده / یک نظرسنجی خانومانه. دی:

ارسال های توصیه شده

خوبه ...

استقبال ميكنم ...:ws3:

امممم

امكان تردد هر طور كه بخوام ....(از ورودي ميخوام با مايو بيام تو:ws3:با همونم تردد كنم ..:ws28:. :w16:

هيچ عامل گير دهنده اي در اين جزيره وجود نداشته باشه .به دور از خواهران زينب...باشه جزيره رو سر سازندش خراب ميكنم...:banel_smiley_4:

ويلا و هتل مدرن باشه ...از جاهاي سنتي زياد خوشم نمياد....

استخر پر از گل رز ...رو باز...

پارك آبي...

ماساژ(نباشه نميام)...

سولاريوم ...

سالن ورزش...

من غذايي دريايي دوست ندارم پس رستوران غير دريايي ...:ws37:

كافي شاب ...

بستني در دسترس به وفور.......

اممم....پيست رقص...رو باز كنار ساحل...

اممم....شهربازي....

پيست كارتينگ ...

پيست پينت بال ...

پيست سواركاري...

آموزش شنا...

سالن آرايش....

تردد با ماشين ممنوع باشه ...

تردد با اسب يا ..دوچرخه باشه...

درمانگاه و داروخانه بايد داشته باشه ...

سوپر ماركت (همه چي داشته باشه )

و اينكه رعايت بهداشت اجباري باشه و رعايت نشدنش جريمه داشته باشه ...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

يه سوال؟مگه توي جزيره علاوه بر خانوما بچه هام هستن؟:ws38:

من نمي دونم چرا هميشه بچه هاي كوچيك بايد آويزون ماماناشون باشن؟!:banel_smiley_4:

به نظر من وقتي خانوما براي يه مدت مي خوان برن اين جزيره،بچه ها رو بسپارن دست آقايون...يه كسب تجربه اي هم براي آقايون ميشه...نه؟:ws28:به نظر خودم كه فكر خوبيه:a030:!!!(البته من خودم بچه ها رو دوست دارم ولي در اين مورد خاص فرق مي كنه...قراره بهمون خوش بگذره!:w02:)

اتفاقا ایده ی بسیار خوبی هست مهدکودک برای کودکان که به صورت 24 ساعته بچه ها رو نگه دارند مثلا توی kurbad konigestein این کار رو انجام دادن.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من داشتم پیشنهادای بچه ها رو می خوندم ...خواستم با اجازه همتون یه چیزی رو مطرح کنم

اصلا بچه ها مساحت زمین موجود و در نظر نمی گیرن مساحتمون فقط 4 هکتاره ها!!!!!

اینکه بچه ها تو پیشنهاداشون گفته بودن پیست اسب دوانی :w58: می دونید پیست اسب دوانی چه مساحت زیادی می طلبه یا همچنین پیست کارتینگ.....رالی :banel_smiley_4:!!!!!!!

یا یه پیشنهاد این بود که تردد به وسیله اسب و کالسکه باشه !!!!! به جون خودم واقعا سه هکتار خیلی مساحت کمیه ...پیاده می شه توش تردد کرد :ws3: اگه اسب و اینا بیارین که آدما زیر دست و پای اسپه له می شن

برای ورزشا یه سالن چند منظوره اگه باشه بنظرم کفایت می کنه :ws37:

و در نهایت اینکه پیشنهاداتون یه ذره به عرف جامعه هم نزدیک باشه بد نیست ها ...آخه به این فکر کنید قراره طرح در نهایت به تصویب چه کسایی برسه :whistle: و همچنین اینکه طراح نمی تونه تعیین کنه چه کسایی مسئول نظارت به این فضا باشن پس اینقد رو این موضوع مانور ندین :ws37:

با توجه به واقعیتای موجود جامعه فک کنید ببینید چه چیزایی می شه پیشنهاد داد که هم نیازای خانومو تو اوقات فراغتش بر طرف کنه هم تو یه گوله جا ،جا بشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آقا من همچنان كه عصبانيت خويش را از به هم زدن زندگي جانوران عزيز اعلام ميدارم، يه سوال مطرح شد برام.

از نظر فرهنگي اين مسئله حل شده؟ :ws38:

توي جنوب خيلي چيزا فرق داره با تهران يا شهراي شمالي.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

اگه یه چنین جزیره ای باشه عالی میشه

البته به قول دوستان با استخر و طبیعت زیبا و راکز خرید متفاوت و خونه های چوبی و آلاچیق های متفاوت و وسایل بازی و مسابقات گروهی و ... :ws52:

اگه بود عالی میشد:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

طراحی یه جزیره مستقل با یه مجتمع مخصوص بانوان خیلی با هم فرق میکنن. با این مساحتی که گفتن (۴هکتار) مسلما فکر اولی رو باید از سر بیرون کرد. اگه منظور طراحی پارک های مخصوص بانوانه، باید امکانات ورزشی و تفریحی کامل داشته باشه. راه اندازی یه مرکز فرهنگی هم می تونه ایده جالبی باشه. جایی که توش خانما بتونن راحت و بدون دغدغه حضور آقایون:ws3: کتاب بخونن، به موسیقی مورد علاقشون گوش کنن و ...

موقع طراحی این جور مجموعه ها باید طرح های اجرا شده (مثه پارک بانوان تهران) رو کاملا ارزیابی کرد ( به خصوص از بعد فرهنگی).نباید اشتباه های اونا رو دوباره تکرار کرد.:ws37: مثلا یکی از محدودیت هاش نداشتن دید مناسب به خاطر خفظ محرمیته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...