رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

لیونل مسی موفق شد عنوان خلاق ترین بازیکن دنیا را از تونی کروس گرفته و از آن خود کند.

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، امروز فهرست 10 بازیکن خلاق برتر دنیا در سال 2015 را معرفی کرد که در این میان مسی با 177 امتیاز، بالاتر از اینستا و پیرلو این عنوان را از آن خود کرد.

Messi_CROP.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لئو مسی در ابتدای بازی دیشب دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو طی مراسمی ویزه از پنجمین توپ طلایش که چند روز قبل به دست آورده بود ، رونمایی کرد.

%D8%AA%D9%88%D9%BE-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%B3%DB%8C.jpg

%D8%AA%D9%88%D9%BE-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%B3%DB%8C.jpg

Barcelona-v-Athletic-Bilbao.jpg

lionel-messi-of-fc-barcelona-holds-up-the-fifa-ballon-dor-trophy-to-picture-id505416146

lionel-messi-of-fc-barcelona-leaves-on-the-pitch-the-fifa-ballon-dor-picture-id505416172

جرارد پیکه مدافع بارسلونا با انتشار عکس فوق به تعریف و تمجید از لئو مسی پرداخت.

متن پیام پیکه در تویتر :

"فراتر از یک بازیکن ... فراتر از یک تیم ... فراتر از یک باشگاه"

barcelona-players-pose-with-lionel-messi-and-the-fifa-ballon-dor-to-picture-id505416176

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

رافائل نادال ستاره اسپانیایی دنیای تنیس که یکی از هواداران متعصب ریال مادرید و از سهام دارن این تیم نیز است نتوانست بهترین بودن مسی فوق ستاه بارسلونا را انکار کند و او را بهترین دانست.

123145313-9-10-93423011451379988.jpg

""مسی بهترین بازیکنی است که دیده ام، یک بازیکن مهم در عرصه ورزشی است و از دیدنش لذت می برم"

لینک به دیدگاه

خوان ماتا ستاره ی اسپانیایی سابق چلسی و کنونی منچستریونایتد در پاسخ به سوال خبرنگار از وی می پرسد : سرسخترین بازیکنی که قبلا با او مواجه شدی چه کسی است ؟ و این بازیکن در پاسخ می گوید ؛ لیونل مسی ، او سرسخترین بازیکنی است که مقابل آن بازی کردم .

123140012072782-10153596537732349-7927923066239168986-n1444232042.jpg

لینک به دیدگاه

وبسایت یوفا در تازه ترین اینفوگرافی خود به مقایسه دو فوق ستاره فوتبال جهان یعنی نیمار برزیلی که به تازگی 24 ساله شده است و کریس رونالدو پرتغالی پرداخته است.این مقایسه مربوط به سن 24 سالگی رونالدو است.

1231438cahjzmdukaaucce1454759031.png

مقایسه نیمار و رونالدو در سن 24 سالگی:

گل های رسمی :

نیمار 209 / رونالدو : 111

گل های ملی :

نیمار 49 / رونالدو : 21

گل هایی که در لیگ به ثمر رسانده اند:

نیمار 100 / رونالدو : 80

گل هایی که در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده اند:

نیمار 16 / رونالدو : 11

جام هایی که کسب کرده اند:

نیمار 14 / رونالدو : 7

لینک به دیدگاه

داوید لوییز ستاره خط دفاعی تیم پی اس جی به تمجید از مسی و نیمار فوق ستاره های بارسلونا پرداخت:

1231382david-luiz-420871447230958.jpg

"قطعا مسی بهترین بازیکن تمام ادوار است و رکورد های تاریخی بسیاری را جا به جا کرده است و باید به او احترام گذاشت."

لینک به دیدگاه

لیونل مسی در حالی که این فرصت را داشت تا دیشب سیصدمین گل خود در لالیگا را به ثمر برساند اما در نهایت از خودگذشتگی و فروتنی این پنالتی و گل را تقدیم سوارز کرد ، کاریکه بازیکنان معدودی در دنیا قادر به انجامش هستن .

0fedc55f-34b2-4af0-bbc6-6b1daf58bfc9.jpg

431f6ddf-75e9-4938-93be-043d5eb4fcb3.jpg

مسی که پشت ضربه ی پنالتی بود تصمیم گرفت تا فرصتش را به سوارز بدهد و کمک کند مهاجم اروگوئه ای اختلافش را در جدول گلزنان افزایش دهد .

لینک به دیدگاه
لیونل مسی در حالی که این فرصت را داشت تا دیشب سیصدمین گل خود در لالیگا را به ثمر برساند اما در نهایت از خودگذشتگی و فروتنی این پنالتی و گل را تقدیم سوارز کرد ، کاریکه بازیکنان معدودی در دنیا قادر به انجامش هستن .

0fedc55f-34b2-4af0-bbc6-6b1daf58bfc9.jpg

431f6ddf-75e9-4938-93be-043d5eb4fcb3.jpg

مسی که پشت ضربه ی پنالتی بود تصمیم گرفت تا فرصتش را به سوارز بدهد و کمک کند مهاجم اروگوئه ای اختلافش را در جدول گلزنان افزایش دهد .

مرام فقط مسی

لینک به دیدگاه

لیونل مسی برترین گلزن تاریخ لالیگا دیشب با گلزنی برابر اسپورتینگ خیخون وارد رده ی جدیدی شد .

او حالا وارد رده ی 300 شده است .

barcelona-release-video-celebrat-1024x576.jpg

لیونل مسی ستاره ی آرژانتینی بارسلونا رکورد جدیدی در لالیگا را به نام خود ثبت کرد . مسی که بهترین گلزن تاریخ لالیگا است امشب با گلزنی برابر اسپورتینگ خیخون موفق شد تا به سیصدمین گل خود در این رقابت ها دست یابد .

لینک به دیدگاه

مسی دیشب با گلزنی برابر اسپورتینگ خیخون موفق شد تا 10 هزارمین گل رسمی بارسلونا را به ثمر برساند.

lionel-messi-of-fc-barcelona-celebrates-after-scoring-the-opening-picture-id501081546

لازم به ذکر است همچنین 9000 مین گل بارسلونا را نیز مسی به ثمر رساند . او در سال 2010 در بازی برابر آلمریا موفق به زدن 9 هزارمین گل رسمی تاریخ بارسلونا شد .

بدین ترتیب برترین بازیکن تاریخ با زدن 9 هزارمین و 10 هزارمین گل تاریخ بارسلونا نام خود را در این باشگاه جاودانه کرد.

لینک به دیدگاه

خورخه والدانو در باره هویت مسی در بارسلونا صحبت کرده و همچنین دلایل ناموفق بودن او را در عرصه ملی بررسی کرده است.

ملی پوش سابق آرژانتینی و مربی رئال مادرید بر این باور است که با وجود مربیانی مانند گواردیولا و انریکه، مسی کلید موفقت های باشگاه کاتالان در سال های اخیر بوده است. والدانو هم وطن خود را در بارسا با آلفردو دی استفانو در رئال مادرید مقایسه کرده، کسی که از سال 1953 به رئال مادرید پیوست و 5 جام اروپایی و 8 قهرمانی در لالیگا را با این تیم کسب کرد.

1231411valdano-ni-pep-ni-luis-enrique-es-el-barca-de-messi1455884730.jpg

وقتی از والدانو در باره اینکه چه چیزی هویت اصلی بارسلونا را نشان می دهد پرسیدند به موندو دیپورتیوو گفت: جواب این سوال بسیار ساده است و آن چیزی نیست جز نام لیونل مسی. مادرید در زمان دی استفانو درخشش زیادی داشت. آنها آلفردو را در سن 27 سالگی به رئال آوردند، تقریبا سنی که مسی در آن است.

مسی برای مقایسه شدن با مارادونا گزینه خوبی است. کسی که بیشتر برای قهرمانی در جام جهانی و شکست انگلیس مشهور است. شخصیت مسی در بارسلونا شکل گرفت. هر کسی که از بیرون باشگاه بیاید، کم یا زیاد، از جایی دیگر آمده. اما در مورد مسی چنین چیزی صحیح نیست. بارسا می داند چطور از مسی استفاده کند. تمامی تیم به طریقی چیده می شود که مسی بتواند در آن سهمی داشته باشد. در آرژانتین اوضاع کمی فرق می کند.

آنها نمی دانند که شما باید توپ را به مسی بدهید حتی اگر او توسط چند مدافع تحت کنترل باشد. در آرژانتین پاس های کمتری به مسی داده میشود.

برای همین در بازی های ملی کارایی او کمی با بارسلونا متفاوت است. این که بخواهیم او را برای این موضوع سرزنش کنیم غیر معقول است. این همان چیزی است که برای زیدان زمانی که به رئال مادرید پیوست پیش آمد.

مسی تا کنون توانسته 26 جام در مقاطع مختلف با بارسلونا به دست آورده.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

زلاتان فوق ستاره باشگاه پاریسن ژرمن در کنفرانس مطبوعاتی این تیم کنایه های جالبی به مادریدی ها زد .

زلاتان یکی از بهترین مهاجم های تاریخ فوتبال است ، این مهاجم سوئدی در سال های گذشته سابقه حضور در باشگاه بارسلونا را داشته است اما به علت برخی از مشکلات که با پپ گواردیولا برایش به وجود آمد مجبور شد بارسلونا را ترک کند اما در هر صورت زلاتان علاقه زیادی به بارسا دارد ، حال در ادامه برخی از کنایه های این مهاجم سوئدی را دنبال میکنیم .

1231454xavizlatan-ibrahimovic-xavi-21-04-2015-barcelone-paris-saint-germain-1-4finale-retour-champions-league-20150422115018-41651457520539.jpg

دیدار بین رئال مادرید و آس رم ؟

یه بازی خیلی عادی بین تیم سوم لالیگا و سوم سری آ است .

مسی ، رونالدو یا گرت بیل ؟ کدوم بهتره ؟

بدون شک مسی بهترین است ، کریس هم بد نیست ... ولی بیل ؟ من اینو نمیشناسم ، بیل دیگه کیه ؟ ! .

لینک به دیدگاه

بازی در کنار مسی یکی از قدرتمندترین جذابیت های باشگاه بارسلونا در جذب بازیکنان بزرگی است که در تیم های دیگر بازی میکنند .

soc_g_messi_b1_1296x729.jpg&w=738&site=espnfc

بارسلونا همواره قدرتی اغوا کننده داشته است اما اثر کشش ناشی از بازی در کنار ستاره ی آرژانتینی بارسلونا باعث میشود تا این کشش به صورت تصاعدی در جذابیت آن ضرب شود .

به طور مثال در بارسلونا میتوان به نیمار و لوئیس سوارز و سایر بازیکنان نگاه کرد که رویای خود را در کنار بهترین بازیکن محقق کردند .

نیمار هم پیش از پیوستن به بارسا بارها گفته بود که آرزو دارد در کنار بهترین بازیکن جهان بازی کند.

پل پوگبا , پائولو دیبالا , داوید آلابا و لروی سانه همه از لیونل مسی تمجید کرده اند .

پائولو دیبالا

در ماه ژانویه پس از بازی یوونتوس و رم مهاجم جوان آرژانتینی , پائولو دیبالا در مصاحبه ای گفت : " من میخواهم در کنار مسی بازی کنم " . یک سال قبل و زمانی که او در پالمرو بود حتی برای تماشای الکلاسیکو به نیوکمپ آمد .

سپس بعد از چند ماه او به یوونتوس پیوست . قیمت او آن زمان 32 میلیون بود اما حالا به راحتی 2 الی 3 برابر است .

Paulo_Dybala_CampNou.jpg

پل پوگبا

پوگبا هم تیمی دیبالا در یوونتوس آن هم از طرفداران مسی است و میگوید مسلما بهترین بازیکن جهان اوست . پوگبا گفته است علاقه مند است تا در کنار مسی در بارسلونا بازی کند .

در واقع او اعتراف کرد که رویای او بازی در کنار مسی است . او همچنین گفت از زمانی که سن کمتری داشت بازی های مسی را دنبال میکرد . در زوریخ سوئیس و در مراسم توپ طلا نیز پوگبا با لیونل مسی به عنوان طرفدار عکس گرفت .

messi-los-engancha-al-barca.jpg

دیوید آلابا

آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ روز پنجشنبه از علاقه اش برای بازی در کنار لیونل مسی گفت . آلابا که عکسش در کنار مسی بر روی جلد ایکس باکس فیفا 2016 در اتریش رفته است در واکنش به این اتفاق در فیسبوک خود نوشت : " بسیار باعث افتخار من است که با لئو هستم . اولین بار مثل یک رویای دوران کودکی ام بود که به حقیقت پیوست " .

img_xmunoz_20160310-212748_imagenes_md_otras_fuentes_messi_y_alaba_en_el__fifa-16_de_austria-kAc--572x697%40MundoDeportivo-Web.jpg

لروی سانه

بازیساز باهوش و جوان تیم آلمانی شالکه 04 یکی از استعداد هایی است که او نیز رویای مسی را در سر دارد . در آلمان میگویند سبک او بسیار با بارسلونا همخوانی دارد .

روزنامه ی بیلد آلمان در اواخر ماه ژانویه از علاقه ی او به بازی برای بارسلونا پرده برداشت . در ماه فوریه رسانه ی آلمانی دیگری نوشت : " سانه تابستان پیشنهاد لیورپول را رد کرد اما در برابر پیشنهاد بارسلونا مقاومت نخواهد کرد . نمیشود او را به خاطر لیونل مسی سرزنش کرد " .

لینک به دیدگاه

جورجو کیه لینی، مدافع ملی پوش یوونتوس که سابقه چندین رویارویی با رونالدو و مسی را دارد، در مورد مهار این دو اعجوبه فوتبال دنیا نقطه نظر جالبی دارد.

1231411chiellini-a-cristiano-se-le-puede-marcar-con-messi-solo-puedes-santiguarte1457625266.jpg

کیه لینی در مورد چگونگی رویارویی و مهار رونالدو و مسی به یورو اسپورت گفت:

یک مدافع باید از خصوصیات فردی و شخصیت مهاجمان روبرویش آگاهی داشته باشد و آنها را خوب آنالیز کند. این مساله در زمین مسابقه به کمکش خواهد آمد.

اگر به رونالدو اجازه ندهید که در موقعیت شوتزنی با پای راستش قرار بگیرد، می توانید او را در بازی مهار کنید.

اما برای مهار مسی باید صلیب کشیده و به درگاه خدا دعا کنید!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خوان ریکلمه بازیکن سابق بارسلونا و ویارئال در آستانه ی دیدار این دو تیم با هم در مصاحبه با مارکا تی وی گفت موفقیت های یک دهه ی اخیر بارسلونا ربطی به سرمربی ندارد !

1231411480%D9%81%D8%BA%D9%811458464055.jpg

سوال :آیا بارسلونای انریکه از بارسای گواردیولا بهتر است ؟

من به موضوع نگاه متفاوتی دارم . من فکر نمیکنم موفقیت ها به این دو مربی مربوط شود .

من فکر میکنم همه چیز را با مسی باید تعریف کنیم .

این دوره , به نام مسی است . زمانی که او بازی نمیکند آنها بازی را از دست میدهند . اگر او نبود آنها نمی توانستند این همه موفق شوند .

من هیچ شکی ندارم !

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سرمربی جدید منچستر سیتی معتقد است لیونل مسی بهترین بازیکنی است که یک تیم میتواند داشته باشد !

پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا و جدید منچستر سیتی در مراسمی در کاتالونیا به موفقیت هایش در بارسلونا و دوران طلایی اشاره کرد و گفت بارسلونا بدون مسی موفق نمیشد !

1231411guardiola-uno-los-invitados-fiesta-latdp-14650725750501465109693.jpg

پپ گواردیولا میگوید امیدوار است مسی 40 سالگی بازنشسته شود .

پپ گواردیولا سرمربی جدید منچستر سیتی شنبه در مراسمی در کاتالونیا حضور یافت . گواردیولا پس از هدایت بارسلونا به بایرن رفت و حالا راهی سیتی شده است .

مربی سابق بارسلونا بین سال های 2008 تا 2012 توانست دورانی را رقم بزند که به دوران طلایی معروف است . او طی این دوران از 19 جام ممکن 14 جام را فتح کرد .

گواردیولا گفت :

من هر چه انجام دادم از کرایوف و رکساچ یاد گرفتم و به نسل جدید انتقال دادم .

گواردیولا همچنین گفت اینکه پس از سال ها هنوز تیم موفقیت کسب میکند برای او لذت بخش است . او گفت :

پس از لوئیس انریکه فرصت به دیگر بازیکنان مانند ژاوی , بوسکتس و ... میرسد و امیدوارم لئو 40 سالگی بازنشسته شود .

گواردیولا موفقیت بارسلونا را اینگونه توضیح داد :

برای رسیدن به چنین موقعیتی بارسلونا مجبور به جمع آوری ستاره های بسیاری شد : چیزی که از یوهان ( کرایوف ) و چارلی ( رکساچ ) آموختیم به بازیکنان بزرگ انتقال دادیم . بازیکنانی که هرگز نظیرشان وجود نداشت و هرگز هم وجود نخواهد داشت .

این همه موفقیت بدون لئو ( مسی ) اصلا امکان نداشت .

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

مایکل لادروپ که در بارسلونا و رئال مادرید بازی کرده است درباره شرایط خود و بهترین تیم های جهان و تفاوت مسی و رونالدو گفت.

1231460capture25-jpg1473754822.jpg

من در رئال و بارسا توپ زدم و هیچوقت نه در نیوکمپ و نه در برنابئو توهینی به من نشد من در اسپانیا محبوب هستم

او درباره تفاوت مسی و رونالدو گفت:

مسی در داخل زمین چشم هارا خیره میکند اما رونالدو اینطور نیست به نظر من مسی بهترین در جهان است

رائول گونزالس یکی از اسطوره های بزرگ باشگاه رئال مادرید در آوریل سال 2015 از بازی مسی شگفت زده بود و گفت :

من خوش شانس بودم که در کنار زیدان , رونالدو , فیگو و کریستیانو رونالدو هستم ...

اما مسی خیلی فرق دارد .

او باعث میشود همه چیز آسان به نظر برسد حتی چیزهای غیر ممکن ! شما وقتی بازی او را می بینید انگار در خیابان با دوستانش بازی میکند و این باورنکردنیست .

زیدان در سال 2012 به روزنامه ی اکیپ گفت :
توپ طلا باید به مسی برسد . او بازیکنی باورنکردنی است . کسی قابل مقایسه با او نیست . او فوتبال را هم ساده میکند . فوتبال به بازیکنی مانند او نیاز دارد .

کاپیتان سابق رئال مادرید فرناندو هیرو در ماه می سال 2016 گفت :

رونالدو با وجود بازیکنی با این سطح بالا مانند مسی موفق به کسب 3 توپ طلا شد !

آلفردو دی استفانو بزرگترین اسطوره ی رئال مادرید که تازه رئیس افتخاری این باشگاه شده بود در آوریل سال 2011 به مارکا گفت :

مسی بهترین بازیکن جهان است . فوتبال او دیدنی و جذاب و او نمونه ی یک حرفه ای بی مانند است .

خوزه آنتونیو کاماچو بازیکن و مربی سابق رئال مادرید در دسامبر سال 2011 گفت :

علت اینکه رونالدو شکست میخورد وجود لیونل مسی است !

لینک به دیدگاه
مایکل لادروپ که در بارسلونا و رئال مادرید بازی کرده است درباره شرایط خود و بهترین تیم های جهان و تفاوت مسی و رونالدو گفت.

1231460capture25-jpg1473754822.jpg

من در رئال و بارسا توپ زدم و هیچوقت نه در نیوکمپ و نه در برنابئو توهینی به من نشد من در اسپانیا محبوب هستم

او درباره تفاوت مسی و رونالدو گفت:

مسی در داخل زمین چشم هارا خیره میکند اما رونالدو اینطور نیست به نظر من مسی بهترین در جهان است

رائول گونزالس یکی از اسطوره های بزرگ باشگاه رئال مادرید در آوریل سال 2015 از بازی مسی شگفت زده بود و گفت :

من خوش شانس بودم که در کنار زیدان , رونالدو , فیگو و کریستیانو رونالدو هستم ...

اما مسی خیلی فرق دارد .

او باعث میشود همه چیز آسان به نظر برسد حتی چیزهای غیر ممکن ! شما وقتی بازی او را می بینید انگار در خیابان با دوستانش بازی میکند و این باورنکردنیست .

زیدان در سال 2012 به روزنامه ی اکیپ گفت :
توپ طلا باید به مسی برسد . او بازیکنی باورنکردنی است . کسی قابل مقایسه با او نیست . او فوتبال را هم ساده میکند . فوتبال به بازیکنی مانند او نیاز دارد .

کاپیتان سابق رئال مادرید فرناندو هیرو در ماه می سال 2016 گفت :

رونالدو با وجود بازیکنی با این سطح بالا مانند مسی موفق به کسب 3 توپ طلا شد !

آلفردو دی استفانو بزرگترین اسطوره ی رئال مادرید که تازه رئیس افتخاری این باشگاه شده بود در آوریل سال 2011 به مارکا گفت :

مسی بهترین بازیکن جهان است . فوتبال او دیدنی و جذاب و او نمونه ی یک حرفه ای بی مانند است .

خوزه آنتونیو کاماچو بازیکن و مربی سابق رئال مادرید در دسامبر سال 2011 گفت :

علت اینکه رونالدو شکست میخورد وجود لیونل مسی است !

اصن مسی یه دونس:w02:لامصصصصصصب با چشم بسته هم گل میزنهhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...