رفتن به مطلب

اسپم کدۀ شب عید!!

ارسال های توصیه شده

اره

تو شطوری

الان رفتن تنایج تر ترین های انجمن در سال 90 رو دیدم

به عنوان بهترین اسپمر با 26 رای

از بین حدود 30 شرکت کننده شناخته شدم :hapydancsmil:

هی زمان ما که از این قرتی بازی ها نبود ما فی سبیل الله اسپم میکردیم از 10 شب تا 7 صبح جوانی کجایی که یادت بخیر

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 868
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بيا آقا...:w16:

لطفا خانوما اصرار نكنن كه نميشه!!!:whistle:

احسنت بر تو جوان مومن و معتقد:ws3:ولی یه چیزی خانوم نباشه کی می خواد یاور نهار شام و ظرف ها رو استاد کنه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
هی زمان ما که از این قرتی بازی ها نبود ما فی سبیل الله اسپم میکردیم از 10 شب تا 7 صبح جوانی کجایی که یادت بخیر

امضاتو بخورم :ws3:

لینک به دیدگاه
اوووووووووووووووووففف...تو بودی پ؟!؟!؟!:ws3:

نه نه...حقا که شایسته گفتی...من فکر نمیکردم تو بوده باشی وگرنه واس شوووما که خاورمیانه چیزی نیس!:w02:

میدونی آخه، من خیلی به ریشه هام پایبندم. :ws37:

منو میخواستن خوشتیپ ترین فرد اروپا کنن اول، من خودم گفتم نه نه! منو خوشتیپ ترین فرد اروپا انتخاب نکنید! من به جای دیگه ای تعلق دارم.:ws3:

این شد که اینجوریا. :w02:

لینک به دیدگاه

منو میخواستن خوشتیپ ترین فرد اروپا کنن اول، من خودم گفتم نه نه! منو خوشتیپ ترین فرد اروپا انتخاب نکنید! من به جای دیگه ای تعلق دارم.:ws3:

:ws28: وای خدااااااااااااااا چقد پررویی تو بشر :ws28:

لینک به دیدگاه
پسر جان جاده ابریشم از تو این شهر رد میشه چه طور میگی جزء خاور میانه حساب نمیشه؟

چه ربطی داره! :w58: جاده ابریشم تا ته چین طرفای مغولستانم میره!

اونو که شوخی کردم اما تو تقسیم بندی ما جزو خاورمیانه حساب نمیشه :whistle:

لینک به دیدگاه

آها..اینطوری بوده پ!گفتم در حقت اجحاف شده اونطوری..اما اینطوری که گفتی دیدم نه!:whistle:

!حالا اب دادی بهشون؟!:w02:

لینک به دیدگاه

ولک پاشو این قدر لاف نیا:w58:

لینک به دیدگاه
احسنت بر تو جوان مومن و معتقد:ws3:ولی یه چیزی خانوم نباشه کی می خواد یاور نهار شام و ظرف ها رو استاد کنه؟:ws52:

مخلصيم..

راس ميگي ها!!..

از يه طرف اعتقادات و ارزشها هست كه نميشه زيرپا گذاشت خب از يه طرف هم ناهار و شام و ظرفها هست!!!

به نظرم از اونجايي كه آدم بي ناهار و شام و گرسنه مومن معتقدي نيست! پس حضور نسوان هم الزامي هست!!!:ws28:

لینک به دیدگاه
آها..اینطوری بوده پ!گفتم در حقت اجحاف شده اونطوری..اما اینطوری که گفتی دیدم نه!:whistle:

!حالا اب دادی بهشون؟!:w02:

آب؟ :w58:

دقیقا کدوم آب؟

ریشه هامو میگی؟

حذف به چه نوعی از قرینه میکنی که اینقدر جملاتت گنگ از آب درمیاد؟ :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...