رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

امشب هم پر انرژی هستم hapydancsmil.gif

چون از صبح بیرون بودم ...اولشم که دانشگاه و بعدشم کارآموزی سر ساختمون بودیم و 10 شب رسیدم خونه :w02:

احساس مفید بودن می کنم....

کلا شبهایی که خستم از کار روزانه مفید ، رو دوست دارم :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به قول همزادم , ساراجونم :

امشب پرانرژی هستم :hapydancsmil:

امروز تویکی از درسای مهمم نمره کامل گرفتم ( 20 شدم :ws3:)

این 20 از اون جایی برام ارزش داره یه 20 الکی از یه استاد الکی و درس الکی نبود

برام خیلی ارزش داره چون تو کل دوره و تموم جلساتش با اشتیاق سرکلاس می رفتم و با تموم وجودم پروژه هایی که استاد در طول ترم بهمون میداد انجام میدادم

از انجام یکی از پروژه هام خاطره خیلی خوبی دارم

از ایده هایی که سراین کلاس بدست اوردم

از تشویق استادم که افکار و ایده های نوی منو به مسخره نگرفت بلکه بهشون میدون داد:ws37:

امشب خیلی خوشحالم چون بعد یک و نیم ماه ورزش ونرمش , حس کردم بدنم داره جواب میده و تا رسیدن به شیکم تخت و هیکل مناسب و ... فاصه ای ندارم :w16:

امشب خوشحالم چون خبر به تعویق افتادن تحویل پروژه اون یکی درسم بهم رسید حالا وقت بیشتری دارم برای کار :w16:

امشب خوشحالم چون تونستم برای مقاله مورد مطالعه ام , یه نمونه کاری پیدا کنم میتونم پیاده سازیش کنم و از نتایج استفاده کنم:w16:

امروز عصر بسیار دل پذیری داشتم هوا عالی بود تو حیاط یه ساعت قدم زدم و با تموم وجودم حس رضایت کردم :w16:

اگه با خوندن این پست فکر کی کنی من چقدر خلم باید بگم خل خودتی که دنیا رو جدی گرفتی :whistles:

خوشبختی یعنی قدم زدن تو مسیر رسیدن و لذت بردن از راه :w16:

لینک به دیدگاه

غمگین، خسته، خوشحال، عصبانی، فشار

الان همه اینها رو یه جا دارم، نمیدونم چطور روزی بود

غمگین و عصبانی هستم ولی حق ندارم باشم، اگه باشم خیلی خودخواهم!

خوشحال نیستم ولی اگه نباشم خیلی خودخواهم!

امشب هستم! همین...

لینک به دیدگاه

از صب اتفاقای جور واجوری اتفاق افتاد .. صب عصبانی بودم سر مانتوم :ws25:

ظهر خوابه خیلی خوبی داشتم .. حالم جا اومد:sleep1:

عصر نگران بودم گریه کردم:ws44:

شبم که الان باشه خیلی خوشحالم:shad:

ادم میمونه بگه روزش خوب بوده یا نه:icon_razz:

لینک به دیدگاه

شب گندی دارم پیشاپیش میدونم... بازم نشد برم بیرون.. یه از خدابی خبری هم باز وجود نحسش پدیدار شد.. خدا خسته اممممممممممممم

لینک به دیدگاه

یعنی دیگه امشب به این نتیجه رسیدم اگه دستمم تا ارنج بکنم توی عسل بدهم یه عده بخورند بازم گازم میگیرندو انگاری هیچ وقت نمیخواهند ادم بشوند... شب افتضاحی داشتم و ...هرچند بیاد قدیما نشستم چندتا فال ورق گرفتیم یکم خندیدیم ولی دلم شکسته و دیگه بعید میدونم خوب بشه...:sigh:

لینک به دیدگاه

امروز حالم خوب نبود این ویروس جدیده رو گرفتم، از پروازمم که ساعت 10 بود جا موندم. دیگه همه چی تکمیل شد امشب.

حالا فردا دوباره باید برم.

نمیدونم این همه سختی واسه زندگی ارزشش رو داره یا نه. الان سختی بکشم که بعداً تو زندگیم راحت باشم؟! خب مگه الان جزء زندگیم نیست؟! راحتی الان چی پس!

لینک به دیدگاه

ديشب زن مش ماشالّا بيدار! مرغاي محله رو خبر كرد و باقي قضايا تا اينكه گفتش با خروس زري بدم من :ws3:

در مورد فعاليت هاي امشبشون هنوز اطلاعاتي در دسترس نيست. :w02:

لینک به دیدگاه

بازم از امشب به خودم قول دادم که دیگه حرف نزنم با کسانی که حرفو نمیفهمند.......

خسته شدم از بس مثل مرغ پرکنده خودم و به در ودیوار زدم تا حرفمو بفهمند ......

سکوت تنها راه نجاته :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...