رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

تو انگیزه ی دیگه ای سراغ داری؟!:ws3:

خوبه گفتم چقدر از این تفکر بدم میاد :icon_razz:

بله به نظر من انگیزه های دیگه ای هم میتونه عامل کنار هم نگه داشتن و متعهد موندن یک زوج باشه :icon_razz:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه گفتم چقدر از این تفکر بدم میاد :icon_razz:

بله به نظر من انگیزه های دیگه ای هم میتونه عامل کنار هم نگه داشتن و متعهد موندن یک زوج باشه :icon_razz:

خودمم خوشم نمیاد ولی خب وقتی انگیزه ی دیگه ای پیدا نمیکنم چیکار کنم :th_scratchhead:

اگه راس میگی 4 تاشو بگو ! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
خودمم خوشم نمیاد ولی خب وقتی انگیزه ی دیگه ای پیدا نمیکنم چیکار کنم :th_scratchhead:

اگه راس میگی 4 تاشو بگو ! :icon_razz:

اعتماد، عشق، دلبستگی(با عشق فرق داره!)، رفاقت

لینک به دیدگاه

من امروز مسابقه زیباترین نی نی کوشولو تو فیس بوک دیدم یه دختر بچه دیدم می خوام دخترم همون شکلی باشه:banel_smiley_4:عین خودش فقط موهاش یکم روشن تر باشه:banel_smiley_4: گفته باشم از الان !!:banel_smiley_4:

7a5c226fc3df96f803d0c533b41f7f8c.gif

لینک به دیدگاه
من امروز مسابقه زیباترین نی نی کوشولو تو فیس بوک دیدم یه دختر بچه دیدم می خوام دخترم همون شکلی باشه:banel_smiley_4:عین خودش فقط موهاش یکم روشن تر باشه:banel_smiley_4: گفته باشم از الان !!:banel_smiley_4:

7a5c226fc3df96f803d0c533b41f7f8c.gif

عکسشو نداری اینجا بذاری ؟ bebe-3.gif

لینک به دیدگاه
تمام این هارو میشه بدون ازدواج هم با یه پارتنر خوب داشت

اگه نفس موضوع مهمه و ازدواج وجه عقیدتی نداره بچه دار شدن رو هم بدون ازدواج میشه داشت...

من واقعا نمیفهمم چرا شما مردها نمیتونید جز با پدر شدن به تشکیل خانواده فکر کنید....!:icon_razz:

لینک به دیدگاه
اگه نفس موضوع مهمه و ازدواج وجه عقیدتی نداره بچه دار شدن رو هم بدون ازدواج میشه داشت...

من واقعا نمیفهمم چرا شما مردها نمیتونید جز با پدر شدن به تشکیل خانواده فکر کنید....!:icon_razz:

شدنش خیلی سخته لااقل اینجا که نمیشه

خب خانواده ای که توش بچه نباشه میشه همون خودتو پارتنرت دیگه این همه خانواده داریم تشکیل میدیم!! :whistle:

لینک به دیدگاه
شدنش خیلی سخته لااقل اینجا که نمیشه

خب خانواده ای که توش بچه نباشه میشه همون خودتو پارتنرت دیگه این همه خانواده داریم تشکیل میدیم!! :whistle:

نمیشه همون دونفر زن و شوهر باشن؟؟دقیقا فرق یه ورق کاغذ چیه که یه موضوع رو رسمی میکنه؟؟جز ترس از تعهد دائمی؟ترس از دلزده شدن؟؟

در ضمن نظرت راجع به افرادی که هرگز بچه دار نمیشن چیه؟؟اگه خانومت بچه دار نشه چی کار میکنی؟؟

لینک به دیدگاه
عکسشو نداری اینجا بذاری ؟ bebe-3.gif

نه سیوش نکردم 7a5c226fc3df96f803d0c533b41f7f8c.gif

حدودا 4-5 ساله بود پیراهن چین چینی پوشیده بود مدل موهاشم خوشم اومد ژست قشنگی هم گرفته بود...یعنی یکم لوس بود :ws3: همون چیزایی که یه دختر بچه بامزه باید داشته باشه hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
نمیشه همون دونفر زن و شوهر باشن؟؟دقیقا فرق یه ورق کاغذ چیه که یه موضوع رو رسمی میکنه؟؟جز ترس از تعهد دائمی؟ترس از دلزده شدن؟؟

در ضمن نظرت راجع به افرادی که هرگز بچه دار نمیشن چیه؟؟اگه خانومت بچه دار نشه چی کار میکنی؟؟

ترسم داره دیگه ! خب چه کاریه وقتی بدون اون ورق کاغذ میشه به انتظاراتی که از رابطه داری برسی الکی خودتو گرفتار کنی؟!

هیچی یه بچه میاریم بزرگ میکنیم

لینک به دیدگاه
ترسم داره دیگه ! خب چه کاریه وقتی بدون اون ورق کاغذ میشه به انتظاراتی که از رابطه داری برسی الکی خودتو گرفتار کنی؟!

هیچی یه بچه میاریم بزرگ میکنیم

ینی چی ترسم داره؟؟یعنی حتما باید یه موضوع بسیار مهم و حیاتی مثل بچه ما رو مجبور کنه کنار یکی دیگه بمونیم یا خانواده تشکیل بدیم؟

لینک به دیدگاه

چند سالی تو خیالاتم پسرکمو پرورش میدادم...براش 5تا کتاب هم خریدم...سی دی های کارتونمو براش آرشیو کردم؛که بدونه وقتی نبود هم عزیزم بود...ولی مدتیه از کسرا -پسرم- میترسم...کاش میشد ازش اجازه گرفت...ازش پرسید که دوست داره بیاد یا نه...گاهی با خودم فکر میکنم درسته بزرگترین حسرتم نیومدن به دنیا بود ولی با همه این حرفا دلیل موندنمو پیدا کردم...اونم اگه قوی باشه میتونه دلیل بودنشو پیدا کنه...نمدونم...

لینک به دیدگاه
ینی چی ترسم داره؟؟یعنی حتما باید یه موضوع بسیار مهم و حیاتی مثل بچه ما رو مجبور کنه کنار یکی دیگه بمونیم یا خانواده تشکیل بدیم؟

خوب شد مجبورو بولد کردی

آره من میگم تا وقتی مجبور نباشی چرا باید ازدواج کنی در صورتی که بدون دردسرهای ازدواج میتونی کنار کسی که دوسش داری باشی ؟ بچه یکی از دلایله که مجبورت میکنه ازدواج کنی ( واسه من فعلا تنها دلیل ) این بی میلی نسبت به ازدواج فقط مختص جوونای ایرانی نیست توی کشورهای غربی هم میبینی که میل به ازدواج کمتره چون اونجا حتی وجود بچه هم براشون اجباری توی ازدواج ایجاد نمیکنه !

لینک به دیدگاه
خوب شد مجبورو بولد کردی

آره من میگم تا وقتی مجبور نباشی چرا باید ازدواج کنی در صورتی که بدون دردسرهای ازدواج میتونی کنار کسی که دوسش داری باشی ؟ بچه یکی از دلایله که مجبورت میکنه ازدواج کنی ( واسه من فعلا تنها دلیل ) این بی میلی نسبت به ازدواج فقط مختص جوونای ایرانی نیست توی کشورهای غربی هم میبینی که میل به ازدواج کمتره چون اونجا حتی وجود بچه هم براشون اجباری توی ازدواج ایجاد نمیکنه !

ای بابا اصلا حرف منو نمیفهمی!!

من میپرسم چرا؟؟ چرا برای تعهد نیاز به اجبار هست؟؟

چرا میل درونی نداریم همیشه به کسی که دوسش داریم وفادار باشیم...حالا چه با سند چه بی سند

اون تعهدی که از روی جبر بچه و به خاطر وجود عزیز یه بچه باشه چه ارزشی داره؟؟

بعد هم اینکه اگه قراره ادم کنار کسی که دوستش داره بمونه چی تو ازدواج هست که ازش میترسی و میگی دردسرهاش؟؟؟:ws38:

لینک به دیدگاه

من میپرسم چرا؟؟ چرا برای تعهد نیاز به اجبار هست؟؟

چرا نباشه ؟!

تعهد داشتن کار آسونی نیست ازدواج صحبت یه عمر تعهده که کار فوق العاده سختیه پس یه چیزی مثه بچه باید طرفین رو مجبور به پایبندی به تعهدشون کنه

چرا میل درونی نداریم همیشه به کسی که دوسش داریم وفادار باشیم...حالا چه با سند چه بی سند

چون ممکنه همیشه دوسش نداشته باشیم وابستگی هایی باید وجود داشته باشه برای دوست داشتن

اون تعهدی که از روی جبر بچه و به خاطر وجود عزیز یه بچه باشه چه ارزشی داره؟؟

اگه تعهد داشتن چیز با ارزشیه چرا فکر میکنی دلیلش وجود بچه باشه بی ارزشه ؟!

بعد هم اینکه اگه قراره ادم کنار کسی که دوستش داره بمونه چی تو ازدواج هست که ازش میترسی و میگی دردسرهاش؟؟؟:ws38:

خیلی چیزا ؛ یکیش همون داشتن تعهد ابدیه که گفتم بدون بچه کار سختیه hanghead.gif

لینک به دیدگاه

میدونم از دست خدا هر کاری بر میاد، مثل اینکه جبرئیل رو بفرسته سراغ مریم و.... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اگر میشد یکی رو هم سراغ مردها بفرسته تا حس مادری رو تجربه کنند، خیلی خوب بود. :hanghead:

لذت داشتن بچه به پرورشش در وجود خودت هست. :sigh:

لینک به دیدگاه
چرا نباشه ؟!

تعهد داشتن کار آسونی نیست ازدواج صحبت یه عمر تعهده که کار فوق العاده سختیه پس یه چیزی مثه بچه باید طرفین رو مجبور به پایبندی به تعهدشون کنه

خب من اصلا با این نتیجه گیری موافق نیستم....نمیدونم چی این عقیده رو در بعضیا به وجود میاره ولی واسه من خیلی دردناکه این حرف...!:hanghead:

چون ممکنه همیشه دوسش نداشته باشیم وابستگی هایی باید وجود داشته باشه برای دوست داشتن

این دیگه دوست داشتن نیست..اجباره، بهانه ای برای مجبور بودن!

اگه تعهد داشتن چیز با ارزشیه چرا فکر میکنی دلیلش وجود بچه باشه بی ارزشه ؟!

من اصلا این حرف رو نزدم....من فقط میگم بچه نباید شرط لازم وکافی برای ادامه تعهد یه زوج باشه!

خیلی چیزا ؛ یکیش همون داشتن تعهد ابدیه که گفتم بدون بچه کار سختیه hanghead.gif

منم سوالم اینه که چرا باید سخت باشه....:hanghead::sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...