رفتن به مطلب

همسرم تاصبح بیدار است

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت شما عزیزان

چندوقته درگیر مشکل یکی از کاربران شده ام که خودم نتونستم راه حلی واسه اش ارائه کنم امیدوارم با کمک شما بشه راه حلی ارائه کرد.....موضوع از این قراراست:

این آقا الان 29 سالشه یکساله ازدواج کرده وهمسرش هم فعالیتهای اینترنتی داره (قبلا هم داشته و این موضوع رو میدونسته)اما الان این قضیه به یک معضل واسه زندگی شون تبدیل شده که خانوم معمولا تا نزدیکهای صبح بیداره وپای اینتر نت sigh.gifوزیاد به مسائل زناشویی خودشون توجه نمیکنه البته وقتی خودش خواهان ایجاد ارتباط هست این آقا هرطوری هست باید خانوم رو ارضا کنه اما وقتی نوبت آقا میشه خانوم یه کاری میکنه وطوری برخورد میکنه که دیگه آقا الان زیاد تمایلی برای برقراری ارتباط جنسی با همسرش نداره یعنی از رفتارجنسی همسرش زده شده به نحوی ....از اون طرف خیلی به این خانوم علاقه داره ونمیخواد کارشون به جدایی برسه

این مشکل الان به بزرگترین مشکل زندگی شون تبدیل شده چون آقا بسیار مقید هست که ارتباطی با غیر خانوم نداشته باشه ولی خانوم آزادانه وبا هرکی بخواد میگه ومیخنده و وقتی با اعتراض آقا روبرو میشه به بدبینی وشکاک بودن متهم میشه

به نظر شما راه حل این قضیه چی میتونه باشه؟:icon_gol:hanghead.gif

پ.ن:خانوم حاضر به رفتن پیش مشاور نیست وزمانی هم که یکبار با اصرار به مشاوره برده شده بوده اینقدر مظلوم نمای کرده که مشاوره آقا متهم کردهw58.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمیتونم مشاوره بدم چون خوشبختانه تجربه زندگی مشترک ندارم ولی از صحبت هات فهمیدم این آقا مشکل داره نشون به اون نشونی که مشاور همین نظرو داره حالا مظلوم نمایی خانم و... حرف این آقاست .مشکل داره مشکلشم اینه که ایشون الان رولشو با خانمه عوض کرده پیشنهاد می کنم یه آمپول غیرت بزنه اگه افاقه نکرد واسه پیوند رگ اقدام کنه.:ws28:البته مهرم حلال جونم آزاد واسه همین موقع ها گفتن دیگه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
من نمیتونم مشاوره بدم چون خوشبختانه تجربه زندگی مشترک ندارم ولی از صحبت هات فهمیدم این آقا مشکل داره نشون به اون نشونی که مشاور همین نظرو داره حالا مظلوم نمایی خانم و... حرف این آقاست .مشکل داره مشکلشم اینه که ایشون الان رولشو با خانمه عوض کرده پیشنهاد می کنم یه آمپول غیرت بزنه اگه افاقه نکرد واسه پیوند رگ اقدام کنه.:ws28:البته مهرم حلال جونم آزاد واسه همین موقع ها گفتن دیگه:hapydancsmil:
خوب مسلماهیچ دعواومناقشه ای یه طرقه نیست منم نظرشماروداشتم که آقاهم بدون تقصیرنمیتونه باشه....خودش هم میگه بعضی جاهااشتباه کرده اماتاانجاکه شناخت دارم ازشونخانوم خیلی سردمزاج هست تازمانی که خودش نخواهدروی خوش به آقانشون نمیده هرچی هم آقادنبال مشکل گشتهچیزی دستگیرش نشده خانوم هم هیچی نمیگه ...سردمزاجی وحرف نزدن خانوم واینکه تاصبح بیدارهست قطعانشان میدهدکه آقاهم جایی کم گذاشته اماچون خانوم هیچی نمیگه آقامتوجه مشکل نمیشه...ونمیتونه رفع مشکل کنه البته اون قسمت که مربوط به آقاست...قسمت مشکل قضیه اینجاست که خانوم هیچی نمیگه وفقط بالجبازی قصداذیت آقاروداره
لینک به دیدگاه

عجب داستانيه:ws28:

خجالت نمي كشن 2 تا آدمه عاقلو بالغ اين بچه بازيا چيه زنه ميشينه پاي نت شوهره ام از سرد مزاجيه زنه داره ميميره!!!!:icon_pf (34):

به نظرم بشينن خيلي جدي باهم حرف بزنن و توقعاتشون از همديگرو بهم بگن من فكر نمي كنم اين مشكل جز با حرف زدنشون باهم حل شه:a030:

لینک به دیدگاه
نظرش در مورد جمع کردن کامبیوتر چیه؟:ws3:

یا قایم کردن یه قطعه مهم:w16:

یا قطع کردن خط تلفن یا هر چی که به نت وصل میشه؟

اينا بدترين راهكاره چون مطمئنا خانومه ميره رو دنده لج اونم بدجورررري!!!!:whistle:

لینک به دیدگاه
عجب داستانيه:ws28:

خجالت نمي كشن 2 تا آدمه عاقلو بالغ اين بچه بازيا چيه زنه ميشينه پاي نت شوهره ام از سرد مزاجيه زنه داره ميميره!!!!:icon_pf (34):

به نظرم بشينن خيلي جدي باهم حرف بزنن و توقعاتشون از همديگرو بهم بگن من فكر نمي كنم اين مشكل جز با حرف زدنشون باهم حل شه:a030:

اگه با حرف حل میشد که کار به انجمن ما نمیکشید:sigh:

مگه میشه بدون اینکه حرف بزنن مرده دست زنشو بگیره ببره مشاوره؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به نظر من باید بشینن در این مورد یه کم حرف بزنن

منطقی و عاقلانه. مرد از حقش دفاع کنه

اگه نتیجه نداد، مرد هم باید همون رفتاری که زن باهاش داره، با زن داشته باشه

بعد یه مدت، اگه زن از کارش پشیمون شد که همه چه حله

وگرنه این زندگی آخر خوبی نداره

این نظر بنده بود

لینک به دیدگاه
اگه با حرف حل میشد که کار به انجمن ما نمیکشید:sigh:

مگه میشه بدون اینکه حرف بزنن مرده دست زنشو بگیره ببره مشاوره؟:banel_smiley_4:

بله خودم خوب ميدونم كه مطمئنا بارها باهم صحبت كردن ولي وقتي نتيجه نگرفتن بايد روشه صحبت كردنشونو عوض كنن

يه پيشنهاده ديگه ام اينكه شوهره سعي كنن زياد باهم برن بيرون مثلا شام برن بيرونو تا آخره شب بيرون باشن كه خانومه خسته شه و ديگه نياد پاي نت سعي كنن بيرون رفتناشون لاولي باشه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
وزیاد به مسائل زناشویی خودشون توجه نمیکنه البته وقتی خودش خواهان ایجاد ارتباط هست این آقا هرطوری هست باید خانوم رو ارضا کنه اما وقتی نوبت آقا میشه خانوم یه کاری میکنه وطوری برخورد میکنه که دیگه آقا الان زیاد تمایلی برای برقراری ارتباط جنسی با همسرش نداره یعنی از رفتارجنسی همسرش زده شده به نحوی ....از اون طرف خیلی به این خانوم علاقه داره ونمیخواد کارشون به جدایی برسه

بر خلاف میل باطنیم تو این بحث شرکت میکنم هر چند هرگز علاقه به فعالیت در این تالار و ندارم ولی این بحث خیلی جالب و بچه گانه اومده برام

خیلی عذر میخوام که رک جواب میدم این قسمت و که جدا کردم شخصی ترین مسایل یک زن و شوهره که اومده عنوان کرده به نظر شما این دوستتون یکم غلو یا مظلوم نمایی نکرده؟ بعد مسله دیگه ای هم که هست اون قسمت که قرمز کردم جالب بود برام هر طوری که هست چه معنا داره خیلی عذر میخوام شق القمر که نیست مشکل اصلی از این آقاست که فرق میذاره در روابط یعنی فکر میکنه چون الان این خانم پیشنهاد داده من باید با هر جون کندنی که شده:w58: ارضاشون کنم و اگر من پیشنهاد بدم یعنی این رابطه برای منه:w58:

ولی پیمان جان خیالت راحت باشه یک مشاور تا حرف دو طرف رو نشنوه حق به کسی نمیده و یک مشاور به حدی تیز و زبل هست که فرق مظلوم نمایی و واقعیت رو بفهمه از قدیم گفتن یک طرفه به قاضی رفتن و شاد برگشتن :a030: تا حرف خانوم رو نشنیدیم بهتره قضاوت خاصی نشه:a030:

لینک به دیدگاه

ببخشید اما این خانوم اگه فرشته هم باشن اعتیاد داره به نت

که همین خودش یه معضله

بهتره اول ببرشون بیش مشاور تا اعتیادشو برطرف کنه

و اینکه این اقا شاید فقط وقتیایی که احساس نیاز میکنه خیلی مهربون میشه بعدش هیچ رابطه احساسی نداره که این خانوم اینقدر ازشون فاصله میگیره

لینک به دیدگاه
ببخشید اما این خانوم اگه فرشته هم باشن اعتیاد داره به نت

که همین خودش یه معضله

بهتره اول ببرشون بیش مشاور تا اعتیادشو برطرف کنه

و اینکه این اقا شاید فقط وقتیایی که احساس نیاز میکنه خیلی مهربون میشه بعدش هیچ رابطه احساسی نداره که این خانوم اینقدر ازشون فاصله میگیره

:a030:

اعتیادش دلیل داره یادمه سجاد کبیر:ws3: یه حرفی زده بود خیلی تکون دهنده و معنا دار بود

گفته بود تنهایی ادما رو از مدتی که تو نت هستن باید فهمید:hanghead: وقتی این خانوم حتی نصف شب هم نت هستن شک نکنید کمبودی داره دیگه اول زندگی با هیجانی که داره فکر نکنم کسی بتونه تموم وقتش و تو نت باشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بر خلاف میل باطنیم تو این بحث شرکت میکنم هر چند هرگز علاقه به فعالیت در این تالار و ندارم ولی این بحث خیلی جالب و بچه گانه اومده برام

خیلی عذر میخوام که رک جواب میدم این قسمت و که جدا کردم شخصی ترین مسایل یک زن و شوهره که اومده عنوان کرده به نظر شما این دوستتون یکم غلو یا مظلوم نمایی نکرده؟ بعد مسله دیگه ای هم که هست اون قسمت که قرمز کردم جالب بود برام هر طوری که هست چه معنا داره خیلی عذر میخوام شق القمر که نیست مشکل اصلی از این آقاست که فرق میذاره در روابط یعنی فکر میکنه چون الان این خانم پیشنهاد داده من باید با هر جون کندنی که شده:w58: ارضاشون کنم و اگر من پیشنهاد بدم یعنی این رابطه برای منه:w58:

ولی پیمان جان خیالت راحت باشه یک مشاور تا حرف دو طرف رو نشنوه حق به کسی نمیده و یک مشاور به حدی تیز و زبل هست که فرق مظلوم نمایی و واقعیت رو بفهمه از قدیم گفتن یک طرفه به قاضی رفتن و شاد برگشتن :a030: تا حرف خانوم رو نشنیدیم بهتره قضاوت خاصی نشه:a030:

دقیقا همینه تا حرف دو طرف رو نشنوی نمیشه قضاوت کرد البته بحث اعتیاد به نت با این فرق داره که اون هم خب چون دوست شما میدونسته نمیتونه بهش خورده بگیره:a030:

لینک به دیدگاه

بنده هم با اطمینان کامل میگم خانم با یه مشکلی درگیر هست که نمیتونه به آقا بگه چون مشکلات بیشتری بوجود میاد

برای همین از برقراری رابطه طفره میره و مجبوره خودش رو با نت سرگرم کنه ... ریشه مشکل باعث نت گردی های نیمه شب خانم شده

نه بالعکس..

لینک به دیدگاه
بر خلاف میل باطنیم تو این بحث شرکت میکنم هر چند هرگز علاقه به فعالیت در این تالار و ندارم ولی این بحث خیلی جالب و بچه گانه اومده برام خیلی عذر میخوام که رک جواب میدم این قسمت و که جدا کردم شخصی ترین مسایل یک زن و شوهره که اومده عنوان کرده به نظر شما این دوستتون یکم غلو یا مظلوم نمایی نکرده؟ بعد مسله دیگه ای هم که هست اون قسمت که قرمز کردم جالب بود برام هر طوری که هست چه معنا داره خیلی عذر میخوام شق القمر که نیست مشکل اصلی از این آقاست که فرق میذاره در روابط یعنی فکر میکنه چون الان این خانم پیشنهاد داده من باید با هر جون کندنی که شده:w58: ارضاشون کنم و اگر من پیشنهاد بدم یعنی این رابطه برای منه:w58:ولی پیمان جان خیالت راحت باشه یک مشاور تا حرف دو طرف رو نشنوه حق به کسی نمیده و یک مشاور به حدی تیز و زبل هست که فرق مظلوم نمایی و واقعیت رو بفهمه از قدیم گفتن یک طرفه به قاضی رفتن و شاد برگشتن :a030: تا حرف خانوم رو نشنیدیم بهتره قضاوت خاصی نشه:a030:
ممنونم ازنظرات شما....من صحبتهای خانوم روهم شنیده ام....اگه مطمئن نبودم یه جای کارازطرف خانوم میلنگه اززبان آقامطرحش نمیکردم..به نظرخودم تنهابایدزمان بگذره تابالاخره خانوم رضایت بده وبگه مشکل کجاست یاآقاکشف کنه..چون فعلااین چیزی که من متوجه شده ام قضیه لج ولجبازی شده....آقارفیق ششدانگ من هست میدونم اخلاقش چطوریه....نمیگم مشکل نداره امادلیل قانع کننده ای هم ازسمت خانوم نشنیدم که بخواهم حق روبه ایشون بدم.....فعلاخانوم بااین آقالج کرده چراشوبه هیچکس نگفته..وخیال گفتن هم ندارد..تنهاگزینه به نظرخودم که بهش گفتم گذرزمان هست....بایدصبرکنه تابالاخره ازطریقی متوجه بشه کجااشتباه کرده که خانومش باهاش لج کرده..
لینک به دیدگاه
:a030:

اعتیادش دلیل داره یادمه سجاد کبیر:ws3: یه حرفی زده بود خیلی تکون دهنده و معنا دار بود

گفته بود تنهایی ادما رو از مدتی که تو نت هستن باید فهمید:hanghead: وقتی این خانوم حتی نصف شب هم نت هستن شک نکنید کمبودی داره دیگه اول زندگی با هیجانی که داره فکر نکنم کسی بتونه تموم وقتش و تو نت باشه:banel_smiley_4:

منم تو جمله دومم اشاره کردم این اقا شاید شبا فقط مهربون میشن

بعدش شاید این خانوم مشکل قند خون یا عصبی یا فشار خون دارن چون اینا به شدت میل جنسی رو بایین میارن بدون اینکه ادم خودش بدونه

همین اعتیاد نسبت به نت نشون دهنده 80 درصد افرسدگیه که خودش به شدت میل جنسی بایین میاره

فشارخون و قندم با یه ازمایش مشخص میشه

کاهش میل جنسی میتونه دلایل زیادی داشته باشه خستگی افسردگی .خاطره یا دلخوری از مرد و....

بقیه اطاعاتم تو این بست نمیگنجه:whistle:

لینک به دیدگاه
ممنونم ازنظرات شما....من صحبتهای خانوم روهم شنیده ام....اگه مطمئن نبودم یه جای کارازطرف خانوم میلنگه اززبان آقامطرحش نمیکردم..به نظرخودم تنهابایدزمان بگذره تابالاخره خانوم رضایت بده وبگه مشکل کجاست یاآقاکشف کنه..چون فعلااین چیزی که من متوجه شده ام قضیه لج ولجبازی شده....آقارفیق ششدانگ من هست میدونم اخلاقش چطوریه....نمیگم مشکل نداره امادلیل قانع کننده ای هم ازسمت خانوم نشنیدم که بخواهم حق روبه ایشون بدم.....فعلاخانوم بااین آقالج کرده چراشوبه هیچکس نگفته..وخیال گفتن هم ندارد..تنهاگزینه به نظرخودم که بهش گفتم گذرزمان هست....بایدصبرکنه تابالاخره ازطریقی متوجه بشه کجااشتباه کرده که خانومش باهاش لج کرده..

ببخشید اقا بیمان اما گذر زمان بدترین بیشنهاد شماست در مورد خانوما اگه یه مدت میل جنسیشون سرکوب بشه باعث کاهش میل جنسیشون میشه واسه همیشه

اینو من نمیگماا اینو مشاور جنسی گفته

واسه همینم هست کسایی که شوهرشون میمیرن بعد یه مدت اگه ازدواج نکنن و رابطه ای هم نداشته باشن میلشون اینقدر میاد بایین که دیگه تمایلی ندارن

اسم کتابی که خوندم یادم نیست اما خیلی تاکید کرده بود

لینک به دیدگاه

هیچوقت نمیشه گفت کسی شش دانگه یا نه خیلی خیلی عذر میخوام که میگم ولی شما انچنان با اطمینان صحبت میکنید که انگار رابطشون و از نزدیک میبینید :w58: خیلی اتفاقها میتونه باعث سرد مزاجی یک خانم بشه که این خانم بخاطر شرم و حیاشون نتونستن برای شما عنوان کنن و برای مشاور گفتن و حق رو به خانوم دادن:a030:

این مطلب فکر کنم بجا باشه که بگم

دكتر استون در كتاب پاسخ به مشكلات جنسي مي گويد: (( اگـر قدرت جنسي مرد ناکافی يا ميل جنسي او كم باشد، اگر انزال زود يا بسرعت واقع شود و مـرد خـود را عـقب بكشد، آن وقت است كه در زن تنفر و اكراهي در مقابل روابط جنسي به وجود مي آيد. يعني يا تحريك نشده و يا محروميتهاي متوالي بتدريج سبب از بين رفتن احساس لذت و از بـيـن رفـتـن ميل جنسي او مي شود. در هرحال اگر به طور متوالي او را محروم نگاه دارند پس از مدتي به هيچ وجه تمكين نخواهد كرد)) .:a030:

هیچکس جز خودشون از مسایل زناشوییشون خبر نداره پس نمیشه شش دانگ دونست یک نفر رو دوست شما شاید واقعا اخلاق خوبی داشته و خیلی مدارا کنه با رفتارهای ناپسند خانومش ولی شاید تو مسایل جنسی واقعا کم بذارن:hanghead:

اینم مطلب جالبی بود بد نیست بخونید:sigh:

بانوي خانه داري در ضمن نامه اي چنين مي نويسد: (( زني هستم بيست و هفت ساله . شوهرم مردي است بسيار مهربان و زن و فرزند دوست و صميمي و صـبـور. در تـمـام مـدت چند سال ازدواج ، هميشه مرا مثل بت مي پرستد و از هيچ كار من عيب نـمـي گـيـرد. نـه مـشروب مي خورد و نه قمار مي كند و نه كارهاي ديگر. نزد همه از بچه داري و خـانـه داري و غـذا پـخـتـن من تعريف مي كند، فاميل مرا خيلي دوست دارد و احترامشان را نگاه مـي دارد و اگـر گـاهي عصباني باشم و بد و بيراه بگويم ، با صبر و خنده برخورد مي كند و به من حـق مي دهد.

با اين همه كه بر شمردم من شوهرم را دوست ندارم و هر كاري مي كنم كه دوستش داشته باشم موفق نمي شوم ...

! وي در ادامه مي افزايد: شوهر من از نظر عمل زناشويي هيچ توجهي به رضايت من ندارد [و لذت جنسي مرا ناديده مي گيرد] )) :hanghead:.:hanghead::hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...