رفتن به مطلب

همسرم تاصبح بیدار است

ارسال های توصیه شده

اين موضوع بايد با ذربين سنجيده شه

و توسط متخصص ماهر

چون خيلي مهم است وبيشتر طلاق ها در كشور ما از اين موضوع ناشي ميشه

ميشه بگين خانوم چند سالشونه؟

و شايد ريشه مشكل در دوران كودكي يا نوجواني باشه

يا شايد خانوم قبل از ازدواج با اين اقا به فرد ديگه

علاقه داشتن

ويا اقا رفتاري داشتن كه خانوم ميخوان اين طوري تلافي كنن

و هزاران دليل ديگه

تا زماني كه خانوم لب به سخن باز نكرده نميشه قضاوت كرد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اين موضوع بايد با ذربين سنجيده شه و توسط متخصص ماهر چون خيلي مهم است وبيشتر طلاق ها در كشور ما از اين موضوع ناشي ميشه ميشه بگين خانوم چند سالشونه؟و شايد ريشه مشكل در دوران كودكي يا نوجواني باشهيا شايد خانوم قبل از ازدواج با اين اقا به فرد ديگه علاقه داشتن ويا اقا رفتاري داشتن كه خانوم ميخوان اين طوري تلافي كننو هزاران دليل ديگه تا زماني كه خانوم لب به سخن باز نكرده نميشه قضاوت كرد
اختلاف سنی بین اونا5ساله یعنی خانوم24ساله هستش
لینک به دیدگاه

منم هيچ تجربه اي از زندگي مشترك ندارم و نظر دادن برام كار مشكلي هست ....ترجيحا از نظرات دوستان بهره مي برم

ديدن برنامه گلبرگ زندگي رو پيشنهاد مي كنم

لینک به دیدگاه

بیچاره ها :ws37:

چیزی که مسلمه علاقه ی خانم به نت بیشتر از علاقه ش به شوهرشه...به نظر من دو تا راه وجود داره یا مرد سعی کنه با یه سری رفتارها علاقه ی خانمش رو به خودش بیشتر کنه یا با پیدا کردن یه جایگزین این خلا زندگیش رو پر کنه تا دیگه کاری به کار همسرش نداشته باشه

لینک به دیدگاه

نظرات شقایق بهترین جوابی‌ بود که خوندم...

لطفا واسشون قصه و داستان درست نکنید!!!!! این آقا میاد اینارو می‌خونه یه موقع جدی میگیره بعضی‌ حرفارو!!!!!!!!

ازاون جایی‌ که نظر مشاور رو قبول نکرده!!!! بهتره نظر غیر مشاور رو هم قبول نکنه! دیگه از مشاور کی‌ بهتر میتونه نظر بده؟

من پیشنهاد میدم اگه واقعا می‌خواد با همسرش ادامه بده حرف مشاورو گوش بده و حقیقت رو هر چند سخته قبول کنه...

پ ن: من حس کردم آقا بیشتر مظلوم نمایی کرده براتون!!!!!!

لینک به دیدگاه

:w58:جل الخالق عجب زن هایی پیدا میشن:ws52:

بهترین کار اول سفر کردن هستش به صورت یه دو هفته ای که نت در دست رس نباشه و بعد هم نت خونش رو قطع کنه که موجب ترک نت خانوم بشه

لینک به دیدگاه
چیز عجیبی نیستا به نظرم خیلی از ماها در آینده همونطوری میشیم چه زن چه مرد

:ws3:یاد بی خوابان بخیر چقدر بی کار بودیم:icon_pf (34):بعضی شب ها تا 7 صبح بیدار می بودیم

خدایا من رو ببخش اگر کسی رو معتاد به نت کردم:hanghead:

لینک به دیدگاه

ببخشید وقت نشد نظرات رو بخونم، دوس داشتم بخونم همه رو، ایشالا سر فرصت همه رو میخونم

یادمه یه جا ازت خوندم: "وقتی توی یه رابطه به مشکلی برخوردیم و حتی خدایی نکرده خیانتی صورت گرفت، من (یعنی پیمان) نمیگم طرف مقابلم مشکل داره، میدونم مشکل از خودم بوده که اینطوری شده، یعنی اینکه اول به خودم رجوع میکنم! یه جایی حتما کم گذاشتم"

خب مفهوم جمله ات این بود، یادم نیست دقیقا چی گفته بودی

من تنها از روی متنی که گذاشتی قضاوت میکنم، نه اون آقا رو میشناسم نه خانمش رو، ولی تنها کسی که میتونه کمک کنه بهشون، خود این آقا هستن، مطمئناً اون خلائی که خانم قبل ازدواج داشته و پای اینترنت خلاء رو پر میکرده، بعد از ازدواجم شوهرشون نتونسته اون خلاء رو پر کنه و همچنان خانم به کارش ادامه میده

بعید میدونم به زنی در تمامِ ابعاد توجه بشه و بازم به شوهرش توجه نکنه! من اصلا نمیگم کار خانم درسته، ولی میگم اول این آقا از خودش شروع کنه، حتی تنها مشاوره بره، مشاوره کمکش میکنه که بدونه چطوری میتونه همسرش رو رامِ خودش کنه و به طرف خودش جذبش کنه.

بیشتر مشکلات ما از این جا شروع میشه که یادمون میره زنها از سیاره ی ونوسن و مردها مریخ! دو تا آدم با دنیای کاملا متفاوت ، و مریخی رفتار کردن ِ این آقا هیچی رو حل نمیکنه که هیچ، رابطه رو سردتر و بدتر هم میکنه...

امیدوارم خیلی زود مشکلشون برطرف بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشید وقت نشد نظرات رو بخونم، دوس داشتم بخونم همه رو، ایشالا سر فرصت همه رو میخونمیادمه یه جا ازت خوندم: "وقتی توی یه رابطه به مشکلی برخوردیم و حتی خدایی نکرده خیانتی صورت گرفت، من (یعنی پیمان) نمیگم طرف مقابلم مشکل داره، میدونم مشکل از خودم بوده که اینطوری شده، یعنی اینکه اول به خودم رجوع میکنم! یه جایی حتما کم گذاشتم" خب مفهوم جمله ات این بود، یادم نیست دقیقا چی گفته بودیمن تنها از روی متنی که گذاشتی قضاوت میکنم، نه اون آقا رو میشناسم نه خانمش رو، ولی تنها کسی که میتونه کمک کنه بهشون، خود این آقا هستن، مطمئناً اون خلائی که خانم قبل ازدواج داشته و پای اینترنت خلاء رو پر میکرده، بعد از ازدواجم شوهرشون نتونسته اون خلاء رو پر کنه و همچنان خانم به کارش ادامه میدهبعید میدونم به زنی در تمامِ ابعاد توجه بشه و بازم به شوهرش توجه نکنه! من اصلا نمیگم کار خانم درسته، ولی میگم اول این آقا از خودش شروع کنه، حتی تنها مشاوره بره، مشاوره کمکش میکنه که بدونه چطوری میتونه همسرش رو رامِ خودش کنه و به طرف خودش جذبش کنه. بیشتر مشکلات ما از این جا شروع میشه که یادمون میره زنها از سیاره ی ونوسن و مردها مریخ! دو تا آدم با دنیای کاملا متفاوت ، و مریخی رفتار کردن ِ این آقا هیچی رو حل نمیکنه که هیچ، رابطه رو سردتر و بدتر هم میکنه...امیدوارم خیلی زود مشکلشون برطرف بشه :icon_gol:
سلام مهساخانوم...درسته کاملا..بسیاردراین موردباهاش صحبت کردم....اینکه اومدم اینجامطرحش کردم چون خودم به بن بست فکری دراین زمینه رسیده بودم....آقا مدعیهست که چیزی ازهرلحاظ کم نذاشته واگه مشکلی هم بودهچندین بارازخانومش پرسیده....ولی چون خانوم فقط باهیچی نیست..مشکلی نیست..جواب دادهآقاهم درنظرگرفته که واقعاچیزی نیست..خودش میدونسته یه جادارهاشتباه میکنه..چون متوجه سردیودلزدگی خانوم میشده..اماچون دلیل رونه خودش متوجه شده نه خانوم لب به سخن وا میکنه ..متوجه نشده..تاحالاکه خانوم یهدفعه طغیان کرده....واسه همین میگم بیشتر،نوک پیکان تقصیرسمتخانومش هست چون باشناختیکه ازآقادارم میدونم اگه ناراحتیباشه حتماجویای علت میشه....همینطورکه گفتم فعلاخانوم سرقضیه نامعلوم لج کرده وازخرشیطون پیاده نمیشه....مشخصهداره یه چیزی روتلافی میکنهاما نمیگه چی....مافقط میتونیم راهنمایی کنیم وگرنه هیچکس جزخانومش نمیتونه این مشکل روحلکنه....تا وقتی لب به سخن باز نکنه ونگه ازچیناراحت شده ...همین آش هست وهمین کاسه...اینم ازمزایای همسرلجبازگرفتن....
لینک به دیدگاه
نظرش در مورد جمع کردن کامبیوتر چیه؟:ws3:

یا قایم کردن یه قطعه مهم:w16:

یا قطع کردن خط تلفن یا هر چی که به نت وصل میشه؟

این اصلا درست نیست! این آقا نباید رفتارهایی رو بکنه که رابطه رو بدتر کنه، این رفتار دقیقا پاک کردن صورت مسئله است نه حل اون!

خطرات خیلی بیشتری ر و همراه داره....

خوب مسلماهیچ دعواومناقشه ای یه طرقه نیست منم نظرشماروداشتم که آقاهم بدون تقصیرنمیتونه باشه....خودش هم میگه بعضی جاهااشتباه کرده اماتاانجاکه شناخت دارم ازشونخانوم خیلی سردمزاج هست تازمانی که خودش نخواهدروی خوش به آقانشون نمیده هرچی هم آقادنبال مشکل گشتهچیزی دستگیرش نشده خانوم هم هیچی نمیگه ...سردمزاجی وحرف نزدن خانوم واینکه تاصبح بیدارهست قطعانشان میدهدکه آقاهم جایی کم گذاشته اماچون خانوم هیچی نمیگه آقامتوجه مشکل نمیشه...ونمیتونه رفع مشکل کنه البته اون قسمت که مربوط به آقاست...قسمت مشکل قضیه اینجاست که خانوم هیچی نمیگه وفقط بالجبازی قصداذیت آقاروداره

ممنونم ازنظرات شما....من صحبتهای خانوم روهم شنیده ام....اگه مطمئن نبودم یه جای کارازطرف خانوم میلنگه اززبان آقامطرحش نمیکردم..به نظرخودم تنهابایدزمان بگذره تابالاخره خانوم رضایت بده وبگه مشکل کجاست یاآقاکشف کنه..چون فعلااین چیزی که من متوجه شده ام قضیه لج ولجبازی شده....آقارفیق ششدانگ من هست میدونم اخلاقش چطوریه....نمیگم مشکل نداره امادلیل قانع کننده ای هم ازسمت خانوم نشنیدم که بخواهم حق روبه ایشون بدم.....فعلاخانوم بااین آقالج کرده چراشوبه هیچکس نگفته..وخیال گفتن هم ندارد..تنهاگزینه به نظرخودم که بهش گفتم گذرزمان هست....بایدصبرکنه تابالاخره ازطریقی متوجه بشه کجااشتباه کرده که خانومش باهاش لج کرده..

اینکه میگم بایدزمان بگذره نه مدت زیاداماکمی آقابایدحساسیت روکم کنه ....خانوم همینطورکه گفتم لج کرده..راهی سراغ داری برای اینکه خانوم رومجاب کنه ازخرشیطون پیاده بشه وبگه مشکل کجاست؟منم میدونم آقایه کاری کرده وگرنه دلیل نداره یه خانوم یه دفعه اینجوری بشه..اماهرکارکهبه ذهنم میرسیدگفتم بهش مثلایکی همین توجه درطول روزوساعاتی هست که آقاسرکارمیره.اماخانومش گویااین محبت روقبول نکرده وحاضرنیست بگهچی شده...

برای سرد مزاجی راه های زیادی هست، خیلی راحت با دارو حل میشه، من دیدم خانمهایی که کاملا سرد بودن، اما با خوردن دارو از این رو به اون رو شدن! پس نگران سرد مزاجی خانم نباید باشن...

البته این سرد مزاجی رو باید دید از کجاس؟ از روز اول اینطوری بودن؟ اگر جوابشون منفیه که پس مطمئناً رفتار و عملی از این آقا باعث این مشکل شده که خودشون باید ریشه یابی کنن و حل کنن

من عذر میخوام از اینکه این حرفارو اینجا میزنم، شاید درست نباشه، اما باید گفته بشه

خیلی از مردها روابط جنسی رو اصلا بلد نیستن و خیلی زود میرن سر اصل مطلب! که این خیلی خطرناکه، سیستم بدنی زن و مرد مثل هم نیست، مرد خیلی زود هیجاناتش فروکش میکنه ، در حالی که یه زن به زمان بیشتری نیاز داره، شاید مشکل این آقا همین باشه، احتمالا توی این رابطه برخورد مناسبی نداشتن که خانمشون سرد شدن

برای همینم هست که عشق بازی از موارد بسیار ضروری توی روابط هست... برای ارتباط با یه زن حتما باید عشق بازی رو جزو روابط جنسی قرار داد، یعنی لازمه ی روابط جنسی به نظر من این هست.. هر چیزی مقدمه ای نیاز داره و مقدمه ی روابط جنسی عشق بازی هست

منتها متاسفانه، بعضی آقایون فک میکنن این عشق بازی تنها به رختخواب منتهی میشه! یا فقط هنگامی که میخوان روابط ایجاد بشه!!! این اشتباه محض هم باعث میشه که زنها تمایل کمتری به مرد پیدا کنن

بهتر هست که در طیِ روز هم با هم عشقبازی کنن، اصلا نیاز نیس بعد از هر عشقبازی رابطه ای صورت بگیره، فقط باید مرد بلد باشه تا زن رو آماده کنه... اونوقت اگه خانمش تمایل زیادی به رابطه پیدا نکرد جای تعجب داره!!!

خیلی عادیه وقتی یه مرد احساسات و خواسته های یه زن رو نمیتونه بهش توجه درستی بکنه، یه حالت لجبازی توی زن پیدا میشه، من بازم میگم که این آقا باید اول اخلاق و رفتارهای خودشون رو ریشه یابی کنن بعد به حل مشکل برسن

مطمئنا بعد از گذشت یک سال متوجه شدن که همسرشون از چه چیزهایی خوششون میاد یا حتی نقاط ضعفشون چیه! از این طریق هم میتونن توی خانمشون نفوذ کنن

در مورد پایین اومدن از خر شیطون، با شما موافق نیستم

بهتره اول کاری کنین دوستتون از خر شیطون بیان پایین و بعد خواهید دید که خانمشون به راحتی خودشون میان پایین!

پیشنهاد میدم وقت خیلی بیشتری رو به خانمشون اختصاص بدن، خیلی وقتا زنها از اینکه مردشون براشون وقتی نمیذاره این حالت براشون پیش میاد که به مرور زمان خطرناک تر هم میشه

میتونن وقت بیشتری بذارن و با هم بیشتر باشن، حتی توی خونه نمونن که خانم مجبور بشه بره سراغ نت، با هم بیرون از منزل وقتشون رو بگذرونن، اینطوری حتی خانم خسته هم میشه و انرژی ای براش باقی نمیمونه که پای نت بیاد بشینه!

به نظر من دو تا مسئله جداست...ممکنه رو هم تاثیر داشته باشن....اما باید جدا جدا حل بشن...اول نت بعد مسائل بعدی...

دوست من همچین مشکلی داشت...

اما در مورد قسمت جنسیش رو نمیدونم ...در مورد وابستگی به نت....

به همین دلیل اومد با همسرش از راه خودش حرف زد...با نت....

یه شب که دیر وقت آنلاین بود...از اتاق جفتی....اون هم آنلاین شد و بهش اس ام اس داد که بیاد یاهو...

اون هم رفت دوستم گفت شروع کردم باهاش حرف زدن و بعدش خوابیدم...

چند شب بعد هم دووباره اس ام اس دادم و کم کم تو چت مشکلاتمون رو با هم در میون گذاشتیم....

و کم کم اوضاع بهتر شد...و وابستگی به نت همسرم کمتر شد...و دوباره اوضاع عادی شد...

اونطوری که اون میگفت ....حس کرد همسرش مشکلاتش رو نمیتونه شفاهی بیان کنه یه مقدار کتبی شده اون هم مجازی...

به همین خاطر سعی کردم کتبی و مجازی با هم حرف بزنیم...

بعضی وقتها فیس تو فیس حرف زدن سخته...پس راه آسونتر رو انتخاب کنید شاید جواب بده...

در مورد مسائلی که باز هم سختتر هست براتون...اگر به زبان انگلیسی یا یه زبان دیگه تسلط دارید حرف بزنید و مکالمه کنید بهتره آخه اونطوری سنگینی وشرم احتمالی واژه ها براتون کمتره...راحتتر بیان میشن...و حرف زدن آسونتره....

امیدوارم مشکلشون حل بشه....:icon_gol:

موافقم با حرفای هدا

خودِ منم روم نمیشه خیلی از حرفها رو پشت تلفن و رو در رو بزنم، اکثر موارد با نوشتن مشکلم رو حل میکنم

اگه یه زمانی بخوام مشکلم رو با تلفن و رو در رو حل کنم، کلا بیخیالش میشم! شاید اکثر زنها اینطور باشن

طبق گفته ی هدا یا از طریق اینترنت یا حتی نامه هم میتونن با خانمشون صحبت کنن، البته کاملا محبت امیز باشه که باعث لج بازی بیشتر و عصبانیت خانم نشه

حتی اگر دیدن خانم پرخاش هم میکنه و لحن خوبی ندارن، ایشون بهتره تحمل کنن تا خانم به آرامش برسن، و مطمئن باشید که وقتی آروم شدن قدردان این محبت شما خواهند بود :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام مهساخانوم...درسته کاملا..بسیاردراین موردباهاش صحبت کردم....اینکه اومدم اینجامطرحش کردم چون خودم به بن بست فکری دراین زمینه رسیده بودم....آقا مدعیهست که چیزی ازهرلحاظ کم نذاشته واگه مشکلی هم بودهچندین بارازخانومش پرسیده....ولی چون خانوم فقط باهیچی نیست..مشکلی نیست..جواب دادهآقاهم درنظرگرفته که واقعاچیزی نیست..خودش میدونسته یه جادارهاشتباه میکنه..چون متوجه سردیودلزدگی خانوم میشده..اماچون دلیل رونه خودش متوجه شده نه خانوم لب به سخن وا میکنه ..متوجه نشده..تاحالاکه خانوم یهدفعه طغیان کرده....واسه همین میگم بیشتر،نوک پیکان تقصیرسمتخانومش هست چون باشناختیکه ازآقادارم میدونم اگه ناراحتیباشه حتماجویای علت میشه....همینطورکه گفتم فعلاخانوم سرقضیه نامعلوم لج کرده وازخرشیطون پیاده نمیشه....مشخصهداره یه چیزی روتلافی میکنهاما نمیگه چی....مافقط میتونیم راهنمایی کنیم وگرنه هیچکس جزخانومش نمیتونه این مشکل روحلکنه....تا وقتی لب به سخن باز نکنه ونگه ازچیناراحت شده ...همین آش هست وهمین کاسه...اینم ازمزایای همسرلجبازگرفتن....

اینکه میگید قبول داره یه جاهایی اشتباه کرده با اینکه گفتن که من در هیچ جا کم نذاشتم! کاملا تناقض داره

اگه ایشون قبول داره یه جاهایی رو اشتباه کرده، یعنی که یه جاهایی کم گذاشته

حالا که خانمش حرف نمیزنه باید خودش ریشه یابی کنه، هممون جاهایی که حس میکنه کم گذاشته رو پیدا کنه و جبرانشون کنه

از طریق حرف ِ رو در رو اگه خانمش صحبتی نمیکنه، از راه های دیگه وارد بشه

مثل پست قبلیم که اشاره کردم نامه یا اینترنت ...

البته به نظرم برای به حرف در آوردن خانم محبت خیلی چاره ساز هستش، زنها به کلمات حساسن، میتونه از همین روش وارد بشه

خیلی از مردها هم هستن ادعا میکنن در صحبت کردن هم خیلی با زنهاشون خوب هستن، دائما قربون صدقه میرن و تعریف میکنن و دوستت د ارم و این حرفا! اما میبینی کنار اینا 4تا بد و بیراه و داد و بیداد هم هست

ایشون به خاطر اینکه رابطشون اصلاح بشه مجبوره که یه مدت حتی اگرم عصبانی شد تحمل کنه و جز محبت کاری نکنه

نه اینکه یک روز خوب باشه و فرداش دوباره...

من توی این جور موارد ، حتی اگه مثلا یکی صد در صد مقصر باشه و اون یکی هیچییییییی، بازم میگم اگر اونی که هیچ تقصیری نداره، راهش رو درست بره، میتونه طوری رفتار کنه که هم طرف مقابلش به قول شما از خر شیطون پایین بیاد، هم شرمنده کنه طرف مقابلش رو

من مطمئنم اگه ایشون یه مدت فقیط محبت کنن و به یه طریقی پای حرفای خانم بشینن و وقت زیادی براشون بذارن، مشکلشون حل میشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

یساله ازدواج کردن!!!قبلا رابطشون چطوری بوده؟خانومشون روزا چیکار میکنن؟درس میخونن؟شاغل هستن ؟خانه دار؟

خانومشون قبلا به کسی علاقه نداشته؟واقعی یامجازی؟

لینک به دیدگاه
یساله ازدواج کردن!!!قبلا رابطشون چطوری بوده؟خانومشون روزا چیکار میکنن؟درس میخونن؟شاغل هستن ؟خانه دار؟

خانومشون قبلا به کسی علاقه نداشته؟واقعی یامجازی؟

سلام ببخشید کمی دیر شد تا جواب بدم

تا اونجا که میدونم رابطه شون معمولی بوده چیزی که خودشون ابراز کردند اما میدونم خیلی بهم علاقه دارند

خانومش معماره ...

کسی که باهاش رابطه جدی داشته باشه نه قبلا هیچکس(طبق اظهارات خود خانوم)توی زندگیش نبوده.

فعلا با پادرمیونی ابرو باد و مه وخورشید رابطه شون بهتر شده و گویا خانوم برگشته سر زندگیشhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان..

عدم تمایل به ارتباط با همسر اعتیاد به اینترنت

اینا دو چیز هستند که یکیشون میتونه اون یکی رو بسازه. و اگر هردوشون با هم باشن. به شدت همدیگه اضافه میکنن..

من پیشنهاد میکنم.. شخص بشینه یه گوشه فکر کنه. با خودش مرور کنه که انتظارات همسرش ازش چی بوده ..همیشه توی گلایه کردن ها چه انتقاداتی از او شده. اون عادت ها رو درست کنه.

من بعد از 21 سال عمر حدود 20 روزه که اتاقم رو تمیز و منظم نگه داشتم. بخدا به اون سختی که فکر میکردم نبود. :a030: حالا که فکر میکنم سر چه چیز مسخره یی با خانوادم بحث میکردم خندم میگیره!! :a030:

عوض کردن عادت خیلی خیلی ساده و آسونه. مثل خیلی از کارهای دیگه وقتی وارد عمل شدی میفهمی که چقدر آسون بود..البته قبول دارم از بعضی از عادت ها کمی آسونتر بود..

من قول شرف میدم که فوق العاده کاربردیه.اجباری نیست که هردو طرف این موضوع رو رعایت کنن.

یکیشون که وارد عمل شده. دیگیری هم تشویق میشه که وارد عمل بشه. بدترین حالت و حداقل فایدش اینه که این مشکلتون حل نمیشه. ولی از شدتش فوق العاده کم میشه. و خیلی از بحث های روزانه دیگه وجود ندارن.. :w16:

تذکر : هرگز این عمل خوبتون رو به رخ همسرتون نیارید.چون با این کار حرکت خوب خودتون رو بی ارزش میکنید.. حتی اگر همسرتون هم متوجه این نکات نشد هیچوقت به رخ نیارید.. در عوض خیالتون راحته که به صورت پنهانی کلی از مشکلات زندگیتون رو حل کردید..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...