رفتن به مطلب

همسرم تاصبح بیدار است

ارسال های توصیه شده

بنده نظر خاصی ندارم. ولی بهتر میدونستم این تاپیک در نواندیشان مطرح نمیشد. چون چند تن از دوستانمون همه چیز را به شوخی و مسخره گرفتن. انگار نه اینکه اینجا داریم راجع به مشکل یک زوج که در آستانه جدایی قرار گرفتن صحبت میکنیم. امیدوارم این مشکلات برای خودتون پیش نیاد. ولی بهتره خودتون را بزارید جای هر یک از طرفین و بعد اگه تونستید انقدر خونسرد به تمسخر بگیرید همه چیزو.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید اقا بیمان اما گذر زمان بدترین بیشنهاد شماست در مورد خانوما اگه یه مدت میل جنسیشون سرکوب بشه باعث کاهش میل جنسیشون میشه واسه همیشهاینو من نمیگماا اینو مشاور جنسی گفتهواسه همینم هست کسایی که شوهرشون میمیرن بعد یه مدت اگه ازدواج نکنن و رابطه ای هم نداشته باشن میلشون اینقدر میاد بایین که دیگه تمایلی ندارن اسم کتابی که خوندم یادم نیست اما خیلی تاکید کرده بود
اینکه میگم بایدزمان بگذره نه مدت زیاداماکمی آقابایدحساسیت روکم کنه ....خانوم همینطورکه گفتم لج کرده..راهی سراغ داری برای اینکه خانوم رومجاب کنه ازخرشیطون پیاده بشه وبگه مشکل کجاست؟منم میدونم آقایه کاری کرده وگرنه دلیل نداره یه خانوم یه دفعه اینجوری بشه..اماهرکارکهبه ذهنم میرسیدگفتم بهش مثلایکی همین توجه درطول روزوساعاتی هست که آقاسرکارمیره.اماخانومش گویااین محبت روقبول نکرده وحاضرنیست بگهچی شده...
لینک به دیدگاه
اینکه میگم بایدزمان بگذره نه مدت زیاداماکمی آقابایدحساسیت روکم کنه ....خانوم همینطورکه گفتم لج کرده..راهی سراغ داری برای اینکه خانوم رومجاب کنه ازخرشیطون پیاده بشه وبگه مشکل کجاست؟منم میدونم آقایه کاری کرده وگرنه دلیل نداره یه خانوم یه دفعه اینجوری بشه..اماهرکارکهبه ذهنم میرسیدگفتم بهش مثلایکی همین توجه درطول روزوساعاتی هست که آقاسرکارمیره.اماخانومش گویااین محبت روقبول نکرده وحاضرنیست بگهچی شده...

این دلخوری یه روزه ایجاد نشده که یه روزه بره

اما یه چیزی هم که تو همه زنا یکسانه اینه که فکر کنن طرفشون فقط واسه جسمشون اینا رو میخواد

این اقا هم که اینجوری نشون داده به اون زنه

بهترین راه مراجعه بیش مشاور جنسیه

شاید این اقا خوب باشن ولی تداعی یه خاطره بد باعث بشه این خانوم واکنش مهاجمی بگیرن

بعدش یه جا اشاره کردید وقتی این خانوم خودشون میل دارن اقا باید خیلی سعی کنن مطمئنید این اقا زود انزالی نداره یا مشکلی نداره

بیماریای زنانه مثل قارچ عفونت هم باعث کم شدن میل جنسی زن میشه

لینک به دیدگاه

به نظر منم اقاهه یه جا کم گذاشته:ws52:دوست منم این مشکلو داشت یه بی محلی که براش یه خاطره ی بد شده بود واسه همین سریع در مقابل شوهرش جبهه میگرفت و دوستم وقتی راضضی شد که شوهرش با گریه و التماس خواست باهاش اشتی کنه البته چیزایی هم بود که من نمیتونم اینجا بگم:w16:

لینک به دیدگاه
این دلخوری یه روزه ایجاد نشده که یه روزه برهاما یه چیزی هم که تو همه زنا یکسانه اینه که فکر کنن طرفشون فقط واسه جسمشون اینا رو میخواداین اقا هم که اینجوری نشون داده به اون زنهبهترین راه مراجعه بیش مشاور جنسیه شاید این اقا خوب باشن ولی تداعی یه خاطره بد باعث بشه این خانوم واکنش مهاجمی بگیرن بعدش یه جا اشاره کردید وقتی این خانوم خودشون میل دارن اقا باید خیلی سعی کنن مطمئنید این اقا زود انزالی نداره یا مشکلی ندارهبیماریای زنانه مثل قارچ عفونت هم باعث کم شدن میل جنسی زن میشه
فعلاچیزی نمیشه گفت مواردی اشاره شدکه بهش دقت نکرده بودم...مجددبایدباهردوصحبت کنم..ببخشیداگه واسه کسی تشکرنزدمحمل برگستاخی وجسارت من نکنید..باموبایل هستم امکان تشکرندارم..همینجوری شفاهی فعلاتشکرمیکنم تابعددسترسی به سیستم که پیداکردم تشکرمیزنم
لینک به دیدگاه

بچه دار شن. :ws37:

البته اگه مشکلشون جدیه که حتی 1٪ احتمال طلاق هست اصلا به بچه فکر نکنن...

از طریق دوستای نزدیکه خانومه برن جلو. یا هرکسی که خانومه قبولش داره.

اگه راه نداد آقای محترم خودشون بشینن سنگاشونو وا بکنن با خانوم و پا رو دلشون بذارن.

گاهی اوقات ما خانوما از زن ذلیل بودن مردا بدمون میاد و از اینکه نمیتونن حرفشونو به کرسی بشونن. مرد باید اقتدار داشته باشه تا خانومش به سمتش کشیده شه. خیلی هم نباید ناز خانومه رو بکشه. چون تو این مورد اون خانوم احتمالش هست که از همسرش زده شه و . . . :ws37:

لینک به دیدگاه
بنده نظر خاصی ندارم. ولی بهتر میدونستم این تاپیک در نواندیشان مطرح نمیشد. چون چند تن از دوستانمون همه چیز را به شوخی و مسخره گرفتن. انگار نه اینکه اینجا داریم راجع به مشکل یک زوج که در آستانه جدایی قرار گرفتن صحبت میکنیم. امیدوارم این مشکلات برای خودتون پیش نیاد. ولی بهتره خودتون را بزارید جای هر یک از طرفین و بعد اگه تونستید انقدر خونسرد به تمسخر بگیرید همه چیزو.

دوست عزیز اولا این یه داستان ساختگیه وهمه سرکارید پس احساسات بشر دوستی تون یه هویی متورم نشه

ثانیا اگه به فرض واقعی باشه خوب خانم حالش ازین اغا به هم میخوره خوب اگه کسی فکر میکنه راه حلی داره که یه خانمو به مردی علاقمند بکنه اونم با این شدت تنفری که تو وجود این خانم هست فکر می کنم خیلی ساده انگارانه است

ثالثا دوستان انگار یادشون رفته گفتند که قضیه سردمجازی وحتی نارضایتی از رابطه نیست چون خود خانم بعضی وقتا ابراز تمایل می کنه فقط وقتی اغا هوس میکنه حالشو میگیره

وبالاخره ... بی خیال بابا این مجردا هر چی چشم وگوش بسته داشتن باز شد

لینک به دیدگاه
دوست عزیز اولا این یه داستان ساختگیه وهمه سرکارید پس احساسات بشر دوستی تون یه هویی متورم نشهثانیا اگه به فرض واقعی باشه خوب خانم حالش ازین اغا به هم میخوره خوب اگه کسی فکر میکنه راه حلی داره که یه خانمو به مردی علاقمند بکنه اونم با این شدت تنفری که تو وجود این خانم هست فکر می کنم خیلی ساده انگارانه استثالثا دوستان انگار یادشون رفته گفتند که قضیه سردمجازی وحتی نارضایتی از رابطه نیست چون خود خانم بعضی وقتا ابراز تمایل می کنه فقط وقتی اغا هوس میکنه حالشو میگیرهوبالاخره ... بی خیال بابا این مجردا هر چی چشم وگوش بسته داشتن باز شد
اولاموضوع سرکاری نیست..نهبنده اونقدر بیکارهستم که موضوع سرکاری مطرح کنم نهوقت کاربران اونقدربی ارزشکه بخوام بایه موضوع سرکاری هدربره..درثانی این طرزبرخوردشمادرست نیست میشهبهترهم صحبت کرد..بعضی مشکلات شایدمسخره به نظربرسناماهستند وتمسخرشمایاامثال شماچیزی روعوض نمیکنه....شایدروزی همین مشکل مسخره به زندگی شماهم برسه....پس هیچی رونمیشه شوخی گرفت مخصوصادرزندگی زناشویی....تاآنجاکه میدانم این آقازن ذلیل نیست..
لینک به دیدگاه
بچه دار شن. :ws37:

البته اگه مشکلشون جدیه که حتی 1٪ احتمال طلاق هست اصلا به بچه فکر نکنن...

از طریق دوستای نزدیکه خانومه برن جلو. یا هرکسی که خانومه قبولش داره.

اگه راه نداد آقای محترم خودشون بشینن سنگاشونو وا بکنن با خانوم و پا رو دلشون بذارن.

گاهی اوقات ما خانوما از زن ذلیل بودن مردا بدمون میاد و از اینکه نمیتونن حرفشونو به کرسی بشونن. مرد باید اقتدار داشته باشه تا خانومش به سمتش کشیده شه. خیلی هم نباید ناز خانومه رو بکشه. چون تو این مورد اون خانوم احتمالش هست که از همسرش زده شه و . . . :ws37:

ببخشید اما به کرسی نشوندن در این زمینه میشه تجاوز :hanghead:فکرم نکنم انسان سالمی از تجاوز لذت ببره

این کار نابودی زندگیشونو به همرا داره

لینک به دیدگاه
دوست عزیز اولا این یه داستان ساختگیه وهمه سرکارید پس احساسات بشر دوستی تون یه هویی متورم نشه

ثانیا اگه به فرض واقعی باشه خوب خانم حالش ازین اغا به هم میخوره خوب اگه کسی فکر میکنه راه حلی داره که یه خانمو به مردی علاقمند بکنه اونم با این شدت تنفری که تو وجود این خانم هست فکر می کنم خیلی ساده انگارانه است

ثالثا دوستان انگار یادشون رفته گفتند که قضیه سردمجازی وحتی نارضایتی از رابطه نیست چون خود خانم بعضی وقتا ابراز تمایل می کنه فقط وقتی اغا هوس میکنه حالشو میگیره

وبالاخره ... بی خیال بابا این مجردا هر چی چشم وگوش بسته داشتن باز شد

دوست گرامی اولا بهتره این عینک بدبینی رو نسبت به اعضای سایت و مطالب مندرج در آن از چشمان مبارکتان بردارید. کسی کمبود نداره تا یه مسئله رو به این شفافی و روشنی بازگو کنه تا وقت خودش یا سایر کاربران رو بگیره.

ثانیا بهتره از ادبیات بهتری در نوشتارتون نسبت به شخصی که هیچ اطلاعی از روحیات و تفکرش ندارید استفاده کنید.

ثالثا شما چطور متوجه شدید که این خانم حالش از همسرش بهم میخوره و تصور ساده انگارانه بودن این موضوع چطور به شما القا شد و ارتباطش دقیقا با موضوع چیه؟

رابعا مگه میشه گفت چون موضوع ربطی به سردمجازی طرفین نداره پس اساسا هیچ مشکلی وجود نداره؟ شما منطبق بر چه چیزی این حرفو میزنید؟

خامسا همه اینها به فرض اینکه صحیح باشه دلیل بر تمسخر توسط شما میشه؟ یا استفاده از کلمات دور از شان و نسبت دادن صفات توهین آمیز به اون آقا یا خانم؟

سادسا اگر این مشکل برای خودتون پیش میمومد و با رفتن پیش مشاور و ... هم جواب نمیگرفتید باز دلتون میخواست بقیه اینطوری در مورد شما نظر بدن؟

لینک به دیدگاه

ما یه فامیلی داریم اینطورین.هر وقت بخواد نزدیک خانمش بشه هزارتا بهونه میاره که سرم درده.سرما خوردم و نمیدونم چی.3 تا بچه هم دارن.شاید این خانم به نوع دیگری واسه ارضا شدن نیازهای جنسیش علاقه داره که از شوهرش فراریه

لینک به دیدگاه

اما اینکه میگین این خانم پیش روانپزشک خودشو بیگناه جلوه داده جای تامل داره.شاید شوهرش اونو به طور کامل یا درست ارضا نکرده اون چند باری که ارتباط داشتن و همین باعث این قضیه شده.چون بعضیا با خانمش طوری رفتار میکنن که انگار زن فقط یه وسیله س واسه ارضای خودش حتی بعد تموم شدن کارش بغلش نمیکنه یا نمیبوستش.همین چیزای در ظاهر کوچیک باعث این چیزا میشه

لینک به دیدگاه

به نظر من دو تا مسئله جداست...ممکنه رو هم تاثیر داشته باشن....اما باید جدا جدا حل بشن...اول نت بعد مسائل بعدی...

دوست من همچین مشکلی داشت...

اما در مورد قسمت جنسیش رو نمیدونم ...در مورد وابستگی به نت....

به همین دلیل اومد با همسرش از راه خودش حرف زد...با نت....

یه شب که دیر وقت آنلاین بود...از اتاق جفتی....اون هم آنلاین شد و بهش اس ام اس داد که بیاد یاهو...

اون هم رفت دوستم گفت شروع کردم باهاش حرف زدن و بعدش خوابیدم...

چند شب بعد هم دووباره اس ام اس دادم و کم کم تو چت مشکلاتمون رو با هم در میون گذاشتیم....

و کم کم اوضاع بهتر شد...و وابستگی به نت همسرم کمتر شد...و دوباره اوضاع عادی شد...

اونطوری که اون میگفت ....حس کرد همسرش مشکلاتش رو نمیتونه شفاهی بیان کنه یه مقدار کتبی شده اون هم مجازی...

به همین خاطر سعی کردم کتبی و مجازی با هم حرف بزنیم...

بعضی وقتها فیس تو فیس حرف زدن سخته...پس راه آسونتر رو انتخاب کنید شاید جواب بده...

در مورد مسائلی که باز هم سختتر هست براتون...اگر به زبان انگلیسی یا یه زبان دیگه تسلط دارید حرف بزنید و مکالمه کنید بهتره آخه اونطوری سنگینی وشرم احتمالی واژه ها براتون کمتره...راحتتر بیان میشن...و حرف زدن آسونتره....

امیدوارم مشکلشون حل بشه....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی از دعوتت ولی من فقط یه چیز میتونم بگم و اونم اینه که خانوم اگر در خودش تعهدی نسبت به زندگیش و شوهرش حس نمیکنه با هیچ حرفی نمیشه ایشون رو وادار به کاری کرد...

به نظرم هم گرچه آقا خیلی علاقه دارن بهشون اما باید این رو بدونن که مسئولیت پذیری چیزی نیست که ایشون یا مشاور بخواد برای خانوم ایجاد کنه این حسیه که باید در ایشون نهادینه باشه!

ضمن اینکه من شک دارم آقا هم در مسیر درستی قدم گذاشته و همراه خانوم بوده باشه، چون اگر اینجور بود و به ایششون توجه میکردن هرگز تمایل به ادامه حیات در دنیای مجازی به این شدت نمیرسید.

لینک به دیدگاه

ممنونم ازکسانی که نظردادند وخیلی مسائل رومطرح کردندکه به ذهنم نرسیده بود.فقط یه نکته رولازم دیدم بگم....خیلی وقتهاقضیه اینجورکه تعریف میشه نیست......تعاریف صرفا برداشت شخص راوی ازقضیه است....کاملامشخصه کسی که ازشخص دیگه شاکی هست ممکنه به قضیه شاخ وبرگ بده....این رفیق ماهم ازاین قاعده مستثنی نیست.....نه خودش نه خانومش....قطعامشکل به روابط جنسیبرمیگرده....وهیچکس جزخودشون نمیتونه بهشون کمک کنه....بیشتراین مشکل رومطرح کردم..به دلیل اینکه....خیلی دراطرافم شاهدسهل انگاری درنوع نگرش افرادبه زندگی مشترک دیده ام..اشخاصی که گمان میکنندزندگی مشترک همینکه عاشق هم باشندکافی ست....وازمشکلات ریزموجودغافلمیشوند ....مشکلی که مطرح شدنه داستان بودنه یه روایت حزن انگیزجهت برانگیختن احساسات شما....این زوج واقعاوجوددارند.بیخگوشم شایددراطراف شماهم باشندوشمادقت نکرده اید....ظهرباهاش تلفنی صحبت کردم گویاخانوم فعلاقهرکردندوبه خانهپدرشان رفته اند.خیلی امیدوارم باپادرمیانی خانواده مشکل زودترحل بشه..فقط اگه مشکل مطرح بشه وشرم وحیای بیجامانع گفتن مشکل نشه....به دوستم هم گفتم اگه مشکل جنسی دارهبه پزشک مراجعه کنه تابارفع اون مشکل اگه ازاین ناحیه است حلبشه ..بهرحال ممنونم ازنظرات شما....خودش اومده بودونظرات روتمام وکمال خونده بود...:rose:

لینک به دیدگاه
ببخشید اما به کرسی نشوندن در این زمینه میشه تجاوز :hanghead:فکرم نکنم انسان سالمی از تجاوز لذت ببره

این کار نابودی زندگیشونو به همرا داره

منظورم از به کرسی نشوندن حرف حتما خود رابطه جنسی نبوده. منظورم پای نت بودن خانومه. سخت بگیره و مثلا قهر کنه با خانومش تا اینکه خانومش کمتر کنه نتو. قهر کردن بهتر از اینه که خانومش منحرف شه یام اینکه اون آقای محترم به فکره خیانت بیفته. اگه خانومش دوسش داشته باشه که سعی میکنه بدست بیاره شوهرشو اگرم دوسش نداشته باشه بدتر میکنه اوضاع رو که فکر میکنم دوست نداشتن یه زن برای مرد دلیله محکمیه برای جدایی...

حالا اینام نظر من بوده. شاید اگه من جای اونا بودم زندگیمو هرطور که شده نگه میداشتم....:ws37:

لینک به دیدگاه

همانطور که دوستان بیان کردند...در روابط عاطفی این دو بزرگوار مشکلی وجود داره که بهم نمیگن و خانم ترجیح داده به جای طرح مشکل خودش رو با نت سرگرم کنه

لینک به دیدگاه

همونطورم ک خودت گفتی مشکل این دو نفر رو جز خودشون کس دیگه ای نمیتونه حل کنه.

ولی یه چیزی به ذهنم میرسه که تو چند تا پستی که خوندم بهش اشاره نشده بود:

این اقا توجه کنه که معمولا همسرش چه زمان و ساعتی نیاز به رابطه جنسی میکنه؟؟( آدما ساعت خواب و- تغذیه و... دارن) نیاز جنسی هم معمولا اینطوری...و ایشون سعی کنن که نیاز خودشون رو زمانی به همسرشون ابراز کنن که معمولا ساعت نیاز همسرش!( اینطوری هر دو طرف ارضا میشن و صرفا اجباری نمیشه)

و اما در مورد اینکه خانومشون تا صبح میشینن پای نت! مهمترین دلیل این مشکلشون اینه که این آقا سعی نمیکنه نیازهاییی رو که همسرش داره رو تامین کنه!

این نیاز میتونه حتی یه هم صحبت خوب باشه .

چون من یه دخترم بیشتر سعی کردم چیزایی رو که مد نظر یه خانوم میتونه باشه رو بگم .قصد متهم کردن این اقا رو ندارمااااا :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به نظر من دو تا مسئله جداست...ممکنه رو هم تاثیر داشته باشن....اما باید جدا جدا حل بشن...اول نت بعد مسائل بعدی...

دوست من همچین مشکلی داشت...

اما در مورد قسمت جنسیش رو نمیدونم ...در مورد وابستگی به نت....

به همین دلیل اومد با همسرش از راه خودش حرف زد...با نت....

یه شب که دیر وقت آنلاین بود...از اتاق جفتی....اون هم آنلاین شد و بهش اس ام اس داد که بیاد یاهو...

اون هم رفت دوستم گفت شروع کردم باهاش حرف زدن و بعدش خوابیدم...

چند شب بعد هم دووباره اس ام اس دادم و کم کم تو چت مشکلاتمون رو با هم در میون گذاشتیم....

و کم کم اوضاع بهتر شد...و وابستگی به نت همسرم کمتر شد...و دوباره اوضاع عادی شد...

اونطوری که اون میگفت ....حس کرد همسرش مشکلاتش رو نمیتونه شفاهی بیان کنه یه مقدار کتبی شده اون هم مجازی...

به همین خاطر سعی کردم کتبی و مجازی با هم حرف بزنیم...

بعضی وقتها فیس تو فیس حرف زدن سخته...پس راه آسونتر رو انتخاب کنید شاید جواب بده...

در مورد مسائلی که باز هم سختتر هست براتون...اگر به زبان انگلیسی یا یه زبان دیگه تسلط دارید حرف بزنید و مکالمه کنید بهتره آخه اونطوری سنگینی وشرم احتمالی واژه ها براتون کمتره...راحتتر بیان میشن...و حرف زدن آسونتره....

امیدوارم مشکلشون حل بشه....:icon_gol:

من با حرف هدا موافقم

به نظرم پیشنهاد خوبیه....

خیلی حرفا رو ادم از اینکه بخواد به زبون بیاره خجالت میکشه...حتی اگه مخاطب شوهرش باشه....

روش کتبی خیلی میتونه جوابگو باشه....

این اقا هم میتونه یه بار اما درست، دست خانومشو بگیره

از پای نت بلند کنه

بشینن رو به روی هم...حرفشونو بهم بزنن...

چون خیلی وقتا مشاور هم نمیتونه کاری رو که وظیفش هست انجام بده.....

اوون مشاور اگه مشاوور بود میفهمید که خانوم داره مظلوم نمایی میکنه....بلخره روانشناسن....هر حرکت آدم رو میتوونن بفهمن که منظور چیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...