رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

علیرضا رو کسی گفت؟ ارخا...ایییییییش اونم کتک لازمه..یواشکی میاد و میره :w000:

بسکه بی‌ سرو صدا رفت علی‌ رضا :hanghead:

من هرچی‌ بش گفتم بیا نمیاد که:whistles: برم رو مخش یعنی؟؟؟ فروغ بریم رو مخش؟؟؟:gnugghender:

لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره که تا اینجا یه جمع بندی انجام شه و تمامی کسایی که نیستن و بچه ها گفتن معلوم شه و راه های ارتباطی مشخص شه تا بشه بهتر کار کرد

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان عزیزم .

و از محمد و مریم خانم ممنونم که یادی از من کردن انشالله هر کسی یادی از من کرد پیر بشه :ws3:

خاطرات زیادی دارم اینجا که خوباش یادمه بداشو فراموش کردم .

دوستان خوبی دارم اینجا و البته بعضی ها دیگه نیستن و شاید فرصت هم نداشته باشند در هر صورت تیم خوبی داشتیم و امیدوارم اون تیم الان بهتر شده باشه .برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم .

به محمد هم یک خسته نباشید میگم که انصافا بدون اینکه خسته بشه داره تلاش میکنه که انجمن به هدف خودش برسه .

دلمان بسی تنگ شده واسه همه دوستان .و انشالله در آینده سعی می کنم کاری کنم که همکاری هایی در زمینه های علمی داشته باشیم البته الان نه در آینده :ws52: چون باید یک سری مقدمات را فراهم کنم .

لینک به دیدگاه

و از محمد و مریم خانم ممنونم که یادی از من کردن انشالله هر کسی یادی از من کرد پیر بشه :ws3:

دوستان خوبی دارم اینجا و البته بعضی ها دیگه نیستن و شاید فرصت هم نداشته باشند در هر صورت تیم خوبی داشتیم و امیدوارم اون تیم الان بهتر شده باشه .برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم .

به محمد هم یک خسته نباشید میگم که انصافا بدون اینکه خسته بشه داره تلاش میکنه که انجمن به هدف خودش برسه .

دلمان بسی تنگ شده واسه همه دوستان .و انشالله در آینده سعی می کنم کاری کنم که همکاری هایی در زمینه های علمی داشته باشیم البته الان نه در آینده :ws52: چون باید یک سری مقدمات را فراهم کنم .

خیلی خوشحالم به شخصه از دیدن این پست شما

خوش برگشتین:icon_gol:

یکم امیدوار شدم به نتیجه دادن این تلاش ها890621_LaieA_024.gif

لینک به دیدگاه

خب من فعلاً تا الان به چند نفر گفتم، بیشتر تلفنیا رو. ایشالا که بتونن بیان. چند نفری قولش رو دادن تا الان :w16:

انتونیومونتاها هم گفت به همگی سلام برسونم. گفت ایشالا میام :a030:

خوش اومدی :a030: ایشالا :a030:

لینک به دیدگاه
من به ستی و مهرداد اس ام اس میزنم !

تائید میشه به من اس داد:ws3:

انقدر دلم تنگول شده واسه همه:4564:

چرا منو گذاشتین خانه سالمندان:w000: من هنو کلی آرزو دارم

دیروز با آبجی مریم بیرون بودیم ، اونم بعد امتحاناش بر میگرده:ws3:

از همین تریبون هم اعلام میکنم هرچی این امید گفته شایعه ای بیش نیست

لینک به دیدگاه

هیچ چیزی به اندازه امید نتیجه بخش نیست حتی تو روزای سرد و بارونی 881221_175821_Laie_93.gif

امید به دوستی ها، به با هم بودن ها، خوبی ها، دوست داشتن ها...831216_smilie_love_001.gif

تا حالا دوتا رو برگردوندیم...

ایشالا به کمک شماها خیلی های دیگه رو هم بر می گردونیم!9116_13_1_14.gif

محمد همه پستای فاز منفی رو پاک کن!!

این تاپیک فقط باید انرژی مثبت و خبر خوش باشه!:w16::w16::w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...