رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

انجمن نسل عوض کرده

گروه قدیمی از کاربران نیستن و یا رفتن و گروه جدیدی اومدن ....

قبلنا وقتی میومدی انجمن اونقدر بحث ها و موضوعات و تاپیک ها جذاب بود که وقت نمی کردی به سایت های دیگه سر بزنی و راحت چند ساعت فقط اینجا بودی ..... ولی الان 5 دقیقه که میای انجمن و آخرین ارسال ها را می بینی آنقدر خسته ات میشه که فوری میری ....

به اسم کاربران که دقت می کنم همه جدید بنظر میرسن و فک کنم اکثرا دهه 70 هستن و از اون کاربرای قدیمی دهه 60 خبری نیست

بهترین دوران انجمن بنظرم سال های 90-91 بود ....جنس تاپیک ها و موضوعات عوض شده ...

به شدت 15 ریشتر موافقم...

برخی رفتن ها هم دلیلش همین دهه شصتی ها و پنجاهی ها بودند و هستند همچنان متاسفانه!!

کاش نه فقط در شعار، بلکه در عمل پیرو این شعار زیبا (و فقط زیبا!) بودیم.

«جاودانه های نواندیشان»

«یاران همیشگی نواندیشان»

ولی در عمل اینطور نیست.

همه جا نسل سوخته هستیم که دلیلش هم فقط خودمونیم. نه دهه هفتادیها و نه بقیه.

فقط کافیه نیم نگاهی به گذشته نواندیشان انداخته بشه.

یادمه قبلا واقعا موضوعات جالب و پرمحتوا بودند.. ولی الان چی؟

لذت می بردم که متن های پری دریایی رو میخونم.. متن های دلنشین ایلیا، سجاد فیلابی و ... بازیگوشی های مهسا و و و و و

همه اینها رنگ باخته اند...

البته رنگ عوض کرده اند....

:hanghead:

لینک به دیدگاه
به شدت 15 ریشتر موافقم...

برخی رفتن ها هم دلیلش همین دهه شصتی ها و پنجاهی ها بودند و هستند همچنان متاسفانه!!

کاش نه فقط در شعار، بلکه در عمل پیرو این شعار زیبا (و فقط زیبا!) بودیم.

«جاودانه های نواندیشان»

«یاران همیشگی نواندیشان»

ولی در عمل اینطور نیست.

همه جا نسل سوخته هستیم که دلیلش هم فقط خودمونیم. نه دهه هفتادیها و نه بقیه.

فقط کافیه نیم نگاهی به گذشته نواندیشان انداخته بشه.

یادمه قبلا واقعا موضوعات جالب و پرمحتوا بودند.. ولی الان چی؟

لذت می بردم که متن های پری دریایی رو میخونم.. متن های دلنشین ایلیا، سجاد فیلابی و ... بازیگوشی های مهسا و و و و و

همه اینها رنگ باخته اند...

البته رنگ عوض کرده اند....

:hanghead:

نسل سوخته مال قدیما بود ..

نسل جزغاله شده....

نسل فرو بردن بغض...

نسل تباهی....بی هدف ...شانس نداشتن لذت زندگی ....نسل منت

داغم تازه شد مرد

واقعا بعضی از دوستان وقتی می نوشتن اونقد قشنگ بود که در مقابل این نوشته ها ادم کم میاورد ..گذشته ها با اون که اه و حسرت همراهشه ولی جالبه...

لینک به دیدگاه

کور شه هرکی نخواد ببینه سالمندای انجمن جمع شدن دوباره و نسل ما برچیده شده: دی

تو شناسنامه دهه شصتی باشی اینجام یه چیزی تو همون مایه ها باشی خداییش خیلیه: بازم دی

من و هم ورودیهام نه از این قدیمیا بودیم که حرفشو میزنید و نه از امروزیا که دور دور اوناست.( دهه 70)

نه تونستیم قاطی قدیمیا بشیم نه امروزیا

اینجام دهه شصتی وار بودیم:ws3:

جای هممون خالی دل همتون شاد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
گاهي اونقد دلم برا يكي دو سال پيش تنگ ميشه ك نگوووو.:sigh:

وقتي از دانشگاه ميرسيدم خونه ي راست پاي سيستم و نواندبشان بودم.

عجب روزايي بود:hanghead:

اشکال نداره الان هم کم میای چیزی از دست ندادی:w16:

لینک به دیدگاه

احساس پیری می کنم میام این تاپیک !:banel_smiley_4: اونم وقتی با دستی زیر چانه ، دارم پست های پر از آه قدیمی هارو می خونم و دل منم تنگ می شه .نکنید این کارارو من خاطره زیاد دارم از اینجاها:4564:

حس می کنم یه سری پیرزن و پیرمرد غرغرو دور هم جمع شدن دارن یاد ایام جوونیشون می کنن! :ws3:

لینک به دیدگاه
احساس پیری می کنم میام این تاپیک !:banel_smiley_4: اونم وقتی با دستی زیر چانه ، دارم پست های پر از آه قدیمی هارو می خونم و دل منم تنگ می شه .نکنید این کارارو من خاطره زیاد دارم از اینجاها:4564:

حس می کنم یه سری پیرزن و پیرمرد غرغرو دور هم جمع شدن دارن یاد ایام جوونیشون می کنن! :ws3:

چرا حس میکنی؟ مطمئن باش :ws3:

لینک به دیدگاه

یه بار شقایق میگفت دیگه

یه روز بچه هامون میان اینجا عه تو پسر فلانی هستی؟تو دختر فلان کاربری؟ مامانم/بابام میگفتا بابات/مامانت اینجوری بود و این کارارو میکرد!

همه پیروپاتالا:whistle:

لینک به دیدگاه
یه بار شقایق میگفت دیگه

یه روز بچه هامون میان اینجا عه تو پسر فلانی هستی؟تو دختر فلان کاربری؟ مامانم/بابام میگفتا بابات/مامانت اینجوری بود و این کارارو میکرد!

مدیونین اگه راجع به من بد بگین به بچه ها تون:whistle:

لینک به دیدگاه
چرا حس میکنی؟ مطمئن باش :ws3:

اصن همین همدردی ها و امید به زندگی دادن بچه های اینجاس که آدمو اسیر می کنه دیگه :banel_smiley_4::ws3:

یه بار شقایق میگفت دیگه

یهنی بچه هامونم قراره یه مشت معتاد باشن ؟؟؟ :icon_pf (34)::ws3:

هرکی بچش می خواد با دختر من دوست بشه باید ثبت نام کنه ها :w02:

لینک به دیدگاه
من که سنم به شماها نمیرسه:ws3:

نوه هام با بچه های شماها دوست میشن:ws3:

بهشون بگید مامان بزرگتون مدیرسایت بود با رنگ صولتی:ws28:

شدی مثل اون بنده خدایی که عقرب نیشش زد و مُرد..

قبل از مرگش وصیت کرد روی سنگ قبرش بنویسند که در درگیری با پلنگ کشته شده :ws3:

لینک به دیدگاه
شدی مثل اون بنده خدایی که عقرب نیشش زد و مُرد..

قبل از مرگش وصیت کرد روی سنگ قبرش بنویسند که در درگیری با پلنگ کشته شده :ws3:

عه ببخشید اشتباه شد!:ws3:

منظورم اینه که بچه های من با نوه های شما دوست میشن:ws3:

اینجوری میخوام کنکور بدم خیر سرم:banel_smiley_4::4564:

لینک به دیدگاه

می بینی هدف اصلی تاپیکو بیخیال شدن هی حس غم وارد میکنن بیشتر :ws3: غرغروا :ws3:

صرفاً جهت یادآوری:

تو این یکی دو روزی که از عمق دریا اومدم بالا دیدم ای دل غافل نیگا چه خانه ارواحی ساختن اینا اینجا....325719_smileyskull.gif

نه یه رنگی، نه آبی، نه ذوقی، نه حالی، نه شوری، نه شری...w000.gif

وحی از آن وحی های معروف اومد که پری چه نشسته ای... بشتاب در جهت گردآوری دیگر پیر پاتالان از انجمن رفته!519213_800179.gif

لذا بر آن شدیم تا تاپیکی بزنیم در جهت خراب شدن رو سر تک به تک اونایی که زمانی با ما بودند و حالا اسیر هوس زود گذر تنهایی شدن!!716519_shame.gif

اومدیم تا بگیم اسم همه اون دوستایی رو که یه زمانی اینجا با ما در کنار ما یا حتی علیه ما بودن اما حالا نیستن!

اما قرار عمل از این قراره که

اسمشون رو بگیم و هر اسمی رو که گفتیم یا از پست بقیه خوندیم به هر طریقی که برامون ممکنه

:w16:

از ایمیل و مسنجر و مسیج و زنگ ......... تا دیدار حضوری

استفاده کنیم و بریم شاتالاپ خراب شیم رو سرشون716519_shame.gif

و انقدر مخ بزنیم! تا مخه تیلیت شه و برگردن! 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif(منم که همچین استاد مجنون سازی در دارمجانین پرونده م موجوده!!)

برای همین اسم تک تک دوستاتون رو بیارین

تا همه با هم برای هر پستی که در ادامه زده می شه و هر اسمی که آورده می شه بریم سراغشون و برشون گردونیم252421_LaieA_018.gif

که البته باید به خود صاحب نقل قول هم یادآوری کرد :banel_smiley_4:

پس داره دکتر میشه تحویل نمیگیره دیگه :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...