رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

مرسی از لطفت

والا نه دیگه حس مدیرت هست نه حس فعالیت آنچنانی گرفتاریا زیاد شده گه گاه با موب رفرش میکنم اصلا با پی سی وقت ندارم بیا م پس هموون بازنشسته ازهمه چیز بهتره

:ws3:

بابا همین اینقدی که هستی دل گرمیه وگرنه با نبودن بچه ها دلمون میگیره . اره میدونم سرت شلوغه و وقت کم نمیشه .

لینک به دیدگاه
بابا همین اینقدی که هستی دل گرمیه وگرنه با نبودن بچه ها دلمون میگیره . اره میدونم سرت شلوغه و وقت کم نمیشه .

قربانت:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه

دوستاي من:

[h=4]*Cloudy sky*[/h][h=4]...Urbanist...[/h][h=4]CleMent[/h][h=4]IEMAN.[/h][h=4]moein.s[/h][h=4]NYC[/h][h=4]s.zarei[/h][h=4]Saba Heidari[/h][h=4]sOuDeH BaBaEi[/h][h=4]پیرهاید[/h][h=4]آریودخت[/h]خيلي كم پيدا شدن...:hanghead:

لینک به دیدگاه
مرسی آقا محسن فکر نمیکردم باز هم کسی یادم بوده باشه

:ws3:

تو یه ماه پیش داشتی از من فحش میخوردی واسه چهار سال سر کار گذاشتنم شقی:w02:

این همه مدت نبودم نگفتید:icon_razz:

لینک به دیدگاه
تو یه ماه پیش داشتی از من فحش میخوردی واسه چهار سال سر کار گذاشتنم شقی:w02:

این همه مدت نبودم نگفتید:icon_razz:

باور کن مث پسرخالمه

:whistle:

لینک به دیدگاه

وقتی به پرو فایل بعضی از دوستان قدیمی سر می زنم و قسمت اخرین فعالیت و می بینم واقعا دلم میگیره .

:sigh:

هر از چند گاهی هم به تاپیک های پر بار دوستان هم نگاهی همراه با خاطرات تلخ و شیرین می زنیم

همه هستو ارزویی که ببینم از تو رویی....

چه زیان تو را که من هم برسم به ارزویی

لینک به دیدگاه

انجمن نسل عوض کرده

گروه قدیمی از کاربران نیستن و یا رفتن و گروه جدیدی اومدن ....

قبلنا وقتی میومدی انجمن اونقدر بحث ها و موضوعات و تاپیک ها جذاب بود که وقت نمی کردی به سایت های دیگه سر بزنی و راحت چند ساعت فقط اینجا بودی ..... ولی الان 5 دقیقه که میای انجمن و آخرین ارسال ها را می بینی آنقدر خسته ات میشه که فوری میری ....

به اسم کاربران که دقت می کنم همه جدید بنظر میرسن و فک کنم اکثرا دهه 70 هستن و از اون کاربرای قدیمی دهه 60 خبری نیست

بهترین دوران انجمن بنظرم سال های 90-91 بود ....جنس تاپیک ها و موضوعات عوض شده ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...