رفتن به مطلب

هت تریک آقای «توپ طلا»

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که گفتم مسی بدون ژاوی و اینیستا هیچه؟

میگم ژاوی و اینیستا بهتر از مسی هستند.

اگه من یه تیم داشته باشم و از بین این 3تا حق انتخاب دوتاشون رو داشته باشم قطعا اون دوتا ژاوی و اینیستا هستن.

اینیستا بهترین بازیکن جهان هست.این نظر منه.چند ساله که این نظر رو دارم و هنوزم واقعا بهترین بازیکن به نظرم اینیستا هست

اهوم...:icon_gol: تو بارسا اینیستا آچار فرانست و ژاوی یه مهندسه:w16:

لینک به دیدگاه
بشین سر جات :w000: نصفه شبه کل کل را ننداز حواسم نی‌ ها!:179:

از منچستر چه خبر؟:w02:

اهوم...:icon_gol: تو بارسا اینیستا آچار فرانست و ژاوی یه مهندسه:w16:

بارسا بارسا نکن برا من.این دوتا رو بارسا نساخته.الکی قپی نیاین.دیگه از جایی خبر نداشته باشم اسپانیا وطنمه

لینک به دیدگاه
بارسا بارسا نکن برا من.این دوتا رو بارسا نساخته.الکی قپی نیاین.دیگه از جایی خبر نداشته باشم اسپانیا وطنمه

بی ادب:vahidrk:

پس کی ساخته؟! کارخونه آدمسازان؟!! :w000:

لینک به دیدگاه

مسی بی ژاوی گیجه همونجوری که تو تیم ملیش چت میزنه .....رو دست مسی تو نبوغ کسی نیس رو دست ژاوی تو هوش کسی نیس

جایزه حق جفتشون بود بیشتر ژاوی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
تیم ملی ساخته اینا رو.شرایط اسپانیا فرق میکنه
باز تو حرف زدی؟ :banel_smiley_4:

تیم ملی‌؟!!!!!! تیم ملی‌؟؟؟؟!!!!!! کجای دنیا بازیکن رو تیم ملی‌ می‌سازه؟ اسپانیا چه فرقی‌ داره؟؟؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تیم ملی‌؟!!!!!! تیم ملی‌؟؟؟؟!!!!!! کجای دنیا بازیکن رو تیم ملی‌ می‌سازه؟ اسپانیا چه فرقی‌ داره؟؟؟ :banel_smiley_4:

اخه دختر و چه به فوتبال ها؟:vahidrk:

اره تیم ملی ساخته و البته این بازیکنا خودشون استعدادش رو داشتن.بارسا نقش زیادی نداشته

لینک به دیدگاه

اره تیم ملی ساخته و البته این بازیکنا خودشون استعدادش رو داشتن.بارسا نقش زیادی نداشته

آخه پسر رو چه به فوتبال؟ همون هوار کشیدن و فحش دادنشو بلدن..

آخه چرا خودتو ضایع میکنی‌ با این حرف؟ همه جای دنیا بازیکن تو تیم باشگاهی ساخته میشه!!!

مگه کسی‌ گفت بازیکن استعداد نداره؟ هر بازیکنی اول استعداد داره دیگه!!!!!!

بارسا نقشی‌ نداشته یعنی چی‌؟ باشگاه باشگاهه بازیکن مربی‌ سرپرست امکانات و...

لینک به دیدگاه

هههههه آقارو :vahidrk:

اگه بازیکن خوب بازی نکنه یا تیم باشگاهی آمادش نکنه چجوری میتونه بره تیم ملی بازی کنه؟! هااااااا:vahidrk:

یه بازیکن علاوه بر استعدادش اون تیم باشگاهی که بازیکن توش بازی میکنه خیلی نقش بزرگی رو داره واسه آیندش!بفههههم حمید:w000:

آخه پسر رو چه به فوتبال؟ همون هوار کشیدن و فحش دادنشو بلدن..

آخه چرا خودتو ضایع میکنی‌ با این حرف؟ همه جای دنیا بازیکن تو تیم باشگاهی ساخته میشه!!!

مگه کسی‌ گفت بازیکن استعداد نداره؟ هر بازیکنی اول استعداد داره دیگه!!!!!!

بارسا نقشی‌ نداشته یعنی چی‌؟ باشگاه باشگاهه بازیکن مربی‌ سرپرست امکانات و...

ایول من همینو میگم آفرین:ws3:

لینک به دیدگاه
وپ طلا، عنوان بهترین بازیکن سال 2011 از سوی فیفا برای سومین سال پیاپی به لیونل مسی رسید. مسی پس از کسی عنوان جایزه را به دوست و هم تیمی اش ژاوی تقدیم کرده و گفت: «من می خواهم این عنوان را با ژاوی تقسیم کنم. تو نیز شایستگی این عنوان را داشتی.:sad0: این چهارمین مرتبه است که ما با هم به اینجا می آییم».

مسی چقد آقاست .:girl_angel:

لینک به دیدگاه

من عاشق آرژانتین و تک تک بازیکناشون هستن ولی در تاریخ آرژانتین از دو بازیکن متنفر بودم یکی همین لیونل مسی هست و دیگری هم سورین!!!

از این دو نفر در آرژانتین متنفر بودم و به نظرم مسی تکنیک خاصی نداره فقط پا به توپ فوق العاده ای داره توپ رو میگیره و شروع به دویدن می کنه با سرعت بالا بازیکنا داخل مسیرش میان و توپ به سر و دست و کله ی این و اون می خوره و میره جلو و آخر سر باز میوفته زیر پای مسی!!! یه فوتبالیست کامل باید سرزن،ضربه ایستگاهی زن و ... باشه فیزیک بدنی درستی هم داشته باشه ...

بازیکن کامل یعنی زیدان که هنوزم با این سن و سال تکنیک برتری نسبت به مسی داره چون دربیل های زیدان قابل آموزش،تفکر و ... هست و سرعت جایی در تکنیک و خلاقیت زیدان نداشت دریبل هاش کاملا فریب بدنی و ایستا بود نه توپو بگیر و بدو ...

لینک به دیدگاه

بهتره مراسمو برگزار نکن ,چون هیچ جذابیتی نداره! توپ طلا رو بفرستن دمه خونه ی مسی! امسالو من قبول دارم ولی پارسال اصلا حق مسی نبود که جز 3 نفر برتر بشه!

پارسال باید اشنایدر انتخاب می شد!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...