رفتن به مطلب

هت تریک آقای «توپ طلا»

ارسال های توصیه شده

من عاشق آرژانتین و تک تک بازیکناشون هستن ولی در تاریخ آرژانتین از دو بازیکن متنفر بودم یکی همین لیونل مسی هست و دیگری هم سورین!!!

از این دو نفر در آرژانتین متنفر بودم و به نظرم مسی تکنیک خاصی نداره فقط پا به توپ فوق العاده ای داره توپ رو میگیره و شروع به دویدن می کنه با سرعت بالا بازیکنا داخل مسیرش میان و توپ به سر و دست و کله ی این و اون می خوره و میره جلو و آخر سر باز میوفته زیر پای مسی!!! یه فوتبالیست کامل باید سرزن،ضربه ایستگاهی زن و ... باشه فیزیک بدنی درستی هم داشته باشه ...

بازیکن کامل یعنی زیدان که هنوزم با این سن و سال تکنیک برتری نسبت به مسی داره چون دربیل های زیدان قابل آموزش،تفکر و ... هست و سرعت جایی در تکنیک و خلاقیت زیدان نداشت دریبل هاش کاملا فریب بدنی و ایستا بود نه توپو بگیر و بدو ...

اولن که مسی تو دریپ زنی توش حرفی نیست!همون دریپ زنی رونالدو بسه که از 4 تا 3 تاش خرابه! دیشب بازی مایورکا دیدم چیکار کرد :banel_smiley_4:

مسی چونکه جسه ریزی داره نمی تونه سر زن باشه نه قدرت بدنی کافی نسبت به بقیه داشته باشه...

بهتره مراسمو برگزار نکن ,چون هیچ جذابیتی نداره! توپ طلا رو بفرستن دمه خونه ی مسی! امسالو من قبول دارم ولی پارسال اصلا حق مسی نبود که جز 3 نفر برتر بشه!

پارسال باید اشنایدر انتخاب می شد!!

آقای گل لایگا

آقای گل چمپیوز لیگ

آقای گل فوتبال بین الملل

قهرمان چمپیوز لیگ

قهرمان باشگههای جهان

اینا افتخارات دست به دست هم داده که مسی بهترین شده

مسی گفته: هدف بعدی من پدر شدنه!!! :ws3:

امیدوارم بتونه بدون کمک اینیستا و ژاوی این کار رو انجام بده :ws37:

والا بخدااااااااااا :whistle:

هه هه هه :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام واقعا حقش بود من مسی را خیلی دوست دارم البته کل بازیکنان بارسا خوبند من ژاوی را قبول دارم مغز متفکر بارساست شاید اگر نباشد مسی هم کم فروغ باشه

لینک به دیدگاه
اآقای گل چمپیوز لیگ

آقای گل فوتبال بین الملل

قهرمان چمپیوز لیگ

قهرمان باشگههای جهان

شما اگه جمله ب قبلمو خوب می خوندی اینو نمی نوشتی!!

گفتم امسال حقش بود! اما پارسال حتی نباید جز 3 تای برتر می شد! لااقل اشنایدر و ژاوی و فرلان ازش بهتر بودن!

تو جام جهانی حتی 1 گل نرد! درخشش تو بارساشو نداشت! چون ژاویی ای نبود تا باعث شه فضا براش باز تر بشه!

تو لیگ قهرمانان اشنایدر با اینتر قهرمان شده بود! بهترین بازیکن لیگ قهرمانان شده بود! یکه تیم هلندو تا فینال برد!

ژاوی با اسپانیا قهرمان شده بود! بهترین بازی ساز جام جهانی شناخته شد!

هر دلیل بیاری از نظر من توجیح هست و دلیلش اینه که می خوای چشاتو ب روی واقعیت ببندی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

خب ایمان جان فیزیک غریب به اتفاق بازیکنای آرژانتینی همین شکلیه از مارادونا که بزرگ مرد تاریخ فوتباله بگیر تا ساویولا و اورتگا و آگوئرو و کلا اکثر بازیکنان تکنیکی آرژانتینی جثه و فیزیک بدنی ضعیف و کوچیکی دارن اما از لحاظ قدرت بدنی و سرزنی سرآمد هستن ...

من از رئال مادرید چیزی نگفتم از رونالدو هم چیزی نگفتم من اگه طرفدار رئال مادرید هستم فقط مربوط به چند سال اخیره اونم بخاطر خوزه مورینیو و ژاوی آلونسو من کلا تو فوتبال خارجی رو تیم خاصی تعصب ندارم و فقط بخاطر افراد هست که طرفدار تیم ها هستم و از بازیشون خوشم میاد هر جا مورینیو باشه منم هستم.

اما از بارسا واقعا متنفرم آخرین باری که از بارسا خوشم میومد زمان ساویولا بود.

ببین دوست ِ گلم مسی سبک دریبل زنیش تقریبا خاص خودشه و فقط از سرعتش استفاده می کنه فریب بدنی خیلی کم تو دریبل های مسی به چشم میاد چیز بدی نیستا خیلی خوبه خیلی قشنگه یه بازیکن از زمین خودش توپو ورداره تا زمین حریف بدوه و هیچ کی نتونه ازش بگیره شاید کوتاهی پاش خیلی تو این کار کمکش کنه اما تکنیک و دریبل یعنی اینکه یه بازیکن بتونه با فریب بدنی حریفش رو پشت سر بذاره کاری که رونالدو می کنه کاری که زیدان استادش بود و خیلی از بازیکنای تکنیکی دیگه ...

من فکر می کنم فوتبال بازیکنایی که با سرعت حریف رو جا میذارن پابرجا و ماندگار نیست چون تا وقتی جواب میده که بدن سرحال و سرزنده باشه و بتونی اونقدر سریع توپو حرکت بدی

اما فوتبال امثال رونالدو(رونالدوی برزیلی)،زیدان و ... حتی در سنین پیری هم پابرجا و ماندگاره چون هرچقد که پیر باشن هنوز هوش بالا موجوده حرکات و فکر خونی خوبشون هم فریبنده است...

فقط همین ... بعد تکنیک بازیکنی مثل زیدان کنترل های این اسطوره و سبک ایستگاهی و بعضی دریبل های کریس رونالدو و سبک ضربه زنی به توپ رونالدوی برزیلی و خیلیای دیگه قابل آموزشه اما سرعت و رفتن خیلی کم قابل انتقال و آموزشه ...

لینک به دیدگاه
خب ایمان جان فیزیک غریب به اتفاق بازیکنای آرژانتینی همین شکلیه از مارادونا که بزرگ مرد تاریخ فوتباله بگیر تا ساویولا و اورتگا و آگوئرو و کلا اکثر بازیکنان تکنیکی آرژانتینی جثه و فیزیک بدنی ضعیف و کوچیکی دارن اما از لحاظ قدرت بدنی و سرزنی سرآمد هستن ...

من از رئال مادرید چیزی نگفتم از رونالدو هم چیزی نگفتم من اگه طرفدار رئال مادرید هستم فقط مربوط به چند سال اخیره اونم بخاطر خوزه مورینیو و ژاوی آلونسو من کلا تو فوتبال خارجی رو تیم خاصی تعصب ندارم و فقط بخاطر افراد هست که طرفدار تیم ها هستم و از بازیشون خوشم میاد هر جا مورینیو باشه منم هستم.

اما از بارسا واقعا متنفرم آخرین باری که از بارسا خوشم میومد زمان ساویولا بود.

ببین دوست ِ گلم مسی سبک دریبل زنیش تقریبا خاص خودشه و فقط از سرعتش استفاده می کنه فریب بدنی خیلی کم تو دریبل های مسی به چشم میاد چیز بدی نیستا خیلی خوبه خیلی قشنگه یه بازیکن از زمین خودش توپو ورداره تا زمین حریف بدوه و هیچ کی نتونه ازش بگیره شاید کوتاهی پاش خیلی تو این کار کمکش کنه اما تکنیک و دریبل یعنی اینکه یه بازیکن بتونه با فریب بدنی حریفش رو پشت سر بذاره کاری که رونالدو می کنه کاری که زیدان استادش بود و خیلی از بازیکنای تکنیکی دیگه ...

من فکر می کنم فوتبال بازیکنایی که با سرعت حریف رو جا میذارن پابرجا و ماندگار نیست چون تا وقتی جواب میده که بدن سرحال و سرزنده باشه و بتونی اونقدر سریع توپو حرکت بدی

اما فوتبال امثال رونالدو(رونالدوی برزیلی)،زیدان و ... حتی در سنین پیری هم پابرجا و ماندگاره چون هرچقد که پیر باشن هنوز هوش بالا موجوده حرکات و فکر خونی خوبشون هم فریبنده است...

فقط همین ... بعد تکنیک بازیکنی مثل زیدان کنترل های این اسطوره و سبک ایستگاهی و بعضی دریبل های کریس رونالدو و سبک ضربه زنی به توپ رونالدوی برزیلی و خیلیای دیگه قابل آموزشه اما سرعت و رفتن خیلی کم قابل انتقال و آموزشه ...

شما خودتون دارید میگید مسی دریپلاش همهش رو سرعته هیچی از هوش خوبش نگفتین!! اگه اینطوری بود همه از این ترفند استفاده میکردن میرفتن گل بزنن که........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب این تکنیک منحصربه فرد لیو مسی که با شتابه خودش بازیکنان رو به این طرف آن طرف زمین می اندازه و محوشون میکنه

همین رونالدو,من خودم خیلی از مواقع دیدم که مثلا رونالدو یه نفر رو جا میذاره نفر بعد میاد تو پاش دومی راحت تمام میاد توپو از کریس میزنه یا میگیره (همین آخرین بازی رئال مقابل مایورکا که دیده باشید جز فقط یه شوت خوب که به تیر زد کار خاصی دیگه ای انجام دادش؟؟!) توپو از هافبکا میگرفت و بدون دقت می انداخت جای دروازه حریف!همین........

خوده رونالدو که سنش بره بلا آیا همین سرعتو می تونه داشته باشه؟!!:ws38:

لینک به دیدگاه
شما اگه جمله ب قبلمو خوب می خوندی اینو نمی نوشتی!!

گفتم امسال حقش بود! اما پارسال حتی نباید جز 3 تای برتر می شد! لااقل اشنایدر و ژاوی و فرلان ازش بهتر بودن!

تو جام جهانی حتی 1 گل نرد! درخشش تو بارساشو نداشت! چون ژاویی ای نبود تا باعث شه فضا براش باز تر بشه!

تو لیگ قهرمانان اشنایدر با اینتر قهرمان شده بود! بهترین بازیکن لیگ قهرمانان شده بود! یکه تیم هلندو تا فینال برد!

ژاوی با اسپانیا قهرمان شده بود! بهترین بازی ساز جام جهانی شناخته شد!

هر دلیل بیاری از نظر من توجیح هست و دلیلش اینه که می خوای چشاتو ب روی واقعیت ببندی دوست عزیز

خب این نظره شخصی شماست دوسته من...شما باید برید یقه 81 کشوری که رای دادن بگیرد!

لینک به دیدگاه
شما خودتون دارید میگید مسی دریپلاش همهش رو سرعته هیچی از هوش خوبش نگفتین!! اگه اینطوری بود همه از این ترفند استفاده میکردن میرفتن گل بزنن که........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب این تکنیک منحصربه فرد لیو مسی که با شتابه خودش بازیکنان رو به این طرف آن طرف زمین می اندازه و محوشون میکنه

همین رونالدو,من خودم خیلی از مواقع دیدم که مثلا رونالدو یه نفر رو جا میذاره نفر بعد میاد تو پاش دومی راحت تمام میاد توپو از کریس میزنه یا میگیره (همین آخرین بازی رئال مقابل مایورکا که دیده باشید جز فقط یه شوت خوب که به تیر زد کار خاصی دیگه ای انجام دادش؟؟!) توپو از هافبکا میگرفت و بدون دقت می انداخت جای دروازه حریف!همین........

خوده رونالدو که سنش بره بلا آیا همین سرعتو می تونه داشته باشه؟!!:ws38:

من گفتم رونالود سوپر استاره؟؟؟خوبه همش میگم زیدان و رونالدوی برزیلی !!!

رونالدو یه بازیکن پر فراز و نشیبه ولی چیزی که مسلمه رونالدو در روزهای اوجش کاملا از مسی سرتره و بازی بهتری انجام میده

لینک به دیدگاه

یه نکته هم بگم دوست ِ عزیز توپ طلا،اسکار،جایزه نوبل همه ی این جایزه ها برای بزرگان اهمیتی ندارن

از یکی از بزرگان سینمای جهان می پرسن که چرا با وجود اینکه میگن آل پاچینو بهترین بازیگر تاریخ سینماست و باید مدتها منتظر موند تا بازیگری مثل اون متولد بشه و شایدم هرگز نشه ولی آل فقط یه بار برنده اسکار شده؟؟؟

جواب اون بزرگ این بود: این آل پاچینو نیست که باید به دنبال اسکار بره بلکه اسکاره که باید به دنبال آل پاچینو بره ...

یعنی اسکار باید خوشحال باشه که آل پاچینو اونو ببره ...

بعضی افراد هستن که این جوایز باید از اینکه به خونشون میرن خوشحال باشن و به خودشون افتخار کنن و اونا اینقدر اثبات شده هستن که نیازی به بردن و تلاش برای بردن کردن ندارن ...

الان نیا بگو رونالدو فلانه و بهمانه از نظر من رونالدو،مسی،ژاوی و خیلیای دیگه یه بازیکنای خوب و معمولی هستن در زمان خودشون و یه فوتبالیست خارق العاده و ماندگار شدن در حدی که نیازی به اثبات نداشته باشه فاکتور های خیلی مهم تری لازم داره ...

کسی که نیاز به اثبات نداره نیازی هم بردن نوبل و اسکار و توپ طلا و ... نداره شاید بزرگیش از این عنوان ها بیشتر باشه پس این عناوین باید به دست اون برسن تا بزرگ بشن ...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نه اگه من باشم سال دیگه هم جایزه بهترین بازیکن را میدم به مسی تا در تاریخ فوتبال ماندگار بشه و به تنهایی رکورددار جایزه توپ طلا باشه واقعا که حقش هست بدون هیچ اغراق بگیم مسی بازیکن قرن هست

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...