رفتن به مطلب

هت تریک آقای «توپ طلا»

ارسال های توصیه شده

ساعاتی پیش مراسم اهدای جایزه توپ طلای سال، به بهترین بازیکن از دیدگاه فیفا انجام شد و جایزه به بهترین بازیکن جهان اهدا شد.

سه کاندیدای نهایی این مراسم، لئو مسی و ژاوی هرناندز از بارسلونا، و کریستیانو رونالدو از رئال مادرید بودند.

img4f0b433030ae1.jpg

توپ طلا، عنوان بهترین بازیکن سال 2011 از سوی فیفا برای سومین سال پیاپی به لیونل مسی رسید. مسی پس از کسی عنوان جایزه را به دوست و هم تیمی اش ژاوی تقدیم کرده و گفت: «من می خواهم این عنوان را با ژاوی تقسیم کنم. تو نیز شایستگی این عنوان را داشتی.:sad0: این چهارمین مرتبه است که ما با هم به اینجا می آییم».:aghosh:

5 نفر برتر سال 2011 از نگاه فیفا:

1. لیونل مسی:girl_angel:

2. کریستانو رونالدو:banel_smiley_4:

3. ژاوی هرناندر:dancegirl2:

4. اندرس اینیستا:w70:

5. وین رونی:14k8gag:

هم چنین جایزه بهترین مربی سال به پپ گواردیولا رسید. :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

img4f0b3f9c66351.jpg

جایزه پوشکاش، برای بهترین گل سال نیز به نیمار و جایزه بهترین بازیکن زن سال به هوماره ساوا از ژاپن رسید. ژاپن همچنین افتخار کسب عنوان فدراسیون جوانمردانه سال 2011 را کسب کرد.

پیام های تبریک از سراسر جهان بر روی صفحه شخصی مسی در فیس بوک قرار گرفتند. مسی در این صفحه نوشت: «بردن این عنوان افتخار بزرگی است. این توپ به همه شما تعلق دارد. از صمیم قلب از همه شما تشکر می کنم».:w14::626gdau:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یک رئالی اصیل هستم . ولی انصافا مسی زده رو دست همشون . :ws3: تو بازی با رئال کلافه میکنه رئالی هارو :ws3: حرص منم در میاره با اون بازی جالبش w000.gif

مبارکش باشه . به سلامتی ایشالا :ws3:

لینک به دیدگاه
همش باند بازیه. اگه دست من بود از 5 سال پیش تا 5 سال اینده هر سال جایزه بهترین بازیکن رو میدادم به اینیستا
باند!!!:w000:مسی داره خودشو میکشه اونوقت داری میگی باند؟!:banel_smiley_4: 81 کشور کار و زندگیشونو گذاشتن میان اونجا به بازیکنا رای می دن مثله علی دایی خودمون مگه مافیاست؟!:vahidrk:
من یک رئالی اصیل هستم . ولی انصافا مسی زده رو دست همشون . :ws3: تو بازی با رئال کلافه میکنه رئالی هارو :ws3: حرص منم در میاره با اون بازی جالبش :w000: مبارکش باشه . به سلامتی ایشالا :ws3:
آره:ws3: ایول:w16:
لینک به دیدگاه

من کلا از فوتبال و فوتبالیستها چیزی سردر نمیارم......

حالا چرا همش این مسی میبره یه بارم بدهنش به روحی ای طلایی چدنی چیزی:whistle:

لینک به دیدگاه
من کلا از فوتبال و فوتبالیستها چیزی سردر نمیارم......

حالا چرا همش این مسی میبره یه بارم بدهنش به روحی ای طلایی چدنی چیزی:whistle:

منظورشون همون رویی ( فلز روی) هستش :whistle:

لینک به دیدگاه

ژاوی و اینیستا اول بعد مسی.. پپ هم که اول ولی‌ در کلّ فوتبال بازی ناعادلانه‌ای هست انتخاباتش هم همینطور تیم‌ها از هر نظر شرایط برابر ندارن و.....

یعنی‌ این مسی‌ همش با هم عجقه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

مسی بازیکن کاملی نیست.هم ژاوی بهتر از مسی هست هم اینیستا.

نمیدونم کدوم خنگی به رونالدو رای میده اخه.کی این از رئال میره من یه نفس راحتی بکشم:w000:

لینک به دیدگاه
مسی بازیکن کاملی نیست.هم ژاوی بهتر از مسی هست هم اینیستا.

نمیدونم کدوم خنگی به رونالدو رای میده اخه.کی این از رئال میره من یه نفس راحتی بکشم:w000:

نوش جونت مسی جون:ws3:

بسوزه چشم حسود(مورینیو):w02:

پیشته پیشته w000.gif

برید فعلا 5 امتیاز با رئال فاصله دارید w000.gif

لینک به دیدگاه
پیشته پیشته :w000:

برید فعلا 5 امتیاز با رئال فاصله دارید :w000:

عموجون موقعی که داور شوکر تو این تیم بازی میکرد من طرفدارش بودم.من با رئال گریه کردم و خندیدم.رو هیچ تیمی غیر از رئال و اسپانیا تعصب ندارم.

موقعی که ردوندو بود و کارلوس اومده بود تو این تیم بودو ایلگنر دروازه بان بود.هیرو بود.ای خدا ضربه های چیپ رائول هیچوقت یادم نمیره.حالا بنزما و رونالدو مهاجمای این تیم شدن.هافبکاش هم ازیل و خدیرا.کی مورینیو گورشو گم میکنه من دوباره روزای اوج رئال رو ببینم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
عموجون موقعی که داور شوکر تو این تیم بازی میکرد من طرفدارش بودم.من با رئال گریه کردم و خندیدم.رو هیچ تیمی غیر از رئال و اسپانیا تعصب ندارم.

موقعی که ردوندو بود و کارلوس اومده بود تو این تیم بودو ایلگنر دروازه بان بود.هیرو بود.ای خدا ضربه های چیپ رائول هیچوقت یادم نمیره.حالا بنزما و رونالدو مهاجمای این تیم شدن.هافبکاش هم ازیل و خدیرا.کی مورینیو گورشو گم میکنه من دوباره روزای اوج رئال رو ببینم:icon_pf (34):

یک رئالی اصیل در هر شرایطی باید رئالی بمونه vahidrk.gif چه مربیش مورینیو باشه ، چه گواردیولا ، چه علی دایی و چه جناب سردار عزیز محمدی :w02:

من از وقتی که یادم میاد با بچه ها میرفتیم پلی استیشن بازی میکردیم، فقط با 3 تا تیم بازی کردم .

برزیل، رئال و استرالیا

وقتی ملی بازی میکردیم برزیل بر میداشتم، و وقتی باشگاهی بود رئال.

وقتی هم با کامپیوتر بازی میکردم برزیل برمیداشتم و واسه کامپیوتر استرالیا، ضعیفش میکردم و هی بهش گل میزدم :ws3: چه دورانی بود :ws3:

ما رفتیم شب بخیر :bigbed:

لینک به دیدگاه
یک رئالی اصیل در هر شرایطی باید رئالی بمونه :vahidrk: چه مربیش مورینیو باشه ، چه گواردیولا ، چه علی دایی و چه جناب سردار عزیز محمدی :w02:

من از وقتی که یادم میاد با بچه ها میرفتیم پلی استیشن بازی میکردیم، فقط با 3 تا تیم بازی کردم .

برزیل، رئال و استرالیا

وقتی ملی بازی میکردیم برزیل بر میداشتم، و وقتی باشگاهی بود رئال.

وقتی هم با کامپیوتر بازی میکردم برزیل برمیداشتم و واسه کامپیوتر استرالیا، ضعیفش میکردم و هی بهش گل میزدم :ws3: چه دورانی بود :ws3:

ما رفتیم شب بخیر :bigbed:

منم نگفتم رئالی نیستم.گفتم این دوست دارم این نخاله ها از رئال برن

استرالیا؟:ws52:

اون برنامه ای که میخواستی لینکشو گذاشتم برات:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منم نگفتم رئالی نیستم.گفتم این دوست دارم این نخاله ها از رئال برن

استرالیا؟:ws52:

اون برنامه ای که میخواستی لینکشو گذاشتم برات:icon_gol:

اوهوم استرالیا :w16:

مرسی دمت گرم hapydancsmil.gif:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا ویرایش کردی پس؟

شماها طرفدارای دو روزه هستین

اول میخواستم جوابتو بدم یادم افتاد گفتی بازی سازی رفتم این تاپیکو پیدا کردم اینجا زدم ببینی

ِمسی بعد از ژاوی بهترین بازیکن بازی ساز سال شده پارسالم مسی تو جهان دوم شد....:w000:

حالا هی بگو مسی بدون ژاوی و اینیستا هیچه!:vahidrk:

لینک به دیدگاه
اول میخواستم جوابتو بدم یادم افتاد گفتی بازی سازی رفتم این تاپیکو پیدا کردم اینجا زدم ببینی

ِمسی بعد از ژاوی بهترین بازیکن بازی ساز سال شده پارسالم مسی تو جهان دوم شد....:w000:

حالا هی بگو مسی بدون ژاوی و اینیستا هیچه!:vahidrk:

من که گفتم مسی بدون ژاوی و اینیستا هیچه؟

میگم ژاوی و اینیستا بهتر از مسی هستند.

اگه من یه تیم داشته باشم و از بین این 3تا حق انتخاب دوتاشون رو داشته باشم قطعا اون دوتا ژاوی و اینیستا هستن.

اینیستا بهترین بازیکن جهان هست.این نظر منه.چند ساله که این نظر رو دارم و هنوزم واقعا بهترین بازیکن به نظرم اینیستا هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...