رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام -من امیرحسین هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مواد مرکب . تازه عضو این انجمن شدم خیلی خوشحالم از اینکه بتونم دانش فنی وعلمی کمی که دارم در اختیار دیگر کاربرا ن این انجمن قرار بدم. موفق باشید.

لینک به دیدگاه
این تاپیک رو گذاشتم تا هرکسی که عضو انجمن میشه بیاد اینجا خودشو کامل تر معرفی کنه تا کاربرا بتونن بهتر با هم آشنا بشن. تو معرفی خودتون بهتره که اینا رو بگین و هر چیز دیگه ای که خواستین: 1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن. 2- رشته تحصیلی 3- مقطع تحصیلی 4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید 5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین. 6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟ 7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟
برق کارشناسی دقیقا نمیدونم من دنبال چیزی میگشتم که خوشبختانه پیدا کردم
لینک به دیدگاه
برق کارشناسی دقیقا نمیدونم من دنبال چیزی میگشتم که خوشبختانه پیدا کردم

به انجمن خوش اومدی ایشالا یه چیزی هم شما بهش اضافه کنی بچه های دیگه استفاده کنن:a030:

لینک به دیدگاه

سلام خوشحالم که اومدم تو جمعتون

1- اسمم مهدی

2- رشته معماری

3- کارشناسی تموم کردم

4- شهرکرد

5- من از بخش معماری لذت می برم ولی می خوام برم توبخش شهرسازی و برنامه ریزی شهری

6- بالا بردن اطلاعات تو بخش شهرسازی

7- فکر نکنم زیاد مهم باشه

لینک به دیدگاه
یه کاربر گرافیست هم نداریم ... :sigh:

پس ما چی آبجی!..

منم مکانیکم! ولی به هنر خیلی علاقه دارم...فتوشاپ که یچیزایی بلدیم! سه بعدیم میزینم گاهی!..

منم مرضیام ام...اسم واقعیم رضاست! یه چن نفری ام میگن علیرضا! ولی خب صدام کنید مرضیام..اصلا هرچی دوس دارین صدام کنید.:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
پس ما چی آبجی!..

منم مکانیکم! ولی به هنر خیلی علاقه دارم...فتوشاپ که یچیزایی بلدیم! سه بعدیم میزینم گاهی!..

منم مرضیام ام...اسم واقعیم رضاست! یه چن نفری ام میگن علیرضا! ولی خب صدام کنید مرضیام..اصلا هرچی دوس دارین صدام کنید.:w16::icon_gol:

بسیار عالی ... hapydancsmil.gif

همینجا شما رو به تالار گرافیک دعوت میکنیم ...

http://www.noandishaan.com/forums/forum120.html

در مورد جزئیات هم در پروفایل صحبت می کنیم ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بسیار عالی ... hapydancsmil.gif

همینجا شما رو به تالار گرافیک دعوت میکنیم ...

http://www.noandishaan.com/forums/forum120.html

در مورد جزئیات هم در پروفایل صحبت می کنیم ... :icon_gol:

ممنون از لطفتون..:icon_gol:

البته معلومه استادی هستین واسه خودتون:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سمیه ظریف هستم لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه پیام نور در چند روز آینده قراره به جمع بیکاران به پیوندم :hanghead: هیچ ارزوی ندارم به جز سلامتی برای همه

دوستان موفق و پایدار باشید سپاس.:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...