رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود دوست عزیز....

به جا انکدر از تاکو ينراتور استفاده کنید......خیلی راحت میشه کارتون و راحت کنترل میکنید

تا جایی که من میدونم میشه بدون استفاده از انکدر و تاکو این کارو انجام داد..........

لینک به دیدگاه
سلام مهندس(مهدی) عزیز

دور موتور اولو با رجیستری که تو برنامه نوشتم و تبدیل به Gain ورودی کانال 1 پی ال سی دادم کنترل میکنم.

کاش میشد میتونستم برنامه رو براتون بزارم که مشکلم حل بشه ولی نمیتونم....

اگر آدرس ایمیل دارین بدین براتون ایمیل کنم....

مهندس اگر صلاح دیدی شمارتو برام بذار

لینک به دیدگاه
سلام مهندس(مهدی) عزیز

دور موتور اولو با رجیستری که تو برنامه نوشتم و تبدیل به Gain ورودی کانال 1 پی ال سی دادم کنترل میکنم.

کاش میشد میتونستم برنامه رو براتون بزارم که مشکلم حل بشه ولی نمیتونم....

اگر آدرس ایمیل دارین بدین براتون ایمیل کنم....

من پستاتونو نخوندم همشو متاسفانهicon_pf%20%2834%29.gif

ینی بر موتور اولت اینورتر گذاشتی دیگه،درسته؟

تنظیمات اضافی رو هنگام ارسال پست بزنید و از اون طریق پیوست کنید فایلو

لینک به دیدگاه
من پستاتونو نخوندم همشو متاسفانهicon_pf%20%2834%29.gif

ینی بر موتور اولت اینورتر گذاشتی دیگه،درسته؟

تنظیمات اضافی رو هنگام ارسال پست بزنید و از اون طریق پیوست کنید فایلو

هر سه موتور اینورتر دارن

۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۰۳۲۵.jpg

۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۰۴۰۱.jpg

۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۰۴۲۳.jpg

لینک به دیدگاه
هر سه موتور اینورتر دارن

یک توضیحی بدم در مورد این برنامه که بهتر بتونید راهنماییم کنید

d414 تا d418 که به عنوان setting در نظر گرفتم یک ضریبیه که بتونیم سرعتهای موتورامونو با هم یکسان کنیم مثلا احتمال اینو دادم که گیربکسامون نسبت خروجیشون با هم یکی نباشن.اون موقع خروجی آنالوگی که از پی السی به ورودی آنالوک اینورترامون میرنو با این ضریب بدست میاریم که چند باشن.رنجش هم 0 تا 2000 هست که اگه 1000 بذاریم خروجیهامون مقدارشون برابره.

d408 تا d412 هم برای اینکه بتونیم نسبت به هم +/- 30 % سرعتها رو تغییر بدیم

مسترمون هم اون خطیه که اسمشو گذاشتم CHAIN

بقیه با مستر کم و زیاد میشن

لینک به دیدگاه
وقتی هر سه تا موتور اینورتر دارن که دیگه کاری نداره....هر سه تاشو شبکه کن با هم

نه مهندس جان نمیخوام شبکه بشن با هم چون تعدادشون زیادن و ماژول آنالوگ موجود هست بهتره که بتونم از خروجیها استفاده کنم.

اون برنامه رو فرستادم دیدین؟

برنامه رو ببینین کل مطلب دستتون میاد که منظورم چیه

ممنون میشم

لینک به دیدگاه
حرص نخور . پیر میشی

بالا صفحه ببین . نوشته الود فایل از اونجا فایلت برنامه ات بزار تا اگه در حد سواد من بود کمکت کنم[/QU

مهندس عکس برنامه رو گذاشتم

سلام ارش خان

راستش با عکسها گیج شدم که کدوم اوله و کدوم دوم. فایل برنامت رو بفرس تا بهتر بفهمم.

چیزی که تو برنامه دیدم خیلی از ضرب و تقسیم استفاده کردی و برنامه الکی شلوغ کردی.

این ضرب و تقسیم ها که تو plc انجام میشه دقیق نیست چون نمیتونه مقادیر اعشاری حساب کنه و همه اعداد رند میکنه مثلا 4/99 تو خروجی 4 میده.

بجای اینا بهتره از تابع scale استفاده کنی و خروجی تابع بدی به خروجی انالوگ.

پس فایل برنامه بده تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

سلام ارش خان

راستش با عکسها گیج شدم که کدوم اوله و کدوم دوم. فایل برنامت رو بفرس تا بهتر بفهمم.

چیزی که تو برنامه دیدم خیلی از ضرب و تقسیم استفاده کردی و برنامه الکی شلوغ کردی.

این ضرب و تقسیم ها که تو plc انجام میشه دقیق نیست چون نمیتونه مقادیر اعشاری حساب کنه و همه اعداد رند میکنه مثلا 4/99 تو خروجی 4 میده.

چشم و مرسی

لینک به دیدگاه

سلام ارش خان

آقا رسول میشه راهنمایی کنی چه جوری فایل بفرستم.از بالای صفحه که میرم باید ثبت نام کنم؟ چه جوری؟

لینک به دیدگاه
یک توضیحی بدم در مورد این برنامه که بهتر بتونید راهنماییم کنید

d414 تا d418 که به عنوان setting در نظر گرفتم یک ضریبیه که بتونیم سرعتهای موتورامونو با هم یکسان کنیم مثلا احتمال اینو دادم که گیربکسامون نسبت خروجیشون با هم یکی نباشن.اون موقع خروجی آنالوگی که از پی السی به ورودی آنالوک اینورترامون میرنو با این ضریب بدست میاریم که چند باشن.رنجش هم 0 تا 2000 هست که اگه 1000 بذاریم خروجیهامون مقدارشون برابره.

d408 تا d412 هم برای اینکه بتونیم نسبت به هم +/- 30 % سرعتها رو تغییر بدیم

مسترمون هم اون خطیه که اسمشو گذاشتم CHAIN

بقیه با مستر کم و زیاد میشن

این توضیح برنامست

لینک به دیدگاه

سلام ارش خان

اینم فایل

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...