رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نظر من به نظر شما نزدیک تر است :icon_pf (17):

پیام خصوصی رو برای کارهای خصوصی گذاشتن

بقیه هم همینو گفتن دیگه:ws3:

تبعیض قائل شدی:(2310):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منظورم نوع دومش بود

خب پس توهم فضولی که میری میخونی دیگه:flowerysmile:

نه ما با دوستامون این حرفارو نداریم .... چون توی پیغام عمومی همش احوالپرسی و اذیت کردنه دوستامونه....

باسه همین ناراحت نمیشم:w02:

...

لینک به دیدگاه

:4chsmu1:دروغ نگم منم بعضی وقتا واسه بعضیارو نگاه میکنم ، بعدش عذاب وجدان میگیرم

انقدر هم بدم میاد یکی بیاد مکالمه منو با بقیه بخونه:3384s: (هر چقدر هم حد احوال پرسی باشه:4chsmu1:)

پروفایلم هم دوست ندارم ببندم:ws43:

لینک به دیدگاه

• نظر شما در مورد گزینه "مشاهده مکالمات" چیه؟

گزینه ی خوبیه :gnugghender:

• اگر بفهمید کسی در حال خوندن مکالمه شما با دوستتون هست، عکس العملتون چیه؟

هیچی. خب جای عمومی نوشتم دیگه :(87):

• تاحالا شده مکالمه کسی رو بخونید؟

اوووووووه زیاد. اما همشون دوستام بودن. حتی ندرتا شده که مکالمات کسایی که یک طرفش دوستم بوده و یک طرف غریبه رو بخونم. هرگزم سوءاستفاده نکردم از چیزایی که خوندم اما شوخی و مسخره بازی زیاد کردم. :(87):

• چقدر با این موافق هستید که اگر کسی کار شخصی داشته باشه باید پیام خصوصی بده؟

حتما. شکی توش نیست. حتی یک سری از خصوصیا رو هم نباید توی پیغام خصوصی داد و یا باید زود پاک کرد. منظورم این نیست که به محمد یا مهدی شک دارم هاااااا نه اما باید حواسمون به هکرا باشه.

:flowerysmile:

:lol:

لینک به دیدگاه

از همه جالب ترش اینه که داری مکالمات کسی رو با کس دیگه نگاه می کنی بعد همون یکی موقع یکی از اون دو تا میاد تو پیجت می بینه نوشته در حال مشاهده مکالمات خودش و اون یکی !!!!

لینک به دیدگاه

برای من فرقی نمی کنه بخونن

حالا مگه چی نوشتم که نخوام کسی بخونه

کارم خیلی خصوصی و واجب باشه پ . خ می دم اعتراف می کنم خودمم یه چند بار این کارو کردم ولی خیلی کوتاه در حدی که حس کنجکاویم ( همون فضولیم) ارضا بشه:whistle:

لینک به دیدگاه

گزینه ی خوب و وسوسه بر انگیزیست:persiana__hahaha:

خوب اگه کسی بخونه نباید ناراحت شد چون اگه حرف خصوصی داره گزینه ای به اسم پیغام خصوصی هست...:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

فکر می کنم تو ورزن جدید انجمن ها این رفع بشه!

ولی خوب شما که می خواهید خصوصی مکاتبه کنید اینجا نکنید تا راحت باشید!

لینک به دیدگاه

• نظر شما در مورد گزینه "مشاهده مکالمات" چیه؟ واسه مکالمات خودم زیاد استفادش میکنم :ws3: چون بعضی وقتا میخوام جواب یکی رو بدم یادم میره اصلاً درباره چی بحث میکردیم و موضوع چی بوده. مشاهده مکالمه رو میزنم و بعدش پاسخ میدم. البته به خاطر فراموشکاری نیستا :icon_pf (34):

• اگر بفهمید کسی در حال خوندن مکالمه شما با دوستتون هست، عکس العملتون چیه؟ اون فعالیت تو این لحظه رو که ببینم، یه نقل قول میگیرم و شکلک :w000: رو میذارم :ws3: چون تو پروفایلها صحبت خاصی نمیشه :ws52:

• تاحالا شده مکالمه کسی رو بخونید؟ آره. :ws3: ولی کم. فقط تو پروفایل که میرم جواب بدم، اگه یکی که باهاش دوستم یه چیز جالب گفته باشه اونجا، همونجا نقل قول میگیرم جواب میدم :ws3:

چقدر با این موافق هستید که اگر کسی کار شخصی داشته باشه باید پیام خصوصی بده؟

باید همینطور باشه. :ws52: اگر پروفایل هم بخواد شخصی باشه که فرقی با پیغام خصوصی نداره. البته بعضی وقتا هم که یه پیغام نسبتاً خصوصی هست و حس خصوصی زدن نیست، ته پیغامم که تو پروفایل میذارم میگم بعد اینکه خوندی پاک کن. :ws3:

در کل هرچیزی خوبه به شرطی که استفاده درست ازش بشه :w16:

لینک به دیدگاه

منم مکالمه هارو خوندم

حس کنجکاویه دیگه!

ولی خب اگه کسی خودش راضی نباشه خصوصی میفرسته

وقتی بازه یعنی مشکلی نیست اگه بخونید!

لینک به دیدگاه

منم لزومی نمیبینم که پروفایلم رو ببندم.

اما آره بعضی وقتا اس ام اس های دوستم رزیتا رو میخونم البته با اجازه خودش.

کلا عاشق اینم گوشی مامان و بابا مو چک کنم.:62izy85:

لینک به دیدگاه

خوبه یواش یواش همه دارن اعتراف میکنن:4chsmu1:

به نظر منم از امکاناتی که در اختیارت گذاشتن باید استفاده کنی دیگه:texc5lhcbtrocnmvtp8

اگه کسی کار خصوصی داشت که اونجا نمیگفت:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...