رفتن به مطلب

ازدواج با دختری که از شما بزرگتره

ارسال های توصیه شده

منظورت از ابراز علاقه از این اس ام اساست؟؟:banel_smiley_4:

اینا که دلیل نمی شه:w58:

آدم ممکنه از این اس ام اسا به خیلی از دوستا یا فامیلا بزنه:banel_smiley_4:

مثل این می مونه که بگی اگه یکی اومد این شکل :rose: رو برای من گذاشت یعنی داره به من یک عدد گل سرخ به معنای عشق هدیه می ده:w58:

:rose:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه یه نفر به فکر جوابه سوالم هست:icon_redface:

اون یه نفر هم خیلی سادست. از همون اول همه چیز رو نفهمیده بود:banel_smiley_4:

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=684361&postcount=49

لینک به دیدگاه
اون یه نفر هم خیلی سادست. از همون اول همه چیز رو نفهمیده بود:banel_smiley_4:

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=684361&postcount=49

چرا بهت بر می خره، من که ازت دفاع کردام

لینک به دیدگاه

تشکر از تک تک دوستان:

M.R.Y.M (مشاور برترم) ممنونم

mahrokh666 (دوست با معرفت)ممنونم

maryam_bah (دوست گرامیم)ممنونم

F|UID (با معرفت ) ممنونم

gray (رفیقم) ممنونم

lorena ممنونم

from_hell (دوست عزیز) ممنونم

fatemeh7 (مهربون) ممنونم

Fahim ممنونم

bahram_first007 ممنونم

Artiiist ممنونم

alimec (با معرفت) ممنونم

3PD ممنونم

Neutron (پول+پول+پول) ممنونم

mina_p (دوست عزیز) ممنونم

کهربا (دوست خوب) ممنونم

کتایون (دوست عزیز و با تجربه ) ممنونم

Viking (دوست عزیز) ممنونم

حانی (دوست گرامی) ممنونم

طـــلا (دلسوز و مهربون) ممنونم

rezanassimi (صبور) ممنونم

MohammadReza (دوست صمیمی) ممنونم

hodaa ممنونم

Essi (استاد طنز ایران) ممنونم

pianist (دوست خوب) ممنونم

viviyan ممنونم

mohamad_rs ممنونم

سارا-افشار ممنونم

S.Tabassom (دوست با معرفت) ممنونم

setayesh ممنونم

fargol_2408 ممنونم

sinatra6 ممنونم

ya_ali (دوست مذهبی) ممنونم

goddess_s (دوست با جنبه) ممنونم

zahra22 (دوست عزیز) ممنونم

atusa ممنونم

s_solhjou ممنونم

::: شیـــما ::: (بزرگوار) ممنونم

mim-shimi ممنونم

لینک به دیدگاه
اطلاعات چه جوری می خوای، بپرس تا بهت بگم

اطلاعاتی که بتونیم با توجه به اون راهکار ارائه بدیم:ws37:مثلا فعلا احساسات رو بذاریم عقل بمونه:

شما گفتید مذهبی تر از طرف هستین/ شاید در واقع برعکس باشه/ اصلا تعریف شما از مذهبی بودن چیه؟ برا خودت تعریف کن و تجزیه تحلیل کنید/کلا از روش معکوس استفاده کن / مثلا نماز می خونی و نمی دونی طرف نماز می خونه یا نه؟

برات مهم نیست طرف نماز می خونه یا نه که هیچ.

اگه براتون مهمه همین طوری ازش نپرس چون دوس داره بهت برسه احتمال دروغ کم نیست.

بهش مثلا بگو: من نماز و این مزخرفات رو نمی خونماااااااا تو هم نمی خونی نه مگه؟

فقط یه مثال بود کلا روش خوبیه چند روش دیگه هم هست ...

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

ار اونجایی که شما پسرا شپش تو جیبتون مناجات میکنه توصیه میکنم اگر حتی هم سن مامان بزرگت هم هست دست دست نکن برو همین امروز عقدش کن.

لینک به دیدگاه

ببخشید نتونستم تمام صفحاتو بخونم.... نمیدونم اخرا چی شده.....

سنت و سنش پایینه.....(جدای از کل موارد)

تفاوت سنی تا دو سال مشکلی ایجاد نمیکنه به اون صورت مگه اینکه دختر تو ملاک دیگه هم برتری داشته باشه.....

باید ملاک هات رو از 100 یا 200 یا هر عدد دیگه نمره گذاری کنی و ببینی تو هر معیار از ماکس نمره چه قدشو میگره و..... اگه از نصف بیشتر شد تو کل معیار ها .....:yes:

و اگر تو جمع معیار ها از نصف پایین تر شدش....:no:

البته این روش عقلیه و احساسی نیستش. بعضی وقتا دوست داشتن(نه عشق) خیلی کارا رو میکنه و معیارا رو باید بریزی بیرون.

بعضیا رو دیده بودم که گفته بودن زفتار پسره از لحاظ دختر خنده داره؟ 100 درصد اشتباه میکنن .....برین و ازونایی که با خانمای بزگتر ازدواج کردن بپرسین ...

بزرگترین و شاید بشه گفت تنها علت ازدواج کردن مردا با زنا کوچیکتر از خودشون عقیده قدیمیه که میگه زن زود از .... و میفته و زود داغون میشه. من توی اطرافیانمون اینو ندیدم( که با خانمای بزگتر از خودشون ازدواج کردن.) دیگه الن کودوم خانمیه که 5 تا یا بیشتر بچه بخاد دنیا بیاره.....(اصلا الان سه تاشم کسی نمیخاد)

در ضمن الان سن بلوغ هم برای دختر و هم پسر خیلی پایین اومده و نزدیکه 8 9 ساله....تا اونجایی که من خوندم. البته باید با بچه ها هم یه صحبتی کرد تا ...!!! .:biggrin:

یه چیز دیگه....یه مصداق واست بیارم بفهمی حرف رایگاه و مفت بعضی ها زیاد میزن.(تایید حرفمو از روانشاس بپرس)

مردا با بالا رفتن سن احساسی تر میشنو خانما برعکس غریزه ی جنسیشون ..... !!! به این صورت که اگه دیده باشی مردا 40 ساله با دخترا 16 یا 17 ساله (یه ذره این ور اون ور) ازدواج میکنن و خانمای سن بالا با پسرای 18 19 ساله.

لینک به دیدگاه
ببخشید نتونستم تمام صفحاتو بخونم.... نمیدونم اخرا چی شده.....

سنت و سنش پایینه.....(جدای از کل موارد)

تفاوت سنی تا دو سال مشکلی ایجاد نمیکنه به اون صورت مگه اینکه دختر تو ملاک دیگه هم برتری داشته باشه.....

باید ملاک هات رو از 100 یا 200 یا هر عدد دیگه نمره گذاری کنی و ببینی تو هر معیار از ماکس نمره چه قدشو میگره و..... اگه از نصف بیشتر شد تو کل معیار ها .....:yes:

و اگر تو جمع معیار ها از نصف پایین تر شدش....:no:

البته این روش عقلیه و احساسی نیستش. بعضی وقتا دوست داشتن(نه عشق) خیلی کارا رو میکنه و معیارا رو باید بریزی بیرون.

بعضیا رو دیده بودم که گفته بودن زفتار پسره از لحاظ دختر خنده داره؟ 100 درصد اشتباه میکنن .....برین و ازونایی که با خانمای بزگتر ازدواج کردن بپرسین ...

بزرگترین و شاید بشه گفت تنها علت ازدواج کردن مردا با زنا کوچیکتر از خودشون عقیده قدیمیه که میگه زن زود از .... و میفته و زود داغون میشه. من توی اطرافیانمون اینو ندیدم( که با خانمای بزگتر از خودشون ازدواج کردن.) دیگه الن کودوم خانمیه که 5 تا یا بیشتر بچه بخاد دنیا بیاره.....(اصلا الان سه تاشم کسی نمیخاد)

در ضمن الان سن بلوغ هم برای دختر و هم پسر خیلی پایین اومده و نزدیکه 8 9 ساله....تا اونجایی که من خوندم. البته باید با بچه ها هم یه صحبتی کرد تا ...!!! .:biggrin:

یه چیز دیگه....یه مصداق واست بیارم بفهمی حرف رایگاه و مفت بعضی ها زیاد میزن.(تایید حرفمو از روانشاس بپرس)

مردا با بالا رفتن سن احساسی تر میشنو خانما برعکس غریزه ی جنسیشون ..... !!! به این صورت که اگه دیده باشی مردا 40 ساله با دخترا 16 یا 17 ساله (یه ذره این ور اون ور) ازدواج میکنن و خانمای سن بالا با پسرای 18 19 ساله.

حرفات خیلی امیدوار کننده بود مممممممممممممممممنون:shad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...