رفتن به مطلب

ازدواج با دختری که از شما بزرگتره

ارسال های توصیه شده

در دنیا هیچ چیزی به اندازه ی ازدواج معنای اویزونی نمیده

ازدواجی که به معنای وابستگی ( اویزونی ) دو نفر به هم باشه که ازدواج نیست

داداش حرفات به هم نمی خونه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داداش حرفات به هم نمی خونه

شما اینجور فرض کن . مهم نیست .

همسر گزینی یا ازدواج در دنیای کنونی و در مفهومی عام یعنی وابستگی یا همون اویزونی من اینگونه ازدواج یا همسر گزینی رو نمیپسندم .. الان این کجاش نافهمومه بگو تا اگه لازم باشه جوابت رو بدم

لینک به دیدگاه
من از بالا پایینیش حرف نزدم درسته؟؟

فقط گفتم اختلاف فرهنگی خانواده ها

خود شما تو پست اولتون داده هاتون این بود که از نظر فرهنگی متفاوتید

تو کل داده هایی که تو این مسئله دادی همینا بود منم بر اساس اون به نظرم بهترین تصمیم اینه که ازدواج صورت نگیره

در هر صورت پیشنهاد من ایناست

این متغیرهارو وارد تصمیمت کن و خودت بهترین تصمیم رو انتخاب کن

در مورد سنش

اولا چقد سنش ازت بزرگتره؟سنی؟

تو قیافش چقدر مشخصه؟

خودت چطور ادمی هستی؟ سن عقلیتون چقدره هردوتون؟

ایا با هم دیگه تفاهم دارید از نظر اخلاقیات و روابط اجتماعی و تفریحات و احساسات و عواطف و..؟

کلا به هم میاید توی ظاهر یا اختلافی بینتون محسوسه؟؟؟

اینارو واسه سنش دقت کن

واسه وضع مالی

گفتی بالاتره ازت

باید ببینی با اون حدی که تو میتونی تو زندگی براش فراهم کنی میتونه کنار بیاد؟فهمیدنش خیلی سخته چون میگی عاشق شده احتمالا الان میگه اره ولی این حرفه الانه..مثلا کسی که یه عمر هرچی خواسته واسش فراهم شده ذاتا این جوری توقع داره..ولی بازم چون همیشه در نظر میگیرم ادما متفاوتن میتونی از تیپهایی که میزنه خرجایی که میکنه تفریحاتش اینا بفهمی تا چقدر مادیات براش مهمه..ببین واسه چه چیزایی بیشتر خرج میکرده و بها میداده؟؟

اینم در نظر بگیر که کسی نباشه که دهن بین باشه و اهل چشم رو هم چشمی باشه و هی خودشو مقایسه کنه با دیگران و زندگی مجردیشو....

اختلاف فرهنگی هم:

بازم نگفتی چقدر خانوادگی متفاوتین

در کل ببین از این ادمایی هستی که زنشون رو یکی از اعضای خانوادشون میدونن و انتظار دارن جز خانواده ی همسرشون به حساب بیان یا نه فقط خودت و همسرت واست مهمه؟خانواده ات واست مهم نیست؟؟

اون خانوم نظرش در این رابطه چیه؟

بعد خودت و اون از نظر کلاس و شان اجتماعی هم سطح هستید؟

ببین بدترین کدورت ها بین یه زن و شوهر واسه اون زمانهایی که توی دعوا و اختلافات مرد و زن پای خانواده رو وسط میکشن(مثلا یکی شروع میکنه از خانواده اون یکی بد گفتن.)خیلی کدورتش دیر از بین میره..معمولا اصلا تبدیل به عقده هم میشه

دقت کن ببین اگر یه اختلافاتی هست که خیلی محسوسه و هم تیپ نیستید،دنیاتون متفاوت بوده این ازدواج ریسکش بالاست..به عواقبش فکر کن..

ازدواج یعنی انتخاب شریک زندگیت تا اخر عمر..

من بازم میگم بر اساس همون چیزای کلی که گفتی این حرفارو زدم..خودت بهتر و دقیق تر شرایط رو میدونی و دعا میکنم بهترین تصمیم رو بگیری

سوالای خوبین، خوشبختانه برا بیشترشون جواب منطقی دارم

لینک به دیدگاه

به نظر من به دو طرف بستگی دره که واقعا عاشق هم با شن ، نه تنها به فکر ارضای خود هستند و اشتباهاً فکر کنن عاشق هم هستند . اگر واقعاً عاشق هم باشند میتونن ازدواج کنن و موفق باشن .

لینک به دیدگاه
فامیلمونه

از خیلی وقت

خوب خوبیش اینه که شناخت دارید از هم

اگر خانواده ات هم اون دخترو قبول داشته باشن و دوست داشته باشن و تو هم تو خانواده اونا این طور باشه واست خیلی خوبه..

ما یه مورد این طوری داشتیم تو فامیل خودمون البته سن دختر کمتر بود ولی بقیه چیزاش یکی بود با این شرایط.ازدواج خیلی خوبی شد

لینک به دیدگاه
شما اینجور فرض کن . مهم نیست .

همسر گزینی یا ازدواج در دنیای کنونی و در مفهومی عام یعنی وابستگی یا همون اویزونی من اینگونه ازدواج یا همسر گزینی رو نمیپسندم .. الان این کجاش نافهمومه بگو تا اگه لازم باشه جوابت رو بدم

داداش من حرف قبلیتو یادته ""در دنیا هیچ چیزی به اندازه ی ازدواج معنای اویزونی نمیده ""

حالا با این تعریف، ازدواجی غیر از آویزونی باقی می مونه که شما خوشتون بیاد؟

لینک به دیدگاه
به نظرت عشق با تفاهم فرق می کنه؟

بله عشق ممکنه عاقلانه باشه میتونه هم نه که اگه عاقلانه باشه طرف همه جوانب رو میسنجه پس یه تفاهم هایی رو میبینه که علاقه مند میشه در غیر این صورت احمقانست که ادم فکر کنه با علاقه و عشق میتونه همه ی موانع رو تو زندگی مشترک حل کنه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله عشق ممکنه عاقلانه باشه میتونه هم نه که اگه عاقلانه باشه طرف همه جوانب رو میسنجه پس یه تفاهم هایی رو میبینه که علاقه مند میشه در غیر این صورت احمقانست که ادم فکر کنه با علاقه و عشق میتونه همه ی موانع رو تو زندگی مشترک حل کنه:icon_gol:

پس در واقع با عشق هیچ مانعی برداشته نمی شه؟!؟!

لینک به دیدگاه
پس در واقع با عشق هیچ مانعی برداشته نمی شه؟!؟!

چرا میتونه خیلی از موانع رو برداره،همین عامله که تلاش به رسیدن رو باعث میشه

ولی اینکه تضمین کنندهی یه زندگی باشه نیس

خیلی عشقا بوده که به دلیل تفاوتای زیاد بین دو ادم بعد چن وقت فروکش کرده

لینک به دیدگاه
چرا میتونه خیلی از موانع رو برداره،همین عامله که تلاش به رسیدن رو باعث میشه

ولی اینکه تضمین کنندهی یه زندگی باشه نیس

خیلی عشقا بوده که به دلیل تفاوتای زیاد بین دو ادم بعد چن وقت فروکش کرده

((خیلی عشقا بوده که به دلیل تفاوتای زیاد بین دو ادم بعد چن وقت فروکش کرده)) این حرفو از کجا می گی ، از روی تجربه یا جایی خوندی؟!؟!

لینک به دیدگاه
پول طرف برام خیلی مهمه:ws37: پس حتما باهاش ازدواج میکردم/ بر فرض هم که آینده مشکلی پیش بیاد ولی هر مشکلی راه حل داره:ws37:

خداییش اگه خونه و ماشین دنبالش می امد بازم می گرفتی

به نظرم اگه به پول و خونه و ماشین طرف فکر کنی تو زندگی به جایی نمی رسی

لینک به دیدگاه
((خیلی عشقا بوده که به دلیل تفاوتای زیاد بین دو ادم بعد چن وقت فروکش کرده)) این حرفو از کجا می گی ، از روی تجربه یا جایی خوندی؟!؟!

زیاد دیدم

لینک به دیدگاه
خداییش اگه خونه و ماشین دنبالش می امد بازم می گرفتی

به نظرم اگه به پول و خونه و ماشین طرف فکر کنی تو زندگی به جایی نمی رسی

ای جان خونه و ماشین هم داره ای جااااااان گرچه زیاد آهن پرست نیستم ولی ماشینش چی هست حالا؟

ولش کن قبوله:4564:

لینک به دیدگاه
سلام ، فکر کنید شما جای من هستید و یه دختری که سنش کمی از شما بیشتره، پولش از شما بیشتره (فرهنگشون به شما نمی خوره، شما مذهبی ترید) عاشقتون شده . شما باهاش ازدواج می کردید؟ تو زندگیه آیندتون مشکل ایجاد نمی شد؟ اگر کسی می تونه راهنماییم کنه.

پول خیلی خوبه ولی همه چیز پول نیست.

اگه دو دلیت به خاطر پولش بهت پیشنهاد میکنم فکرشو از ذهنت بیاری بیرون،چون آخرش پشیمونیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...