رفتن به مطلب

ازدواج با دختری که از شما بزرگتره

ارسال های توصیه شده

فعلا فرصت تشریح ندارم اما فردا میام این پست رو ویرایش میکنم ومفصل میگم

اما از نوشته هاتون دوتا برداشت میشه کرد

یا واقعا خام وبی تجربه ای یا خودتو به نادانی زده ا ی:banel_smiley_4:

دستت درد نکنه دیگه، چرا خودمو به نادونی بزنم

البته خامم نیستم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ، فکر کنید شما جای من هستید و یه دختری که سنش کمی از شما بیشتره، پولش از شما بیشتره (فرهنگشون به شما نمی خوره، شما مذهبی ترید) عاشقتون شده . شما باهاش ازدواج می کردید؟ تو زندگیه آیندتون مشکل ایجاد نمی شد؟ اگر کسی می تونه راهنماییم کنه.

خوب !

از طرف

یه دختری که سنش کمی از شما بیشتره
و
دو سال بزرگتره

وهمچنین

1. پولش از شما بیشتره (فرهنگشون به شما نمی خوره، شما مذهبی ترید)
  2. عاشقتون شده(گفته نشده که شما هم دوستش دارید)

این اطلاعات اولیه تاپیک بود

اولین مشکل شما در زمینه فرهنگ تان خواهد بود او لباسهایی را میپوشد که شما نمیپسندی ارایشی را میکند که شما قبول نداری با اشخاص مختلف وبه نحوی که شما نمیپسندی مراوده وگفت وشنود دارد آیا شما حاضری عقاید خودت رو عوض کنی چون اون مطمئن باش این کار رو نمیکنه چون بزرگتر هست شما رو بچه فرض میکنه وگفته هاتون رو بچگانه واز سر حسادت قلمداد خواهد کرد.شما یه پسری ودرخانه دوست داری تاحدود زیادی به حرفت توجه بشه اما ایشون با توجه به سن بالاتری که داره خودش رو عاقل تر از شما میدون وقاطعانه به شما نه میگه وجلوی بیشتر تصمیمات شما می ایسته چون نظر خودش رو عاقلانه تر تصور میکنه تقریبا هر روز سر یه موضوع جدید باهم دعوا مرافعه دارید وکسی که این وسط ضرر میکنه بیشترشما هستید درسته خودش پیشنهاد داده اما مطمئن باش وقتی به جایی برسه که ببینه شما اونی که فکر میکرده نبودید(میرسه به این قضیه مطمئنم)

تازه چیزی که هست اینه که شما دوستش نداری ومیگی:

اگه من عاشقشم بشم بازم تو زندگیه آینده مشکل ایجاد نمی کنه ؟

اونایی که ما پسرها عاشق سینه چاکشونهستیم چه گلی به سرما میزنند که این که اصلا از اول علاقهای بهش نداری بزنه؟:ws52:

آخه کجای مسئله شفاف نیست ، اگه یکی به شما بگه دوست دارم شما چی بهش می گی؟ البته فامیلم هستیم

خوب این قضیه به نظرت خیلی منطقی میاد واسه شروع یه زندگی؟:ws52:اونم تو این سن؟

22 سال

شما معلومه تصمیم خودت رو گرفتی:banel_smiley_4:با پیام زیر:

برام دعا کنید. خدا کنه عشقش واقعه ای باشه

خوب پسر خوب توکه هنوز عشق واقعی رو ندیدی ونمیشناسی چطور میگی عاشق شما شده؟w000.gifاگه میدونی چرا کمک گرفتی اگه نمیدونی از کجا مطمئنی یه هوس زودگذر نیست؟شاید این خانوم از بچگی طوری تو فامیل رفتار کردید که همواره یه س ک س ذهنی باشماداشته حالا دوست داره واقعیش کنه بعد که به آرزوش رسید چی؟:banel_smiley_4:

من اگه می دونستم عشق واقعی رو چطوری میشه تشخیص داد از شما دوستان کمک نمی گرفتم

به شک انداخته که چی؟باهاش ازدواج کنی یا نکنی؟w58.gif

آخ این قدر به من گفته می خوامد که منو تو شک انداخته

این چندتا پست زیر رو دوباره خودت بخون

تو اصلی ترین ملاکهای تشکیل یه زندگی رو هنوز نمیدونی وفقط وفقط از روی حس ترحم میخوای خودتو تو چاه بندازی:banel_smiley_4:

مگه زندگی چه جوریه؟

اگه یکی عاشق یکی دیگه بشه به نظر شما عاشق شرایطشم نمیشه ، یعنی اون که منو می خواد شرایطمو نمی خواد

خیلی ممنون که نا امیدام کردی

ببین مینا خانوم شما دختری می خوای از خانوما دفاع کنی

سلام به دوستان عزیز

دوست دارم اس ام اسی رو که همین امروز برام فرستاده رو ببینین ، ببینین که هنوزام به شدت دنبالمه :

«تو را از بس زلالی دوست دارام، تو را چون بی مثالی دوست دارم، اگر شاخه گلی در دست ندارم، تو را با دست خالی دوست دارم»

خدا وکیلی اگه شما بودید برای جوابش چه اسی می فرستادید؟

بازم بهم می گفتید که ولش کن!

این جواب آقای عابدی اگه اشتباهه شما درستشو بگو

شما فقط هربار اومدی یه جواب تلگرافی دادی ورفتی یه بار هم که شده مثل بقیه وقت بذار ودرست وکامل به همه جواب بده ملت هم وقت اضافه نداشتند پسر جان:banel_smiley_4:

آقا بنده احساس میکنم ایشون از این خانم خوشش نمیاد ولی از ابراز احاساسات این خانم خوشش میاد.

اینم به خاطر اینه که جوونه.

احساست داره اشتباه بهت می گه

این دیگه کاملا نشون میده شما تصمیم خودت رو گرفتی دیگه چرا بحث رو ادامه میدی؟:banel_smiley_4:

چند وقته دیگه همه دعوتین برای مراسم

ببخشید نتونستم تمام صفحاتو بخونم.... نمیدونم اخرا چی شده.....

سنت و سنش پایینه.....(جدای از کل موارد)

تفاوت سنی تا دو سال مشکلی ایجاد نمیکنه به اون صورت مگه اینکه دختر تو ملاک دیگه هم برتری داشته باشه.....

باید ملاک هات رو از 100 یا 200 یا هر عدد دیگه نمره گذاری کنی و ببینی تو هر معیار از ماکس نمره چه قدشو میگره و..... اگه از نصف بیشتر شد تو کل معیار ها .....:yes:

و اگر تو جمع معیار ها از نصف پایین تر شدش....:no:

البته این روش عقلیه و احساسی نیستش. بعضی وقتا دوست داشتن(نه عشق) خیلی کارا رو میکنه و معیارا رو باید بریزی بیرون.

بعضیا رو دیده بودم که گفته بودن زفتار پسره از لحاظ دختر خنده داره؟ 100 درصد اشتباه میکنن .....برین و ازونایی که با خانمای بزگتر ازدواج کردن بپرسین ...

بزرگترین و شاید بشه گفت تنها علت ازدواج کردن مردا با زنا کوچیکتر از خودشون عقیده قدیمیه که میگه زن زود از .... و میفته و زود داغون میشه. من توی اطرافیانمون اینو ندیدم( که با خانمای بزگتر از خودشون ازدواج کردن.) دیگه الن کودوم خانمیه که 5 تا یا بیشتر بچه بخاد دنیا بیاره.....(اصلا الان سه تاشم کسی نمیخاد)

در ضمن الان سن بلوغ هم برای دختر و هم پسر خیلی پایین اومده و نزدیکه 8 9 ساله....تا اونجایی که من خوندم. البته باید با بچه ها هم یه صحبتی کرد تا ...!!! .:biggrin:

یه چیز دیگه....یه مصداق واست بیارم بفهمی حرف رایگاه و مفت بعضی ها زیاد میزن.(تایید حرفمو از روانشاس بپرس)

مردا با بالا رفتن سن احساسی تر میشنو خانما برعکس غریزه ی جنسیشون ..... !!! به این صورت که اگه دیده باشی مردا 40 ساله با دخترا 16 یا 17 ساله (یه ذره این ور اون ور) ازدواج میکنن و خانمای سن بالا با پسرای 18 19 ساله.

از حرف تا عمل بسیار است فاصله

اگه گفته میشه سن مرد بیشتر باشه یه تفکر قدیمی وکهنه وبه درد نخور نیست

اگه واقعا علمی دنبال این قضیه رفته باشی متوجه میشی زنان بعداز یائسگی دیگه ترشح هورمون زنانه ندارند ومیل جنسی به شدت پایین میاد طوری که کمتر به ایجاد رابطه فکر میکنند ودیگه هم نمیتونند بچه دار بشوند وکلی دلیل علمی دیگه که میتونی با یه سرچ ساده به همشون بری اون سن اوج شهوت زنان هم که 30 تا 35 سال هست بخاطر نزدیک شدن به سن یائسگی شونه یه کم درمورد یائسگی مطالعه بیشتری داشته باشید :a030:

حرفات خیلی امیدوار کننده بود مممممممممممممممممنون:shad:

امان از دسته این عشقای یه طرفه که هیچ وقت آدم از دستش رهایی پیدا نمی کنه :ws38:

اگه اون خیلی بهت علاقه داشته باشه ولی تو به اندازه ی اون بهش علاقه نداشته باشی چی ؟ بازم می گیریش؟

منظورت از "طبق عرف خودش تو جامعه " چیه؟

به نظرت عشق با تفاهم فرق می کنه؟

تفاوت فرهنگی خیلی مهمه

ولی این تفاوت در حد خیلی زیادم نیست

((حتما با خانواده ات مشورت کن، زندگی مشترک فقط علاقه نیست)) نظر منم همینه:ws37: قربونه داداش

یعنی الان سطح فرهنگ ما پایین دیگه

((عاشق شده کدومه بابا.دو روز دیگه به زیبایی یادش میره)) شما تجربشو داری؟!؟!

سوالای خوبین، خوشبختانه برا بیشترشون جواب منطقی دارم

جوابهاتو بهتره بذاری خیلی مشتاقم جوابهاتو ببینم :ws37:

به نظر من اگه دونفر هم دیگه رو دوست داشته باشن همه این حرفا بهانه است پول سن مذهبیت مهم نیست مهم دوست داشتنه:icon_gol:

به این می گن یه نظر عالی:icon_gol:

نگفتم دنبال یکی هستی که فقط تأییدکار اشتباه تو :a030:

اولا که ما سطح پایین نیستیم

دوما میشه مثالی بزنید که قبل از ازدواج دو طرف متوجهش نمی شن!؟

سوما: هیچ احساسی منطقی نیست!!

مثالهایی که وجود داره اونقدر زیاده که نمیشه گفت

اما چندتاشو خلاصه میگم

چون پسری رفتارهایی رو میگم که دختر تا نیاد تو خونه تو رو نمیکنه

توقعات وانتظاراتش رو تا باهات نباشه ومطمئن نشه که مال خودشی رو نمیکنه

طرزصحبت کردن واحترام اصلی شو فقط وفقط وقتی همسرش شدی میتونی ببینی

نظافت شخصی وطرزپوشش رو فقط وقتی باهات زندگی کنه نشون میده

رفتار جنسی شو فقط وقتی باهات ازدواج کرد نشون میده

علایق وسلیقه های اصلی شو هم همینطور

.

.

درسته هیچ احساسی منطقی نیست اما هیچ منطقی هم جای احساس رو نمیگیره اون توقع داره توهم بهش محبت کنی محبت هم احساسه نه منطق :a030:

من به ترکستان هم راضی ام :ws37:

نکنه این مشکلاتو تجربه کردی که این قدر دلت پره :icon_pf (34):

ممنون از توضیحت

ولی دادگاه خونواده رو خوب نیومدی

از خدامه برام تشریح کنی

تقریبا تشریح کردم

اما میدونم قانع نمیشی

چون اگه میخواستی این همه دوستان نظرات منطقی و واقعی دادند ولی شما فقط از اونهایی خوشت اومد که با خواسته ات یکی بود تو مشاوره نمیخواستی میخواستی فقط همه بیان بگن بارک الله ماشالله درشته همین کار رو بکن

ممکنه یه نفر دونر اشتباه کنند واشتباه بگن اما وقتی این همه پسر ودختر بهت میگن کارت اشتباهه بدون یه جا داری اشتباه میری حالا نمیخوای قبول کنی ومیخوای فقط تأییدت کنند اون سر کاری که الان هر بچه 10 ساله ای هم میدونه اشتباهه؟

اگه فرهنگ تون یکی بود ودر دین هم اختلاف نداشتید منم موافق این ازدواج بودم درصورتیکه بازهم اختلاف سنی مشکلات زیادی برات بوجود میآورد اما بالخره هر چیزی یه قیمتی داره تو بهای این اشتباه رو خیلی سنگین خواهی داد

البته به نظر منم تو داری تظاهر میکنی وفقط مارو گذاشتی سرکار:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اولا که ما سطح پایین نیستیم

دوما میشه مثالی بزنید که قبل از ازدواج دو طرف متوجهش نمی شن!؟

سوما: هیچ احساسی منطقی نیست!!

مگه آدمهایی که بعد از ازدواج مشکل دارن همشون سطح پایینن؟:icon_razz: مشکل برای همه هست..زن و شوهری که بگن ما بحث و دعوا نداشتیم راست نگفتن!

مثال زیاده...یه سری اخلاق های خاص...که تا نزی زیر یه سقف امکان نداره متوجه بشی....

احساس منطقی نیست...اما دید رو می شه منطقی کرد

لینک به دیدگاه

25 صفحه همه ملت فیلم شدن:ws47:

دو سه بار دیگه این تاپیکه رو دیده بودم،از همون اولش معلوم بود داستانه،نمی دونم چه اصراری دارین که بیاین نظر بدین:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تقریبا تشریح کردم

اما میدونم قانع نمیشی

چون اگه میخواستی این همه دوستان نظرات منطقی و واقعی دادند ولی شما فقط از اونهایی خوشت اومد که با خواسته ات یکی بود تو مشاوره نمیخواستی میخواستی فقط همه بیان بگن بارک الله ماشالله درشته همین کار رو بکن

ممکنه یه نفر دونر اشتباه کنند واشتباه بگن اما وقتی این همه پسر ودختر بهت میگن کارت اشتباهه بدون یه جا داری اشتباه میری حالا نمیخوای قبول کنی ومیخوای فقط تأییدت کنند اون سر کاری که الان هر بچه 10 ساله ای هم میدونه اشتباهه؟

اگه فرهنگ تون یکی بود ودر دین هم اختلاف نداشتید منم موافق این ازدواج بودم درصورتیکه بازهم اختلاف سنی مشکلات زیادی برات بوجود میآورد اما بالخره هر چیزی یه قیمتی داره تو بهای این اشتباه رو خیلی سنگین خواهی داد

دوباره ممنون از توضیح خیلی دقیقت:icon_gol:

اما پیمان، یه سوال ازت دارم تا همیشه این تاپیکو تمومش کنم

تو اگه جای من بودی صد در صد قبول نمی کردی(صد در صد که چه عرض کنم، هزار درصد) حالا با این شرایطی که من دارم چه طوری می خواستی به طرف بگی "نه"!؟!؟

لینک به دیدگاه
دوباره ممنون از توضیح خیلی دقیقت:icon_gol:اما پیمان، یه سوال ازت دارم تا همیشه این تاپیکو تمومش کنمتو اگه جای من بودی صد در صد قبول نمی کردی(صد در صد که چه عرض کنم، هزار درصد) حالا با این شرایطی که من دارم چه طوری می خواستی به طرف بگی "نه"!؟!؟
خواهش میکنم وظیفه‌مان است ..راههای زیادی وجودداردکه این رابطه به خوشی تمام بشه..مثلادرجمع خانوادگی سرصحبت روبازکن..نظرات بزرگان فامیل واطرافیان میتونه کمک کنه به اشتباهش پی ببره...راه دیگه کم محلی هست وقتی شروع کردبه این صحبتهابحث روعوض کن حتی محل روترک کن....خلاصه به هرروش که میتونی بهش بفهمان که این کاردرست نیست..اگه جواب ندادقاطع وراسخ حقیقت روبهش بگوهیچ اشکالی نداره ناراحت بشه...یه پایان تلخ بهترازیه تلخی بیپایانه...
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم وظیفه‌مان است ..راههای زیادی وجودداردکه این رابطه به خوشی تمام بشه..مثلادرجمع خانوادگی سرصحبت روبازکن..نظرات بزرگان فامیل واطرافیان میتونه کمک کنه به اشتباهش پی ببره...راه دیگه کم محلی هست وقتی شروع کردبه این صحبتهابحث روعوض کن حتی محل روترک کن....خلاصه به هرروش که میتونی بهش بفهمان که این کاردرست نیست..اگه جواب ندادقاطع وراسخ حقیقت روبهش بگوهیچ اشکالی نداره ناراحت بشه...یه پایان تلخ بهترازیه تلخی بیپایانه...

واقعا باید رو حرفات خیلی فکر کنم

اگه اتفاق یا مساله ای پیش اومد بهت پیغام می دم تا در جریان باشی

ممنون از همه دوستان از همون ابتدا تا الان :icon_gol:

والسلام

لینک به دیدگاه
زن دوم چیه، زبونتو گاز بگیر

خدایی همه سرکان

خوشم اومد ازت، خوب همه رو گذاشتی سرکار :ws28:

نگا چند نفر اومدن راهنمایی کردن

من همه رو نخونندم، اما اگه اینایی که گفتی درست باشه، منم به عنوان یه خواهر کوچیکتر میگم تصممیت صد در صد اشتباهه.. الان داغی متوجه نمیشی... البته میدونم نظر منم برات قشنگ نیست :hanghead:

صلاح مملکت خویش، خسروان دانند :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

بستگی به خودت داره به نظرمن باید هردو طرف رفتاری رضایت بخش در مقابل هم داشته باشید .جنس مونث ذهنش زودتر از سنش رشد می کنه اگر فردی باشه که پختگی داشته باشه وتو درصدی از پختگی اون و فقط تو وجودت داری باید با مشورت ومطالعه خودت و به درک او زن برسونی .اصلا هم کاری به حرفهای که مردم میزنن نداشته باش چون این حرفها همیشه هستشون .سعی کن ریاست رضایت بخش کنی و تا هردو از کنار هم بودن راضی باشید و راستگویی و جز پایه اصلی زندگی بدونید ،موفق باشی.

لینک به دیدگاه
سلام ، فکر کنید شما جای من هستید و یه دختری که سنش کمی از شما بیشتره، پولش از شما بیشتره (فرهنگشون به شما نمی خوره، شما مذهبی ترید) عاشقتون شده . شما باهاش ازدواج می کردید؟ تو زندگیه آیندتون مشکل ایجاد نمی شد؟ اگر کسی می تونه راهنماییم کنه.

شما باید ببینید ملاکتون برای زندگی ایندتون چیه... نه شرایط اون دختره چیه.بعد متوجه میشید ایا میتونید باهاش ازدواج کنید یا خیر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...