رفتن به مطلب

اگه صدمیلیون نقد داشتی باهاش چی کار میکردی؟

هوتن

ارسال های توصیه شده

نمیشه

یه دستگاه cnc با میز 75 در 50 سانتیمتر که بتونه کارای معمول قالبسازی بازارو انجام بده، تایوانیش بیشتر از 90 میلیونه. دیگه چیزی برا اجاره مکان و برق و خرید اون همه ابزار و وسایل گران قیمت و انشعاب برق و خورده ریزای دیگه ای که لازم میشه نمیمونه...

مگه اینکه بخواد چینیشو بگیره که اوونم عرض 1 2سال خراب میشه باید فقط پول تعمیرشو بدی

که بیشتر ضرر میکنی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب پولو میزاری بانک با سودشم دستگاه می خری

در ضمن تو این وضعیت که همه ی شرکتا چه دولتی چه غیر دولتی ورشکست می شن یا کار نمی کنن همچین سرمایه گذاریی ریسکش خیلی بالاست:ws3:پ

فک کنم زیاد تو صنعت نیستی

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من نگفتم حتما این کارو بکنید

گفتم این ایده رو یه نفر داد و جالبه که نمونه اش رو هم دیدم

حالا شما ایده بهتری داری بگو

در ضمن دستگاه 90 میلیونی رو میشه نصفشو قسطی خرید

ایده من که گفتم با صد میلیون کار صنعتی انجام دادن خیلی سخته. مگه اینکه اون مدلی که برا کار عمرانی گفتم سرمایه گذاری مشترک بشه.

در مورد قسطی هم فک کن 45 میلیون باقی پول دستگاهو باید حداکثر (اونجوری که تو بازار دنبال cnc گشتم) 5 ماهه پس بدی. یعنی ماهی 9 میلیون!!! یعنی 100 میلیون شما باید سالی بیشتر از 100 درصد سود خالص داشته باشه که بتونی این اقساطو با دست خالی در بیاری..

تازه باید اینم در نظر بگیری که تو سریع ترین شرایط حداقل یک ماه طول میکشه که راه بیافتی و دو سه ماه طول میکشه مشتری جذب کنی... تو همه این شرایطم باید ماهی 9 میلیون قسط و اجاره مکان و باقی هزینه هارو پرداخت کنی...

مگه اینکه بخواد چینیشو بگیره که اوونم عرض 1 2سال خراب میشه باید فقط پول تعمیرشو بدی

که بیشتر ضرر میکنی

هیچ وقت به دستگاه چینی و دست دوم برا اینجور کارا فکر نکن :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
ایده من که گفتم با صد میلیون کار صنعتی انجام دادن خیلی سخته. مگه اینکه اون مدلی که برا کار عمرانی گفتم سرمایه گذاری مشترک بشه.

در مورد قسطی هم فک کن 45 میلیون باقی پول دستگاهو باید حداکثر (اونجوری که تو بازار دنبال cnc گشتم) 5 ماهه پس بدی. یعنی ماهی 9 میلیون!!! یعنی 100 میلیون شما باید سالی بیشتر از 100 درصد سود خالص داشته باشه که بتونی این اقساطو با دست خالی در بیاری..

تازه باید اینم در نظر بگیری که تو سریع ترین شرایط حداقل یک ماه طول میکشه که راه بیافتی و دو سه ماه طول میکشه مشتری جذب کنی... تو همه این شرایطم باید ماهی 9 میلیون قسط و اجاره مکان و باقی هزینه هارو پرداخت کنی...

راهکار داره این مسائلی که گفتی اگه تو بازار باشی میتونی قبل از شروع کار مشتریت رو داشته باشی

میتونی برای مابقیش هم وام بگیری که اقساط سبکتر بشه

لینک به دیدگاه
خودشم ما 1 cnc نداریم که کلی cnc هست تراش فرز سنگ و....... که هر کدوم یه قیمت دارن معمولا 90 یا از 100 بیشترن:ws3:

من پول درآر ترینشون یعنی cnc فرزو مثال زدم که برا قالب سازی استفاده میشه

cnc تراش که تا دلت بخواد ریخته

cnc برش که هواگاز و پلاسماش پولی در نمیاره و به سرمایه گذاریش نمیارزه واترجت و لیزرشم که میره بالای 200 تومن

لینک به دیدگاه
میرفتم ترکیه ماتیک میخریدم 50 تومن میآوردم میفروختم 3 هزار تومن

یا روسری و شلوار جین و اینا

میلیاردی سود میکنن

عزيز نميدوني الان ايران تحريم ه و مرزا به شدت كنترل ميشن؟

پس يه بار بري جنس بياري و بگيرنت كل عمرتو افسوس ميخوري:ws28:

لینک به دیدگاه
عزيز نميدوني الان ايران تحريم ه و مرزا به شدت كنترل ميشن؟

پس يه بار بري جنس بياري و بگيرنت كل عمرتو افسوس ميخوري:ws28:

من تبریز زندگی میکنم برادر

کنترل به شدت نداریم عزیز

همین هفته پیش دوست من دو نیسان لباس اورده و الان داره میفروشه به بوتیکا:w16:

کار نشد نداره

لینک به دیدگاه
من تبریز زندگی میکنم برادر

کنترل به شدت نداریم عزیز

همین هفته پیش دوست من دو نیسان لباس اورده و الان داره میفروشه به بوتیکا:w16:

کار نشد نداره

شماره حسابتو بده بریزم پولو

:ws3:

لینک به دیدگاه
میرفتم ترکیه ماتیک میخریدم 50 تومن میآوردم میفروختم 3 هزار تومن

یا روسری و شلوار جین و اینا

میلیاردی سود میکنن

:ws3:

ایول سهیل کار درستو میکنی خیلییییییییییییییییی سود داره :mornincoffee:

داداش منم همیشه همینو میگه :ws3:

................................................

من اگه صد میلیون داشتم 50 میلیونشو میریختم تو کار بورس و خرید و فروش سهام و اینا

بقیشم مثه سهیل میرفتم از ترکیه پنکیک میخریدم 1500 تومن میفروختم 10000 تومن :ws3:

لینک به دیدگاه

اول پولو بده بعد بهت مبگم که چیکارش میکردم:w16:

خوب 100 میلیون پول زیادیه

دلالی خیلی کار خوبیه توی ایران

میتونی از ایران خودرو ماشین قسطی بخری نقدی بفروشی.....

میتونی بری سهمیه کتاب های درسی یه شهر رو برنده بشی تو مناقصش بعد اول مهر بفروشی.....

میتونی این 100 میلیون 500 میلیون اعتبار بگیری بدی واست فرش ببافن بعد شما نقدی بفروشی....

تو فارکس سرمایه گذاری می کردم مقدارشو که میتونه ماهیانه تا 20 میلیون هم بهم درآمد بده....

یکی از اماکن تاریخی رو اجاره میکردم از سازمان گردشگری و مراسم های عروسی رو توش بزگزار میکردم....

لینک به دیدگاه
شبنم جان اگه قراره شغلت این باشه

حتی ارزش داره یه 4 واحدیتو حذف کنی بری ببینی دقیقا بازار کار شغلت چی هست و ارتباطاتتو ایجاد کنی

شغل من کاملا دولتیه بالا بری پایین بیای در هر صورت با میراث طرفی! :ws37:

استادمون گفت یا میتونیم استاد بشیم

یا کارمند میراث

یا شرکت بزنیم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...