رفتن به مطلب

اگه صدمیلیون نقد داشتی باهاش چی کار میکردی؟

هوتن

ارسال های توصیه شده

به عبارت دیگه

چی کار میکردی با صد میلیون پول نقد؟:ws52:

هیچ وقت بهش فک نکردم!!!

ولی اگه داشتم یه کتابخونه بزرگ واسه خودم درس میکردم

و زیر خونمون یه استخر میزدم!

و با بقیش میرفتم دور جهانو میگشتم! :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچ وقت بهش فک نکردم!!!

ولی اگه داشتم یه کتابخونه بزرگ واسه خودم درس میکردم

و زیر خونمون یه استخر میزدم!

و با بقیش میرفتم دور جهانو میگشتم! :ws37:

خوب قبلا هم گفتم خرج کردنش که کاری نداره

اگه بخوای باهاش یه کار راه بندازی چی کار میکردی؟

لینک به دیدگاه
تریلی خریدنش با من بارشو سراغ داری ماشین نخوابه؟

موقعی که تو کار مشاوره صنعتی بودم صد ها شرکت رو شناختم که منت میکشند تا براشون بصورت پایدار کار بکنی. شما تریلیشو بخر قرارداد با این شرکتها رو من برات ردیف میکنم.

لینک به دیدگاه
موقعی که تو کار مشاوره صنعتی بودم صد ها شرکت رو شناختم که منت میکشند تا براشون بصورت پایدار کار بکنی. شما تریلیشو بخر قرارداد با این شرکتها رو من برات ردیف میکنم.

خوب این تا اینجا بهترین نتیجه ای بود که گرفتیم:w16:

لینک به دیدگاه

اگه دنبال بیشتر ین سود روز شمار بانکی هستی تا زمانی که موقعیت سرمایه گزاریت چور بشه موسسه مالی اعتباری مهر یا همون بسیجیان سابق سود 16.5 درصد روز شمار میده بد نیست هرجند زیر نظر بسیجه ولی برای مدت یک ماه میشه روش حساب کرد

لینک به دیدگاه

الان روزانه دهها عدد تریلی باری برای آوردن مبل و دکوراسیون و این جور چیزا از ترکیه به ایران نیاز هست که از بس تریلی کم دارند همشون لنگ کارشونند. خیلی موارد رو سراغ دارم که اگه لازمت شد بهت میگم.

لینک به دیدگاه
اگه دنبال بیشتر ین سود روز شمار بانکی هستی تا زمانی که موقعیت سرمایه گزاریت چور بشه موسسه مالی اعتباری مهر یا همون بسیجیان سابق سود 16.5 درصد روز شمار میده بد نیست هرجند زیر نظر بسیجه ولی برای مدت یک ماه میشه روش حساب کرد

موسسه مالی اعتباری صالحین 18 بیشتر میده

لینک به دیدگاه
الان روزانه دهها عدد تریلی باری برای آوردن مبل و دکوراسیون و این جور چیزا از ترکیه به ایران نیاز هست که از بس تریلی کم دارند همشون لنگ کارشونند. خیلی موارد رو سراغ دارم که اگه لازمت شد بهت میگم.

عالیه دارم وسوسه میشم

لینک به دیدگاه

میتونی یه پرادوووو دو در بخری یه عینک گرون قیمت و کت شلوار با دو تا موبایل با یه همرا بری تو بازار خودتو به عنوان یه بازارگام موفق جا بزنی بعد یه چندتا معامله نون اب دار درست حسابی انجام بدی و بعد الفرار :ws3:...البته باید اهلش باشی:ws3:

لینک به دیدگاه
چه تضمینی هست؟

چه مدت؟

هر کاری ریسک خودشو داره

ولی من می تونم 75% این کار رو تضمین کنم

مدتش شاید تا یک سال طول بکشه

باید، پیدا کردن معدن و مدت وام بانکی و مدت گرفتن وام از جهاد رو حساب کنیم که باید توی هر اداره مطابق قوانینش یک زمانی گذری بشه تا پرونده تکمیل بشه.

من اگه صد میلیون داشتم حتما این کار رو انجام می دادم

لینک به دیدگاه

یکی دیگر از کار های پر سود وارد کردن پوشاک بچه و نمای ساختمان و انواع دستمال معطر از ترکیه و پخش اون در سرتا سر ایران هست که اینم میشه با اون پول راه انداخت. بعد از مدتی کار نمایندگی فروش میدن که دیگه نیاز به سرمایه هم نداری و با پول شرکت در ایران بنام نمایندگی کار میکنی.

لینک به دیدگاه
خوب قبلا هم گفتم خرج کردنش که کاری نداره

اگه بخوای باهاش یه کار راه بندازی چی کار میکردی؟

آهان...ببخش خوب نخونده بودم!:icon_redface:

یه شرکت مرمتی میزدم!!!:ws37:

لینک به دیدگاه
یکی دیگر از کار های پر سود وارد کردن پوشاک بچه و نمای ساختمان و انواع دستمال معطر از ترکیه و پخش اون در سرتا سر ایران هست که اینم میشه با اون پول راه انداخت. بعد از مدتی کار نمایندگی فروش میدن که دیگه نیاز به سرمایه هم نداری و با پول شرکت در ایران بنام نمایندگی کار میکنی.

ها ای خوب بید

لینک به دیدگاه
هزینه کارگر و گرانی ممتد لوازم و مایحتاج رستوران . اداره بهداشت و تعزیرات حکومتی و تعطیلی یک ماهه ماه رمضان و بقیه مصیبت ها نمیذاره خرج روزانه ت هم در بیاد. دارایی و مالیات و تعطیلات سالانه و هزار جور بدبختی داره.

فکور جان تو هر شغلی بخوای بری و مشغول کار کردن بشی همه این مشکلات هست. واسه همین گفتم دنبال دردسر میگردی که میخوای تولید کنی.

شما فکر کردی کامیون دار با این چالش ها روبرو نیست؟

قیمت لاستیک و روغن و همه چیز داره ساعت میزنه. مرز یه روز بازه ده روز بسته. خطرات و سختی شغل و ...

واسه همین اون اول گفتم برو ملک بخر. چرا؟ چون دردسر و ریسک نداره.

همه اونایی که از قبل تو تولید بودن و به نوعی کار میکردن دارن پس میزنن. چه برسه به اینکه تو این بازار بخوای یه کار جدیدو شروع کنی. و واقعا فرقی نمیکنه چه کاری باشه. هر نوعش با مشکلاتی همراهه. نتیجتا اینکه کار کردن تو این مملکت دیگه جوابگو نیست. فقط باید دلالی یا احتکار کرد. البته جای بسیار تاسف داره.

لینک به دیدگاه
فکور جان تو هر شغلی بخوای بری و مشغول کار کردن بشی همه این مشکلات هست. واسه همین گفتم دنبال دردسر میگردی که میخوای تولید کنی.

قیمت لاستیک و روغن و همه چیز داره ساعت میزنه. مرز یه روز بازه ده روز بسته. خطرات و سختی شغل و ...

همه اونایی که از قبل تو تولید بودن و به نوعی کار میکردن دارن پس میزنن. چه برسه به اینکه تو این بازار بخوای یه کار جدیدو شروع کنی. و واقعا فرقی نمیکنه چه کاری باشه. هر نوعش با مشکلاتی همراهه. نتیجتا اینکه کار کردن تو این مملکت دیگه جوابگو نیست. فقط باید دلالی یا احتکار کرد. البته جای بسیار تاسف داره.

خوبه حالا چی چی احتکار کنیم؟

لینک به دیدگاه
این که خیلی کمه..........:banel_smiley_4:

من چون رشتم اقتصاده در درجه اول می زاشتم توی بانک تا بتونم یک وام خیلی گنده بگیرم

بعد با مقدار وامی که گرفتم، می رفتم یک زمینی که احتمال داشتن معدن وجود داره رو می خرم

بعد می رم جهاد کشاورزی و اعلام می کنم که معدن پیدا کردم و وام می خوام(کلی پارتی هم داریم)

بعد خیلی راحت با یک مدرک و سند به نام یک وام یک میلیاردی یا بیشتر می گیرم

بعد با این پول هزار و یک کار می تونم انجام بدم............:icon_redface:

حالا اگه صد میلیون داری بده در یک مدت کوتاه من بهت سه برابرشو برمی گردونم

الان مدتهاست که من بکار نوشتن طرح توجیهی برای این قبیل کار ها مشغولم. پیشنهاد شما رویایی و غیر قابل اجراست.

اولا وام نمیدن. جهاد کشاورزی هم برای معدن وام نمیده. هیچ جا وام نمیدن.

اگر هم دادند باز پرداخت اون با بهره 23 % کمر شکنه و ممکن نیست.

شما بدون برنامه نمیتونی بگی انسان موفق میشه. اینام که میگی همش رویاست.

لینک به دیدگاه

این کامیون که میگم بی دلیل نیست. چند نفر از فامیل های بسیار نزدیک من کارشون همینه و ثروتشون الان میلیاردی شده. نمیشه اینجا جزئیات رو توضیح بدم ولی این که گفتم بخاطر اینه که دارم نتیجه شو تو افراد فامیلم میبینم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...