رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

آخ بری بعد از سونا جکوزی کلپچ بزنی اونم کجا کله پاچه توچال

بعدش یه چایی دبش بزنی تو رگ

بعد چربی ها بزنن تو مغرت خمار بشی

وای خدای من چه حال با صفایی دارم الان من!

لینک به دیدگاه

همون دوقلوهایی که شکلات دادن بهشون یکی از لذتای زندگی بود ، دیروز هرکدوم دوتا شکلات دستشون گرفته بودن اورده بودن خونمون برا من

خیلی لذت بردم :aghosh:

لینک به دیدگاه

وقتي بعد از دانشگا با بچه ها ميريم بين راه پارك بانوان سرسره بازي ميكنيم خيلي دوس دارم:hanghead:ولي يه نگهبانه بد جنس داره آدمو دعوا ميكنه:sigh:

البته هيچ لذتي بالاتر از پيچوندنه كلاسه بيوشيمي نيست:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

وقتی بری سرکار قبلیت پیش دوستات و کارفرمات بگه بعد از 2ماه تازه همین ظهری ترک کارت و رد کردم اونم چون مأمور بیمه گیرداده بود:ws37:

و بعدش بگه این یکی از بهترین همکاران ما بوده و هست.........

:w02:

یکی یه جایی یه ذره قدرمو بدونه

لینک به دیدگاه

يه چندتا لذته آني...

وقتي امتحانو ميدي مياي بيرون با دوستات حرف ميزني وقتي راه حلو بهشون ميگن اشكشون درمياد كه اشتباه حل كردن آي كيف ميده:ws3:

وقتي ببيني لاستيكاي يه ماشين كه دوس دخترو پسرن ميافته تو جوب و نمي تونن درش بيارن آي كيف ميده بهشون بخندي:ws3:

وقتي تو انجمن چند نفر بحثه لفظي ميكنن اي كيف ميده بري خودتو بندازي وسط:ws3:

لینک به دیدگاه

ازاینکه وقتی هوا اوندر سرده که پیشونیت داره از سرما گزگز میکنه ،نوک انگشت پات یخ زده وراه رفتن رو برات سخت کرده،انگشت دستات کرخت شده از سرما وتقریبا هیچی رو نمیتونی دست بگیری....برسی کنار یه آتیش گرم ویکی یه لیوان شیرکاکئو داغ بهت تعارف کنهhapydancsmil.gif:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بعد یه امتحان سخت که تنها غمت غم این روز امتحان بوده و برگشت به خونه تو یه هوای سرد و بارونی

وقتی رسیدی یه چایی داغ بخوری بری زیر پتو تا عصر بخوابی:1238:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...