رفتن به مطلب

صندلي داغ داغ با حضور سمني عزيز

ارسال های توصیه شده

سلام سلام

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ما باز امديم با صندلي داغ داغ:w16:

مهمون اين هفته ما سمن بانو ميباشد :a030:

اين شما اين هم سمن بانو

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به

به سلامتی و میمنت

سمن بانو چه عجب :gnugghender:

سوالا

1. چرا رشته برق رو انتخاب کردی

2. چرا الک؟

3. از تغییر گرایش راضی هستی؟

4. ارشد چه گرایشی؟

5. علاقه داری چه کاری داشته باشی؟

6. چطور درس میخونی که همرو بیست میشی

7. الکترونیک بهتره یا مخابرات؟

8. روابط عمومیت چطوره؟

9. مدیریتت چطوره؟

10. به تالار برق چه نمره ای میدی

11. به نظرت چرا فعالیت کاربرا کم شده؟

12. ادیسون باحالتر بوده کاراش یا تسلا؟

13. مستقیم یا متناوب؟

14. برق مستقیم هم تناوب داره اگه پریود رو بی نهایت بگیریم؟

15. چه درسی رو بیشتر دوس داری؟

16. یه نصیحت به من یکی هم به یه مهندس برق

17. دانشگاه قبلی بهتره یا این؟

18. زبان چقدر توی افکارت تاثیر داشته؟

19. ارشد هدفت کدوم دانشگاهه

20. خارج نشین میشی یا نه؟

نخسته خانوم مهندس :flowerysmile:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام سلام

خوبي سمني

1. چرا وقت نداشتي بشيني روي صندلي؟
  2. چرا رفتي برق ؟
  3. انتخاب چندمت بود ؟
  4. بهش علاقه داري؟
  5. كدوم درس رو بيشتر دوست داشتي ؟
  6. متولد چندي؟
  7. كدوم دانشگاه بودي؟
  8. خونه دانشجويي زندگي كردي؟
  9. مدار بهتر بود يا الكترونيك؟
  10. زبان تخصصي چند شدي؟
  11. برق نگاه چيه ؟تا الان برق نگاه گرفتت ؟
  12. توي يه جمله بچه هاي زير رو تعريف كن

سمانه

امين

اميد

محمد مهدي

سمن

ستي

كهربا

نوانديشان

اگر برق نبود پس چي بود ؟

كمترين نمره ات توي دانشگاه چند شد ؟

تا كجا ميخوايي ادامه بدي؟

سر كاري ؟

چرا براي دختراي برقي كار كمه ؟

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلام سمن .....

چرا سمندون ؟

رشتتو دوست داری؟؟؟

اگه استاد بشی سخت گیر میشی یا گلابی؟

بیشتر دوست داری با فت مدار طراحی کنی یا bjt ؟

از الکترونیک دیجیتال بیشتر خوشت میاد یا آنالوگ؟

از کدوم مباحث مخابرات بیشتر خوشت میاد؟

میدان یا سیستم؟

آنتن پاس کردی؟مایکرویو چطور؟با چند؟

پروژه بیشتر دوست داری یا امتحان؟

packet switching یا cercuit switching به نظرت کدوم برا یه شبکه مخابراتی مناسب تره ؟

میدونی مهمترین برتری قوانین ماکسول با نیوتون چیه؟

چه ورزشی میری؟

کدوم سبک موسیقی رو بیشتر دوست داری ؟ از کدوم سبک بدت میاد؟

چرا پروفایلت اینقدر زشته؟

عصبانی بشی چیکار میکنی؟

به نظر تالار مخابرات سطح علمیش چطوره؟

نظرت راجع به تقسیم بندی تالار مخابرات چیه؟

به نظرت تاپیک جدید بزنیم بهتره یا عهمون قدیمیا رو سرو سامون بدیم؟

اگه بخوای مدار طراحی کنی با کدوم نرم افزار این کارو میکنی؟

فعلا داشته باش تا بیام...........

• Like 9
لینک به دیدگاه

1. از چي ميترسي ؟
  2. چند بار ارزو كردي اي كاش برق بگيرتت ؟
  3. چرا شايعه شده كه داري عروس مشي؟
  4. كجا بودي با كي بود ؟
  5. كيبل چين چيه ؟چه كاربردي داره
  6. سر سيم چيه ؟

• Like 8
لینک به دیدگاه

عههه سمن خانم...ابرو کمون :dancegirl2:

من همه چیتو میدونم سوال ندارم زیاد :ws3:

اینا رو بگو حالا:

1- بهترین دوستت بیرون نت کیه؟

2- بهترین دوستت تو این سایت کیه؟

3-بد ترین دشمنت کلا کیه؟

4- نماز میخونی یا نه؟چرا؟ (اینو دوست داشتی جواب نده):banel_smiley_4:

5-اگه دیگه نزارن برق بخونی میری چی میخونی؟اصلا چیزی میخونی یا نه؟

6-ارشد قبول نشی چی کار میکنی؟

7-دوست داری چه شغلی داشته باشی؟بهش میرسی یا خیلی تخیلیه؟

8-موسی رو بیشتر دوست داری یا عیسی رو؟

9-اسم دوست پسر قبلیت چی بود؟

10-آخرین بار کی گریه کردی؟ چرا؟

11-چشات شمارش چنده؟ :ws52:

12- نظرتو راجع به اینا بگو...یعنی توصیفشون کن...خوبی و بدیهاشونو بگو...نترس..راستشو بگو :banel_smiley_4:

-زری

-شادی

-حسین

-متین

-من

-پری

-اوریون

13-چرا میگند 13 نحسه؟

14-دوست داشتی یه گوش نداشتی به جاش 2 میلیارد پول داشتی؟

15 - آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

16- بهترین فیلمی که تا حالا دیدی به جز بر باد رفته چه بود؟

17-چرا اومدی صندلی داغ؟ :ws52:

18- کدوم شکلک رو از همه بیشتر دوست داری؟

• Like 12
لینک به دیدگاه

hi samandoon

what 's up?

:4chsmu1:

اومدم ازت سوال بپرسم دیدم سمانه همرو پرسیده :ws47:

خب چنتا زیان بلدی؟

برای رشته برق چه زیان هایی رو باید یاد بگیریم؟

دوست داشتی بجای برق زبان قبولشی؟

هویه داری؟ :4chsmu1:

تاحالا با هویه سوختی؟

واسه پروژت فکر کردی چی بگیری؟

درس عملی رو بیشتر دوست داری یا تئوری؟

واسه ارشد شروع کردی؟

دوست داری کجا کار کنی؟

تجربه کاری داری؟

از نرم افزارهای برقی کدوم رو بیشتر دوست داری؟ کدوماو بلدی؟

بر میگردم :ws2:

• Like 10
لینک به دیدگاه

خوب سلام دوستان عزیز :girlhi:

اول از همه بگم که این صندلی داغ کاملا غافل گیرانه بود و هیچ گونه هماهنگی با اینجانب نشده :banel_smiley_4:

2 تا از عناصر معلوم الحال انجمن توطئه کردن:persiana__hahaha:که من میشناسمشون و بدا به حالشون:persiana__hahaha::gnugghender:

خلاصه اینکه کم سوال بپرسین یا اصلا نپرسین :persiana__hahaha:

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلام...

:ws3:

چرا اسم کاربریتو عوض نمیکنی؟؟ :4chsmu1:

چرا گیر دادی به این دختره واسه اواتارت؟؟ :ws52:

آخرین باری که گریه کردی کی بود؟؟ :ws44:

دختر لوسی هستی؟؟ :ws38:

دودوتا چنتا میشه؟؟ (تشخصی ربات) :ws3:

بزرگترین ارزوت چیه؟؟ :hanghead:

هدفت از زندگی... :ws38:

موفق باشی... :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
به به

به سلامتی و میمنت

سمن بانو چه عجب :gnugghender:

پیشته بیییییییییینم :persiana__hahaha:

سوالا

1. چرا رشته برق رو انتخاب کردی

خوب من به خاطر شغل بابام و همینطور برادرم با این رشته آشنایی داشتم تقریبا و دوست داشتم. بچه که بودم بابام تابلو برق میاوردن خونه همیشه من دوست داشتم باهاشون کار کنمو ببینم چی به چی هست .برا همین غلاقه داشتم و انتخاب کردم:w16:البته باید بگم رشته های دیگه هم بودن و هستن که بهشون علاقه دارم :ws3:من مواردی که بهشون علاقه دارم به ذره زیادن :persiana__hahaha:

2. چرا الک؟قدرت قبول نشدم الکترونیک قبول شدم که البته الان راضیم .همه گرایش های برق خوبن .هر کدوم زیبایی خودش رو داره :w16:

3. از تغییر گرایش راضی هستی؟الان راضیم .مخابرات فوق العاد ه شیرین و گسترده هست .خوشحالم چون اینطوری راخت تر برای انتخاب گرایش ارشد تصمیم میگیرم :w16:

4. ارشد چه گرایشی؟هنوز تصمیم نگرفتم .بین الک و مخابرات هست دیگه

5. علاقه داری چه کاری داشته باشی؟من کلا به کارای پژوهشی و آزمایشگاهی علاقه دارم خیلی.تدریس هم دوست دارم .کارای تکراری خستم میکنه .دوست دارم کاری باشه بتونم خلاقیت داشته باشم

6. چطور درس میخونی که همرو بیست میشی؟من ترم های اول واقعا نمیخوندم و این خیلی برام بد شد .مدار 1 رو که افتادم :whistle:برام تلنگر شد :persiana__hahaha:از اول ترم دنبال اکثر جزوات هستم به جز مراجعی که اساتید میگن خیلی چیزا دیگه هم میخونم . نت برداری هم میکنم این خیلی برام مفید هست . و موردی که واقعا کمکم میکنه برا دوستام و بچه های کلاس جلسه رفع اشکال میذارم این به خودم خیلی کمک میکنه .

7. الکترونیک بهتره یا مخابرات؟خیلی سخته نمیتونم بگم .یعنی اصلا به نظرم هیچ کدوم برتری نسبت اون یکی نداره.هر کدوم به تنهایی میتونه یه رشته جدا باشه .

8. روابط عمومیت چطوره؟به نظر خودم خوبه .راحت میتونم ارتباط برقرار کنم .اگه از کسی خوشم بیاد خودم پیش قدم میشم برا دوستی218519_wwinesmiley5.gif

9. مدیریتت چطوره؟خوب اگه منظورت تالار برق باشه.بید بگم متوسط.میتونه خیلی خیلی بهتر از این باشه و لی خوب مشکلات نمیذاره:hanghead:من تلاشمو میکنم که به بهترین نحو انجامش بدم:w16:

10. به تالار برق چه نمره ای میدی؟نمره خوبی میدم .نسبتا بازدید کنندگانمون خیلی زیاد شده.اول من و شما بودیم اما حالا چند تا کاربر ثابت داریم .کم کم داریم با برنامه ریزی پیش میریم .اما هنوز خیلی باید کار بشه .مهمترین چیز که تو ذهن من هست این که یک کار جدید صورت بگیره :hanghead:پتانسیل خوبی داریم ولی به دلیل نوع رشته و سختی که داره کمتر کسی حاضر میشه وقتشو تو مکان مجازی بذاره .

11. به نظرت چرا فعالیت کاربرا کم شده؟الان به خاطر امتحانا بوده تا کم کم بیان دوباره طول میکشه البته امیدوارم زیاد طول نکشه که :banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

12. ادیسون باحالتر بوده کاراش یا تسلا؟ both of them :persiana__hahaha::persiana__hahaha:

13. مستقیم یا متناوب؟:w58:هردوگانه ,درست نیست که بگیم یه سیگنال صرفا مستقیم هست یا متناوب.باید متوسط زمانیش رو بررسی کنیم ببینیم چی میشه اگه 0 شد یعنی متناوب کامل هست .مقدار دی سیش 0 هست .

. برق مستقیم هم تناوب داره اگه پریود رو بی نهایت بگیریم؟ببین fفرکانس میشه عکس دوره تناوب حالا اگه پریود بینهایت باشه میشه 1یعنی ماکزیمم مقدارش باشه اونوقت میشه 1 به روی بی نهایت که میشه صفر پس میفهمیم که نداره :ws3::persiana__hahaha::banel_smiley_4:

15. چه درسی رو بیشتر دوس داری؟الکترونیک-سیگنال-مخابرات -همه درسارو دوست دارم ولی با معناطیس یکم یه جوریم:banel_smiley_4:

16. یه نصیحت به من یکی هم به یه مهندس برق؟:ws3:من در حد نصیحت نیستم .

ولی یه چیزی میگم صبر در اکثر مواقع خیلی خوبه .اینکه بتونی وقتی از کسی ناراحتی یا عصبانی خودتو کنترل کنی و از رو صبر تصمیم بگیری خیلی میتونه کمکت کنه :w16:

یعنی کلا در یک کلام قبل پست دادن اول کلت رو بکوب به دیوار بعدش پست بزن :persiana__hahaha:

17. دانشگاه قبلی بهتره یا این؟هر دوش خوبه من قبلی رو بیشتر دوست داشتم .هر کدوم یه خوبی یه بدی داره .ولی آدم از هر محیطی و جوی یه چیزی یاد میگیره .ناراضی نیستم

18. زبان چقدر توی افکارت تاثیر داشته؟خیلیییییییییی,ببین من خیلی زبانم خوب نیست ولی تا همین خدی که بلدم خیلی تاثیر داشته .ببین وقتی یه کتاب زبون اصلی بخونی اونوقت تفاوت ترجمه هر چقدر هم خوب با خود زبون رو متوجه میشی.امیدوارم بتونم از اینی که هستم بهتر شم و زبان های بیشتری رو مسلط بشم .خیلی دوست دارم :hanghead::w16:

19. ارشد هدفت کدوم دانشگاهه؟هدفم دانشگاه سراسری :ws3:

20. خارج نشین میشی یا نه؟تا الان که تصمیم این هست .از اونجایی که همیشه سیب بندازی هوا هزارتا چرخ میزنه 100% نمیشه گفت.ولی برنامم در حال حاضر این هست :w16:

نخسته خانوم مهندس :flowerysmile:

نبینمتتتتتت:banel_smiley_4:

• Like 8
لینک به دیدگاه
. مستقیم یا متناوب؟w58.gifهردوگانه ,درست نیست که بگیم یه سیگنال صرفا مستقیم هست یا متناوب.باید متوسط زمانیش رو بررسی کنیم ببینیم چی میشه اگه 0 شد یعنی متناوب کامل هست .مقدار دی سیش 0 هست .
:banel_smiley_4:

.

نکته داشته بید.

اگه نکتشو گفتی.......

:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام سلام

تو روت میشه بیای تو چشام نگاه کنی بعد سلام کنیییی؟نه روت میشه آیا؟:persiana__hahaha::persiana__hahaha:سلام :rose:

خوبي سمني

خوبم سمانه .مرسی

1. چرا وقت نداشتي بشيني روي صندلي؟آخه این چند روز از تهران مهمون داشتیم من کلی کار عقب مونده داشتم.بعد انتخاب واحد هم دارم . بعد یه ترجمه متن هم دارم .بعد 2 تا کلاس میرم ازشون عقب موندم باید به اونا برسم.وقت آزمایش های مامانم هم هست که دیگه من کلی درگیرم .:persiana__hahaha::persiana__hahaha:الان احساس نمیکنی شرمنده شدی ؟
  2. چرا رفتي برق ؟به امین گفتم دیگه .
  3. انتخاب چندمت بود ؟نمیدونم .:ws51:انتخاب اولم اینا نبود .چون اول گرایش قدرت اینا رو کامل همه دانشگاهها زدم قبول نشدم:ws3: چقد اینا گفتم :persiana__hahaha:
  4. بهش علاقه داري؟با اجازه بزرگون مجلس بلههههههههه:w16:
  5. كدوم درس رو بيشتر دوست داشتي ؟اینم به امین گفتم دیگه .

6. متولد چندي؟ای بابا خانوم نشنیدی میگن از یه دختر نیباید سنشو اینا رو پرسیدمن متولد فروردین 69 هستم :ws50:

7. كدوم دانشگاه بودی؟عیرانتفاعی سجاد
  8. خونه دانشجويي زندگي كردي؟من نه .ولی دوستان که خونه داشتن من خیلی باهاشون بودم :shad:خوش میگذره باحاله
  9. مدار بهتر بود يا الكترونيك؟الکترونیک
  10. زبان تخصصي چند شدي؟20
  11. برق نگاه چيه ؟تا الان برق نگاه گرفتت ؟برق نگاه فک میکنم اون احساسی که پست نگاه باشه .نه منو تا حالا نگرفته:persiana__hahaha::4chsmu1:
  12. توي يه جمله بچه هاي زير رو تعريف كن

سمانه خیلی نمیدونم .یه دختر مستقل و کمی احساسی و البته شیطون:gnugghender:

امين یه پسر فعال ولی یه دنده

اميد یاد بلال میافتم به خاطر یه آواتاری که گذاشته بود:hanghead:ولی پسر خیلی شاد ی هست

محمد مهدي با معلومات و احساسی و وقتی درخواست کمک ازش داری همه توانشو میذاره

سمن جیگر منه :persiana__hahaha:

ستي :persiana__hahaha::persiana__hahaha:خیلیییییییییی باحاله

كهربا زیاد برخورد نداشتم ساکت و آروم

نوانديشان یه جای باحال

اگر برق نبود پس چي بود ؟:w127:یعنی چی؟

كمترين نمره ات توي دانشگاه چند شد ؟:whistle:8

تا كجا ميخوايي ادامه بدي؟تا هر جا که بتونم .:ws50:

سر كاري ؟ گاها تدریس میکنم یه چیزایی .کار ثابت ندارم

چرا براي دختراي برقي كار كمه ؟

چون متاسفانه به هر کس میگی رشتم برق هست میگه وا رشته پسرونه چرا رفتی.

چون هنوز تفکر جامعه ما اینه .

چون یه کمش هم تقصیر خود دخترا هست .خودشون رو باور ندارن و اصلا نمیدونن چی میخوان .مثلا ببین بعضی از هم گروههای من اگه الان ازشون بپرسی اصلا رشتت چیه فلان درس جسه اینا نمیدونن فقط پاس کردن الکی.فقط مدرک .اینا صعف هایی هست که متوجه خودمون میشه دیگه .باید درست خودمون رو نشون بدیم .و به تواناییهامون برسیم تا دیگران هم اینو باور کنن و این عدم اعتماد به دخترا از بین بره .

سمانههههه من با شما کار دارم حالا حالا هاااااااااااا:gnugghender::persiana__hahaha:

مرسی سمانه جان :rose:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام

بالاخره نوبت شماشد.872619_devilsmile.gif

دیدی راه فرارنداشتی

%2855%29.gif1

1)توچه شرایطی آرزوی مرگ میکنی؟

2)چراتوتالارخانواده پست نمیزنی؟:w000:

3)اگه بخوای تویه جمله چکیده ازتجربیات خودت روبه کسی بگی

چی میگی؟

4)آدم شکموهستی؟

5)تجسم خودت ازجسم خودت چطوریه؟فکرمیکنی خوش اندامی؟

6)چقدروقت جلوی اینه سپری میکنی؟

7)ازچهره بدون آرایش خودت راضی هستی؟

اماسؤالات تخصصی

1)قضیه این کسینوس فی چیه؟کجاکاربرد داره چطورمحاسبه میشه؟

2)ترانزیستورهای ماس-فت معمولادرچه مداراتی کاربرد دارند؟

3)مونتاژچه نوع مداراتی ازهمه

مدارات مشکلتره؟

4)تاحالاخودت مدارچاپی درست کردی؟اگه جواب مثبت است ازچه طریقی توضیح بده

فعلا همین بازم میام

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام خوبي ............

1. ماه رمضون روزه ميگيري ؟
  2. اهل نماز هستي ؟
  3. چه سني براي ازدواج خوبه ؟
  4. چه رنگي رو دوست داري؟
  5. دوست پسر داشتي ؟نظرت در موردش چيه ؟
  6. كدوم از بچه هاي انجمن رو از نزديك ديدي ؟
  7. چرا سمندون ؟
  8. چطور به سمندون علاقه پيدا كردي ؟
  9. تو مهندسان منو ميشناختي يا نه ؟
  10. پيشته به چه معناست
  11. بچه چندمي ؟
  12. مارك لپ لپت چيه ؟
  13. پارسال خوب بود يا نه ؟امسال چطوره
  14. چرا نرفتي تجربي ؟
  15. چرا بعدش نرفتي پزشكي ؟
  16. بدترين خاطره عمرت رو بگو ؟
  17. گواهينامه داري ؟
  18. تا الان تصادف كردي ؟
  19. پول بهتره يا تحصيلات ؟
  20. كدوم كشور ميخوايي بري براي زندگي ؟
  21. كدوم شهر از نظرت خيلي قشنگه ؟
  22. زبانسرا ميري ؟
  23. بهترين دوره زندگيت چه زماني بود
  24. اسم 4 تا از استادات رو بگو بعد بگو خوب بودن يا نه ؟
  25. تا الان چيزي رو تعمير كردي ؟

من ميرم بازم ميام

• Like 7
لینک به دیدگاه
فعلا اینو جواب بده

متولد چندی؟:ws3:

:girlhi:

1369

فغلا نداریم همین بسه دیگه:persiana__hahaha:

سلام سمن .....

سلام آریو .....

چرا سمندون ؟چون برنامشو و خودشو وقتی بچه بودم د وست داشتم .بعد بین دوستام هم گاهی به این نام خونده میشم :whistle: بعد دیگه یهو این انتخاب شد :ws3:

رشتتو دوست داری؟؟؟خیلی

اگه استاد بشی سخت گیر میشی یا گلابی؟نه سخت گیر نه خیلی دیگه راحت .سعی میکنم متعادل باشم

بیشتر دوست داری با فت مدار طراحی کنی یا bjt ؟فرقی نداره ولی bjt بیشتر باحاله:دی

از الکترونیک دیجیتال بیشتر خوشت میاد یا آنالوگ؟هر دوش.نمیتونم انتخاب کنم .هر کدوم یه جور جالبه .کلا انتخاب برا من سخته یه کم :ws3:

از کدوم مباحث مخابرات بیشتر خوشت میاد؟من تازه گرایشم عوض شده خیلی وارد مباحث مخابراتی نشدم ولی کلا گرایش مخابرات همه مباحثش جالبه و خیلیی میشه روش کار کرد و بحث کرد .:w16:

میدان یا سیستم؟هنوز پاس نکردم

آنتن پاس کردی؟مایکرویو چطور؟با چند؟هنوز پاس نکردم

پروژه بیشتر دوست داری یا امتحان؟ایششش بدم میاد از سوالاتی که میگه اینو بیشتر دوست داری یا اونو :banel_smiley_4:هر دو خوبه .

packet switching یا cercuit switching به نظرت کدوم برا یه شبکه مخابراتی مناسب تره ؟هر کدو م یه سری مزایا و معایب دارن .من خودم سوئیچینگ بسته ای رو انخاب میکنم چون مزایاش به نظرم مهم تر هست همین که استفاده بهینه از پهنای باند میشه خودش خیلی مزیت خوبی هست .ولی مزیت سوئیچینگ مداری اینه که QOS رو پستیبانی میکنه .که البته من باشم از این میگذرم و بسته ای رو انتخاب میکنم :persiana__hahaha:

میدونی مهمترین برتری قوانین ماکسول با نیوتون چیه؟:ws3:اعتراف میکنم یادم رفته بود که قوانین ماکسول چی چی بود:hanghead::hanghead: :persiana__hahaha:بله میدونم :اینا رو سرچ کردم پیدا کردم:

مقایسه قوانین حرکت نیوتن با قوانین ماکسول

گفتیم که معادلات ماکسول ، در الکترومغناطیس همان اهمیتی را دارد که قوانین حرکت نیوتن در مکانیک کلاسیک دارند. اما میان این دو تفاوت فاحشی وجود دارد. انیشتین نظریه نسبیت خود را در سال 1905 ، یعنی تقریبا 200 سال بعد از اعلام قوانین حرکت نیوتن و در حدود 40 سال بعد از معرفی معادلات ماکسول ارائه داد. همانگونه که معرفی شده است، در حالتهایی که سرعت اجسام نزدیک سرعت نور می‌شود، باید قوانین نیوتن بطور جدی تصحیح شوند، اما در این حالتها لزومی ندارد که تغییری در معادلات ماکسول داده شود، این معادلات با نظریه نسبیت خاص کاملا سازگار است. در واقع ، نظریه انیشتین از تفکر عمیق و دقیق او در باره معادلات الکترومغناطیس ماکسول نشات گرفته است.

چه ورزشی میری؟به طور یه کم حرفه ای بسکتبال میرفتم 7 سالی(نگاه به قدم نکن دهههههه):ws3::persiana__hahaha:بعد دیگه چند وقتی میشه درگیری داشتم نرفتم .به تازگی هم رو به SWIMMINGآوردم:shad:

کدوم سبک موسیقی رو بیشتر دوست داری ؟ از کدوم سبک بدت میاد؟طرفدار سبک خاصی نیستم .هر چیزی که دوست داشته باشم و خوشم بیاد گوش میدم .

تازگیا چون میخوام آلمانی یاد بگیرم همش آهنگای آلمانی میگوشم .سنتی هم خیلی دوست دارم .همه رقم موسیقی دوست دارم.(اگه برقی نبودم حتما میرفتم سراغ موسیقی) میتونم بگم فقط زیاد با رپ حال نمیکنم ولی بعضی هاش قشنگه و دوست دارم :ws51::ws3:کلا همینی که هه.

چرا پروفایلت اینقدر زشته؟دوستان با یک نگاه میتونن متوجه بشن الان پروف من زشته یا پروف گل منگلیه تو :persiana__hahaha::2525s:

عصبانی بشی چیکار میکنی؟معمولا تو خودم میریزم در ابتدا :دی بعدشم میخوابم بیدار که شدم تصمیم میگیرم چه کنم :persiana__hahaha:من وقتی زیادی دچار هیجانات میشم ناراحتی یا عصبانیت به طرز وحشتناکی خواب میاد سراغم:ws3:

به نظر تالار مخابرات سطح علمیش چطوره؟نسبت به کاربراش که بیشتر از گرایشهای دیگه هستن خوب هست . ولی میتونه بهتر از اینم باشه:ws50:

نظرت راجع به تقسیم بندی تالار مخابرات چیه؟خوبه .

به نظرت تاپیک جدید بزنیم بهتره یا عهمون قدیمیا رو سرو سامون بدیم؟به نظرم در حال حاظر وقتمون رو رو بحث سر مسائلی که خودمون باها ش درگیریم بذاریم خیلی بهتر هست .(مطالب و مباحث درسیمون ) مفید تر هست برامون .درسته غنی کردن تالار هم مهمه ولی به نظر من بحث ها و فعالیت ها کاربردی تر بشه هم برای خودمون هم برای اکثر دانشجوهایی که میبینن تالار رو مفید تر هست .تاپیک های رفع اشکال درسی اگر همه جدی بگیرن و فعالیتت کنن بهترین کار هست به نظرم .اینکه بیاین هی تاپیک هایی که بزنیم که فقط تشکر زنیم و بریم ارزشی نداره :hanghead:

اگه بخوای مدار طراحی کنی با کدوم نرم افزار این کارو میکنی؟ من کلا پروتئوس و پی اسپایس و کمی متلب(سیمولینک) کار کردم.هر 3 تاشو دوست دارم .

فعلا داشته باش تا بیام...........

:2525s:دوباره نیای هم هیچ اتفاقی نمی افته:persiana__hahaha:

• Like 8
لینک به دیدگاه

1. از چي ميترسي ؟از خیلی چیزا .منظورت دقیقا چی هست ؟مثلا از مار و عنکبوت میترسم :ws3::hanghead:
  2. چند بار ارزو كردي اي كاش برق بگيرتت ؟:w58:چرا باید این آرزو رو بکنم ؟:persiana__hahaha:
  3. چرا شايعه شده كه داري عروس مشي؟:w58:کجا شایعه شده؟:persiana__hahaha:یه نگاه به من بنداز به من میاد اصلا :ws3:خبری بشه خودم بدو بدو میام همه رو خبر میکنم :banel_smiley_4:
  4. كجا بودي با كي بود ؟:persiana__hahaha:حالا بعدا با هم صحبت میکنیم

5. كيبل چين چيه ؟چه كاربردي داره نمیدونم .سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم یه نوع کابل دیگه:persiana__hahaha: china cable
  6. سر سيم چيه ؟:w127:سر سیم یا سر کابل فک میکنم چیزیه که به سر لخت سیم پرس میشه تا کابل رو به وسیله عموما پرچ یا پیچ به جایی متصل کنن مثلا تابلو برق اینا .نمیدونم بازم فک کنم

:rose::gnugghender:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سمممممنننننگگگگگگگگگگگگگگگگگگ :persiana__hahaha:

من سوالام اصلا سخت نیست فقط میخوام دقیق و درست جوابش رو بدی. بدون خجالت و پیچوندن . چون خودمم توو صندلی داغم جز یه مورد ، به تمام سوالا جواب دادم :banel_smiley_4:

1- سلام سمنگ! :persiana__hahaha:

2- اگه سوالام تکراری باشه چیکار میکنی؟

3- در زمینه ی الکترونیک از سخت افزار کامپیوتر چیزی میدونی!؟

4- revision stepping چه تعریفی در الکترونیک داره!؟

5- تفاوت موج های الکترومغناطیس و مایکرویو چیه!؟

6- دوست داری تا چه مقطعی ادامه تحصیل بدی!؟

7- کتابات رو زبون اصلی میخونی یا تخصصی!؟ ( دو نمونه از هر کدوم رو ذکر کن در صورت وجوود )

8- اثر هال چیه!؟

9- پدر علم الکترونیک در دنیا کیه!؟

10- پروژه ی کارشناسیت رو چی انتخاب میکنی؟!

11-چرا همش میگی امتحانامو افتضاح دادم و وقتی نمره هات میاد همشون 17-18 هست؟

12- امتحان افتضاح اصلا از نظر تو چه امتحانیه!؟

13- دیود را تعریف کرده و قسمت های مختلف آن را نام ببرید.

14- وظیفه ی کوئل ماشین چیه!؟ چه اتفاقی در اون میفته!؟

15- عددی را نام ببرید که یک سوم آن برابر توان سه آن باشد!!!

ادامه در پست های بعد! :167:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...