رفتن به مطلب

صندلي داغ داغ با حضور سمني عزيز

ارسال های توصیه شده

به دلیل یه سری تهدیدات جانی و . . . بنده دیگه در این تاپیک سوالی نخواهم پرسید :persiana__hahaha:

:persiana__hahaha::persiana__hahaha:پیشته بابا

سلاممممممممممممم

:girlhi:

1. شده دلت بگيره ؟آره خیلییییییییییییییییی
  2. وقتي ميگيره چكار ميكني ؟معمولا ساکتم تو اتاقم همش فک میکنم یا یه اهنگی گوش میدم .رو تختم دراز میکشم همش فک میکنم
  3. سنگ صبورت كيه ؟خودم
  4. آدم برونگرايي هستي يا درونگرا ؟ both of them :ws3: ولی تستی که زدم و پری جوابشو گفت برونگرا هستم

:shad:مرسی سمانه

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب سمنی قند عسلی به این سوالا می جوابی؟

1. سمن رو تعریف کن
  2. برزگترین هدف سمن؟
  3. سه تا از بزرگترین آرزوهات برای شخص خودت
  4. اگه امکان تغییر دادن خودت رو داشتی چه تغییراتی تو خودت می دادی
  5. چیزی که بیشتر از همه انتظارش رو می کشی؟
  6. جایگاه انجمن و من و اوریون و بقیه دوستای اینجا تو زندگیت چیه؟
  7. آخرین باری که پشیمون شدی کی بود چرا؟
  8. دوستت دارم اینم واسه خسته نباشیدت بود:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام اولااون آی سی که بیشترین مصرف درتلویزیون روداره STRاست نه STK.:banel_smiley_4:

اها .مرسی:girlhi:

مخاطب سؤالات خودشماهستید لطفابه سؤالات زیرفقط یه پاسخ بله یاخیربده

1‏)‏واقعاازصحبت کردن بادیگران

لذت میبرم بله

2‏)‏به ندرت نگران میشوم خیر

3‏)‏همیشه برای کارآماده ام.بله

‏4)وقتی به من توهین میشودسعی میکنم ببخشم وفراموش کنم به تازگی بله

5‏)‏سرعت عمل وسرحالی من به اندازه سایرین نیست.خیر

6‏)‏نیازهای انسانی بایدهمیشه مقدم برملاحظات اقتصادی باشد.بله

7‏)‏خودم رافردسرحال وسرزنده

نمیدانم.خیر

8‏)‏اغلب احساس عصبی بودن وتنش میکنم.خیر

9‏)‏موقع خوردن غذای موردعلاقه ام دوست دارم زیادبخورم.بله:ws3:

10‏)‏درمواقع حساس وبحرانی خونسردی خودم راحفظ میکنم.به تازگی بله

فعلا

:rose:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خب سمنی قند عسلی به این سوالا می جوابی؟

1. سمن رو تعریف کن؟:persiana__hahaha:.im an ordinary girl:persiana__hahaha:
  2. برزگترین هدف سمن؟رسیدن به سمن ایده آل.یه سری چیزا برا خودم و زندگیم مشخص کردم به تازگی.خیلی برام مهمه که بهشون برسم .
  3. سه تا از بزرگترین آرزوهات برای شخص خودت؟1-بتونم تحصیلاتم رو تا جایی که میتونم اد امه بدم2-بتونم موسیقی رو اونطوری که دوست دارم ادامه بدم3-جاهل از دنیا نرم
  4. اگه امکان تغییر دادن خودت رو داشتی چه تغییراتی تو خودت می دادی؟خیلی تعییرات :hanghead:مثلا اینکه من خیلی عجولم این خیلی بد هست .اینو تعییر میدادم .طوری باشم که از وقتم نهایت استفاد ه رو ببرم .قوی تر از اینی که هستم باشم .طوری باشم که به هیچ چیز وابستگی نداشته باشم و ........زیادن :hanghead:
  5. چیزی که بیشتر از همه انتظارش رو می کشی؟در حال حاضر قبولی ارشد و رفتن از ایران :ws51:
  6. جایگاه انجمن و من و اوریون و بقیه دوستای اینجا تو زندگیت چیه؟یعنی چی دقیقا؟برام خیلی مهمن .دوستام بالاخص گروه بپر تو رینگ:ws3::whistle: و اوریون . چند نفری اینجا هستن که خیلی خیلی برام مهم هستن .:ws37:
  7. آخرین باری که پشیمون شدی کی بود چرا؟چند روز پیش به خاظر یه حرف کم کاری که انجام دادم و نتیجشو دیدم
  8. دوستت دارم اینم واسه خسته نباشیدت بود:icon_gol:

:icon_gol::aghosh::rose::wubpink:مرسی پری

• Like 6
لینک به دیدگاه

سمنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ:ws3:

بیا بریم فرنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ:ws3:

سمنگ چی شد که من و تو دوست شدیم با هم من یادم نمیاد تو یادته؟:ws37:

سمنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ :ws3: ای بابا سوالم یادم رفت:ws3:

سمنگ یادته حسنگ به راننده تاکسی گفت مرسینگ؟:ws47: :whistle:

به نظرت اسکارلت اوهارا کار درستی کرد؟!

اگه جای اسکارلت بودی چیکار میکردی و چجوری با مشکلت کنار میومدی؟

نظرت در مورد عشق یک طرفه؟

این راسته که میگن عشق دروغه؟

نظرت درمورد کسی که خودکشی میکنه؟

چرا ما میبینیم؟ چرا ما میفهمیم؟ چرا ما میپرسیم؟

به نظرت به من امیدی هست سمنگگگگگ؟:ws3:

3 تا پند خوب به من بده:persiana__hahaha:

به نظرت کسی که از نظر اعتقادی و دینی و هویتی دچار مشکل شده چقدر طول میکشه که بتونه خودشو پیدا کنه و حقیقت رو پیذیره...؟:hanghead:

اگه 5-6 سال از عمرت رو با توهم یک رویا زندگی کنی و بعد در عرض یک روز متوجه این توهم بشی و همه چیز از دیدت عوض شه چی کار میکنی...؟:hanghead:

سمنگ اینا رو نپیچون به جوابات احتیاج دارم.....:hanghead:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سمنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ:ws3:

بیا بریم فرنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ:ws3:

:persiana__hahaha::persiana__hahaha:پس تو هم فریب خوردی اومدی اینجااااااااا؟؟؟؟؟؟

سمنگ چی شد که من و تو دوست شدیم با هم من یادم نمیاد تو یادته؟:ws37:

دقیق دقیق یادم نیست .یادمه در مورد یه تاپیکی فک کنم حسین پناهی بود با هم دیگه صحبت کردیم .بعد کم کم پخ بازی کردیم حس مشترک خیلی داشتیم بعد هم که من اومدم تهران دیدمتو دیگههههههههه عشق آغاز شد:persiana__hahaha::persiana__hahaha::ws3:

سمنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ :ws3: ای بابا سوالم یادم رفت:ws3:

:persiana__hahaha:بهتر

به نظرت اسکارلت اوهارا کار درستی کرد؟!

کدوم کار منظورته .:persiana__hahaha:ماشالاه این دختر کار عجیب غریب زیاد کرده:persiana__hahaha:

اگه منظورت اینه که علاقشو به اشلی گفت باید بگم آره خوب کرد. کارای بعدش و اینکه نتونست با واقعیت کنار بیاد بد بود ولی خود ابراز غلاقش بد نبود. در کل در مورد ابراز علاقه دختر به پسر هم آره هم نه .ببین اینکه آدم علاقشو به کسی که دوست داره بگه خیلی خوبه به نظر من فرقی هم نمیکنه که دختر به پسر یا پسر به دختر.منتاهاااااااااااااااااااااااااا این بستگی به شخص وموقعیتی که هستی داره .این مساله الان مثلا تو ایران به نظرم درست نیست چون تو این زمینه واقعا بینش و درک درست وجود نداره و سطح نگرش ها خیلی فرق داره .ولی اگه طرفتو بشناسی و بدونی در چه سطح فکری تو این زمینه هست میتونه خوب هم باشه :w16:به شرط اینکه دختر هم تو سطحی باشه که بتونه تمام مسائلی رو که بعد ش به وجود میاد بپذیره:w16:مثل اسکارلت جو گیر نشه :persiana__hahaha::ws3:

اگه جای اسکارلت بودی چیکار میکردی و چجوری با مشکلت کنار میومدی؟:ws3:اول اینو بگم که من این چیزا رو تجربه نکردم برای همین جواب ها و نظر هام شاید خیلی واقعی و خوب نباشه جوابی که از رو تجربه باشه با اونی که تو فکره فرق داره ولی به هر حال من اگه به جاش بودم و عاشق پسری بودم آره بهش میگفتم (البته اینو بگم احساس اسکارلت واقعا عشق نبود برای همین اشتباه بود کاراش و ....)ولی من اگه مطمئن شم از خودم که واقعا یکیو دوست دارم (این مطمئن شدن خیلی سخته و مهمه )شاید بهش بگم .البته الان که فک میکنم میبینم نه برا سخته نمیگم :ws51:نمیدونم چه میکنم خوب:ws51::hanghead:

اما در مورد عشق یکطرفه ....هرگز نمیپذیرم چون هیچ فایده ای نداره .اگه از طرف من باشه با خودم کنار میام یه جوری اگه از طرف فرد مقابل هم باشه که هیچی بازم زیر بار نمیرم چون خوب نیست .حتی اگه تمام مدت عمرم ببینمش و طوری باشه که نشه فراموش کنم .:ws51:

نظرت در مورد عشق یک طرفه؟رجوع شود به سوال قبل-خیلی سخت هست به نظرم :ws37:

این راسته که میگن عشق دروغه؟نمیشه 100% گفت ولی من زیاد به عشق اعتقاد ندارم .من به محبت بین افراد اعتقاد دارم .اگه2تا آدم عاقلانه و منطقی همد یگرو انتخاب کنن احساسی که بینشون به وجود میاد یه محبت عمیق هست که از بین هم نمیره .نمیدونم منظورمو چه جوری بگم .من به عشق و این چیزا زیاد اعتقادی ندارم مخصوصا در این دوره .

معمولا در این دوره عشق با بچه بازی اشتباه گرفته میشه :ws51:

نظرت درمورد کسی که خودکشی میکنه؟خیلی منفی.به نظر من هیچ توجیهی نداره .اصلا دلیلی وجود نداره .هر چقدر هم که زندگی واسه 1 نفر سخت باشه یا پوچ و بی معنی باشه بازم به نظر من دلیلی نیست .به جای این کار تو هر شرایطی هم باشه میتونه حداقل تلاش کنه از وضعیتش بیرون بیاد .اصلا از نظر من توجیهی نداره :banel_smiley_4::w00:

چرا ما میبینیم؟ چرا ما میفهمیم؟ چرا ما میپرسیم؟چون با این قابلیت ها خلق شدیم .به همین سادگی:w16:چرا نبینیم ؟چرا نفهمیم ؟چرا نپرسیم؟:ws51:

ولی میدونم زری حست چیه :sigh:

ای برادر تو همان اندیشه ای/مابقی استخوان و ریشه ای

گر گلست اندیشه تو گلشنی/ور بود خاری تو هیمه گلخنی:ws50:

به نظرت به من امیدی هست سمنگگگگگ؟:ws3:

:whistle::whistle:باز سوال سخت پرسیدی هااااا:persiana__hahaha::persiana__hahaha: تو واقعا فک میکنی به منو تو امید باشه :ws3:

3 تا پند خوب به من بده:persiana__hahaha:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:من آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-the first thing is to accept life as it is.اینو باور کن اول خودتو بعد موقعیتتو هر چی که هست

2-گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع/ سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت گیر

3-تنبلی نکن دیگههههه:w00:ببین چه سازی دوست داری برو کلاسش دیگه :w00:

به نظرت کسی که از نظر اعتقادی و دینی و هویتی دچار مشکل شده چقدر طول میکشه که بتونه خودشو پیدا کنه و حقیقت رو پیذیره...؟:hanghead:

:ws51:نمیدونم .بستگی به هر شخصی داره بستگی داره تا چه حد بتونه تو خودش جرات تغییر -پذیرش حقیقت رو به وجود بیاره .

من خودم الان کلی درگیرم :hanghead:

من اعتقاد دارم شک اول یقیین هست .جمله معروفی میگه :

تصور اینکه عمری را صرف همان کارهایی کنی که همواره کرده ای بایستی لرزه بر اندامت اندازد ,نه فکر به چیزی که پیش رو داری:w16:

مهم اینه که زندگی کردنو فراموش نکنی در این بین :w16:

اگه 5-6 سال از عمرت رو با توهم یک رویا زندگی کنی و بعد در عرض یک روز متوجه این توهم بشی و همه چیز از دیدت عوض شه چی کار میکنی...؟:hanghead:

نمیدونم دقیقا منظورت چیه ولی دچار حس مشابهی شدم که یه عمر به یه سری چیزا در مورد خیلی ها ایمان داشتم ولی یهوووووو بدجور حقیقت حالمو گرفت بد جورررررررررر.ضربه بدی هست ولی باید ادم خودشو جمع و جور کنه .خیلی سخت نیست .ادما باید بتونن تو شرایط مختلف زندگی کنن .هیچ چیز پیش بینی شده نیست.

من به شخصه نمیخوام تو زندگیم حسرت عمر رفتمو بخورم .خیلی بده.واسه همین اگه 5 6 سالش رفت دیگه نمیذارم بقیش هم بره .تا حالا اشتباه بوده .از حالا به بعدش که دست خودمه دیگه یه تکونی میخورم .

سمنگ اینا رو نپیچون به جوابات احتیاج دارم.....:hanghead:

:w00:ایشش مگه قبلی ها رو پیچوندمممممممم؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب من اومدممممم :ِدی :دی

15-[/url] توو دانشگاه چند نفر بهت پیشنهاد دوستی دادن!؟کلاس زبان 1 نفر-

اواه ه ه ه ه . خاک عالم م م م م . کییییییییییییی ؟؟؟؟

خوب جایی گیرت اوردماااااااااااا

خب اول از همه بگو جومونگ در زندگی تو چه جایگاهی داره ؟؟؟

بهترین خاطره ات از کلاس زبان ؟

اون یک ترمی که بدون من بودی چی بهت گذشت ؟

what's your problem رو که میبینی یاد چی می افتی ؟ به این متن ارجاع داده میشود ----> Mr.Maleki what's your problem ??

اگه بهمدی ازت میخواست که با موتورش تو رو به خونتون برسونه قبول میکردی ؟

چرا همیشه یادت میره جواب منو تو انجمن بدی ؟

به نظرت دوست خوب اصلا وجود داره ؟ باید چه ویژگیهایی داشته باشه ؟

به نظرت اگه سر کلاس اصلا حرف نزنی اتفاقی می افته ؟

چرا دیگه نمیای بسکتبال ؟ چرا همش تنبلی میکنی ؟

هدفت از درس خوندن چیه ؟ اگه تا آخر عمرت زندگیت تامین بود و شغل مناسبی هم داشتی بازم میرفتی سراغ درس ؟

با مردی که سطح تحصیلاتش از تو پایینتر باشه ازدواج میکنی ؟

به خونواده ات وابسته ای ؟

چرا همش به اون انگشتر گیر میدی ؟

چرا همیشه شماره آژانسو یادت میره ؟ چرا در حافظه ات نمیگنجه ؟؟!!

چرا سه یاله که قراره با هم بریم بیرن ولی نمیریم ؟

بلدی برقصی ؟ آهان یادم اومد پاهات تاول زده بود . ولی حالا جواب بده :دی

بهترین کتابی که خوندی چی بود ؟

غذایی که دوست داری ؟

من چجور آدمی ام ؟

خودت چجور آدمی هستی ؟؟

کتک خوردی تا حالا ؟

اگه مردی که دوسش داری و میخوای باهاش ازدواج کنی بهت بگه چادر سرت کن میکنی ؟ یا برعکسش بگه روسرس هم سرت نکن نمیکنی ؟

تا حالا از دست من ناراحت شدی ؟ اگه شدی کی و چرا ؟

بزرگترین ایراد من چیه به نظرت ؟

تا حالا کاری کردی که کسی رو خوشحال کنی ؟ من تا حالا کاری کردم که تو خوشحال بشی ؟

اوووووفففف خودمم خسته شدم . دیگه همینا یگه . همه سوالا رو پرسیده بودن . با اون شرط و شروطی هم که تو گذاشته بودی واسه سوال پرسیدن همینا دراومد از توش :دی

• Like 4
لینک به دیدگاه
سمنگ یادته حسنگ به راننده تاکسی گفت مرسینگ؟:ws47: :whistle:
:ws28::ws3:آرههههههههههه یادمهههههههههههههه

:persiana__hahaha:حسنگ شاه حسنگ ماه حسنگ بشقاب پرندهw58.gif

دوتا پری وش افتادن به هم!!! :دی

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب من اومدممممم :ِدی :دی

15- توو دانشگاه چند نفر بهت پیشنهاد دوستی دادن!؟کلاس زبان 1 نفر-

اواه ه ه ه ه . خاک عالم م م م م . کییییییییییییی ؟؟؟؟ :banel_smiley_4:

بهههههههه سلااااااااااااااااااااااااااام :persiana__hahaha:فردا همدیگرو میبینیم میخواستم یادآوری کنم فقط:ws28:

خوب جایی گیرت اوردماااااااااااا

پیشته بابااااااااااااا:ws3:

خب اول از همه بگو جومونگ در زندگی تو چه جایگاهی داره ؟؟؟

:ws3:خیلی جایگاهی مهمی داره .نمیبینی دارم مثل شمع آب میشم .صدام در نمیاد:ws28:اخه چرا سرنوشت با من اینکارو کرد :دی

ولی جدی هیچ جایگاهی نداره چرا باید د اشته باشه:ws51::ws51:

بهترین خاطره ات از کلاس زبان ؟روزهایی که میرفتیم نمرمون رو میدیدیم:ws3:بعد پاس میشدیم:ws37:و اون ترمی که زمستون بود تاکسی میگرفتیم 2 تایی با بدیختی مرفتیم خونه نصفه شبی:ws28::ws3:یادش به خیر

اون یک ترمی که بدون من بودی چی بهت گذشت ؟یک ترم با ارامش کامل:whistle:

ایششششش خودت که میدونییی:banel_smiley_4:

what's your problem رو که میبینی یاد چی می افتی ؟ به این متن ارجاع داده میشود ----> Mr.Maleki what's your problem ??

:ws28::ws28::ws28::ws28:الهیییییییییییییییییییییی بمیرییییییییییی

منو بگو که از تو دفاع کردم.منو بگو نمیذارم کسی چپ بهت نگاه کنه :ws3:وای غزاله خودمونیم عجب کاری کردم هااااااا:whistle::whistle:اونا هم ترسیدن هاااااااا:persiana__hahaha:

:ws28:عجب ترم باحالی بوووووووووووود:ws3:

اگه بهمدی ازت میخواست که با موتورش تو رو به خونتون برسونه قبول میکردی ؟:ws3:نه دیگه میگفتم اواااااااااا عزاله ناراحت میشه ه:persiana__hahaha:

چرا همیشه یادت میره جواب منو تو انجمن بدی ؟:w00:یادم نمیره .معمولا به طور ناگهانی از انجمن میرم یا کاری پیش میاد :banel_smiley_4:

به نظرت دوست خوب اصلا وجود داره ؟ باید چه ویژگیهایی داشته باشه ؟آره وجود داره وولی خیلی کم شده دیگه واقعا .معرفت واقعی-درک بالا- خیلی فاکتور ها هست.یکی که تورو همونی که هستی بپذیره تو هم همینطور.

به نظرت اگه سر کلاس اصلا حرف نزنی اتفاقی می افته ؟:banel_smiley_4:تو چشام نگاااااااااااااااااااانه نگااااااااااا

من حرف میزنم یا تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا دیگه نمیای بسکتبال ؟ چرا همش تنبلی میکنی ؟:hanghead::hanghead:منو دعوا نکن .نمیتونم بیام باور کن.من که دوست دارم که :ws51:

هدفت از درس خوندن چیه ؟ اگه تا آخر عمرت زندگیت تامین بود و شغل مناسبی هم داشتی بازم میرفتی سراغ درس ؟درس خوندن رو دوست دارم خوب.

نمیدونم :whistle::whistle:

با مردی که سطح تحصیلاتش از تو پایینتر باشه ازدواج میکنی ؟فک نمیکنم مشکلی داشته باشه اگه اون چیزایی که من میخوامو داشته باشه :ws51::ws51:

ولی تحصیلات هم مهمه خیلی:w16::persiana__hahaha:

به خونواده ات وابسته ای ؟بله -خیلی

چرا همش به اون انگشتر گیر میدی ؟:w00::w00:چون باید گیر بدمممممممم دهههههههههه

دیگه نبینم دستت کنی هاااااااااااااا

چه معنی داره

دخترم دخترا قدیم به خداااااااااااااا:4chsmu1::4chsmu1:

شوخی میکنم باهات :persiana__hahaha:

چرا همیشه شماره آژانسو یادت میره ؟ چرا در حافظه ات نمیگنجه ؟؟!!:w127:چرا واقعا ؟خدا به سر شاهده دیگه یادم نمیره :2525s:دیگه هم از تو نمیپرسم

چرا سه یاله که قراره با هم بریم بیرن ولی نمیریم ؟:banel_smiley_4:از خودت و از خانوم نگهبان و مجتمع آستان قدس اینا بپرس:banel_smiley_4:

بلدی برقصی ؟ آهان یادم اومد پاهات تاول زده بود . ولی حالا جواب بده :دی:whistle: نه خیلی بلد نیستم معمولی

میخوام برم کلاس رقص ولی.میای؟؟؟؟؟:persiana__hahaha:جدی؟

بهترین کتابی که خوندی چی بود ؟بهترین نمیتونم بگم زیادن شدیدا ولی الان کتاب یک رو دارم میخونم خیلی قشنگه-من استاد عشق-کتاب های پائولو -الکساندر دوما و یه عالمه دیگهههههههههههههههههه

غذایی که دوست داری ؟:ws3:کتلت-مرغ-سیب زمینی سرخ شده-

من چجور آدمی ام ؟تو فوق العاده اییییییییییی

خودت چجور آدمی هستی ؟؟im an ordinary girl:4chsmu1:

کتک خوردی تا حالا ؟بچه بودیم با دادشم کتک کاری میکردیم و لی تو بازی و اینا .جدی نه :w16:

اگه مردی که دوسش داری و میخوای باهاش ازدواج کنی بهت بگه چادر سرت کن میکنی ؟ یا برعکسش بگه روسرس هم سرت نکن نمیکنی ؟ بستگی داره چه جوری بگه .با دلیل یا نه .اگه منطقی بود شاید در غیر این صورت منو همینی که دیده باید بپذیره .تازهههههههه درصد تعییرم کمه :ws3:

تا حالا از دست من ناراحت شدی ؟ اگه شدی کی و چرا ؟:w127:فک نمیکنم :rose:

بزرگترین ایراد من چیه به نظرت ؟غزاله واقعا نمیتونم بگم ایراد داری:rose:.اینا ایراد نیست :نمیتونی رک باشی با بعضی ها -کلاس زبان کم حرف میزنی با اینکه توپ حرف میزنی:persiana__hahaha:

تا حالا کاری کردی که کسی رو خوشحال کنی ؟ من تا حالا کاری کردم که تو خوشحال بشی ؟تو که ارههههههههه نزدیکترینش این ترم موقع ثبت نام -یا ترم پیش برام چیز میز خریدی:ws3:تو خیلی تا حالا منو خوشحال کردی خیلیییییییییییی:rose:

خودمم فک کنم اره کسیو خوشحال کردم

اوووووفففف خودمم خسته شدم . دیگه همینا یگه . همه سوالا رو پرسیده بودن . با اون شرط و شروطی هم که تو گذاشته بودی واسه سوال پرسیدن همینا دراومد از توش :دی

:banel_smiley_4:فر دا سعی کن بیای

:rose:مرسی غزاله .خیلی باحالی

• Like 4
لینک به دیدگاه
:2525s:با تو میشیم 3 تا:persiana__hahaha:

یادته یه بار گفتی :ای بابانگ:ws28:

هنوز یادم میافته میمیرم از خنده:ws3::ws28:

خیر یادم نمیاد :w02:

سوال میپرسیممممممممم :

1- یه آهنگ با لینکش معرفی کن و یه پاراگراف در موردش نقد بنویس!!

2- یه نقد یک خطی در مورد این شکلک ( :banel_smiley_4: ) بنویس!

3- فاعل این مصرع از شعر رو مشخص کن : روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست!

4- یه جک بگو!

5- یه راه حل منطقی برای حل مدار های RLC ارائه بده!!

6- تکنولوژی کارکرد تلویزیون های LED چجوریه!؟ ینی چی میشه که ما تصویر رو میبینیم!؟

7- از بحث کردن در چه حوزه هایی لذت میبری!؟

8- یه کتاب معرفی کن و در موردش یه پاراگراف نقد بنویس!!

9- مدرسه انشا هاتو خودت مینوشتی!؟

10- یه خاطره ی خنده دار از سوتی هایی که دادی تعریف کن!

11- آدما میتونن کامل باشن!؟ چه خصوصیاتی باید داشته باشن!؟

12- از نظرت ویژگی های یه دختر خوب چیه!؟

13- آواتارت کیه!؟ در موردش یه خط بنویس!!!

14- شغل آزاد دوست داری یا کارمندی!؟

15- چقدر از شارژ adsl ت مونده!!؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

سمنی منم باز اومدم

1. دغدغه این روزای تو چیه؟
  2. فکر می کنی با ارزشترین داشته تو بعد از سلامتی چیه؟
  3. وقتی به چیزی که دوست نداری نمی رسی چی کار می کنی؟
  4. به چی بیشتر از همه امید داری؟
  5. میونه ات با دلت چه طوره؟

سمنگ ایشالا یه روز بری فرنگ:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

میپرسیممممممممممممممممممممممممممم :

1- سمانه 66 رو در یک خط تعریف کن!

2- فصل زمستان رو در یک پاراگراف توصیف کنید!!

3- اگه ایران نبودی ترجیح میدادی کجا به دنیا میومدی!؟

4- ایران رو دوست داری یا ایرانی بودن رو!؟

5- عاقلانه عمل میکنی یا تابع احساساتی!؟

6- چی باید پیش بیاد که از یکی متنفر شی!؟

7- چرا اسب حیوان نجیبیست!!؟

8- نظرت رو در مورد این جمله بگو : سمنی بَده ! بد بد بد بد!!

9- از ضرر هایی که کامپیوتر بهت زده رو ذکر کن !

10- بووریم مشششششششهدددددددد!!!؟ :d

11- مهم ترین اختراع بشر به نظرت چیه!؟

12- جهان بدون کامپیوتر رو در یک پاراگراف توصیف کن!!!

13- توو حساب بانکیت چقدر پول داری!!!؟

14- 15 روز پیش ساعت 4:57 دقیقه ی بعد از ظهر کجا بودی!؟

15- فکر میکنی 10 سال دیگه در چه وضعیتی باشی!؟ در یک پاراگراف وضعیت مورد علاقت رو شرح بده!!

16- و در آخر نظرت در مورد حسین تی چیه!؟ ( بدون رو دربایستی هرچی فکر میکنی بگو )

خدافس :persiana__hahaha:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:w58:ای بابا چرا اینجا بسته نمیشه

این چه وضعیه

:persiana__hahaha:

تازه صندلی ولرم شده مونده تا داغ بشه .....:ws3:یک هفته رو صندلی میشینی فعلا اولش:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام:persiana__hahaha:

سلاممممممممممممممم:persiana__hahaha:

1. به نظرت مدیریت گذشته بهتر بود یا حال ؟
  2. چرا حق منو خوردن ؟
  3. چرا امید میگه دلمن با تو پاییزش بهاره ؟مگر دل هم پاییز داره
  4. چرا دوری از اون برای امید یه گناهه؟
  5. جواب آزمایش مامانت رو گرفتی ؟
  6. چقدر منتظری که من رو صندلی بشینم بیایی داغ دلت رو خالی کنی ؟:persiana__hahaha::persiana__hahaha::persiana__hahaha:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خیر یادم نمیاد :w02:

سوال میپرسیممممممممم :

1- یه آهنگ با لینکش معرفی کن و یه پاراگراف در موردش نقد بنویس!!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نقدش دیگه کاملا واضحه اگه گوش بدی.درد بشریت hanghead.gif

2- یه نقد یک خطی در مورد این شکلک ( :banel_smiley_4: ) بنویس! :banel_smiley_4:نه تو چشاییییی من نگاه کنننننن:banel_smiley_4:نگاه کننننننن:banel_smiley_4:اصلا روت میشه :banel_smiley_4:

3- فاعل این مصرع از شعر رو مشخص کن : روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست!عقاب:persiana__hahaha:

4- یه جک بگو!معلم: الفباي فارسي رو بگو ببينم. شاگرد: الف � ب � پ � ت � ث � چهار � پنج � شش � هفت... معلم: الفباي انگليسي رو بگو ببينم. شاگرد: ا � بي � سي � چهل � پنجاه � شصت � هفتاد... معلم: الفباي يوناني رو بگو ببينم. شاگرد: آلفا � بتا � ستا � چهارتا � پنج‌تا ... معلم: نخواستم بابا يه شعر بگو. شاگرد: نابرده رنج گنج � پنج � شش � هفت...:ws3::banel_smiley_4:

5- یه راه حل منطقی برای حل مدار های RLC ارائه بده!!خوب سری و موازیش فرق میکنه کدوم مدنظرته؟یکیشو بگو تا بگم بعدشم بستگی داره که چی مجهول باشه تو مدار.

6- تکنولوژی کارکرد تلویزیون های LED چجوریه!؟ ینی چی میشه که ما تصویر رو میبینیم!؟ببین من خیلی اطلاعان ندارم .همینقد میدونم که میان از ledاستفاده میکنن به 2 روش که یکیش ارزونه یکیش گرونه .اولی اینکه میبان یه مقدار led رو تو 4طرف تی وی متمرکر میکنن بعد این باعث میشه نور پست صفحه متمرکز بشه گویا .اون یکی راهش گرونه میان پخش میکنن led هارو خوب طبیعتا هم زیاد استقاده میشه و هم اینکه هزینه زیاد تری داره .این دومی خیلی هم بهتره چون تضاویرو بهتر و طبیی تر نشون میده.یعد استادمون هم میگفت این تی وی های led که الان تو بازار هست همش چرته اصلا تکنولوژیش درست نیست :ws51:اها بعد باز استادمون میگفت یه نوع ledخاص دارن درست میکنن که سفارشی هست و برای تی وی های سفارشی مصرف میشه که تا حد خیلییییییییییی زیادی مصرف برق رو کاهش میده و هم اینکه خیلی طبیعی هستو یه نوع تحول باخاله :w16:حالا من خودم یه تاپیک گذاشته بودم پیداش میکنم لینکشو میذارم:persiana__hahaha:

7- از بحث کردن در چه حوزه هایی لذت میبری!؟هر چیزی به جز سیاست و مسائل اعتقادی.البته در مورد مسائل اعتقادی اگه رودر رو باشیم خوبه میشه :w16:بحث تو محیط های مجازی رو هم زیاد دوست ندارم چون حوصله تایپ ندارم :دی

8- یه کتاب معرفی کن و در موردش یه پاراگراف نقد بنویس!!کیمیاگر پائولو.خیلی کتاب مطرحی هست دیگه .در مورد این هست که هر کس یه رویای سخصی داره و برای اون باید خیلی کارها انجام بده. و اول ار همه بسناسه خودش رو و رویاش رو .و اینکه همیشه همه چیز اونی نیست که ما فکر میکنیم .اینم خلاصش:این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند، و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. همهٔ این افراد، سانتیاگو را در مسیر جست و جویش هدایت می‌کنند. هیچ کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می‌رسید، سرانجام به جست و جوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت.

9- مدرسه انشا هاتو خودت مینوشتی!؟هم آره هم نه -از مامانم خیلی کمک میگرفتم

10- یه خاطره ی خنده دار از سوتی هایی که دادی تعریف کن! :ws3:الان خضور ذهن ندارم .ماشالاه سوتی املایی کم ندارم :persiana__hahaha:

11- آدما میتونن کامل باشن!؟ چه خصوصیاتی باید داشته باشن!؟اول بگو منظورت از کامل بودن چیه؟یعنی بدون نقص بودن ؟تجربه صابت کرده که نمیشه :دی صبور بودن و فکر کردن قبل از هر کاری میتونه خیلی کمک کنه که بهش نزدیک بشیم

12- از نظرت ویژگی های یه دختر خوب چیه!؟به قول شادی و دیگر دوستان :ws3:تا منظورت چی باشه از خوبی و بدی و اینا ........

بهدشم همه دخترا خوبن 2525s.gif

یه دختر خوب دختری هست که ارزش خودشو بدونه.:w16:

:ws51:

13- آواتارت کیه!؟ در موردش یه خط بنویس!!!ویون لی بازیگر نقش اسکارلت اوهارا در فیلم بر بادرفته .تو این فیلم تازه کار بوده ولی خیلی درخشیده چون نقشش رو عالی ایفا کرده بعد بعدش دیگه هی باهاش قرار داد بستن :persiana__hahaha:

14- شغل آزاد دوست داری یا کارمندی!فرقی نمیکنه شفلی که بتونه راضیم کنه و کسل کننده نباشه برام .فک میکنم با توجه به روحیم شغل ازاد ولی شغل کارمندی هم خوبه :ws51:

15- چقدر از شارژ adsl ت مونده!!؟

خیلی کم در خدود 400 مگ

سمنی منم باز اومدم

خوش اومدی:rose:

1. دغدغه این روزای تو چیه؟خیلی چیزا .مهمترینش تکلیف آیندم چی میشه :ws51:
  2. فکر می کنی با ارزشترین داشته تو بعد از سلامتی چیه؟مامانم خانوادم
  3. وقتی به چیزی که دوست نداری نمی رسی چی کار می کنی؟hanghead.gifعصه میخورم ولی ناامبد نمیشم :ws51:
  4. به چی بیشتر از همه امید داری؟به اینکه A new day has come
  5. میونه ات با دلت چه طوره?یعنی چی؟من کلا با دلم خوشم دیگه :ws37:

سمنگ ایشالا یه روز بری فرنگ:ws37:

مرسیییییییییپ رینگگگگگگگگگگگگگگگگ:w16:

میپرسیممممممممممممممممممم مممممممم :

:banel_smiley_4:

1- سمانه 66 رو در یک خط تعریف کن! گفتم قبلا دیگه .یه دختر با احساس و شوخ .یه کمم بد جنس:persiana__hahaha::persiana__hahaha:

2- فصل زمستان رو در یک پاراگراف توصیف کنید!!:banel_smiley_4:اینقد بدم میاد از این سوالا میپرسی:banel_smiley_4:

به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه کن::whistle::whistle:

3- اگه ایران نبودی ترجیح میدادی کجا به دنیا میومدی!؟اروپا:w16:سوئیس هم خیلی خوببه :دی

4- ایران رو دوست داری یا ایرانی بودن رو!؟:banel_smiley_4:هیچ کدوم .و هر دو

5- عاقلانه عمل میکنی یا تابع احساساتی!؟هر دو معمولا سی میکنم عاقلانه باشه ولی گاهی اوقات هم احساس دخیل هست .هر دوش خوبه تصمیمی که این 2 رو داشته باشه آدمو راضی میکنه

6- چی باید پیش بیاد که از یکی متنفر شی!؟w127.gifصداقت نداشته باشه باهام .

7- چرا اسب حیوان نجیبیست!!؟نمیدونم یاد این افتادم:

من نمي دانم, که چرا مي گويند, اسب حيواني نجيب است, کبوتر زيباست, و چرا در قفس هيچ کسي کرکس نيست. گل شبدر چه کم از لاله ي قرمز دارد؟ چشم ها را بايد شست, جور ديگر بايد ديد. واژه ها را بايد شست. واژه بايد خود باد, واژه بايد خود باران باشد. چتر ها را بايد بست, زير باران بايد رفت. فکر را, خاطره را, زير باران بايد برد. با همه مردم شهر زير باران بايد رفت. دوست را, زير باران بايد ديد. عشق را, زير باران بايد جست... زير باران بايد بازي کرد.رخت ها را بکنيم, آب در يک قدمي است

8- نظرت رو در مورد این جمله بگو : سمنی بَده ! بد بد بد بد!!:persiana__hahaha:آینههههههههه یعنی خودت بدییی بد بد بد :ws3:یاد میلاد میافتم با این آهنگه :persiana__hahaha:

9- از ضرر هایی که کامپیوتر بهت زده رو ذکر کن ! :ws3:وابسته شدن به یه سری مسائل دنیای مجازی

10- بووریم مشششششششهدددددددد!!!؟ :نمنه:ws3:d

11- مهم ترین اختراع بشر به نظرت چیه!؟electricity

12- جهان بدون کامپیوتر رو در یک پاراگراف توصیف کن!!!حوصله پاراگراف ندارم .مختصر و مفید :آرامش توام با سختی

13- توو حساب بانکیت چقدر پول داری!!!؟ الان 70000 تومن

14- 15 روز پیش ساعت 4:57 دقیقه ی بعد از ظهر کجا بودی!؟:banel_smiley_4:نمیدونم

15- فکر میکنی 10 سال دیگه در چه وضعیتی باشی!؟ در یک پاراگراف وضعیت مورد علاقت رو شرح بده!!آها وضعیت مورد علاقه :ws3:

تو کشوری که دوست دارم و با یه شغل خوب زندگی میکنم .

16- و در آخر نظرت در مورد حسین تی چیه!؟ ( بدون رو دربایستی هرچی فکر میکنی بگو )

:banel_smiley_4:نظر خاصی ندارم .

خوب ببین مختصر مقید میگم :فوق العادههههههه مهربون .هر کاری از دستت بر بیاد انجام میدی واسه کمک کردن .خیلی هم اطلاعات خوبی داری .به نظر من خودت سعی نمیکنی که به خودت کمک کنی.و از یه سری مشکلاتت توجیه برا خودت درست کردی.بقیشم بیا مسنجر بهت بگم :rose:

خدافس :persiana__hahaha:

:persiana__hahaha::rose:تو بهترینیییییییییییی:persiana__hahaha:ولی دیگه نبینمت :persiana__hahaha:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلاممممممممممممممم:persiana__hahaha:

:w00:

1. به نظرت مدیریت گذشته بهتر بود یا حال ؟مدیریت انجمن یا تالار برق فقظ؟

2. چرا حق منو خوردن ؟:ws3:کی حقتو خورده بگو خودمون حالشو میگیریم :ws50:
  3. چرا امید میگه دلمن با تو پاییزش بهاره ؟مگر دل هم پاییز داره:sigh:اره داره :sigh:چون حتما اون طرف بهش آرامش میده باعث میشه دل پاییزیش بهار بشه.دلی که اذامش نداشته باشه پاییزی میشه زمستونی میشه داعون میشه :sigh:
  4. چرا دوری از اون برای امید یه گناهه؟:ws3:دیگه اینو من در جریان نیستم :persiana__hahaha:
  5. جواب آزمایش مامانت رو گرفتی ؟:hanghead:آره .امیدوارم بعدی بهتر از این باشه
  6. چقدر منتظری که من رو صندلی بشینم بیایی داغ دلت رو خالی کنی ؟:persiana__hahaha::persiana__hahaha::persiana__hahaha:

شما زو صندلی هم نشینی من داغت میکنم :persiana__hahaha::persiana__hahaha:

شوخی بود واقعا .:rose:جیگری

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...