رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

خطر امثال شریعتی خیلی بیشتر از امثال طالبان است.

چون یکی دزد داناست و دیگری دزد احمق......

آمار سنگ کلیه و بیماری های کلیوی در بین مسلمانان از همه جای دنیا بیشتره.

ننوشیدن آب در گرمای تابستان به مدت زیاد،یک حماقت محضه،نمیدونم چه دردی را از اونیکه اون بالا نشسته دوا میکنه و چه رحمتی به اونیکه آب نمیخوره !!!!

آدم هر وقت تو مخمصه گیر افتاد هیچی نمیخوره،فوق العاده انسان های متعبدی داریم دراین مملکت با کمال تاسف...

دقیقا... منم همین رو میگم...

هرچی بدبختی داریم از دست این میانه رو هاست که دانسته یا نادانسته بیشتری ضربه رو به این مملکت زدند...

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیقا... منم همین رو میگم...

هرچی بدبختی داریم از دست این میانه رو هاست که دانسته یا نادانسته بیشتری ضربه رو به این مملکت زدند...

مشکلش چیه؟:ws52: میانه رو ها که کاری ندارن به کسی:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه

میگیرم چون اعتقاد دارم (البته برام سلامتیم مهمه پس یه چند تامقاله پزشکی خوندم ما که چیزی ندیدیم که این روزه رو ردکنه هرکی دید ممنون میشم خبرم کنه):icon_gol:

(اخه مگه میشه 65٪ یه روز اونم توی تابستونو گشنه تشنه باشه بی دلیل بدون اعتقاد؟به نظر من محاله:ws52:)

لازم شد برم یه بررسی کنم ببینم کی گفته انقدر روزه بگیر و خودازاری کن تا سنگ کلیه بگیری هر سنگ قد یه پاره اجر وا... ما تاحالا فکر میکردیم اگر طرف احساس ضعف داره که کار روزمرشو مختل میکنه وداره اذیت میشه باید روزشو بخوره وگرنه ثواب که هیچ گناهم....

روزه داری احتمال ایجاد سنگ کلیه را افزایش نمی دهد :ws52: (بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی غذا وسلامت)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

از وافن پرسیدی،اونهم جواب میده.

ولی من هم بهت میگم.

بدبخت ترین جوامع،جوامعی هستند که قشر عوام در آن زیاد باشد.

قشر عوام،یک قشر احساساتی است و به تعبد بیشتر میاندیشد تا استقلال.

همین امر هم باعث میشه،مدام عده ای احساساتش را بازی بگیرند و او را برده خود کنند.

آدم خنثی همیشه بازی میخوره توسط مثبت ها و منفی ها.....

• Like 10
لینک به دیدگاه

دو نوع میانه روی هست... یکی اون میانه رو هایی مانند شریعتی هستند که باعث شدند ما به اینجایی که هستیم برسیم و روشن فکر نماهایی هستند که به جای تیغ با پنبه سر میبرند...

یکی دیگه اون میانه روهایی هستند که هر روز اینجا و اونجا میبیمشون... خودشون هم نمیدونند چه میکنند... نه اینطرفی هستند و نه اون طرفی... نه این طرف رو کاملا قبول دارند و نه اون طرف رو... برای سوالات هم هیچ جوابی ندارند... کلا پا در هوا هستند... بی طرفی اینها همیشه به سود قدرت بیشتر تموم میشه... در این مورد دین داران متعصب مسلمان...

کلا بنده یک بسیجی و سپاهی رو به یک میانه رو ترجیح میدم... حداقل با اونها میدونیم باید در نهایت چه کنیم...

• Like 6
لینک به دیدگاه

روزه داری احتمال ایجاد سنگ کلیه را افزایش نمی دهد :ws52:

بهتره ابتدا یک جستجویی با تاثیرات ننوشیدن آب به مدت طولانی بر بدن انجام دهید و تاثیر گرما و تشنگی بر افزایش خشونت.

دکترهای عزیزی که مبتکر این سایت ها هستند،همه خودشان مسلمانند و اگر بگوید ایراد دارد خودش را زیر سوال برده.

و سایتش هم فیلـــتر میشه،میتوانید با مضـــرات روزه جستجو کنید و فیلــــترها را بیابید)

ننوشیدن آب و غذا به طور مطلق در مدتی طولانی،حتی اگر به اندازه یک اپسیلون بر سلامتی بدن تاثیر داشت،

پزشکان غرب کافر و مادی گرا که فقط به فکر این دنیا هستند حداقل برای سلامتی جسمی تو این دنیا مردم کشورشان را به نخوردن و نیاشامیدن در گرما دعوت میکردند.

اما...........

• Like 8
لینک به دیدگاه
بهتره ابتدا یک جستجویی با تاثیرات ننوشیدن آب به مدت طولانی بر بدن انجام دهید و تاثیر گرما و تشنگی بر افزایش خشونت.

دکترهای عزیزی که مبتکر این سایت ها هستند،همه خودشان مسلمانند و اگر بگوید ایراد دارد خودش را زیر سوال برده.

ننوشیدن آب و غذا به طور مطلق در مدتی طولانی،حتی اگر به اندازه یک اپسیلون بر سلامتی بدن تاثیر داشت،

پزشکان غرب کافر و مادی گرا که فقط به فکر این دنیا هستند حداقل برای سلامتی جسمی تو این دنیا مردم کشورشان را به نخوردن و نیاشامیدن در گرما دعوت میکردند.

اما...........

عرض کردم سرچ کردم چیزی پیدانکردم

بله اب خیلی برای سلامتی لازم وضروریست

شما اگر لینکی دارید که دکتری (شخصی که متخصص باشد نه عوام) اینگونه گفته باشد بنده امسال روزه نخوام گرفت چون عقل هم چیز خوبیست!!! وخدایی که خودش را عاشق بنده اش معرفی کرده اگر ضرر واسیب من را بخواهد من او را نخواهم خواست

اگر همچین موضوعی وجود دارد سپاسگزار میشم بنده رو مطلع کنید:icon_gol:

بهایی ها -مسیحیا -یهودیا -مرتاضها و... روزه می گیرند(که ممکنه این افراد غرب -شرق ... زندگی کنند)

• Like 1
لینک به دیدگاه

چقدر جالب... تمام سایت هایی که در مورد روزه نوشته بودند ***** هستند... :ws28:

بگیرید آقایون و خانوم ها... بگیرید براتون خوبه...

مخوصوصا اون anemia که بعدش میاد (در اثر سوختن عضلات بدن از کمبود پروتئین و قند درجه ی یک در مغز) و شما احساس پاکی روحی میکنید و کلا آدم خیلی خوبی میشید...

• Like 6
لینک به دیدگاه

شما اگر لینکی دارید که دکتری (شخصی که متخصص باشد نه عوام) اینگونه گفته باشد بنده امسال روزه نخوام گرفت چون عقل هم چیز خوبیست!!! وخدایی که خودش را عاشق بنده اش معرفی کرده اگر ضرر واسیب من را بخواهد من او را نخواهم خواست

بهایی ها -مسیحیا -یهودیا -مرتاضها و... روزه می گیرند(که ممکنه این افراد غرب -شرق ... زندگی کنند)

بفرمایید عزیز دل... و هزاران لینک دیگه هم در این مورد هست...

فقط عجیبه که همه ***** هستند...

این مطلب رو هم یک متخصص نوشته...

• Like 3
لینک به دیدگاه

اولا مسیحی ها به این شکل روزه نمیگیرند که هیچ چیزی نخورند،بلکه گیاهخواری میکنند.

ثانیا،بهایی ها و یهودی ها و مرتاض ها دست کمی از مسلمان ها ندارند،مثلا اینها تفکر بهتری داشتند !!!

ابتدا با کلید واژه مضرات روزه سرچ کنید،تا بینهایت سایت فیلـــتر شده پیدا کنید.

تنها سایتی که پیدا کردم الان و باز بود اینه:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چقدر جالب... تمام سایت هایی که در مورد روزه نوشته بودند فیلـــــتر هستند... :ws28:

حالا جالبیش اینجاست،هر کس نوشته خوبه،لینک سایتش میره تو تبیان و فارس و رجانیوز و.....

هر کس گفته ضرر داره،سایتش دود میشه میره هوا !!!!

همین بزرگترین نشانه است که گرفتن روزه بیشتر از همه به نفع چه کسی است و نظام فرابشری ولایت مـــطلقه،چه سودی میبرد که اون سایت ها را فیلـــتر کند.

به قول دوستمون ما میانه رو هستیم و کاری با کسی نداریم.

اما عمل حکومت میگه،ما تا شما میانه رو ها داریم غم نداریم.....:sigh:

• Like 7
لینک به دیدگاه
اولا مسیحی ها به این شکل روزه نمیگیرند که هیچ چیزی نخورند،بلکه گیاهخواری میکنند.

ثانیا،بهایی ها و یهودی ها و مرتاض ها دست کمی از مسلمان ها ندارند،مثلا اینها تفکر بهتری داشتند !!!

ابتدا با کلید واژه مضرات روزه سرچ کنید،تا بینهایت سایت فیلـــتر شده پیدا کنید.

تنها سایتی که پیدا کردم الان و باز بود اینه:

اگر ما اونجوری روزه میگرفتیم این بحث پیش میومد که چطور یک ماه پروتئینو کامل بذاریم کنار مگه بدمون به گوشت احتیاج نداره:ws52:

واقعا متشکر!!!شما فرمودید غرب منم مثال زدم

دراینکه این نوع سایتها هم باید باز باشه تاهمه بخونند شکی نیست

والبته همه ما تا یه موضوعی رو میخونیم سریع عملیش نمیکنیم حتی وقتی یه خبرو میخونیم سرچ میکنیم ببینم واقعا همچین چیزی هست یا شایعست پس صحت این نوع مطالب(پزشکی) رو باید از منابع معرفی شده ویا از یه دکتر که این موارد رو تایید میکنه پرسید(اینجا دکتر نداریم؟)

ممنون از لینک:icon_gol:

ولی من منبع هارو سرچ کرد .موضوع کتاب سرسوزنی به مطالبی که ازش نقل شده کوچکترین ربطی نداره وجالبیش اینجاست که این کتابا ترجمه شده وچاپ شده الان همه جا میشه تهیه شون کرد اگر اینجور مطالب در کتاب بود ایا چاپ میشد؟

برای مثال:

میکروب شناسی پزشکی جاوتز

مترجمان: دکتر محمد کریم رحیمی

دکتر عمید اطهریدر این کتاب درباره تاریخچه علم میکروبیولوژی ، طبقه‌بندی باکتری‌ها ، رشد ، بقا و مرگ میکروارگانیزم‌ها و کشت دادن آنها ، ژنتیک میکروبی ، ایمونولوژی ، انواع مختلف باکتری‌ها و انواع مختلف ویروس‌ها ، بیماریهای ویروسی ، ویروس‌های سرطانی انسان ، اصول تشخیصی در میکروب‌شناسی پزشکی وموارد ابتلا و ارتباطات بالینی صحبت می‌شود.

سال نشر: زمستان 1382

انتشارات آییژ

• Like 1
لینک به دیدگاه

ننوشیدن آب و غذا به طور مطلق در مدتی طولانی،حتی اگر به اندازه یک اپسیلون بر سلامتی بدن تاثیر داشت،پزشکان غرب کافر و مادی گرا که فقط به فکر این دنیا هستند حداقل برای سلامتی جسمی تو این دنیا مردم کشورشان را به نخوردن و نیاشامیدن در گرما دعوت میکردند.

اما...........

کاملا با حرفات موافقم. یادمه پارسال که روزه می گرفتم هر وقت تشنم می شد آب می خوردم آخه چند بار که روزه بودم ظهر دیگه قفسه سینم درد می گرفت و اخلاقم به قول خواهرم سگی می شد. از اون به بعد تصمیم گرفتم که آب بخورم.:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اینا همه درست که نخوردن آب به مدت طولانی تو این گرما خیلی سخته .اما این همه آدم مسن و میان سال که تمام ماه رمضونهای عمرشون روزه گرفتن و سالم سالم هستند.یعنی می خواین بگین همه کساییکه روزه میگیرن ، آخرش هزار جور درد و مرض میگیرن؟؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر ما اونجوری روزه میگرفتیم این بحث پیش میومد که چطور یک ماه پروتئینو کامل بذاریم کنار مگه بدمون به گوشت احتیاج نداره:ws52:

واقعا متشکر!!!شما فرمودید غرب منم مثال زدم

اولا بنده کار مسیحیت را تایید نکردم.

گفتم در بین دو نوع تحجر مختلف،تحجر مسیحیت بهتر است.

در واقع بین بد و بدتر گفتم کدام بد است و کدام بدتر....

ولی من منبع هارو سرچ کرد .موضوع کتاب سرسوزنی به مطالبی که ازش نقل شده کوچکترین ربطی نداره وجالبیش اینجاست که این کتابا ترجمه شده وچاپ شده الان همه جا میشه تهیه شون کرد اگر اینجور مطالب در کتاب بود ایا چاپ میشد؟

این کتابی هم که مثال زدید بنده مطالعه نکردم.

بسیاری از این کتاب ها مستقیم نمیگه اگر روزه بگیری مثلا این مشکلات برات پیش میاد.

بلکه مثلا میگه اگر 15 ساعت در گرما آب نخوری،این مشکلات برات پیش بیاد.

برای همین چاپ میشوند و سایرین از مطالبشون استفاده میکنند.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بچه ها بحث سر اینجور موارد هیچوقت نتیجه ای نداره.چون هیچکس با این بحثا دست از اعتقاداتش نمی کشه...حالا اعتقادش هرچی می خواد باشه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
اینا همه درست که نخوردن آب به مدت طولانی تو این گرما خیلی سخته .اما این همه آدم مسن و میان سال که تمام ماه رمضونهای عمرشون روزه گرفتن و سالم سالم هستند.یعنی می خواین بگین همه کساییکه روزه میگیرن ، آخرش هزار جور درد و مرض میگیرن؟؟؟

دوست عزیز هیچ کس اصراری نداره که شما روزه نگیرید...

بدن خودتون هست...

میتونید دلایل و تحقیقات علمی رو رها کنید و به آمار های خودتون (به نظر میاد شما روی افراد مسن آزمایش های پزشکی خوبی انجام دادید و از سلامتشون خبر دارید... در ضمن برداشت بنده این هست که احتمالا جامعه ی آماری بزرگی از افراد مسن رو شامل میشه این تحقیق شما) اکتفا کنید و روزه بگیرید و هیچ کسی هم حق نداره به شما بگه چرا...

• Like 5
لینک به دیدگاه
اینا همه درست که نخوردن آب به مدت طولانی تو این گرما خیلی سخته .اما این همه آدم مسن و میان سال که تمام ماه رمضونهای عمرشون روزه گرفتن و سالم سالم هستند.یعنی می خواین بگین همه کساییکه روزه میگیرن ، آخرش هزار جور درد و مرض میگیرن؟؟؟ :banel_smiley_4:

واقعا نخوردن آب مضره. خیلی.

یه نمونش مامی خود من. 4 سال پیش اومد و روزه گرفت و همین روزه گرفتن باعث شد بیماری قلبی بگیره و کارش به عمل و این جور چیزا برسه. به همین سادگی.

فقط چون آب کم به بدنش رسیده خونش غلیظ شده و چربی ها تو رگاش ته نشین شدن و رگای قلبش گرفته بود .

واسه همین من روزه می گیرم ولی آب و حتما می خورم.:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...