رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

من نظرم عوض شد.میخوام امسال روزه بگیرم.رای من را پس بدید

تو هم شیفته این لطافت و مهربونی این احکام ناب شدی.... :girl_yes2:

خیلی مهربونه این مکتب،اصلا ذره ای خشونت درش نیست،واسه همین کل سال را هم بگه روزه بگیر،چون مهربونه میگیرم... :girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

می گیرم . ولی می دونم اعتقادی واسه گرفتنش ندارم. نمی دونم آدم واسه چی باید روزه بگیره؟؟؟!!!:banel_smiley_4:

اگه نداری،واسه چی میگیری !!!!

اقلا با اخلاص بگیر،بذار یک ثوابی هم ببری.

سنگ مفت گنجشک مفت....

لینک به دیدگاه
اگه نداری،واسه چی میگیری !!!!

اقلا با اخلاص بگیر،بذار یک ثوابی هم ببری.

سنگ مفت گنجشک مفت....

15-16 ساعت تو گرما خیلیم مفت نیستا ...

لینک به دیدگاه

اخیییی یادش بخیر یه آقایی بود حافظ و مفسر قران بهش گفتن چرا روزه نمیگیری گفت خدا خودش دنبال یه بهونست بگه روزه نگیرید شما ها چرا کاسه داغتر از اش میشید:ws37::icon_redface:

واقعا هم اگه کوچکترین ضرری برا بدن داشته باشه نباید گرفت بنا بر دستور قران

لینک به دیدگاه
15-16 ساعت تو گرما خیلیم مفت نیستا ...

جلوی گرمای 5000 درجه جهنم،از مفت هم مفت تره.... :zadan:

تازه اونهم نه یک ماه و دو ماه ، خالدون فیها (یعنی جاودان) :sigh:

لینک به دیدگاه

ببخشید اینجا یه سوالی برای من ایجاد شده . یکی لطفا جواب بده :JC_thinking:

به هر ترتیب هر کس اعتقاد داره میگیره . هر کس هم نداره نمی گیره .

این که اینقدر اصرار دارید که تعداد نفرات اونایی که نمیگیرن زیاد شه چه اهمیتی میتونه برای شما داشته باشه؟!:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
ببخشید اینجا یه سوالی برای من ایجاد شده . یکی لطفا جواب بده :jc_thinking:

به هر ترتیب هر کس اعتقاد داره میگیره . هر کس هم نداره نمی گیره .

این که اینقدر اصرار دارید که تعداد نفرات اونایی که نمیگیرن زیاد شه چه اهمیتی میتونه برای شما داشته باشه؟!:jc_thinking:

ببخشید کی اصرار کرد؟؟ما هم موافقیم هر کسی دقیقا بر اساس عقیده ش رای بده

لینک به دیدگاه
حالا برو رای تو بنداز صندوق که یه دونه هم یه دونه هست:ws3:

اره والا :shame:

ولی به نظر نتایج با پارسال فرق داره ها :whistle:

هروقت گزینه 1 رسید زیر 10% میشه امیدوار بود

البته نه کسی که به خاطر اعتقاد شخصی خودش میگیره، کسی که واسه رسیدن به حوری و ترس از اینکه فولاد مذاب بریزن تو حلقش روزه میگیره...:ws37:

منم همینطور :w16:

یکم زوده برای همچین انتظاری...ولی امیدوار باش در همین حالت هم :w16:

ببخشید کی اصرار کرد؟؟ما هم موافقیم هر کسی دقیقا بر اساس عقیده ش رای بده

خواستم از همه پست های تاپیک نقل قول بگیرم بی خیال شدم .

آخه اینجا تعداد بیشتری از کاربرا گفتن با اعتقاد میگیرن .... اومدن گفتن و رفتن . خیلی ها هم اصلا نظر ندادن. .. هیچ کس هم نیومده اونایی که نمی گیرن رو به بحث بکشه ... اما بر عکسش تقریبا اتفاق افتاده ..

به نظر من هیچ ایرادی نداره ها ... خیلی هم خوبه این جور بحثا ... منم فقط سوال کردم که چرا اینقدر مهمه اونایی که میگرن یا اونایی که پارسال میگرفتن .. امسال دیگه نگیرن؟

لینک به دیدگاه
خواستم از همه پست های تاپیک نقل قول بگیرم بی خیال شدم .

آخه اینجا تعداد بیشتری از کاربرا گفتن با اعتقاد میگیرن .... اومدن گفتن و رفتن . خیلی ها هم اصلا نظر ندادن. .. هیچ کس هم نیومده اونایی که نمی گیرن رو به بحث بکشه ... اما بر عکسش تقریبا اتفاق افتاده ..

به نظر من هیچ ایرادی نداره ها ... خیلی هم خوبه این جور بحثا ... منم فقط سوال کردم که چرا اینقدر مهمه اونایی که میگرن یا اونایی که پارسال میگرفتن .. امسال دیگه نگیرن؟

کسی کسایی رو که با اعتقاد میخوان بگیرن به بحث نگرفته....اینایی که شما ازشون نقل قول گرفتی همش صحبتای کساییه که با هم هم عقیده بودن بر سر روزه نگرفتن..بدون اینکه به اعتقاد مخالف توهینی کرده باشن

به نظرشون جالبه این تغییرات هر کدوم به دلیلی...

حتی تحمل همین رو هم ندارید؟؟؟

لینک به دیدگاه
کسی کسایی رو که با اعتقاد میخوان بگیرن به بحث نگرفته....اینایی که شما ازشون نقل قول گرفتی همش صحبتای کساییه که با هم هم عقیده بودن بر سر روزه نگرفتن..بدون اینکه به اعتقاد مخالف توهینی کرده باشن

حتی تحمل همین رو هم ندارید؟؟؟

اولا که خونسرد باش:icon_gol: .من نه آدم ترسناکی ام نه دشمن که بخوای بر من غلبه کنی:icon_redface:

من دارم خیلی آروم صحبت میکنم .. چرا اینجوری میگی .. تحمل اینم ندارید!

من کوچیک تر از اینم که بخوام برای این مسائل تحمل داشته باشم یا نداشته باشم . من فقط سوال کردم

منم میدونم کسایی که ازشون نقل قول گرفتم در مورد خودشون میگفتن . منم نگفتم به کسی توهین شده . فقط سوال کردم که چه اهمیتی داره تعداد کسایی که روزه میگرین از پارسال کمتر شده باشه ..

البته میتونم سوالم رو پس بگیرم . اگر قراره با ادبیات تند صحبت کنی:icon_redface:

لینک به دیدگاه
اولا که خونسرد باش:icon_gol: .من نه آدم ترسناکی ام نه دشمن که بخوای بر من غلبه کنی:icon_redface:

من کوچیک تر از اینم که بخوام برای این مسائل تحمل داشته باشم یا نداشته باشم . من فقط سوال کردم

منم میدونم کسایی که ازشون نقل قول گرفتم در مورد خودشون میگفتن . منم نگفتم به کسی توهین شده . فقط سوال کردم که چه اهمیتی داره تعداد کسایی که روزه میگرین از پارسال کمتر شده باشه ..

ببخشید که دخالت میکنم

ولی اگه مسلمون هام مثل خیلی های دیگه سرشون به دین خودشون بود و نمیخواستن به زور همه مردم رو بفرستن بهشت ما هم کاری به کم شدن تعدادشون نداشتیم

این خصلت مسلموناس که فکر میکنند از همه برترند و میخوان همه دنیا رو حتی شده به زور با خودشون هم عقیده کنن

بنابراین نباید از کم شدن تعدادشون ناراحت بشیم :ws37:

لینک به دیدگاه

ای بابا این بحثا چیه اخه؟؟ :banel_smiley_4:

نه اضافه شدن به تعداد کسایی که روزه میگیرن منو خوشحال می کنه، و نه برعکسش!!

ولی منم یکم احساس کردم که بعضیا خوشحال می شن اگه کسایی که روزه میگیرن تعدادشون کم بشه ها :ws3:

لینک به دیدگاه

اولا که من کاملا خونسردم..

من تیز تر از اونی هستم که متوجه کنایه سوالت نشم در کنار اینکه تا الان این تاپیک به قول نیوترون بدون بحث و جدال همیشگی مخالفان پیش می رفت و این حرکت شما میتونه جرقه ای رو ایجاد بکنه

جواب سوالت مشخصه البته اگه بخوای واقعیت ها رو ببینی ....مردم دارن از دین زده میشن من شخصا نمونه کسی هستم که یه زمانی اسلام رو خیلی قبول و دوست داشتم و الان ازش نفرت دارم

برای همه ما که هم عقیده هستیم دیدن نتایج متفاوت هرساله میتونه امار جالبی باشه و شاید خوشحال کننده!

جوابت رو گرفتی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...