رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید که دخالت میکنم

ولی اگه مسلمون هام مثل خیلی های دیگه سرشون به دین خودشون بود و نمیخواستن به زور همه مردم رو بفرستن بهشت ما هم کاری به کم شدن تعدادشون نداشتیم

این خصلت مسلموناس که فکر میکنند از همه برترند و میخوان همه دنیا رو حتی شده به زور با خودشون هم عقیده کنن

بنابراین نباید از کم شدن تعدادشون ناراحت بشیم :ws37:

خواهش میکنم عزیزم:icon_gol:

یکی از اشتباهات اینه که ما برای انتخاب معیار به حای اینکه به خود معیار نگاه کنیم . به پیروی کننده گان از معیار نگاه میکنیم.

مطمئنن هر مسلمونی کسی رو به زور خواست ببره بهشت . نسبت به معروف ترین آیه های های قرآن ما مسلمونا بی اطلاع بوده.

منظورم آیه الکرسیه . که در آیه دومش خداوند می فرماید:

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَیَ

در دین اجباری نیست. راه ایمان و کفر روشن است .

دوست عزیز . دعا کن دنیا از شر ظلم پاک بشه . اونوقت دیگه ظالمی هم باقی نمی مونه که شما آرزو کنی کم شه .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اولا که من کاملا خونسردم..

من تیز تر از اونی هستم که متوجه کنایه سوالت نشم در کنار اینکه تا الان این تاپیک به قول نیوترون بدون بحث و جدال همیشگی مخالفان پیش می رفت و این حرکت شما میتونه جرقه ای رو ایجاد بکنه

جواب سوالت مشخصه البته اگه بخوای واقعیت ها رو ببینی ....مردم دارن از دین زده میشن من شخصا نمونه کسی هستم که یه زمانی اسلام رو خیلی قبول و دوست داشتم و الان ازش نفرت دارم

برای همه ما که هم عقیده هستیم دیدن نتایج متفاوت هرساله میتونه امار جالبی باشه و شاید خوشحال کننده!

جوابت رو گرفتی؟؟

من حتی از اینکه حرفم باعث بشه کسایی که مخالف اعتقاداتم فکر میکنن رنجیده بشن .. ناراحت میشم ... اگر حس کنایه وجود داشت معذرت میخوام. :icon_gol:

من هم آرزوی خیر دارم برای همه ی هموطنانم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یکی از اشتباهات اینه که ما برای انتخاب معیار به حای اینکه به خود معیار نگاه کنیم . به پیروی کننده گان از معیار نگاه میکنیم.

مطمئنن هر مسلمونی کسی رو به زور خواست ببره بهشت . نسبت به معروف ترین آیه های های قرآن ما مسلمونا بی اطلاع بوده.

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَیَ

دوست عزیز . دعا کن دنیا از شر ظلم پاک بشه . اونوقت دیگه ظالمی هم باقی نمی مونه که شما آرزو کنی کم شه .:icon_gol:

البته من در مورد انتخاب دین صحبت نکردم.

اما در مورد این:

مثال های خیلی روشنی وجود داره که اگه خواستی بحثو تو پروفایل ادامه میدیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگه نداری،واسه چی میگیری !!!!

اقلا با اخلاص بگیر،بذار یک ثوابی هم ببری.

سنگ مفت گنجشک مفت....

نمی دونم .

اخه من برای اونچه که باید انجام بدم باید به یه جایی برسم که قبولش داشته باشم نه اینکه فقط دین بگه انجام بده منم بی چون و چرا بگم باشه.یه چی تو مایه های اینکه دوس ندارم چون فقط مسلمون به دنیا اومدم اسم مسلمونو رو خودم بزارم.

مثلا من نماز می خونم ولی نه چون دین گفته یا اینکه خدا بهش احتیاج داره ، بلکه خودم به جایی رسیدم که فک می کنم باید بخونم و خودم به خوندنش احتیاج دارم.

ولی هنوز واسه روزه گرفتن به همچین چیزی نرسیدم!!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

میگیریم چون اسممون بچه مسلمونه !

ولی خدایی ماه رمضون تا حالا تو زندگیم تاثیری نداشته نمی دونم مشکل از منه یا عوامل دیگه

ازون جهت هم که به فکر فقیرفقرا باشیم دیدیمو شنیدیم طرف موقع سحر دو بشقاب پلو با 1 بطری 1.5 لیتری آب با مخلفات میزنه به بدن ..

بنده خدا موقع افطاری اشتها به غذا نداره !!

در کل فک کنم 1ماه الافیم

لینک به دیدگاه

دقیقا آیه ای که ذکر کردید مصداق ظالم بودن خداوند مسلمانان هست.میتونید یه بار دیگه بخونید آیه رو خودتون متوجه میشید

ببخشید اینجا یه سوالی برای من ایجاد شده . یکی لطفا جواب بده :jc_thinking:

به هر ترتیب هر کس اعتقاد داره میگیره . هر کس هم نداره نمی گیره .

این که اینقدر اصرار دارید که تعداد نفرات اونایی که نمیگیرن زیاد شه چه اهمیتی میتونه برای شما داشته باشه؟!:jc_thinking:

اهمیتش اینه که اسلام رو به نابودی پیش میره

خواستم از همه پست های تاپیک نقل قول بگیرم بی خیال شدم .

آخه اینجا تعداد بیشتری از کاربرا گفتن با اعتقاد میگیرن .... اومدن گفتن و رفتن . خیلی ها هم اصلا نظر ندادن. .. هیچ کس هم نیومده اونایی که نمی گیرن رو به بحث بکشه ... اما بر عکسش تقریبا اتفاق افتاده ..

به نظر من هیچ ایرادی نداره ها ... خیلی هم خوبه این جور بحثا ... منم فقط سوال کردم که چرا اینقدر مهمه اونایی که میگرن یا اونایی که پارسال میگرفتن .. امسال دیگه نگیرن؟

چون نشون میده که آگاهی مردم بالاتر رفته

ای بابا این بحثا چیه اخه؟؟ :banel_smiley_4:

نه اضافه شدن به تعداد کسایی که روزه میگیرن منو خوشحال می کنه، و نه برعکسش!!

ولی منم یکم احساس کردم که بعضیا خوشحال می شن اگه کسایی که روزه میگیرن تعدادشون کم بشه ها :ws3:

من خوشحال میشم.اونم به شدت

لینک به دیدگاه
دقیقا آیه ای که ذکر کردید مصداق ظالم بودن خداوند مسلمانان هست.میتونید یه بار دیگه بخونید آیه رو خودتون متوجه میشید

اهمیتش اینه که اسلام رو به نابودی پیش میره

چون نشون میده که آگاهی مردم بالاتر رفته

من خوشحال میشم.اونم به شدت

ایشالا که همیشه خوشحال باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ایشالا که همیشه خوشحال باشی:icon_gol:

توام همینطور دوست عزیز.همچنین امیدوارم تعصباتت رو کنار بذاری و باری یک بار هم که شده خود قران نه کتاب دیگه ای رو با معنی پارسی بخونی.به طور کامل و اگر باز هم فرصت کردی نهج البلاغه رو هم با معنی بخونی.نمیگم برو تاریخ طبری بخونی.نمیگم صادق بخون.نمیگم دکتر کسروی بخون.نه.همین دو کتاب رو بخونی با تامل و بدون تعصب.به عنوان یه فرد بی طرف نه یک مسلمان متعصب، کفایت میکند:icon_gol:

لینک به دیدگاه
توام همینطور دوست عزیز.همچنین امیدوارم تعصباتت رو کنار بذاری و باری یک بار هم که شده خود قران نه کتاب دیگه ای رو با معنی پارسی بخونی.به طور کامل و اگر باز هم فرصت کردی نهج البلاغه رو هم با معنی بخونی.نمیگم برو تاریخ طبری بخونی.نمیگم صادق بخون.نمیگم دکتر کسروی بخون.نه.همین دو کتاب رو بخونی با تامل و بدون تعصب.به عنوان یه فرد بی طرف نه یک مسلمان متعصب، کفایت میکند:icon_gol:

چشم حتما . من قرآن رو چند بار خوندم . اما نهج البلاغه رو قسمت نشده بخونم .

بازم سعی میکنم قرآن رو با دقت بیشتری بخونم ..

من اینقدر به حق و حقیقت و رستگار شدن میل دارم که اگر همه ی اعتقاداتم رو روزی در اشتباه ببینم . به سرعت خودم رو اصلاح میکنم .

لینک به دیدگاه
چشم حتما . من قرآن رو چند بار خوندم . اما نهج البلاغه رو قسمت نشده بخونم .

بازم سعی میکنم قرآن رو با دقت بیشتری بخونم ..

من اینقدر به حق و حقیقت و رستگار شدن میل دارم که اگر همه ی اعتقاداتم رو روزی در اشتباه ببینم . به سرعت خودم رو اصلاح میکنم .

خوندن تنها مهم نیست.تامل بدون تعصب.

امام علی (ع) : با زن سبزه درشت چشمِ ، بزرگ سُرینِ چهار شانه ازدواج کنید . اگر پسندتان نیفتاد ، مهریه اش با من

لینک به دیدگاه

میگیرم اما اعتقادی به اصل و نیت و بحث های دینیش ندارم

می گیرم فقط برای این که می دونم برای سلامتی و تنظیم سیستم بدن مفیده :ws37:

لینک به دیدگاه
میگیرم اما اعتقادی به اصل و نیت و بحث های دینیش ندارم

می گیرم فقط برای این که می دونم برای سلامتی و تنظیم سیستم بدن مفیده :ws37:

کاش از فوائد 16 ساعت اب و غذا نخوردن برامون بگید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...