رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

دوستان کسی می‌تونه از استان خودش یا تهران یا مشهد رنج قیمت کلاس‌های طراحی شهری بهم بگه. برنامه ریزی شهری هم باشه می تونه کمک کنه.

:icon_gol:

سلام

طراحی فقط اسکیس میخوای؟ یا کلاسای کلی

لینک به دیدگاه
سلام

طراحی فقط اسکیس میخوای؟ یا کلاسای کلی

نه فقط کلاس آمادگی برای آزمون جامع اسکیس ارشد.

بستگی به تعداد جلسه و استاد داره اما متوسط600 حساب کنین البته این عد تا1200 و1500 متغیره

این مبالغ با درنظر گرفتن جزئیات مثل تعداد جلسات و ساعت و... چطور میشه؟ یعنی یه استاد معمولی با چه میزان جلسه و ساعت توی بازه‌ی 600 تا 1500 قرار می‌گیره؟

لینک به دیدگاه
ارزیابی میتونه کیفیات هارو کمیت دار کنه دیگه...ولی ممکنه بتونی از نظرات مردم و چیزایی که خودت در سایت میبینی کیفیت هارو ارزیابی کنی .که چون این اتفاق در فضا افتاده پس حتما این کیفیت اینجا وجود داره یا وجود نداره.مثلا حس تعلق در فضا رو میشه با باغچه های جلو خونه ها.گلدون پشت پنجره و خیلی چیزای دیگه فهمید عددد و رقمی نداره.ولی میتونه با ارزیابی بهش عدد بدی که در این فضا حس تعلق زیاده پس امتیاز 5 میگیره کمه پس 3 میگیره و...نتیجش میشه چیزی که میخوای.اگه قیاسم باشه خب بهتر

ولی خب میشه یه کیفیت که مد نظرت هس رو بگی ؟ مثال بزنی....شاید بهتر بشه کمک کرد:ws52:

ممنون عزیزم...لطف کردی راستش استادم کلا سوالاش پر از ابهام...منظورش کیفیت به طوره کلیه موضوع خاصی مد نظرش نیس...به هر حال لطف کردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه فقط کلاس آمادگی برای آزمون جامع اسکیس ارشد.

این مبالغ با درنظر گرفتن جزئیات مثل تعداد جلسات و ساعت و... چطور میشه؟ یعنی یه استاد معمولی با چه میزان جلسه و ساعت توی بازه‌ی 600 تا 1500 قرار می‌گیره؟

استاد معمولی با 40 ساعت آموزش که میشه 8 جلسه 5 ساعته یا 10 تا 4 ساعته میشه حداقل 600 با تعداد 10و12 نفر شاگرد ولی خوب استاد بهتر باشه نفراتم کمتر با همون40 ساعت آموزش میشه 1500 در کل بخوایین یه آموزشگاه ثبت نام کنین 600 دیگه خیلی بگن استادش خوبه800 بیشتر نمی شه کلاسای گروهی گرون تموم می شه

لینک به دیدگاه

فورییییییسلام بچه ها من مقاله و تحقیق هایی راجع به طرح مسکن مهر و تاثیرش بر اقتصاد بازار ایران رو میخواستم هر کی هر چه قدر مطلب داره خواهشمندم کمک کنه چون واقعا وقتی برای اراییه کار ندارم خودم یک سری مقالات پیدا کردم ولی همشون راجع به زمانی هست که تازه میخوان شروع کنن کار رو اما مقاله ایی که راجع به بعد از تکمیل این پروژه ها در شهرها باشه پیدا نکردم

لینک به دیدگاه
فورییییییسلام بچه ها من مقاله و تحقیق هایی راجع به طرح مسکن مهر و تاثیرش بر اقتصاد بازار ایران رو میخواستم هر کی هر چه قدر مطلب داره خواهشمندم کمک کنه چون واقعا وقتی برای اراییه کار ندارم خودم یک سری مقالات پیدا کردم ولی همشون راجع به زمانی هست که تازه میخوان شروع کنن کار رو اما مقاله ایی که راجع به بعد از تکمیل این پروژه ها در شهرها باشه پیدا نکردم

سلام دوست من.. فک می کنم تو magiran قبلا دیدم مقالات مسکن مهرو. سرچ کن ببین اگه مقاله ای بود بگو من برات بگیرم.

لینک به دیدگاه

یه مقاله خیلی کوتاه در رابطه با اقتصاد مسکن مهر هستش. من هم می تونم اگه چیزی خاستید از مگ‌ایران دانلود کنم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام.بچه ها کسی میدونه چطوری میشه شیب خیابون رو توی مقطع عرضی نشون داد؟؟:ws52:

درود

شیب عرضی رو میخواین نشون بدین دیگه ؟ چون شیب طولی رو نمی تونید، باید مقطع طولی بزنید براش.

برای نشون دادن شیب عرضی هم، کافیه توی یه مسیر دو طرفه، لبه هر سمت از مسیر رو (از رفیوژ میانی)، 2 درصد به سمت لبه خارجی مسیر (ینی جایی که راه از هر سمت میرسه به جوی (کانیوو یا جدول آب های سطحی)) شیب بدین .

امیدوارم واضح باشه :ws3:

لینک به دیدگاه
بله بله متوجه شدم.:w16:شیب 2درصد کافیه برای خیابون های 16 یا 18 متری ؟

بله برای خیابونای شهری بین 2 تا 4درصد کافیه ، ولی نرمالش همون 2 عه :w16:

لینک به دیدگاه
Salam dustane aziz, omidvaram yeki peyda she ke betune komakam kone,

Azizan man naghsheye topografiye mahaleye darabade tehrano mikham lotfan, age mishe sari komak konid! urzhansiye:((

درود

محله دربند که نداریم، اسمش توی تقسیمات متطقه 1، محله باغ شاطر هستش. نقشه های این محله رو میتونید از این جا دانلود کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84230.html

نقشه توپوگرافیش به صورت جداگونه نیس ولی کدهای ارتفای رو دارن . خطوط تراز رو هم برای قسمتایی که سطح زمین هموار نیس و ناهمواری های خاص وجود داره، مشخص کردن :a030:

لینک به دیدگاه
یه مقاله خیلی کوتاه در رابطه با اقتصاد مسکن مهر هستش. من هم می تونم اگه چیزی خاستید از مگ‌ایران دانلود کنم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فوریییییی با سلام خیلی لطف کردید احتمالا موضوع رو عوض کنم ممنون میشم از مگی ایران اقتصاد فضا و توسعه روستایی فصلنامه علمی پژوهشی مربوط به قسمت علوم انسانی هست را در صورت تمایل بگیرید و برام بفرستید خیلی زود لازم دارم

لینک به دیدگاه

چه جوری میشه یه فایل (پلان یه محدوده) رو از جی آی اس برد تو اسکچاپ که بعد بشه بهش ارتفاع داد؟ رابطش چی باید باشه؟ یعنی چه خروجی بگیریم که بشه تو اسکچاپ وارد کرد؟:ws38:

تو اتوکد چی؟ چجوری باید به اتوکد وارد کرد و چجوری تو اتوکد بهش ارتفاع بدم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من باید یک متن 1000 کلمه ای واسه استاد بنویسم که چه جور شهرسازی میخوام بشم در آینده؟ و اینکه آموزش در زمینه تاریخ، جامعه شناسی و سایر علوم اجتماعی چه قدر نقش داره در پیشرفت من به عنوان یک شهرساز؟

میشه لطفا راهنماییم کنید؟ کلا اگه کتابی، مقاله ای چیزی می شناسید که با خوندنش بتونم سریع یک متن عالی بنویسم رو بهم معرفی کنید ممنون میشم. این متن خیلی برام اهمیت داره ...خیلی وقت کم دارم. :icon_pf (34):

مرسی ازتون

لینک به دیدگاه
چه جوری میشه یه فایل (پلان یه محدوده) رو از جی آی اس برد تو اسکچاپ که بعد بشه بهش ارتفاع داد؟ رابطش چی باید باشه؟ یعنی چه خروجی بگیریم که بشه تو اسکچاپ وارد کرد؟:ws38:

تو اتوکد چی؟ چجوری باید به اتوکد وارد کرد و چجوری تو اتوکد بهش ارتفاع بدم؟

اگه فقط ارتفاع میخوای بدی، تو gis هم میشه. اما اگه جزئیاتم میخوای بهش اضافه کنی واسه بردن به اسکتچاپ به صورت فایل skp یه پلاگین هست که نتونستم دانلود کنم. :icon_pf (34): البته بعداً سعی میکنم تلاش بیشتری کنم واسش.

غیرمستقیم میشه انتقال داد به اسکتچاپ. اول تبدیل به اتوکد کنید بعدش منتقل کرد به اسکتچاپ. یا اول تبدیل به فرمت های گوگل ارث (KMZ , KML) کرد و بعدش وارد کرد به اسکتچاپ

واسه انتقال فایل از GIS به اتوکد چندتا راه هستش. ساده ترینش اینه که تو GIS تو بخش Arctoolbox مسیر زیر رو دنبال کن:

Conversion Tool > To CAD > Export to CAD

فایل ورودی، مسیر ذخیره فایل و فرمتش رو تعیین می کنی و فایل رو تبدیل می کنی. بعدش اون فایل کد رو می تونی وارد اسکتچاپ کنی.

واسه ارتفاع دادن تو خود CAD هم فرمان extrude هستش.

لینک به دیدگاه
فوریییییی با سلام خیلی لطف کردید احتمالا موضوع رو عوض کنم ممنون میشم از مگی ایران اقتصاد فضا و توسعه روستایی فصلنامه علمی پژوهشی مربوط به قسمت علوم انسانی هست را در صورت تمایل بگیرید و برام بفرستید خیلی زود لازم دارم

نتونستم پیداش کنم. می تونی لینکشو بذاری؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...