رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

چه خوبه آدم بی غل و غش بخوره به پُستت...

که بدونی هنوز هستن کسایی که لا به لای خطوط پر پیچ دستاشون..هنوز عینه کف دست صافن...

دنیا رو برات آویز نمی بندن..ریسه نمی کشن تو کوچه ای که گذر می کنی...

گل و گلاب نمی پاشن در پای قدم هات...

ولی بی تکلف می گن سلام!

بدون حرف پیش و پس می گن خوبی؟

بدون بودن نفعی براشون می گن از دلت چه خبر؟

اگه از طرف تو روی ترش کردن و شلنگ تخنته انداختن به احساساتشون ببینن...

می رن ولی بر می گردن به امید اینکه تنهایی خُلقت رو آورده باشه سر جاش..

.

.

.

این روزا اگه کسی پیدا شد که تو سلام کردن فکر علیک تو نبود...صورتش رو به یاد بسپار...:icon_redface:

شاید آخرین باشه از نوعِ خودش...

• Like 28
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبی بادبادک می دونی چیه ؟

می‌دونه زندگیش فقط به یک نخ نازک بنده ها ... ، ولی بازم تو آسمون می‌رقصه و می‌خنده ... حالا بعدش هر چی میخواد بشه ... بشه .... مهم نیس که ...

مهم الانه ... مهم منم ... مهم تویی ...

• Like 15
لینک به دیدگاه

گوگل پسره یا دختر؟

خب اون بدون شک دختره

چون اجازه نمی ده یه جمله ای رو کامل کنی

از همون اول شروع می کنه به حدس زدن

و همچنان حدس زدن

لامصــب بعضی وقتا حدسایی میزنه

که دهن آدم وا میمونه

مخصوصا وقتی یکی کنارت نشسته باشه ...!!!

• Like 21
لینک به دیدگاه

زندگی دیگه باید بگذرونیم...

دلم نمیخواد دیگه این جمله رو ... نه میخوام بشنوم نه خودم تکرارش کنم

گاهی فکر میکنم مثلا من 60ساله بشم به این روزا فکر کنم هیچ چیز خوبی یادم نمیاد...

اونوقت انروز میبینم هیچی نفهمیدم از زندگی...

دلم میخواد زندگی کنم، دلم میخواد وقتی 60-70 ساله شدم احساس پوچ شدن کل عمرم رو نکنم...

مگه ما چند بار فرصت زندگی کردن داریم...

مگه من چند بار تو این سن و سال قرار میگیرم...

میخوام زندگی کنم به معنای واقعی کلمه...

میخوام نفس بکشم....

گور بابای نیا...

اصـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن میخوام بعد از این جووووووونی کنم...:icon_redface:

• Like 16
لینک به دیدگاه

کاش یکی پیدا میشد یه عا لمه قند و تو دلم حل می کرد

مردم از این همه شوری.....نمک زیاد که بشه دیگه شور نیست .....تلخه .....تلخ تلخ......

دل که شور شه ....دل که زیاد شورشه.....تلخ میشه....دل تلخم که دیگه دل نیست ....گله.....

......

یعنی میشه .....میشه فردا ......مزه دلم شیرین بشه ......شیرین شیرین شیرین......مثه آبنبات چوبی های بچگی......مثه اسمارتیزهای رنگی کوچولو......مثه.....

خدایا این گل و دوباره تبدیلش کن به دل.....به امیدت خودت.....تا فردا.

• Like 16
لینک به دیدگاه

[h=5]بگویید روی سنگ قبرمان تاریخ نزنند تا آیندگان ندانند بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بودیم..[/h]

• Like 11
لینک به دیدگاه

نمی گم هر روز و هر روز قربون صدقه دوستامون بریم ...

ولی اینکه اینو بفهمیم وقتی نیاز داشتیم شاید اون خودش حال و روز خوشی نداشته ولی نزاشته آب تو دلمون تکون بخوره ...

همین که اینو یادمون نره و گاهی حالی ازش بپرسیم خیلیه براش ... خیلی ...

• Like 24
لینک به دیدگاه

دیشب اینجا اولین بارون پاییزی رو به خودش دید...

نمی دونم خوبه یا بد اما دیشب حس یکی دو سال از زندگیم،با هم به قلبم (یا شایدم به ورنیکه ام!!!) هجوم اورد!

چه دلتنگی خاصی رو تجربه کردم ...

خدایا کمکم کن از همه ی این بندها رها شم...خواهش می کنم...

تا حالا شده یکیو ببینین بعد یاد جنگل بارون خورده بیوفتین؟!!!

:ws37:

• Like 23
لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه زمانیم همه دخترا عاشق گلزار بودن !!!

اون موقع اینقدر امکانات نبود ...

ساواش و مهند و ایزل این چیزا نبود که گزینه ها محدود بود!!!!

• Like 12
لینک به دیدگاه

بعضی وقت ها هست که میتونی با انجام دادن یه کار خیلی خیلی کوچک و خیلی ساده قلب هایی رو که ازشون دوری حس کنی و از تپششون مطمئن بشی...

یکی از دوستانم برام یه اس ام اسی فرستاد امروز ...و من اون رو برای همه دوستانی که خیلی وقت بود ازشون بیخبر بودم فرستادم....

حتی به چند نفر از دوستانی که اخیرا دیدمشون هم فرستادم...

تقریبا همه اس ام های دریافتی حس دلتنگی بود برای روزهای خوب ...برای دوستی ها ....نمیتونم توصیف کنم...

اولین پیامی که دریافت کردم و برای چندین نفر از دوستانم فرستادم این بود:

مهر نیز گذشت .نکند مهر تو با تقویم است.من ز تقویم دلت با خبرم.همه ماهش مهر است.همه روزش احساس.زنده باشی ای دوست.عزتت افزون باد...

و نمونه ای از پیام های محبتی که تا الان دریافت کردم :

• قصه از حنجره ایست که گره خورده به بغض.یک طرف خاطره ها،یک طرف فاصله ها. درهمه آغازها حرف آخر زیباست.آخرین حرف تو چیست که با آن تکیه کنم؟! حرف من دیدن پرواز تو در فرداهاست...:ws37:
  • زلالترین شبنم شادی را بر لبانت آرزو دارم نه برای امروزت،برای فردای هر روزت...

این جاست که به این حقیقت میشه پی برد که زندگی پژواک آرزوها ،احساسات ،رفتار و عشق ما به دیگران هست....:ws37:

نشوندن لبخند به روی لب های دوستان و عزیزانمون حتی ازشون دور باشیم اونقدر ها هم سخت نیست...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه

زیادی به کسی نباید بها داد...

کسی که ظرفیت نداره هوا برش میداره... هر چقدرم که دوسش داشته باشی 1 جایی کم میاری... 1 جایی هست که دلت میخواد یکی هم به تو بها بده...اما اون بد عادت شده... بد عادت...

1 جایی هست که دلت میخواد هست که دلت میخواد بی هوا ، یهویی حالتو بپرسه اونوقته که 1 لبخند آروم میاد رو لبت اما اون بد عادت شده....

عادت کرده حاشو بپرسی... آخر فقط بگه خوبم... حتی ایقدر مغرورش کردی که نمیگه تو چی؟؟؟ تو هم خوبی؟؟؟

1 جایی هست که دلت میخواد وقتی بغضت داره خفت میکنه حتی فقط بگه چته؟؟؟ اما بد عادت شده خیلی بهت لطف کنه میگه چیزی نیس گریه کن خوب میشی...

• Like 22
لینک به دیدگاه

دوست دارم الان ماده توهم زا مصرف کنم همچین حس کنم مملکتم گل و بلبله و نباشه اون منگله:banel_smiley_4:

امشب گود بای پارتی جفعره:ws27:

توهم چیزه خوبیه بزنید حال میده

:icon_razz::5c6ipag2mnshmsf5ju3

gi656fs_08.gif

• Like 16
لینک به دیدگاه

اینقده بدم میاد این پلیسای راهنمایی رانندگی الکی به آدم گیر میدن.:icon_razz:

امروز صبح منو نگه داشته میگه شما گواهینامه داری پشت فرمون نشستی؟؟

منم گفتم: نه جناب، عشق فرمونم، سر صبح پاشدم سویچو از جیب باباهه کش رفتم اومدم دور دور...:banel_smiley_4:

خوب گفتم مگه نه؟؟؟:w02:

• Like 9
لینک به دیدگاه

خدایا به اون دخترهایی که همش سعی دارن ثابت کنن خیلی مورد توجه آقایون اطرافشونن و حتی بعضی وقتها برای کم نیوردن و اثباتش از خیلی خط قرمزها عبور میکنن{(%2887%29.gif)} عزت نفس بده

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...