رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=6]اگه شعرم، زمزمه

توی بازار صداست

تپش قلبم اگــــــــــــــه

پچ پچ شاپرکاست . . .

"تـــــــورو" فریاد می زنم

ای که معجزه گری. . .

ای که این شب زده رو

به سپیده می بری. . .

[/h]

• Like 5
لینک به دیدگاه

این چه وضعشه آخه ؟

چرا برگشتیم سر خونه اولمون ؟ :icon_pf (34):

امتیازا و پستا جهنم ! پیغام خصوصیا رو هم باید بشینیم دوباره بنویسیم ؟ :4564:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به سلامتی اون کاربری که اگه زنه یه مرده مردونه حرفشو میزنه و مردونه عمل میکنه .......

الان خیلی زنها مرد تر از خیلی مردان....ما مرد نیستیم حق با شماست

قبل نوشت!: آتروس جان روی حرفم با تو نيست, اين نوشته ک نويسندشو نميشناسم(نکنه خودتی؟!:icon_pf (34):) اين حرفو زده من فقط ميخوام نظرم رو راجبش بگم.. با اجازه..:icon_gol::icon_gol:

اين حرف انقد ويبره رف تا ديگه نتونسم هيچی نگم!

مگه يه زن نميتونه زن باشه و زنونه حرفشو بزنه و زنونه عمل کنه و بزرگ و با ارزش باشه؟! چرا با مرد بودن ميخواين ببرينش بالا؟ ک مرد بودن چی ک زن بودن نه!؟

اين کاملاً توهينه!!!!!!

ايرانی کی ميخواد بفهمه زن لازم نيس با صفته ديگه اي تعريف بشه جز زنونگيش تا صفته قشنگی باشه!!!!!

شما مرد باشين.. ما زنيم! نميخايم مرد باشيم! لازم نيس مرد باشيم! با همون زن بودن تعريف ميشيم! ب همون زن بودن افتخار ميکنيم.. با همون زن بودن قدرت, اعتماد ب نفس, محکم بودن, نترسيدن, مرام, معرفت يا هرچی شما ايرانی ها ربطش ميدين ب مرد بودن رو داريم!

درک اين حرف انقدر سخت نيس... زن رو با زنانگیش تعريف کنيد! وقتی ميبرينش زيره سايه ي صفت مرد دارين تحقيرش ميکنين!!!!!! (با اينکه ميدونم قصدتون اين نيس...)

زن بودن ب اندازه کافی صفت بزرگ و قدرتمندی هست! منم ميگم از صفت مردونگی عميق ترو محکم تر و با ارزش تر... جوری ک حتی اگه مردی ب ندرت توان زن بودن رو داشته باشه, توان مادر بودن رو بی شک, هيچ مردی هيچ وقت نخواهد داشت... :icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

رو نوشت، پس نوشت، پی نوشت هرچی میخوایید اسمشو بذارید ولی همون نقل قول خودمونه:ws3:

نگاری حرفت درسته ولی صفت "مرد" علاوه بر معنی خودش که یعنی جنس مذکر، یه معنی خعلی پیچیده تری هم داره: نامرد نبودن!

اثبات حرفمم اینه که خیلی از مرد ها (به معنی مذکر:ws3:) هم نامردند و ربطی به جنسیتشون نداره!

فک میکنم منظور آتروس معنی دومش باشه:w16:

• Like 12
لینک به دیدگاه

منم منظورم رو همين معنی بود ديگه!:ws3:

.

زن رو با زنانگيش تعريف کنيد! اون معنی رو اين جهان سوم و اين ايران واسه جنس خودش! مرد گزاشته... چه نيازی هست زن رو ب مرد صفت بديم؟!!!!

من ميدونم علی رضا منظور بدی نداشته..:icon_gol: فقط موضوع رو باز کردم ک متوجه تر باشيد!

نياز نيست بگيد مرررررررررد! ک از نامرد مشخص شه!:icon_gol:

زن با صفت زن بودن ميتونه از نازن متمايز بشه!

انسانيت هم جدای از جنسيت منظور رو خيلی بهتر و بدون کوچيک و بزرگ کردن يه جنسيت بيان ميکنه.

:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

با احترام به نهال جان عزیز که گفت برید تو تاپیک جدا بحث شه در بارش چشم ادامه بحث اگه باشه میره تو پروفایلامون

فقط من اینجا یه چند خط حالت گاه نوشته جواب محمد ونگار و بگم بحثی نمونه

ببین نگار بحث تو این مورد سر جنسیت نیست سر معرفته که اینم شما درست میگی چرا نباید بگیم یه زن زنه میگم یه زن مرده خب ببین چون نوشته ایه که تو امضاست پس بحث معرفت رو میخواد مطرح کنه همونطوری که یه جور اصطلاحه که اگه یه کار خوبی دوست دخترت بکنه ممکنه بهش بگن بابا خیلی مردی کار درست بود معرفت داشت اینجا منظور از

مرد=مرام معرفت مردونگی تختی بودن فیلم فارسی و فردین بودن و ریشه از اون زمانه که مثلا میگفتن تختی خیلی مرده یا فردین مردانگی داشت اینجا در اصل نمیخوان که بگن زن ها مرام ندارن میخوان یه شخصیتو با مرامش مطرح کنن حالا مرد نه هر اسم دیگه ای میتونست باشه ولی همیشه تو داستان ها و فیلم و ورزش و تاریخ یه نفر که از همه لحاظ معرفت داشته و از خود گذشته بوده به اصطلاح میگفتن مرده

و کلا تو اون جمله که تو امضامه با کلمات مرد و زن میخواد یه آرایه و متن زیبایی رو جلوه بده

میتونست باشه

یه زن با تمام ظرافتش یه زنه و زنونه حرفش و میزنه الان خیلی زنها از خیلی آدم ها بهترن این الان جمله مناسبی به نظر نمیاد درحالی که اگه با مرد و زن باشه جمله زیبا تر میشه به هر حال من یه هدفی داشتم سر این جمله که نتیجش اون قسمت آخرشه که گفتم مامرد نیستیم حق با شماست:ws37:

در نهایت ممنون از شما که توجه میکنی و ریز بینی :icon_gol::a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سازه فلز 20 شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

آخ خدا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

عاشقتمممممممممممممممممممممhapydancsmil.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

گاهی فکر می کنم این دنیای مجازی با تمام بدیهاش یه خوبی هایی هم داره

حداقلش اینه که وقتی می ری فیس بوک و توی پیج بعضی ها ، صفحه هایی رو که لایک کردن رو می بینی تازه می فهمی اون روی سکه چه خبر بوده :hanghead:

• Like 10
لینک به دیدگاه

به پیشنهاد برخی دوستان اومدم تبلیغ:ws3:

دوستای گلم نوبت تحلیل شخصیت منه.......تشریف بیارید و منو تحلیل کنید:ws37:

خوشحال میشم نوشته هاتونو ببینم:hapydancsmil:

تحلیل شخصیت sharook

• Like 12
لینک به دیدگاه

کسی که لیاقت نداره، واقعا نداره! :banel_smiley_4:سعی نکن خودتو گول بزنی و بهش فرصت بدی! همچین کسی فرصت رو تبدیل به تهدیدی علیه تو میکنه! :banel_smiley_4:

• Like 21
لینک به دیدگاه

خدایا مثل این که قصدت اینه امسال نسل بشر رو منقرض کنی، نه ؟ :sad0:

خب اگه این طوره بگو ما هم خودمون رو آماده کنیم دیگه

دیگه اعصاب ندارم از خونه بیام بیرون :4564:

هر روز که دارم از خواب بیدار می شم یا یه صدای الله و اکبر یا خبر مرگه یا پارچه مشکیه که ازسر در خونه ها آویزون شده

:hanghead:

• Like 6
لینک به دیدگاه

زندگی وادار میکنه مارو به سکوت کردن..............

الان یه مدتیه دلم نمیخواد خیلی حرفهای درون دلم و بزنم

مگر اینکه دیگه خیلی بهم فشار بیارند...

زندگیم داره علنا به بطالت میگذره خسته شدم:hanghead:

• Like 11
لینک به دیدگاه

حضرت دادار ، فرشتگان روزگارش را می گذارد تا بوقت عُسرت به بندگان خار و خسش ببخشاید

من در بندِ بندی شدم که ، لطافتش ورای هر آزادیست و این فرشتگان فرشته اند

دیگر چونان لوبتکانی نیست که بندگان سیم و زرند ، زرخرید نفس خویشند و گویی از خرطوم پیل به زمین اوفتاده اند

ما آدمیان خاکی که از تبار پدر آدم هستیم و مادرمان زنی بود حوا نام ، همیشه دلخوش به فرشتگانیم

تا بیایند

دستی برارند

دستی به ما دهند

یاریمان کنند

و خویششان را نصیب ما کنند

من هائدم و ارزانی می کنم ناقابل جان را

. . . . .

• Like 9
لینک به دیدگاه

یادت باشه که دشمن ترس نداره اونی که ترسناکه دوسته

دشمن دشمنه ؛ مقابلت می ایسته و بر ضدت عمل می کنه ؛ می شناسیش و خودت رو برای هر ضربه ای از جانب اون آماده می کنی

اما دوست، پشتت می ایسته به عنوان این که حمایتت کنه ، اما وقتی کارش گیر باشه با استفاده از نقطه ضعف هات چنان ناغافل زیر پات رو خالی می کنه که یا دیگه نمی تونی قد علم کنی یا اگر هم بلند بشی تا آخر عمر داغ اون ضربه روی دلت می مونه

پ.ن : جبهه نگیر که دوست واقعی چنین و چنان! ؛ من منظورم نارفیق هاست که نه دوستای نایاب واقعی :hanghead:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...