رفتن به مطلب

دفتر مسئول تالار گردشگری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

من یک پیشنهادی برای تورهای بعدیتون داشتم.

اونهم اینکه هر سری یک نفر قابل اعتماد رو مسئول گرفتن عکس های دسته جمعی کنین و در تور هم معرفی بشه و فقط با همون یک دوربین عکس گرفته بشه و به هرکس توی عکس هست فرستاده بشه.

توی اکثر تورهای داخلی و خارجی که من دیدم به همین نحو هست.

البته هرکس دوربین شخصی هم میتونه داشته باشه و برای خودش و رفیقاش عکس بگیره.

اما عکس های دسته جمعی اگر فقط یک نفر مسئول دوربین باشه خیلی بهتره.

این تصمیم گرفته شده و به زودی تاپیک قوانین ویرایش می شه:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هادی اون ورایی یه تحقیقی بکن ببین الان تور مختلط مشکلش حل شده باشه...چون چند وقت پیشا مشکل دار شده بود:icon_razz:...

بعدشم باید صد در صد یه شب بمونیم یه روز اون جوجه ها ول کن توام...:vahidrk:

آره حل شده کتی جان ما خودمون تورگردانی که داریم مختلط هست و مشکلی نداره البته بسته به زمانش شاید شرایط تغییر کنه مثلا فعلا انتخاباته و زیاد گیر نمیدن:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پاشید بیاید کویر کاشان:a030:

یه روز از صبح تا عصر میریم تو کویر:hapydancsmil:

سعی می کنم تلسکوپ هم بگیرم از انجمن نجوم که اونجا ستاره ها رو هم رصد کنیم البته اگر تا شب بمونید:w16:

دریاچه نمک هم میریم می بینیم:icon_gol:

به شرطی که جمعه باشه:sad0:

پاشید بریمم :hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه سوال دارم...

چه کسایی‌ به بخش اطلاع رسانی تور و خاطرات تور دسترسی‌ دارن؟ کسی‌ هم ممکنه با اینکه تو هیچ میتینگی شرکت نکرده باشه و شناخت خاصی‌ هم ازش نداریم دسترسی‌ داشته باشه؟ مثلا بگه می‌خواد شرکت کنه و دسترسیش باز بشه ولی‌ نیادو... همچنان دسترسی‌ داشته باشه؟

• Like 9
لینک به دیدگاه
یه سوال دارم...

چه کسایی‌ به بخش اطلاع رسانی تور و خاطرات تور دسترسی‌ دارن؟ کسی‌ هم ممکنه با اینکه تو هیچ میتینگی شرکت نکرده باشه و شناخت خاصی‌ هم ازش نداریم دسترسی‌ داشته باشه؟ مثلا بگه می‌خواد شرکت کنه و دسترسیش باز بشه ولی‌ نیادو... همچنان دسترسی‌ داشته باشه؟

من دسترسی دارم....

البته شما رو نمیشناسم....اگر هم مییتینینگی بوده شرکت کردم با افراد قدیمی بوده....که دیگه نیستن الان....و شما هم نمیشناسید....

اگر هم دسترسیم بسته بشه ....برام مهم نیست....

باز هم باشه شاید کلن دو-3 تا از اون تاپیکها رو خونده باشم....

پس اگر تشخیص میدید بهتر هست دسترسی نباشه ...ببندید...

این که از شما نقل قول گرفتم با شما نیستما عزیزم کلن میگم....:ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه
من دسترسی دارم....

البته شما رو نمیشناسم....اگر هم مییتینینگی بوده شرکت کردم با افراد قدیمی بوده....که دیگه نیستن الان....و شما هم نمیشناسید....

اگر هم دسترسیم بسته بشه ....برام مهم نیست....

باز هم باشه شاید کلن دو-3 تا از اون تاپیکها رو خونده باشم....

پس اگر تشخیص میدید بهتر هست دسترسی نباشه ...ببندید...

این که از شما نقل قول گرفتم با شما نیستما عزیزم کلن میگم....:ws37:

گفتم که منظورم کسانی‌ هستن که نشناسیم یا تا به حال میتینگی نیومده باشن..... پرسیدم که بدونم:ws37:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
یه سوال دارم...

عزیزم تاپیک قوانین تالار گردشگری رو بخون حتما جواب سوالت رو میگیری اگر برات گنگ بود حتما ازم بپرس که بیشتر برات توضیح بدم:icon_gol:

قوانین تالار گردشگری نواندیشان

• Like 4
لینک به دیدگاه
اگر نیاز باشه ، میتونیم برای سفر ، مجور تور داشته باشیم ؟ یا باید با جایی قرارداد ببندیم ؟ کلا چه سیستمی داره ؟

بله میشه مجوز داشت...

ما سیستممون به صورتی هست که قرارداد می بندیم

• Like 7
لینک به دیدگاه
انوشه جان بي زحمت اين قراره پينت بالو جورش كن بريم من خيلي دوست دارم تجربه اش كنم!!! 510520_phil_45.gif

باشه عزیزم... سعی میکنیم که حتما برنامشو براتون بزاریم:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مدیران تاپیک میتینگ نمایشگاه رو لطف کنین همین روزا بزنید که لاقل تا وسطای اردیبهش همه به توافق برسن سر روزش...:icon_pf (34):

فقط یه جوری پنجشنبه یا جمعه بذارین که من هم بتونم بیام.

ترجیحا صبح هم باشه بهتره. :hanghead:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام

چرا NGO نواندیشان رو تشکیل نمی دین ؟

یه گروهه فعلا کاملا غیر رسمی، بدون اینکه جایی ثبت بشه، بدون سند و فاکتور و خلاصه هیچی.

قبلا صحبتش بود، ولی چون اون موقع بیشتر دنبال یه کار رسمی رفتیم، اینقد دست انداز بود که نشد.

فقط یه گروه دوستانه برای اینکه یه سری کارهایی رو مرتب انجام بدیم

بدون هیچ سرمایه گذاری و هزینه اضافی

اینجا که البته همه بچه مایه دار :whistle:

یه کارایی مثل ملاقاتی رفتن بیمارا تو بیمارستانای دولتی،

خیلی خوشحال می شن، حتی دست گلم نمی خوان، فقط حضورتون و یه چاق سلامتی

دو سه نفر پای ثابت باشن، رفته رفته شکل می گیره، احتیاج به یه هماهنگی بزرگ نیست

هم فاله هم تماشا

تشکیلش بدین

آفرین

:icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه
سلام

چرا NGO نواندیشان رو تشکیل نمی دین ؟

یه گروهه فعلا کاملا غیر رسمی، بدون اینکه جایی ثبت بشه، بدون سند و فاکتور و خلاصه هیچی.

قبلا صحبتش بود، ولی چون اون موقع بیشتر دنبال یه کار رسمی رفتیم، اینقد دست انداز بود که نشد.

فقط یه گروه دوستانه برای اینکه یه سری کارهایی رو مرتب انجام بدیم

بدون هیچ سرمایه گذاری و هزینه اضافی

اینجا که البته همه بچه مایه دار :whistle:

یه کارایی مثل ملاقاتی رفتن بیمارا تو بیمارستانای دولتی،

خیلی خوشحال می شن، حتی دست گلم نمی خوان، فقط حضورتون و یه چاق سلامتی

دو سه نفر پای ثابت باشن، رفته رفته شکل می گیره، احتیاج به یه هماهنگی بزرگ نیست

هم فاله هم تماشا

تشکیلش بدین

آفرین

علیک سلام

من پایه ی این کار هستم.

• Like 15
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود

خیلی طرح خوبیه

من خودم قبلا یه همچین چیزی رو به مسئولای خیریه قبلی گفته بودم ، ولی چون وقت نداشتن و یه سری مسائل نشد که بشه

منم خودم دست تنها نمیتونستم کاری از پیش ببرم ، برای همین موضوع مسکوت موند

ولی حالا اگر سه چهار نفر فیکس باشن برای اینکار ، من هم هستم ...

------

اسم گروه هم میذاریم گلهای فیروزه ای d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif.. یا فرشته های فیروزه ایd2hbdwtivmxh1857rg6w.gif ... یا فیروزه ای ها d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

خلاصه فیرزه ای توی اسم باشهd2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

• Like 20
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ما خیلی تلاش کردیم برای به ثبت رساندن و فعالیت هایی که کردیم ، که خوب هم بهزیستی جواب ما را داد و انقدر اذیت کردن و کم مونده بود سر از زندان در بیاریم .

• Like 15
لینک به دیدگاه

سلام

من دقیقا نفهمیدم منظور بچه ها رو راجع به این گروه خیریه ولی به نظرم اگه قراره یه همچین گروهی رسمی یا غیر رسمی تشکیل بشه ببهتره کمکها به صورت نقدی باشه

سر قضیه بیماری و سکته مامانبزرگم که تو انواع بیمارستانای تهران بودیم یه موضوع به شدت به چشم می یومد اونم فقر شدید مردمه یعنی باور کنید اونا نیازی به ملاقات کننده ندارن بیشتر نیاز به کمک مالی دارن این از مراکز و بیمارستانای دولتی

ولی خصوصیا نه فقط مسئله توجه به احساساته فرده یعنی طرف نیازی به کمک نداره فقط تنهاست امید نداره

فک می کنم اگه تا حدودی مسئله کمک مالی تو اولویت باشه خیلی بهتره

• Like 12
لینک به دیدگاه

دوستای گلم میبخشید که تو این مدت که پست گذاشتین وقت نکردم سر بزنم و جوابتونو بدم:icon_gol:

از نظر خود من هم کار بسیار خوبیه...

اما اولین مساله ای که هست اینه که چنین برنامه هایی نیاز به گذاشتن وقت زیادی داره که از حوزه فعالیت ها و وقت من و مدیر دیگه تالار گردشگری خارج هست... و همینطور از بحث این تالار...

همینطور که ملیسای عزیز هم گفت قبلا چنین برنامه ای(البته من حضور نداشتم ) بوده که به مشکلاتی برخوردند و متاسفانه متوقف شد...

اگر دوستانی هستند که مایلند این بحث رو به صورت جدی پیش ببرند خارج از بحث این تاپیک و با مدیران ارشد راجع به برنامه ریزی های مربوط به اون صحبت کنن....

خود من هم خیلی خوشحال میشم که در کنارتون حضور داشته باشم...:icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...