رفتن به مطلب

دفتر مسئول تالار گردشگری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من پایه ام اتروس

کارتینگ چه هزینه ای داره؟؟

باریکلا شیر زنی زیر 20 تومنه فکر کنم تو فکرشم بریم حتی انگشت شمار آمارشو در میارم آفجی تصدیق داری:gnugghender:ترمز وسطیه:w02:

آدرس: ضلع شرقي استاديوم آزادي، پاركينگ شماره 14 تلفن : 44174242فكس: 44174298ساعات فعاليت: همه روزه از ساعت 10 لغايت 24

زنگ زدم میگه 15 تومنه 20 دقیقش ولی مفید 10 دقیقس فکر کنم چون اولش توضیح میدن جال میده ولی ....

• Like 6
لینک به دیدگاه
منم یه پیشنهاد میتینگ دخترونه بدم:ws3:

بریم پارک آبی :gnugghender: آب بازی کنیم

پیشنهاد خیلی خوبیه...

خودمون دخملا حتما این برنامرو باهم میزاریم:icon_gol:

کیا پایــــه ان یه قرار کارتینگ بزاریم:banel_smiley_4:

هم دخترا میتونن بیان هم پسرا...

با این حال نکردین ردیف کنید یه پینت بال رو حتما بریم....تــــــــــــه عشق و جاله ته هیجانه خداییش به این میگن یه تفریح توپ تو یه روز تعطیل

دوستان پایه باشن ردیفش میکنیم بریم

قیمتی هم نداره 15- 16 تومنه ولی حسابی حال میده هااا از ما گفتن بود:banel_smiley_4:این سایتشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی پینت بال رو انقلابم میتونیم بریم:w16:

به این سایتهام برین

:sigh:

من هر دوشو قبل رفتم پر از هیجانه...:hapydancsmil:

پینت بال که رسما یه جاهایی خود میدون جنگه...:ws3:

فقط واسه کارتینگ ممکنه با یه ترمز اشتباه مثل من شونصد دور دور خودتون بزنید بعد کلی همرو نگران کنید و از طرف مسئولین دعوا بشین:ws3:

حتما چنین برنامه هایی میزاریم...:w16:

مرسی از پیشنهادای خوبت:a030:

بعده امتحانا ... باشه؟ :sad0::icon_pf (34):

:icon_gol::w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
اییییییییییییش چقدر لوسید دیگهههه دلمون تنگ شده بابا...خیلی وقته همو ندیدیم :whistles:

چند وقت به چند وقت معمولا همدیگه رو میبینین؟ :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تو این سرما؟ :w58:

جایی بهتر سراغ ندارین؟

تنها نکته مثبتش همون میتینگ دخترونه اش بود.:whistles:

خب خود استخر(پارک آبی) که گرمه:ws3:

بحث میتینگ دخترونشم هرجا خواستین پیشنهاد بدین(از پارک تا کافی شاپ و ...) پامیشیم همه باهم میریم:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چند وقت به چند وقت معمولا همدیگه رو میبینین؟ :ws37:

اینجور قرار هایی که به صورت تور مطرح میشه تو خود انجمن سه ماه به سه ماه حدودا :ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اینجور قرار هایی که به صورت تور مطرح میشه تو خود انجمن سه ماه به سه ماه حدودا :ws44:

سه ماه به سه ماه. :w58:

ما خودمون با یکسری از بچه های دانشگاه یک گروهی داریم حداکثر دو هفته یکباره.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سه ماه به سه ماه. :w58:

ما خودمون با یکسری از بچه های دانشگاه یک گروهی داریم حداکثر دو هفته یکباره.

هماهنگ کردن بچه ها اصلا کار راحتی نیست البته تو تابستون ماهی یه بار بود فک کنم

خودت میگی بچه های دانشگاه! برنامه هاتون تقریبا یکیه همدیگه رو هم میبینید اکثرا! باید هم زود به زود برید بیرون

• Like 4
لینک به دیدگاه
هماهنگ کردن بچه ها اصلا کار راحتی نیست البته تو تابستون ماهی یه بار بود فک کنم

خودت میگی بچه های دانشگاه! برنامه هاتون تقریبا یکیه همدیگه رو هم میبینید اکثرا! باید هم زود به زود برید بیرون

البته ببخشین صریح میگم،ولی من بعضی تاپیک های تورتون را که دنبال میکردم، خیلی ها ناز میکنن و لوس بازی در میارن که ما کار داریم و شب بشه چیکار کنیم،فقط دو ساعت و....

توی تاپیک طرح کتاب و تور یکجایی که کنسل شد شاهد بودم.

به نظرم بچه هایی توی این سن دیگه هر کدوم باید تا چند سال آینده خانواده تشکیل بدن، عجیبه اینقدر لوس بازی.:banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه
البته ببخشین صریح میگم،ولی من بعضی تاپیک های تورتون را که دنبال میکردم، خیلی ها ناز میکنن و لوس بازی در میارن که ما کار داریم و شب بشه چیکار کنیم،فقط دو ساعت و....

توی تاپیک طرح کتاب و تور یکجایی که کنسل شد شاهد بودم.

به نظرم بچه هایی توی این سن دیگه هر کدوم باید تا چند سال آینده خانواده تشکیل بدن، عجیبه اینقدر لوس بازی.:banel_smiley_4:

ساناز جان به هرحال اینجا مخاطب ما دوستانی هستن که از دانشجو تا متاهل یا شاغل رو دربرمیگیره.. و همه دوست دارن تو قرار های جمعی شرکت کنن و کنار هم باشن... تا زه با تمام اینها خیلی وقتا حضور خیلیا مقدور نیست...

هماهنگی افرادی با برنامه های تا این حد متفاوت یه مقدار سخت تر از برنامه های دانشجویی و دانشگاهیه میشه... کافیه یکم لوس بازیم چاشنیه این موضوع بشه که دیگه خیلی زود برنامه ها میشه 3ماه به 3ماه:ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام دوستان

کسانی هم که جداگونه میان و حضورشون قطعی شده حتما امشب با پیام خصوصی به من یا انوشه اعلام کنند که جلوی شهرک سینمایی منتظرشون باشیم:icon_gol:

انگار انوشه جون زیاد از اومدن یه عده ای جداگونه خوشش نیومد ... من اولش میخواستم بیام اما بعدش که دیدم تو اون تاپیکی که الهام زده بود ابراز ناراحتی کرده منصرف شدم ... میدونم از ینکه بی اطلاع تاپیک زده شده بود ناراحت بود اما خیلی راحت میشد بعد از ابراز ناراحتی گفته بشه (خوشحال میشیم بیاید دوست داریم با دوستامون کنار هم باشیم) همونطور که هر موقع بچه ها از یه موردی توی تور نارضایتیشونو اعلام میکردن دست آخر یه عده میگفتن اینقدر اعتراض نکنین مهم دور هم بودن بچه هاس.... چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!

به هرحال الان رفتین و من این موضوع رو بعد از رفتنتون گفتم که با ناراحتی عازم شهرک نشید.....

شاد باشید

• Like 4
لینک به دیدگاه
انگار انوشه جون زیاد از اومدن یه عده ای جداگونه خوشش نیومد ... من اولش میخواستم بیام اما بعدش که دیدم تو اون تاپیکی که الهام زده بود ابراز ناراحتی کرده منصرف شدم ... میدونم از ینکه بی اطلاع تاپیک زده شده بود ناراحت بود اما خیلی راحت میشد بعد از ابراز ناراحتی گفته بشه (خوشحال میشیم بیاید دوست داریم با دوستامون کنار هم باشیم) همونطور که هر موقع بچه ها از یه موردی توی تور نارضایتیشونو اعلام میکردن دست آخر یه عده میگفتن اینقدر اعتراض نکنین مهم دور هم بودن بچه هاس.... چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!

به هرحال الان رفتین و من این موضوع رو بعد از رفتنتون گفتم که با ناراحتی عازم شهرک نشید.....

شاد باشید

خانوم بهار ِ عزیز نتیجه گیریتون کاملا بر اساس احساستی هست که من به راحتی درکتون نمیکنم:icon_gol:

شما خبر دارید که من بعد از اون با الهام عزیز با پیغام خصوصی صحبتی کردیم و چی گفتیم یا نه؟

از دوستانی که امروز اومدن چی؟

این تالار و هر تالاری قوانینی داره! من بارها شده دلیل بعضی از سختگیری هارو توضیح دادم!که همیشه ام سعی کردم در نهایت احترام باشه اما هر بار هرکس برداشت شخصیه خودش رو داره!

بله شاید من ناراحت باشم اما نه بخاطر جدا اومدن بعضی ار بچه ها که بخاطر عدم هماهنگی هایی که کار مسئولین تور رو صد برابر میکنه!

این تالار برای چی هست؟برای اینکه من از اومدن افرادی خوشحال بشم و از اومدن عده ای ناراحت؟!!!!!!!!!!!

شما در مورد من چی فکر کردی؟!!!

شما اگه همون موقع که چنین افکاری به ذهنت رسید بیان میکردی خیلی بهتر بود و قطعا با جوابی که میشنیدی شاید ذهنیتت تغییر میکرد و خودت هم از اومدن منصرف نمیشدی!

نارضایتی ِ من بخطر دلیل شخصیه خودم نبود خانومی! بخاطر رعایت نشدن قوانین تالار بود با اینکه بارها ذکر شده!تالاری که برنامه هاش مجازی نیست و همه چی خارج از انجمن در جریانِ با تالار های مجازی خیلی فرق داره... و من به عنوان یکی از مسئولین این تالار فرقی برام نداره که دوست عزیزم مثل الهام چنین تاپیکی رو بزنه یا دوستی که نمیشناسم...در هر صورت یک برخورد رو نشون میدم!

در صورتی که از حضور تک تکِ دوستانی که خودشون رو از طریق دیگه رسوندن خیلی خوشحال شدیم و این نشون میداد که بودنشون کنار جمع دوستانشون چقدر براشون اهمیت داره!

• Like 13
لینک به دیدگاه
خانوم بهار ِ عزیز نتیجه گیریتون کاملا بر اساس احساستی هست که من به راحتی درکتون نمیکنم:icon_gol:

شما خبر دارید که من بعد از اون با الهام عزیز با پیغام خصوصی صحبتی کردیم و چی گفتیم یا نه؟

از دوستانی که امروز اومدن چی؟

این تالار و هر تالاری قوانینی داره! من بارها شده دلیل بعضی از سختگیری هارو توضیح دادم!که همیشه ام سعی کردم در نهایت احترام باشه اما هر بار هرکس برداشت شخصیه خودش رو داره!

بله شاید من ناراحت باشم اما نه بخاطر جدا اومدن بعضی ار بچه ها که بخاطر عدم هماهنگی هایی که کار مسئولین تور رو صد برابر میکنه!

این تالار برای چی هست؟برای اینکه من از اومدن افرادی خوشحال بشم و از اومدن عده ای ناراحت؟!!!!!!!!!!!

شما در مورد من چی فکر کردی؟!!!

شما اگه همون موقع که چنین افکاری به ذهنت رسید بیان میکردی خیلی بهتر بود و قطعا با جوابی که میشنیدی شاید ذهنیتت تغییر میکرد و خودت هم از اومدن منصرف نمیشدی!

نارضایتی ِ من بخطر دلیل شخصیه خودم نبود خانومی! بخاطر رعایت نشدن قوانین تالار بود با اینکه بارها ذکر شده!تالاری که برنامه هاش مجازی نیست و همه چی خارج از انجمن در جریانِ با تالار های مجازی خیلی فرق داره... و من به عنوان یکی از مسئولین این تالار فرقی برام نداره که دوست عزیزم مثل الهام چنین تاپیکی رو بزنه یا دوستی که نمیشناسم...در هر صورت یک برخورد رو نشون میدم!

در صورتی که از حضور تک تکِ دوستانی که خودشون رو از طریق دیگه رسوندن خیلی خوشحال شدیم و این نشون میداد که بودنشون کنار جمع دوستانشون چقدر براشون اهمیت داره!

تعجب میکنم انوشه جان چون من توی پستی که دادم خیلی واضح توضیح داده بودم که میدونم سخت گیریتون به خاطر چی بوده پس به هیچ وجه تصمیمم احساسی نبوده و برداشتمم کاملا درست بوده و هیچ فکری هم نکردم که پرسیدی چ فکری در مورد من کردی... هیچی والا من قبلا هم که توی تور اعتراضی

پیش میومد پستها رو میخوندم و به هیچ وجه منکر زحمات مسئولان تور نمیشدم..

یه بار دیگه پستی که من زدم رو بخون عزیزم:

میدونم از ینکه بی اطلاع تاپیک زده شده بود ناراحت بود اما خیلی راحت میشد بعد از ابراز ناراحتی گفته بشه (خوشحال میشیم بیاید دوست داریم با دوستامون کنار هم باشیم) همونطور که هر موقع بچه ها از یه موردی توی تور نارضایتیشونو اعلام میکردن دست آخر یه عده میگفتن اینقدر اعتراض نکنین مهم دور هم بودن بچه هاس.... چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!

به هر حال همه چی گذشت و شماها هم به سلامتی برگشتین و من دوست ندارم این بحث ادامه داشته باشه که

خدایی نکرده کسی از من کدورتی به دل بگیره:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تعجب میکنم انوشه جان چون من توی پستی که دادم خیلی واضح توضیح داده بودم که میدونم سخت گیریتون به خاطر چی بوده پس به هیچ وجه تصمیمم احساسی نبوده و برداشتمم کاملا درست بوده و هیچ فکری هم نکردم که پرسیدی چ فکری در مورد من کردی... هیچی والا من قبلا هم که توی تور اعتراضی

پیش میومد پستها رو میخوندم و به هیچ وجه منکر زحمات مسئولان تور نمیشدم..

یه بار دیگه پستی که من زدم رو بخون عزیزم:

میدونم از ینکه بی اطلاع تاپیک زده شده بود ناراحت بود اما خیلی راحت میشد بعد از ابراز ناراحتی گفته بشه (خوشحال میشیم بیاید دوست داریم با دوستامون کنار هم باشیم) همونطور که هر موقع بچه ها از یه موردی توی تور نارضایتیشونو اعلام میکردن دست آخر یه عده میگفتن اینقدر اعتراض نکنین مهم دور هم بودن بچه هاس.... چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!

به هر حال همه چی گذشت و شماها هم به سلامتی برگشتین و من دوست ندارم این بحث ادامه داشته باشه که

خدایی نکرده کسی از من کدورتی به دل بگیره:icon_gol:

فکر میکنم سوال اصلیتون اینه "چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!"

مطمئن باش الان هم مهم دور هم بودن بچه هاست و من خودم به محمد گفتم که دسترسی شما رو به بخش ویژه باز کنه تا بتونید کنار ما حضور داشته باشید

اما نارضایتیی که انوشه اعلام کرد فقط به خاطر نادیده گرفتن برخی قوانین بود

میتونید قوانین تالار رو در تاپیک زیر ببینید

[h=3] قوانین جدید تالار گردشگری نواندیشان

[/h]به امید دیدار در تورهای بعدی

:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
فکر میکنم سوال اصلیتون اینه "چرا الان که اعلام نارضایتی از جانب خود انوشه جون بود کسی نیمد این حرفو بزنه؟!"

مطمئن باش الان هم مهم دور هم بودن بچه هاست و من خودم به محمد گفتم که دسترسی شما رو به بخش ویژه باز کنه تا بتونید کنار ما حضور داشته باشید

اما نارضایتیی که انوشه اعلام کرد فقط به خاطر نادیده گرفتن برخی قوانین بود

میتونید قوانین تالار رو در تاپیک زیر ببینید

قوانین جدید تالار گردشگری نواندیشان

به امید دیدار در تورهای بعدی

:ws37:

:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

پاشید بیاید کویر کاشان:a030:

یه روز از صبح تا عصر میریم تو کویرhapydancsmil.gif

سعی می کنم تلسکوپ هم بگیرم از انجمن نجوم که اونجا ستاره ها رو هم رصد کنیم البته اگر تا شب بمونید:w16:

دریاچه نمک هم میریم می بینیم:icon_gol:

به شرطی که جمعه باشه:sad0:

• Like 14
لینک به دیدگاه
پاشید بیاید کویر کاشان:a030:

یه روز از صبح تا عصر میریم تو کویرhapydancsmil.gif

سعی می کنم تلسکوپ هم بگیرم از انجمن نجوم که اونجا ستاره ها رو هم رصد کنیم البته اگر تا شب بمونید:w16:

دریاچه نمک هم میریم می بینیم:icon_gol:

به شرطی که جمعه باشه:sad0:

هادی اون ورایی یه تحقیقی بکن ببین الان تور مختلط مشکلش حل شده باشه...چون چند وقت پیشا مشکل دار شده بود:icon_razz:...

بعدشم باید صد در صد یه شب بمونیم یه روز اون جوجه ها ول کن توام...:vahidrk:

• Like 10
لینک به دیدگاه

من یک پیشنهادی برای تورهای بعدیتون داشتم.

اونهم اینکه هر سری یک نفر قابل اعتماد رو مسئول گرفتن عکس های دسته جمعی کنین و در تور هم معرفی بشه و فقط با همون یک دوربین عکس گرفته بشه و به هرکس توی عکس هست فرستاده بشه.

توی اکثر تورهای داخلی و خارجی که من دیدم به همین نحو هست.

البته هرکس دوربین شخصی هم میتونه داشته باشه و برای خودش و رفیقاش عکس بگیره.

اما عکس های دسته جمعی اگر فقط یک نفر مسئول دوربین باشه خیلی بهتره.

• Like 15
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...