رفتن به مطلب

دفتر مسئول تالار گردشگری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

اطلاع رسانیتون برای برنامه ها ضعیفه

چند تا پیشنهاد دادیم هنوز رسیدگی نشده و جوابی دریافت نکردیم

کلا کاری انجام نمیشه انگار:sigh:

اطلاع رسانی کدوم برنامه رو میگی؟

اگه منظورت برنامه کهریزک هست که اون جریانش کاملا فرق میکرد:a030:

چند تا پیشنهاد؟ w58.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اطلاع رسانی کدوم برنامه رو میگی؟

اگه منظورت برنامه کهریزک هست که اون جریانش کاملا فرق میکرد:a030:

چند تا پیشنهاد؟ :w58:

ببین عزیزم کهریزک و غیره نداره که همشون یه قراره دسته جمعیه که داره برنامه ریزی میشه شما هم مدیر این تالاری پس همش مربوط به شما میشه......:w16::a030:

آره محمد جان چند تا پیشنهاد بوده که به مدیرای ارشد دادم به صورت خصوصی که هیچ جوابی به من ندادن....:sigh:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببین عزیزم کهریزک و غیره نداره که همشون یه قراره دسته جمعیه که داره برنامه ریزی میشه شما هم مدیر این تالاری پس همش مربوط به شما میشه......:w16::a030:

آره محمد جان چند تا پیشنهاد بوده که به مدیرای ارشد دادم به صورت خصوصی که هیچ جوابی به من ندادن....:sigh:

به هر حال تالار یک سری قوانینی داره و طبق اون قوانین داره حرکت میکنه تا الانم این قوانین نادیده گرفته نشده:ws37:

پیشنهاد ها رو هم به مدیرای ارشد دادی و از همون طریق باید پی گیر باشی، من در جریانش نیستم:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
به هر حال تالار یک سری قوانینی داره و طبق اون قوانین داره حرکت میکنه تا الانم این قوانین نادیده گرفته نشده:ws37:

پیشنهاد ها رو هم به مدیرای ارشد دادی و از همون طریق باید پی گیر باشی، من در جریانش نیستم:icon_gol:

یکیشوم که شما در جریانی دوست عزیز به هر حال من کاری ندارم من پیشنهاد رو دادم می خواید بررسی کنید می خواید نکنید اونش دیگه به من مربوط نمیشه

قوانین رو خودمون وضع می کنیم

موفق باشید:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
یکیشوم که شما در جریانی دوست عزیز به هر حال من کاری ندارم من پیشنهاد رو دادم می خواید بررسی کنید می خواید نکنید اونش دیگه به من مربوط نمیشه

قوانین رو خودمون وضع می کنیم

موفق باشید:icon_gol:

تا اونجا که من میدونم پیشنهاد داده بوی که بخش "معرفی و آشنایی با مکان های دیدنی" رو با "تالار گردشگری" یکی کنیم

که البته پیشنهاد بدی هم نیست ولی نظر ما این بو که چون تو بخش معرفی و آشنایی با مکان های دیدنی، مکان هایی معرفی میشن که احتمالا بعد ها برای اونجا برنامه ای در نظر گرفته میشه، بهتره که از هم جدا باشن :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بچه ها برنامه تازه ای نیست؟

نمیخواین به برنامه دیگه بذارین ...حالا چه تور باشه چه یه قرار یه روزه مثل دفعه گذشته

• Like 7
لینک به دیدگاه
یه دفه که برف زیاد اومد قرار بزارین همه بریم با هم آدم برفی درست کنیم :hapydancsmil:

سارا جان الان برف اومده یه عالمه:hapydancsmil::hapydancsmil:

بچه ها برنامه تازه ای نیست؟

نمیخواین به برنامه دیگه بذارین ...حالا چه تور باشه چه یه قرار یه روزه مثل دفعه گذشته

دوستای گلم در جهت پیشنهادی که دارین حتما یه برنامه میزاریم:w16:..البته باید بزاریم بعد از امتحانای دانشگاه

اطلاع رسانیتون برای برنامه ها ضعیفه

چند تا پیشنهاد دادیم هنوز رسیدگی نشده و جوابی دریافت نکردیم

کلا کاری انجام نمیشه انگار:sigh:

جوابت رو محمد داد هادی جان...

برنامه های تالار دسته بندی هایی داره...

شما وقتی پیشنهاداتت رو مستقیما به مدیران ارشد میدی باید از همون دوستان انتظار جواب داشته باشی:icon_gol:

اینکه کاری انجام نمیشه نمیدونم منظورت در چه زمینه ایه! برگزاری برنامه ها باید تو بازه زمانی مناسب خودش صورت بگیره...

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

من با اجازتون جند تا پیشنهاد بدم:

1. این همه فیلم...چرا با هم جور نمی کنید برید سینما...مثلا" هیمن فیلم "یه حبه قند" یا خیلی از فیلم های دیگه....:w16:
  2. نمایشگاه های مختلف: از گل و گیاه گرفته تا عکس و نفاشی....یه منبغ خیلی خوب بخش فرهنگی پارک لاله هست...
  3. خانوما می تونن برن پارک بانوان ورزش کنن...
  4. کنسرت یا تئاتر هایی که هست...توی فرهنگسرا های مختلف یا تالار های بزرگ شهر....

حیفه این موقعیت ها از دست بره...با هم بودن رو توی دنیای واقعی تجربه کنید :w16:

• Like 13
لینک به دیدگاه
  1. این همه فیلم...چرا با هم جور نمی کنید برید سینما...مثلا" هیمن فیلم "یه حبه قند" یا خیلی از فیلم های دیگه....:w16:
  2. نمایشگاه های مختلف: از گل و گیاه گرفته تا عکس و نفاشی....یه منبغ خیلی خوب بخش فرهنگی پارک لاله هست...
  4. کنسرت یا تئاتر هایی که هست...توی فرهنگسرا های مختلف یا تالار های بزرگ شهر....

حیفه این موقعیت ها از دست بره...با هم بودن رو توی دنیای واقعی تجربه کنید :w16:

منم همین پیشنهاد رو داده بودم

گفتم تا این سعادت آباد هست بیاین بریم خوبه تازه می تونیم نقدش هم بکنیم همدیگه رو هم می بینیم بهونه سردی هوا رو هم نداریم

کسی پایه نشد...hanghead.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه
یک قرار بزارین دیگه :hanghead: سینما که خوبه :banel_smiley_4:

عزیزم خیلی دلمون میخواد یه برنامه براتون جور کنیم ولی متاسفانه چون تو این بازه زمانی با امتحانای میان ترم و پایان ترم تداخل میکنه نمیشه به شکلی برنامه ریزی کرد که اکثر بچه ها که میخوان باشن بتونن بیان...

حتی خواستیم برنامه کوه بزاریم که باز بخاطر مشغله اکثر بچه ها نشد....

ایشاا.. در اولین فرصت بعد از امتحانای پایان ترم دانشجوها:ws37:

• Like 12
لینک به دیدگاه
عزیزم خیلی دلمون میخواد یه برنامه براتون جور کنیم ولی متاسفانه چون تو این بازه زمانی با امتحانای میان ترم و پایان ترم تداخل میکنه نمیشه به شکلی برنامه ریزی کرد که اکثر بچه ها که میخوان باشن بتونن بیان...

حتی خواستیم برنامه کوه بزاریم که باز بخاطر مشغله اکثر بچه ها نشد....

ایشاا.. در اولین فرصت بعد از امتحانای پایان ترم دانشجوها:ws37:

شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا موافقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه

1. این همه فیلم...چرا با هم جور نمی کنید برید سینما...مثلا" هیمن فیلم "یه حبه قند" یا خیلی از فیلم های دیگه....w16.gif

حیفه این موقعیت ها از دست بره...با هم بودن رو توی دنیای واقعی تجربه کنید w16.gif

مرسی مهناز جان از پیشنهادای خوبت:icon_gol:

-در مورد سینما... راستش این شاید نظر شخصی من باشه، اما اگر قرار باشه افراد دور هم جمع بشن تا همو ببینن اما برن تو یه سالن آروم بشینن و فیلم ببینن دیگه چه جمع شدنیه؟!

-در مورد نمایشگاه..پیشنهاد خیلی خوبیه،قبلا هم چنین برنامه هایی هرچند کم(نمایشگاه کتاب و ...) برگزار شده اما حتما سعی میکنیم به صورت گسترده تر و بهتر تو برناممون قرارش بدیم...

-واما کنسرت و تئاتر... راستش این هم نظر خوبیه ولی در این مورد واقعا کمک دوستان هم خیلی موثر هست... من نمیتونم و بهتر بگم نمیرسم مدام پیگیر این باشم که کی، کجا، چه برنامه ای قرار برگزار بشه که مناسب هم هست... اگر دوستان بتونن تو این زمینه هرجا که زودتر خبردار میشن چنین برنامه هایی هست به ما خبر بدن، ما هم پیگیری میکنیم... پس خوشحال میشم هرکدوم از دوستان تو این زمینه خبررسانی کننicon_gol.gif

گفتم تا این سعادت آباد هست بیاین بریم خوبه تازه می تونیم نقدش هم بکنیم همدیگه رو هم می بینیم بهونه سردی هوا رو هم نداریم

متاسفانه من در جریان چیزی که گفتی نبودم:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه
ممنون که رو بقیه ی پیشنهاد ها فکر نکردید...البته اصلا" توجه نکردید...

مهناز جان ای کاش کمی صبر میکردی خانومی:icon_gol:

من اول پیغام سارا رو که اولین پیغام این صفحه بود دیدم و بعد پیغام شما و پری دریایی رو

میبخشید با یک پست تاخیر جواب دادم...!!!!!

• Like 10
لینک به دیدگاه

منم در جریان نیستم پری:ws52:

به کی گفته بودی؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

کیا پایــــه ان یه قرار کارتینگ بزاریم:banel_smiley_4:

هم دخترا میتونن بیان هم پسرا...

pzrp56gtno982epdsbe.jpgimages?q=tbn:ANd9GcSvHXNusujED-0cZeHTaL0sP-w7qPmO0bhosQ3KevayXsrHvGh0

با این حال نکردین ردیف کنید یه پینت بال رو حتما بریم....تــــــــــــه عشق و جاله ته هیجانه خداییش به این میگن یه تفریح توپ تو یه روز تعطیل

دوستان پایه باشن ردیفش میکنیم بریم

قیمتی هم نداره 15- 16 تومنه ولی حسابی حال میده هااا از ما گفتن بود:banel_smiley_4:این سایتشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی پینت بال رو انقلابم میتونیم بریم:w16:

images?q=tbn:ANd9GcQ6z8IfWzM5Z5NJ-H_ha24fJiiKXTm5ZYkr56VR1e6VJPsHPZg0eski%2011.jpg

imga0960.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTM1y6GVRbxEt-kbKJf7zQM8H_keOsHwMjiAtcTexcybZ1TviUp

به این سایتهام برین

:sigh:

• Like 13
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...