رفتن به مطلب

قــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــد

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

نظر هم میشه گفت؟

امشب شدیدا دلم هوای اسپم زدن داره (نپرس چرا)

برای آقایون بنظرم 180به بالا میشه خوب

واسه خانوما هم 170 به بالا خوبه

این خوب ها که گفتم یعنی ایده آل البته نظرات متفاوته اما در مقوله ی قد نظر شخصیم همین بود

ضمنا من خودم در همین رنج قدی که گفتم هستم!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قد یکی از مهم تزین فاکتورهای مورد پسند قرار گرفتن پسرا! توسط دختراست! من 1,78 قدمه,و از این بابت راضیم!

ضمنا آقای مهدی,شما چرا انقدر باادبی!(زیاد از حد)

:w16::w16::w16:

من قدم 165 و اصلا ناراحت نيستم

تازه اشم كفش پاشنه دار مي پوشم نه واسه اينكه قدم بلند بشه واسه اينكه دوس دارم كفش پاشته دار بپوشم چون معتقدم كه اين كفش صرفا واسه قد كوتاه ها نيست

چرا من فکر میکردم تو پسری:icon_pf (34):

نه بابا ... زیاد از حدم نیست. شاید خیلی خوب جلوه کرده .به هر ترتیب شما لطف داری. :icon_gol:

:jawdrop:

قد چه اهمیتی داره !؟؟

تا وقتی ذهنه که همه کارا رو میکنه ، بی اهمیت ترین چیز قده !

اونو که ازش استفاده نمیکنیم :ws3:باز از قد فخر فروشی میکنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

خب قد بلند هم برای خودش معایبی داره !

مثلا من از وقتی مدرسه می رفتم تا همین الان که دانشجو ام همیشه جام ته کلاس بود :icon_pf (34):

معمولا کفش پاشنه بلند نمی تونم بپوشم به خصوص که از حد معمول لاغرترم و همین باعث که هر کس من رو می بینه بگه : اااااااااااااااا .... چقدر بلنده!!! :w00:(البته خودم هم کفش پاشنه بلند دوست ندارم )

برای خرید لباس به خصوص شلوار همیشه مشکل دارم

هر جا که می رم مرکز توجه و توی دید هستم و همین باعث می شه کلی بهم گیر بدن و این خیلی ناراحتم می کنه (از نگهبانی دانشگاه گرفته تا گشت پارک )

البته من خودم هیچ مشکلی با این موضوع ندارم و اتفاقا از قد بلندم هم راضی هستم :ws37:

.

لینک به دیدگاه
خب قد بلند هم برای خودش معایبی داره !

مثلا من از وقتی مدرسه می رفتم تا همین الان که دانشجو ام همیشه جام ته کلاس بود :icon_pf (34):

معمولا کفش پاشنه بلند نمی تونم بپوشم به خصوص که از حد معمول لاغرترم و همین باعث که هر کس من رو می بینه بگه : اااااااااااااااا .... چقدر بلنده!!! :w00:(البته خودم هم کفش پاشنه بلند دوست ندارم )

برای خرید لباس به خصوص شلوار همیشه مشکل دارم

هر جا که می رم مرکز توجه و توی دید هستم و همین باعث می شه کلی بهم گیر بدن و این خیلی ناراحتم می کنه (از نگهبانی دانشگاه گرفته تا گشت پارک )

البته من خودم هیچ مشکلی با این موضوع ندارم و اتفاقا از قد بلندم هم راضی هستم :ws37:

.

مگه چند سانتی:ws37:

لینک به دیدگاه

خيلي جالب بود قد بلند نعمته نه به اندازه شعور بلند ....

اينكه خرافاتي برخورد كنيم درست نيست مثلا بگيم قد بلندا زياد بارشون نيست وقد كوتا ها تيز ترند حتي يه جا شنيدم قد بلندا تو زندگيشون هميشه يه گيري هست

خودم از بلندي قد مفيدش بيشتر تو واليبال كه خيلي دوست دارم كاربرد داره

ولي مسخره ترينش اينه كه هر چي ظرف و ظروف كه نيازه ميگن از بالاي فلان جا بيارش پايين و بد بختي هر چي بار سنگينه تو بايد بلندش كني چون بقيه ريزه ميزه ترن و اگه حوصله يه كارو نداشته باشي ميگن تو با اين چنار بودنت عرضه يه كار كوچيك و نداشتي

لینک به دیدگاه
دختری یا پسر؟ اگه دختری که خیلی خوبه:ws3:

امروز تو مترو یه خانومه کنارم بود خیلی قدش بلند بود خیلی خوشم اومد:icon_redface:

:dancegirl2::dancegirl2:سلام:dancegirl2::dancegirl2:

دخترم:w72:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

قد بلند بودن هم عالمی داره.......

همیشه تو مدرسه قد بلندا میفتادن نیمکت اخر پیش لات های کلاس.:ws3:

وقتی سوار اتوبوس میشی حواست نیست بلند که میشی سرت میخوره به میله ضایع میشی:ws3:

دستاتو میذاری تو جیبت سرتو میندازی پایین میری پیاده روی یهو میبینی با سر رفتی تو

شاخه های درخت هه:ws3:

یاد رضا عطاران تو فیلم ورود اقایان ممنوع افتادم به اون خانوم مدیر میگفت قدش بلنده خون به

مغزش نمیرسه:ws3:

لینک به دیدگاه
خانواده من تقریبا همه قد بلند هستن و این جز افتخاراتمون محسوب میشه:ws3:

ورزشکارای خوبی هستیم:w02:

خودم 173 هستم و خیلی راضیم

چه ورزشی میکنی؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...