رفتن به مطلب

قــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــد

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

بازم سلام:JC_thinking:

خوبین؟

میخواستم در مورد موضوع اندازه قد نظرتونو بدونم

من خودم قدم 170 هست . بعضی ها میگن کوتاهم . اما مامان بزرگم هر وقت منو میبینه میگه قربون قد و بالات برم عزیزم:ws3:

یه دوستی دارم که قدش 173 هست ... باهم صحبت میکردیم میگفت : از اینکه قدش خیلی کوتاهه ناراحته :w58:

جدی میگم واقعا دپرس بود از این مساله

من که قدم از اون هم کوتاه تره کلی بهش دلداری دارم:ws3: اما فایده نداشت

جالبه من یه دوست دیگه ای هم دارم که قدش 190 هست بنده خدا هر وقت منو میبینه از خجالتش هی خودشو خم میکنه :w58:( مطمئنم که دلسوزی به حال من نیست)

اینا رو گفتم شاید خیلی ها مثل دوستان من باشن و این مساله براشون ناراحت کننده باشه

خیلی از دختر ها با قد 160 کفشهایی میپوشن که تا 180 میان بالا:w58:

خب چرا این حس رو دارن که یه چیزی کم دارن

خدا انسانها رو متفاوت آفریده و قد هم یه چیزی نسبیه

اگر کسی که قدش 190 هست ...در جامعه ای زندگی کنه که قد اکثر اونا 250 باشه اون آدم قد کوتاهیه ...

و اگر کسی مثل من که قدم 170 هست تو جامعه ای زندگی کنم که قد همه 150 باشه آدم قد بلندی به حساب میام ....

همه ی اینها رو گفتم که این مساله به بینش ما آدمها بر میگرده ... که چقدر توانایی هامونو براش ارزش قائلیم ...

مثلا من هیچ وقت دوست نداشتم قد بلند تر باشم. چون فکر میکنم آدمهای تو همین لول قد، خیلی هم دوست داشتنی ترن . همیشه هر جا رفتم کارم سریع راه افتاده چون کسی به قد بلندم نگاه نکرده و حس بدی بهش دست بده :ws3:

خب قد بلند هم خیلی مزیت های خودشو داره ...

هر کس باید قدر اون چیزایی که براش مقدر شده رو بدونه

پس اینقدر به خودتون سخت نگیرید

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من خودم 169 قدمه ولی اینکه میگی آدمایی با این اندازه زودتر کارش راه میفته بنظرم اشتباهه شما که جای آدمی که قدش 190 بوده نبودید که ببینید کارش راه افتاده یا نه یا اگه راه نیفتاده دلیلش چی بود؟:ws37:

بعد در مورد کفش پاشنه بلند خب من کوتاه نیستم ولی اکثرا کفشم 5 سانت پاشنه داره چون هم خوشتیپ تر بنظر میاد هم راحتم:ws3:

لینک به دیدگاه

خانواده ما همه قد بلند و درشت اندامن. من با 187 کوتاه تر از همه پسرعمو هام هستم. به نظرم خیلی هم خوب نیست. بعضی جاها مشکل ساز هم هست. مثلا اگه یکی از ما پشت فرمون بشینه دیگه رو صندلی پشتی کسی نمیتونه بشینه. یا تو اتوبوس دچار مشکل میشیم. از پتو هم نگم براتون که یا سرمون میفته بیرون یا پامون. :ws3:

ولی فکر نمیکنم با قد کوتاه هم مشکلی وجود داشته باشه. همه میگن آدمای قد بلند اعتماد به نفس بیشتری دارن ولی من اینطوری حس نمیکنم. تفکر، رفتار و منش انسان به نظرم مهمتر از قد بلند بودنشه. چون قد چیزی نیست که ما خودمون انتخاب کنیم.

لینک به دیدگاه
من قدم 163 هستش و دوست داشتم بلند تر میبودم ولی اینم خوبه و نمیشه عوضش کرد پس همینو دوست دارم :w16:

آفرین. :a030:

آدم باید از داشته های خودش لذت ببره و افسوس چنین مسائلی رو که از عهده ما خارجه نخوره.

لینک به دیدگاه

من قدم 157 بود آخرین باری که اندازه گرفتم....که بر میگرده به سالها پیش چون اندازه قدم واسم خوشایند نبود هیچ وقت تمایلی نداشتم که چک کنم ببینم العان چنده

راجب اینکه نارضایتی دارم به این مسئله شاید چون خواهرم که 3سال کوچیکتره همیشه از من بلندتر بود (العان170 هست)و این مسئله واسم خوشایند نبود

اما العان خوب به نظرم قد بلند زیباتره.....واسه همین واسم مهمه:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به نظر میاد خانوم ها خیلی حساس تر هستند... در مورد آقایون خبر ندارم...

من برام واقعا اهمیتی نداشته...

کلا فکر نکنم قد اهمیت زیادی داشته باشه... داره ؟

قد بلند در خانواده ی ما کلا نیست و معمولی هستیم... منم باهاش مشکلی ندارم و با 180 راحتم...

لینک به دیدگاه

خوبین؟

من خودم قدم 170 هست . بعضی ها میگن کوتاهم . اما مامان بزرگم هر وقت منو میبینه میگه قربون قد و بالات برم عزیزم:ws3:

یه دوستی دارم که قدش 173 هست ... باهم صحبت میکردیم میگفت : از اینکه قدش خیلی کوتاهه ناراحته :w58:

جالبه من یه دوست دیگه ای هم دارم که قدش 190 هست بنده خدا هر وقت منو میبینه از خجالتش هی خودشو خم میکنه :w58:( مطمئنم که دلسوزی به حال من نیست)

اینا رو گفتم شاید خیلی ها مثل دوستان من باشن و این مساله براشون ناراحت کننده باشه

اگر کسی که قدش 190 هست ...در جامعه ای زندگی کنه که قد اکثر اونا 250 باشه اون آدم قد کوتاهیه ...

و اگر کسی مثل من که قدم 170 هست تو جامعه ای زندگی کنم که قد همه 150 باشه آدم قد بلندی به حساب میام ....

همه ی اینها رو گفتم که این مساله به بینش ما آدمها بر میگرده ... که چقدر توانایی هامونو براش ارزش قائلیم ...

مثلا من هیچ وقت دوست نداشتم قد بلند تر باشم. چون فکر میکنم آدمهای تو همین لول قد، خیلی هم دوست داشتنی ترن . همیشه هر جا رفتم کارم سریع راه افتاده چون کسی به قد بلندم نگاه نکرده و حس بدی بهش دست بده :ws3:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اینا همه رو گفتی که بگی قد 170 کوتاه نیست؟:ws3:

لینک به دیدگاه

خوبین؟

:ws28::ws28::ws28:

من خودم 169 قدمه ولی اینکه میگی آدمایی با این اندازه زودتر کارش راه میفته بنظرم اشتباهه شما که جای آدمی که قدش 190 بوده نبودید که ببینید کارش راه افتاده یا نه یا اگه راه نیفتاده دلیلش چی بود؟:ws37:

بعد در مورد کفش پاشنه بلند خب من کوتاه نیستم ولی اکثرا کفشم 5 سانت پاشنه داره چون هم خوشتیپ تر بنظر میاد هم راحتم:ws3:

الان ما بدیم:ws3:؟

به نظر میاد خانوم ها خیلی حساس تر هستند... در مورد آقایون خبر ندارم...

من برام واقعا اهمیتی نداشته...

کلا فکر نکنم قد اهمیت زیادی داشته باشه... داره ؟

قد بلند در خانواده ی ما کلا نیست و معمولی هستیم... منم باهاش مشکلی ندارم و با 180 راحتم...

ماشالا تواضع

180 معمولیه؟:banel_smiley_4:

منم که 173 هستمو و راضیم:ws3:

لینک به دیدگاه

ماشالا تواضع

180 معمولیه؟

منم که 173 هستمو و راضیم:ws3:

نه... ولی خوب برای پسر بلند هم نیست... :hanghead:

دوست داشتم قدم یه عالمه بلند بود بعد میرفتم بسکت بال بازی میکردم... :shame:

لینک به دیدگاه

من خودم 185 ام ..

و به نظر من قد و وزن اگه با هم جور در بیاد خوبه !

و از 170 تا 180 متوسط و از 180 تا 190 قد بلند و از 190 به بالا دیگه دراز محسوب میشن .(البته برای اقایون)

لینک به دیدگاه
من قدم ا85 هستش ولی چرا کارم راه نمی افته

ماشالا زن داری بچه هم داری باز کارت راه نیافتاده؟:ws3:ما باید چی بگیم:ws3:

نه... ولی خوب برای پسر بلند هم نیست... :hanghead:

دوست داشتم قدم یه عالمه بلند بود بعد میرفتم بسکت بال بازی میکردم... :shame:

من یه دوست داشتم 150 از همه ی ما بهتر بازی میکرد به اینا نیست که:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینا همه رو گفتی که بگی قد 170 کوتاه نیست؟:ws3:

نه بابا ..من خیلی راحتم و نسبت به چیزایی که دارم اینقدر می بالم که نگو:ws3:

من اینا رو گفتم که بقیه هم یاد بگیرن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نه منظورم تو یه اداره نیست ....

حالا اینم دید خودم بود ... برای من که اینجوری بوده ..شاید من اینطوری خودمو قانع کردم...

اما بهش اعتقاد دارم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

من 170 هستم ولی چون پر شدم کمتر نشون میدم :pichak29:

به نظرم قد بلند بودن خیلی بهتر از کوتاه بودن هس چون به عینه دیدم بعضی جاها مثل تدریس یا محیط های کاری بلند بودن یه جور به نظر اومدن و به کرسی نشوندن حرفت هس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...