رفتن به مطلب

قــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــد

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

من 170 هستم ولی چون پر شدم کمتر نشون میدم :pichak29:

به نظرم قد بلند بودن خیلی بهتر از کوتاه بودن هس چون به عینه دیدم بعضی جاها مثل تدریس یا محیط های کاری بلند بودن یه جور به نظر اومدن و به کرسی نشوندن حرفت هس

اینو قبول دارم. تو تدریس و مدیریت تاثیر داره. البته در مواجهه اول.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درسته تو مراحل بعدی داشتن شخصیت قوی نقش تعیین کننده ای داره:Ghelyon:

لینک به دیدگاه

ما یه استاد ریاضی داشتیم 1.50 بیشتر نبود ، عین چی ازش میترسیدیم:banel_smiley_52:

یه ضرب المثل ترکی میگه : اوزون آدامین اغله توپوغوندا اولار :ws3: یعنی عقل آدم بلند تو گوزک پاشه ، تو جامعه هم مرسوم هست آدمای کوتاه قد به زیرکی مشهورن و درازا به سادگی ، به نظرتون چقدر درسته؟

لینک به دیدگاه

می بینم که همه دارن آمار قدشونو میدن ...

ما اونور زدیم تو خط قد کوتاه کردن ملت، آمار بدین ببنیم کی قدش بلند تره قدشو بچینیم پررو نشه...

لینک به دیدگاه
می بینم که همه دارن آمار قدشونو میدن ...

ما اونور زدیم تو خط قد کوتاه کردن ملت، آمار بدین ببنیم کی قدش بلند تره قدشو بچینیم پررو نشه...

این یک اسپم است:

آواتار نو مبارک

اما آواتارات اصلا با خودت همخوانی نداره:hanghead:

لینک به دیدگاه
ما یه استاد ریاضی داشتیم 1.50 بیشتر نبود ، عین چی ازش میترسیدیم:banel_smiley_52:

یه ضرب المثل ترکی میگه : اوزون آدامین اغله توپوغوندا اولار :ws3: یعنی عقل آدم بلند تو گوزک پاشه ، تو جامعه هم مرسوم هست آدمای کوتاه قد به زیرکی مشهورن و درازا به سادگی ، به نظرتون چقدر درسته؟

نمیشه اینطوری حکم صادر کرد ولی ضرب المثل راجع به این قضیه زیاده و همگی حاکی از ساده بودن افراد قدبلند و زرنگی و رندی افراد کوتاه قده.

مثلا میگن فللانی رو نیگاه نکن قدش کوتاست. نصفش زیر زمینه. :banel_smiley_4:

یا میگن فلفل نبین چه ریزه و ...

و خیلی جاهای دیگه از بی خاصیت بودن قدبلندها و زبل بودن افراد کوتاه قد صحبت شده. ولی نمیشه راجع به همه یه حکم داد.

لینک به دیدگاه
من 170 هستم ولی چون پر شدم کمتر نشون میدم :pichak29:

به نظرم قد بلند بودن خیلی بهتر از کوتاه بودن هس چون به عینه دیدم بعضی جاها مثل تدریس یا محیط های کاری بلند بودن یه جور به نظر اومدن و به کرسی نشوندن حرفت هس

اصلا موافق حرفت نیستم در مورد مدیریت .... تو همه ی دنیا سری بچرخونی مدیر ترین آدمها کوتاه تر از 170 هستن ...این فقط به اعتماد به نفست بر میگرده

وودی آلن جمله معروفی دارد که می گوید

"می توانستم قد بلند تر شوم ولی با اینهمه مشاهیر کوتاه قد خودم نخواستم قد بلند تر شوم " آل پاچینو/ تام کروز/داستین هافمن/

ریچارد دری فوس همگی رویهم 10 متر هم نمی شوند

ناپلئون بناپارت

شاید بناپارت معروفترین قد کوتاه دنیا باشد.برای همین نقاشی هائی که از او میکشیدند از بالا تنه اش بود یا روی اسب تا کوتاهی قدش دیده نشود.خود ناپلئون نسبت به قد 155 سانتی اش خیلی حساس بود و حالا هم اصطلاحی تحت عنوان " عقده ناپلئونی" وجود دارد که به عقده حقارت اطلاق می شود.

ژوزف استالين: رهبر اتحاد جماهير شوروي بين سال‌هاي 1922 تا 1953 که تنها 163 سانتي­متر قد داشت و جزو سياستمداران کوتاه‌­قد محسوب مي‌­شد.

نیکولا سارکوزی با ۱۶۵ سانتی متر

دیمیتری مدودف با ۱۶۲ سانتی متر

و

سیلویو برلوسکونی با ۱۶۴ سانتی متر

Medvedev_05.jpg

لینک به دیدگاه
نمیشه اینطوری حکم صادر کرد ولی ضرب المثل راجع به این قضیه زیاده و همگی حاکی از ساده بودن افراد قدبلند و زرنگی و رندی افراد کوتاه قده.

مثلا میگن فللانی رو نیگاه نکن قدش کوتاست. نصفش زیر زمینه. :banel_smiley_4:

یا میگن فلفل نبین چه ریزه و ...

و خیلی جاهای دیگه از بی خاصیت بودن قدبلندها و زبل بودن افراد کوتاه قد صحبت شده. ولی نمیشه راجع به همه یه حکم داد.

من حکم ندادم که ، فقط پرسیدم به نظرتون چرا اینجوریه؟

آیا تا نباشد چیزکی نگویند چیزها یا در دروازرو میشه بست دهنه مردمو نه؟

لینک به دیدگاه
اصلا موافق حرفت نیستم در مورد مدیریت .... تو همه ی دنیا سری بچرخونی مدیر ترین آدمها کوتاه تر از 170 هستن ...این فقط به اعتماد به نفست بر میگرده

ژوزف استالين: رهبر اتحاد جماهير شوروي بين سال‌هاي 1922 تا 1953 که تنها 163 سانتي­متر قد داشت و جزو سياستمداران کوتاه‌­قد محسوب مي‌­شد.

نیکولا سارکوزی با ۱۶۵ سانتی متر

دیمیتری مدودف با ۱۶۲ سانتی متر

و

سیلویو برلوسکونی با ۱۶۴ سانتی متر

Medvedev_05.jpg

گفتم تعیین کننده هست نگفتم مطلقه

بالاخره یه چیزی به اسم برخورد اول داریم

قد

قیافه

تُن صدا

نحوه حرف زدن

زبان اندام (body language )

نوع لباس پوشیدن

ور اخر شخصیت قوی و ذهن خلاق و مسلط به خود بودن حرف اخررو میزنه

لینک به دیدگاه
من حکم ندادم که ، فقط پرسیدم به نظرتون چرا اینجوریه؟

آیا تا نباشد چیزکی نگویند چیزها یا در دروازرو میشه بست دهنه مردمو نه؟

خوب شاید اینکه میگن همه انسانها در خلقت با هم برابرند به همین دلیل باشه. البته اگر بخوایم قد بلند رو یه امتیاز محسوب کنیم کوتاه قدها در قبال این موضوع توانایی های دیگه ای دارن که اونها رو زرنگ تر میکنه. ها؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

من 164 ام .اما خواهر کوچیکم 174 بعضی وقتامن خیلی غصه میخورم.فکر میکنم تقصیر مامان بابامه. آخه خواهرم بعضی وقتا خیلی به قدش می نازه. تازگی ها بیشتر:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این یک اسپم است:

آواتار نو مبارک

اما آواتارات اصلا با خودت همخوانی نداره:hanghead:

این دومین اسپم است:

داداش زدیم تو خط the Neutron reloaded ...:ws3:

آخه من چه شکلیم مگه ؟! :45645:

لینک به دیدگاه

من 160م همه می گن چقد کوچولویی!

البته دوستای منم باهام هم قدن ولی نمی دونم چرا منو کوچولو می بینن !

یکی از دوستام که بلنده همیشه هم پاشنه بلند می پوشه هی هم غر می زنه من چرا کوتاهم :w58:

لینک به دیدگاه
این سومین اسپم هست:

مثلا این آواتار بهت میاد TAEL_SmileyCenter_Ugly%20%2814%29.gif

z21euiam0jo1fovhq5g1.jpg

این چهارمین اسپم است:

:ws28::ws28::ws28:

دمت گرم خداوکیلی...

جالبه ها! یه تاپیک این شکلی بزنیم بگیم فکر میکنی نفر بالائیت چه شکلیه!

لینک به دیدگاه

قدم ۱۷۳ ولی‌ کفش پاشنه بلند هم میپوشم چون فرم قشنگی‌ داره همیشه هم کارم راه افتاده نه به خاطر قدم به خاطر رفتارم حتی وقتی‌ طرفم از من کوتاه تر بوده

لینک به دیدگاه
قدم ۱۷۳ ولی‌ کفش پاشنه بلند هم میپوشم چون فرم قشنگی‌ داره همیشه هم کارم راه افتاده نه به خاطر قدم به خاطر رفتارم حتی وقتی‌ طرفم از من کوتاه تر بوده

چرا همه گیر دادید به کار راه افتادن ؟!

این یه مثال بود که بگم هر حالتی از شرایط انسان میتونه خودش یه فرصت باشه

لینک به دیدگاه

چرا همه گیر دادید به کار راه افتادن ؟!

این یه مثال بود که بگم هر حالتی از شرایط انسان میتونه خودش یه فرصت باشه

خودت گیر دادی گفتی‌ قدت کوتاهه باعث میشه کارت راه بیفته ولی‌ آخه قد اصلا ربطی‌ نداره!!!!!! قد کوتاه باعث هیچ فرصتی نمیشه اصلا قد چیزو ثابت نمیکنه کاملا به شخصیت خود فرد بستگی داره:w16:

لینک به دیدگاه
خودت گیر دادی گفتی‌ قدت کوتاهه باعث میشه کارت راه بیفته ولی‌ آخه قد اصلا ربطی‌ نداره!!!!!! قد کوتاه باعث هیچ فرصتی نمیشه اصلا قد چیزو ثابت نمیکنه کاملا به شخصیت خود فرد بستگی داره:w16:

اولا که من نگفتم قدم کوتاهه . گفتم مقدارش 170 هست :ws3:

بله دقیقا شخصیت مهم ترین مساله ست

من خودم که مشکلی ندارم با این مساله .. گفتم این بحثو باز کنم . شاید خیلی ها مشکلشون این باشه

من یه پسر خاله دارم قدش 190 وزنشم 100

تو فامیل هر وقت میاد بهش میگن آقا غوله اومد

منم هر جا میرم میگن . به به آقا مهدی شاخ ششماد اومد:ws3:

شوخی بودا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...