رفتن به مطلب

حماقت تا کجا؟

mohammad 87 سبز

ارسال های توصیه شده

خوب دلیلش رو خودت میتونی یه جایی همین جاها پیدا کنی... :ws3:

دقیقا چرا باید یه نفر بیخود و بی جهت کار فرد دیگه ای رو انجام بده ؟

نه نه نه میخواستم این رو بگم ولی گفتم نیازی نیس من الان دو سال که تو این دانشگاهم درسته حالا شاید دیگران چیزهایی گفته باشن اما کسایی من باهاشون کار میکنم اصلا به قول خودت بیخود و بی جهت کمکم میکنن واقعا

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستای من مخلوطن!!

همشونم مثل هم دوس دارم...

جدا کردن دانشگاها هم هیچ دردیو دوا نمی کنه...

دیگه کسی بچه نیست که!

تو یونی همو نبینن بیرون قرار میدارن!

اه اه اهgirl_wink.gif

من کلا دوست ندارم تو یونی... در نتیجه کلا نمیفهمم چی میگی... :ws3:

در مورد اینکه هم دیگه رو ببینند یا نبینند که اصلا بحث نمیکنیم... یعنی کلا بی معنیه... مگه همدیگر رو ببینند چشون میشه ؟

من کلا در مورد خودم گفتم... برای من فرق نداره...

نمیگم کار این دولت دیوانه درسته که...

لینک به دیدگاه
نه نه نه میخواستم این رو بگم ولی گفتم نیازی نیس من الان دو سال که تو این دانشگاهم درسته حالا شاید دیگران چیزهایی گفته باشن اما کسایی من باهاشون کار میکنم اصلا به قول خودت بیخود و بی جهت کمکم میکنن واقعا

خوش به حالت... من سه روزه دارم بال بال میزنم یه سوال از استاد بپرسم جواب نمیده... بعد یک خانوم محترم تشریف بردند توی اتاقشون و با کتاب استاد رفتند خونه... :ws52:

گاها اشتباها فکر میکنم ارتباطی بین دختر بودن و موفقیت در کمک یافتن وجود داره...

ولی بعدا میگم نه... وجود نداره...

لینک به دیدگاه
خوش به حالت... من سه روزه دارم بال بال میزنم یه سوال از استاد بپرسم جواب نمیده... بعد یک خانوم محترم تشریف بردند توی اتاقشون و با کتاب استاد رفتند خونه... :ws52:

گاها اشتباها فکر میکنم ارتباطی بین دختر بودن و موفقیت در کمک یافتن وجود داره...

ولی بعدا میگم نه... وجود نداره...

اینو ول کن به من کمک کنین دریابم چرا دخترانن یونی با من حرف نمیزنن

لینک به دیدگاه
تقویت باورها با کشیدن دیوار؟

اره دیگه .

وقتی برای حجاب باید خون داد ( قال مستر احمد خاتمی ) برای تقویت باورم باید دیوار کشید .

کاملا عقلانیه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نادری، مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از راه‌اندازی دانشگاه‌های تک جنسیتی در استان‌های مذهبی خبر داد و گفت: بیشترین درخواست‌های تک جنسیتی مربوط به دختران است.

بهوی تصریح کرد: از جمله این درخواست‌ها مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان، یزد، اصفهان، البرز، تبریز، ارومیه، خراسان رضوی و شیراز است و این درخواست‌ها در حال حاضر در دست بررسی و گزینش است.

پ.ن:چقدر خدا از من متنفر بود که در دوره جمهوري اسلامي به دنيا آمدم!

3h18401r9625xzx90pp.jpg

گیلان!!!!:w58:فکر نکنم تو گیلان کسی چنین درخواستی داده باشه چون تنها جایی که ازین امل بازیا بدورند گیلانیا هستن احتمالا حرف از جلنب خودشونه نه مردم

من میخوام بدونم کدوم آدم املی چنین درخواستی رو کرده؟

اصلا چه اهمیتی داره باشن یا نباشن چرا اینقد تفکیک میکنن مرد و زن رو چی میخوان چرا سرشون به کارشون نیست همه فکرو ذهنشون عوض درس خوندن به چه چیزایی هست

گرچه فرقی هم نکرد همین حالاشم که همه کلاسای عمومی جداست اختصاصیارم جدا کنن خدا شفا بده ایشالا

لینک به دیدگاه

به نظرم یکم غلو کردند بازم مثل همیشه که همه چی آرومه توی کشور..........هیچی هم گرون نمیشه ووووو

شیراز چرا باید جداکنند؟ خدا قوتشون بده توی دانشگاه که دوربین مداربسته گذاشتند- کلاسهای بدون استادهم درش و قفل میکنند - از ورود هرکسی جز دانشجوهای خود موسسه هم که جلوگیری میشه - دیگه چی رو قراره جدا کنند؟

والله دانشگاه ما هنریه بعید میدونم بتونند جدا کنند حتی کلاسهای عمومیشو چه برسه به تخصصی.......:banel_smiley_4:

چیز عجیب و جدیدی نیست دانشگاهتک جنسیتی که.......... اینقدر احمق هستند : 99 درصد مراکز آموزش عالی فنی کاردانی پیوسته دانشگاهشون تک جنسیتی هست اونم بخاطر رشته هایی هست که توش وجود داره.............

خدایا به اینها یک عقل سلیم ، نیم سیر شعور ، ووووو عطا بفرما:ws21:

لینک به دیدگاه

به گزارش خبرگزاری دولتی ایسنا، دکترنادری با اشاره به پروسه ایجاد موسسات غیرانتفاعی تک جنسیتی در استان‌ها و مناطق مذهبی، اظهارکرد: در حال حاضر برخی استان‌ها درخواست راه‌اندازی دانشگاه‌های تک‌جنسیتی داشته‌اند که آن را به وزارت علوم ارائه داده‌اند.

وی تصریح کرد: از جمله این درخواست‌ها مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان، یزد، اصفهان، البرز، تبریز، ارومیه، خراسان رضوی و شیراز است و این درخواست‌ها در حال

:w58:

لینک به دیدگاه
گیلان!!!!فکر نکنم تو گیلان کسی چنین درخواستی داده باشه چون تنها جایی که ازین امل بازیا بدورند گیلانیا هستن احتمالا حرف از جلنب خودشونه نه مردم

من میخوام بدونم کدوم آدم املی چنین درخواستی رو کرده؟

پس برادران بسیجی اونجا چه غلطی میکنن!؟من یک پیشنهاد دارم برای احاد جوانان غیور!غیرت را سرلوحه خود قرار دهید توامان با بصیرت وگرنه ساندیس جیره بندی خواهد شد عواقب ان وبال گردنتان!:ws46::ws3:

لینک به دیدگاه

تویه دانشگاه ما سال 84 ترم اول

چنین طرحی رو خواستن پیاده کنن و دخترا و پسرا رو از هم جدا کنن

حتی راهرو ها دخترونه پسرونه شده بود

ولی ............

این طرح یه روز هم موفقیت کسب نکرد

همون روز اول بچه ها پنان سرو صدایی کردن که نگو

کولرو آب سرد کن بود که از طبقه ی سوم پرت میشد پایین

شیشه های دانشکده فنی 1 رو ریختن پایین

چند نفر هم بیشتر اخراج نشدن ...

خیلی حال داد

لینک به دیدگاه

مسوولین بجای اینکه مشکل و حل کنن دارن صورت مسوءله رو پاک میکنن بجای اینکه بخوان فرهنگ سارزی کنند که مملکت اسلامی باید چجوری باشه دارن حصار میکشن بین زن و مرد غافل از اینکه هر چه این حصار کلفت تر باشه مردم حریص تر میشن و وضع جامعه به منجلاب بیشتری فرو میره :icon_pf (34):

واقعا جای تاسف داره:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

اینا بین خودشون انقدر درگیر جنگ قدرت هستن که تنها چیزی که بهش فکر نمیکنن مردم و منجلاب های آینده هست ، تا 5 سال دیگه این آقایون هرکدوم تو یکی از کشور های توریستی یک ویلا دارن با یک وبلاگ و پول بی پایان ملت

من به این نتیجه رسیدم تو این رژیم تک تک افراد به فکر جیب خودشون هستن ، حتی تو 1 حزب هم 2 نفر رو نمیتونی پیدا کنی که اهدافشون مشترک و به خاطر مردم باشه ، تک به تک به همدیگه نارو میزنن تا مقام و در نتیجه جیب خودشونو پر کنن ، خوب طبیعی هست تو این شرایط پاک کردنه صورت مسئله راحت ترین راه برای آقایون هست تا بیش از این وقتشون رو تلف نکنن و به چاپیدنشون ادامه بدن

لینک به دیدگاه

گیلان؟؟؟ عمرااااااااااااااا !!! مثل چی دروغ می گن!!

فکر نمی کنین داریم به دوران غار نشینی نزدیک می شیم؟؟:banel_smiley_4:

خدایا تا کِی اینا باید هر بلایی دلشون می خواد سر ما بیارن آخه....

لینک به دیدگاه
گیلان؟؟؟ عمرااااااااااااااا !!! مثل چی دروغ می گن!!

فکر نمی کنین داریم به دوران غار نشینی نزدیک می شیم؟؟:banel_smiley_4:

خدایا تا کِی اینا باید هر بلایی دلشون می خواد سر ما بیارن آخه....

خودتو ناراحت نکن عجق من (بوس):ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...