رفتن به مطلب

حماقت تا کجا؟

mohammad 87 سبز

ارسال های توصیه شده

نادری، مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از راه‌اندازی دانشگاه‌های تک جنسیتی در استان‌های مذهبی خبر داد و گفت: بیشترین درخواست‌های تک جنسیتی مربوط به دختران است.

به گزارش خبرگزاری دولتی ایسنا، دکترنادری با اشاره به پروسه ایجاد موسسات غیرانتفاعی تک جنسیتی در استان‌ها و مناطق مذهبی، اظهارکرد: در حال حاضر برخی استان‌ها درخواست راه‌اندازی دانشگاه‌های تک‌جنسیتی داشته‌اند که آن را به وزارت علوم ارائه داده‌اند.

وی تصریح کرد: از جمله این درخواست‌ها مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان، یزد، اصفهان، البرز، تبریز، ارومیه، خراسان رضوی و شیراز است و این درخواست‌ها در حال حاضر در دست بررسی و گزینش است.

نادری افزود: امکان دارد که برای سال تحصیلی جدید با درخواست ایجاد حدود دو موسسه غیرانتفاعی تک‌جنسیتی موافقت شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو موسسه غیرانتفاعی تک جنسیتی البرز و رفاه در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: این موسسات در سال تحصیلی ۹۰ مورد بررسی و ارزشیابی قرار می‌گیرند.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، بیشترین درخواست استان‌ها را در زمینه ایجاد موسسه غیر انتفاعی تک جنسیتی مربوط به دختران عنوان کرد.

گفتنی است مسئولان وزارت علوم در راستای اسلامی شدن دانشگاه های سراسر کشور همواره از طرح تفکیک جنسیتی دانشجویان و اختصاص دانشگاه های جدا، سخن به میان می آورند که تاکنون عملی نشده است اما به نظر میرسد با توجه به تاکیدات مکرر رهبر جمهوری اسلامی و همچنین روحانیون و مراجع هوادار دولت، در چند ماه آینده این طرح نیز به مرحله اجرا در اید.

پ.ن:چقدر خدا از من متنفر بود که در دوره جمهوري اسلامي به دنيا آمدم!

3h18401r9625xzx90pp.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوشبختانه اینطور که به نظر میاد همه خانوم ها از همه ی پسر های دانشگاهشون متنفر هستند...

آقایون هم که...

خلاصه انگار نباید زیاد ناراحت باشند دوستان... راحت میشند از دست هم...

لینک به دیدگاه
در حال حاضر برخی استان‌ها درخواست راه‌اندازی دانشگاه‌های تک‌جنسیتی داشته‌اند که آن را به وزارت علوم ارائه داده‌اند.

از جمله این درخواست‌ها مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان، یزد، اصفهان، البرز، تبریز، ارومیه، خراسان رضوی و شیراز است و این درخواست‌ها در حال حاضر در دست بررسی و گزینش است.

من فکر کردم الان میگه قم و امامزاده داوود و ........

پس تهران چی شد؟!!!!!

فکر کنم تهرانی ها بیشتر از همه مایل به تفکیک جنسیتی باشند.....:banel_smiley_4:

کرج و اصفهان و شیراز و رشت مایلند ؟؟؟!!!! اونوقت قم مایل نیست. :jawdrop::icon_pf (34)::ws44:

لینک به دیدگاه
خوشبختانه اینطور که به نظر میاد همه خانوم ها از همه ی پسر های دانشگاهشون متنفر هستند...

آقایون هم که...

خلاصه انگار نباید زیاد ناراحت باشند دوستان... راحت میشند از دست هم...

تنفر چیه؟؟

دلیلی نداره

بر فرض هم دخترا و پسرا تو دانشگاه از هم بدشون میاد...راحت شدن یعنی چی؟؟

پس کی جوونا باید رفتار اجتماعی رو یاد بگیرن؟

چه جوری به بلوغ رفتاری برسن؟؟

کجا طرز برخورد با جنس مخالفو یاد بگیرن؟؟؟

واقعا کار مرخرفیه...جای تأسف داره...

لینک به دیدگاه

پس تهران چی شد؟!!!!!

کرج و اصفهان و شیراز و رشت مایلند ؟؟؟!!!! اونوقت قم مایل نیست. :jawdrop::icon_pf (34)::ws44:

اسی جان داداش کم کم اسلام طالبانیشون رو توسعه میدن نوبت تهرانم میرسه اگه دست این جماعت ... باشه پای خر نر هم شلوار پا میکنن

لینک به دیدگاه

پس تهران چی شد؟!!!!!

قم تمایلشو مدت ها قبل اعلام کرده و اسلامی شده . :banel_smiley_4:

عیر انتفاعی هاش نصف هفته دخترونس ، نصف هفته پسرونه .

2و 3 تا هم مدرسه نه دانشگاه دخترونه داره .

بسه دیگه!!

بقیه جاها ارشاد شن .

لینک به دیدگاه
اسی جان داداش کم کم اسلام طالبانیشون رو توسعه میدن نوبت تهرانم میرسه اگه دست این جماعت ...باشه پای خر نر هم شلوار پا میکنن

اتفاقا طالبان نزدیکـــترین عمل را به اسلام عزیز دارد.....

بعضی ها میگن این حکومت اسلامی نیست و اسلام این نیــست راست میگن،هنوز تا اسلام واقعی که همون طالبان است گام های عظیمی باید برداشته شود....

لینک به دیدگاه
تنفر چیه؟؟

دلیلی نداره

بر فرض هم دخترا و پسرا تو دانشگاه از هم بدشون میاد...راحت شدن یعنی چی؟؟

پس کی جوونا باید رفتار اجتماعی رو یاد بگیرن؟

چه جوری به بلوغ رفتاری برسن؟؟

کجا طرز برخورد با جنس مخالفو یاد بگیرن؟؟؟

واقعا کار مرخرفیه...جای تأسف داره...

این حرف شوخی بود... یعنی متوجه منظورم نشدی ؟ :w58:

حالا دلیلی داره یا نداره رو منم نمیدونم... ولی تا حالا شده یه بار یه خانومی در مورد پسر های دانشگاهش یا هم کلاسی هاش بگه و اه اه نکنه ؟

اتفاقا مشکل جوون ما اینه که میاد داشنگاه تازه یادش میوفته رفتار اجتماعی یاد بگیره و با غیر هم جنسش چطوری برخورد کنه (بخونید دختر بازی و پسر بازی) کلا کسب تجربه دیگه...

من که شخصا برام هیج فرقی نمیکنه با هم باشه یا بدون هم...

لینک به دیدگاه

...

چی بگه آدم واقعا ؟ ... جهان سوم جائیست که ... همینا دیگه ...

ازین پس به جای واژه غریب و نامانوس جهان سوم از واژه "ایران" استفاده کنیم

پ.ن: ما که داریم فارغ التحصیل میشیم خدارو شکر :دی

لینک به دیدگاه
این حرف شوخی بود... یعنی متوجه منظورم نشدی ؟ :w58:

حالا دلیلی داره یا نداره رو منم نمیدونم... ولی تا حالا شده یه بار یه خانومی در مورد پسر های دانشگاهش یا هم کلاسی هاش بگه و اه اه نکنه ؟

اتفاقا مشکل جوون ما اینه که میاد داشنگاه تازه یادش میوفته رفتار اجتماعی یاد بگیره و با غیر هم جنسش چطوری برخورد کنه (بخونید دختر بازی و پسر بازی) کلا کسب تجربه دیگه...

من که شخصا برام هیج فرقی نمیکنه با هم باشه یا بدون هم...

چرا خو:ws3:

آره...وقتی بی منظور راجع بهشون حرف بزنی نیازی به اه اه یا چه چه نیست!!

اون اه اهی که بعضی دخترا می کنن منظورشون یه چیز دیگس...

همه اینجوری نیستن...بعضیا آره...تا جنس مخالفو می بینن یاد دوستی میفتن!

منظور من از طرز برخورد این نبود...

واسه من فرق می کنه...چون گاهی نظر پسرا راجع به یه چیزایی خیلی کمکم می کنه

نوع فکر کردنشون متفاوته

چیزای دیگه هم هست....ولی من الان ذهنم بدجوری مشغوله...چیزی یادم نمیاد!:ws3:

لینک به دیدگاه
چرا خو:ws3:

آره...وقتی بی منظور راجع بهشون حرف بزنی نیازی به اه اه یا چه چه نیست!!

اون اه اهی که بعضی دخترا می کنن منظورشون یه چیز دیگس...

همه اینجوری نیستن...بعضیا آره...تا جنس مخالفو می بینن یاد دوستی میفتن!

منظور من از طرز برخورد این نبود...

واسه من فرق می کنه...چون گاهی نظر پسرا راجع به یه چیزایی خیلی کمکم می کنه

نوع فکر کردنشون متفاوته

چیزای دیگه هم هست....ولی من الان ذهنم بدجوری مشغوله...چیزی یادم نمیاد!:ws3:

منم دقیقا منظورم همین بود... خبر دارم اه اه از کجا میاد... ولی خوب میگند دیگه... :ws3:

خوب شاید دلیل اینکه برای من فرقی نداره اینه که من تا حالا هیچ سودی از دخترای یونی ندیدم... جز اینکه سوال بپرسند البته...

تمام دوستام هم پسرند... در نتیجه عملا برام فرقی نمیکنه...

لینک به دیدگاه

خوب شاید دلیل اینکه برای من فرقی نداره اینه که من تا حالا هیچ سودی از دخترای یونی ندیدم... جز اینکه سوال بپرسند البته...

میشه منظورتان را از سود شفاف تر بیان کنید..... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
منم دقیقا منظورم همین بود... خبر دارم اه اه از کجا میاد... ولی خوب میگند دیگه... :ws3:

برا من خیلی فرق میکنه چون من همه کارامو پسرای یونی انجام میدن و اگه جدا شیم بدبخت میشم:icon_pf (34):و در ضمن دخترای دانشگاهمون با من هیچ وقت حرف نمیزنن تا الانم نفهمیدم چرا

لینک به دیدگاه

دوستای من مخلوطن!!

همشونم مثل هم دوس دارم...

جدا کردن دانشگاها هم هیچ دردیو دوا نمی کنه...

دیگه کسی بچه نیست که!

تو یونی همو نبینن بیرون قرار میدارن!

اه اه اهgirl_wink.gif

لینک به دیدگاه
برا من خیلی فرق میکنه چون من همه کارامو پسرای یونی انجام میدن و اگه جدا شیم بدبخت میشم:icon_pf (34):و در ضمن دخترای دانشگاهمون با من هیچ وقت حرف نمیزنن تا الانم نفهمیدم چرا

خوب دلیلش رو خودت میتونی یه جایی همین جاها پیدا کنی... :ws3:

دقیقا چرا باید یه نفر بیخود و بی جهت کار فرد دیگه ای رو انجام بده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...