رفتن به مطلب

حرف رکیک

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

من زياد فحش نميدم ولي به شوخي يه چيزايي به اونايي كه صميمي هستيم باهم ميگم اونم از اون معمولي معمولي هاش نه از اون تنداش

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه کسی به من فحاشی کنه و من هم از قبلش عصبانی نباشم!

معمولا میخندم(این کار اثر تخریبی بالایی داره)

اما اگه عصبانی باشم.سرمو به نشانه تاسف تکون میدم

1% احتمال داره مثل خودش بشم البته اون موقع دیگه چشمام رو میبندم و دهنم رو باز میکنم و میشورم میزارمش کنار که خشک شه

اما خیلی کم اتفاق میوفته

لینک به دیدگاه
اگه کسی به من فحاشی کنه و من هم از قبلش عصبانی نباشم!

معمولا میخندم(این کار اثر تخریبی بالایی داره)

اما اگه عصبانی باشم.سرمو به نشانه تاسف تکون میدم

1% احتمال داره مثل خودش بشم البته اون موقع دیگه چشمام رو میبندم و دهنم رو باز میکنم و میشورم میزارمش کنار که خشک شه

اما خیلی کم اتفاق میوفته

چه پسر خوبی؟ :ws37:

لینک به دیدگاه

من اگر بخوام فحش بدم ميدم اما يا تو دلم يا واسه مسخره بازي كه با دوستام هستيم تا يكم بخنديم:ws37:

اما يكي دوبارم شده كه تو خيابون به يكي دوتا مرد بيكار و مزاحم كه كاره زشتي انجام داده بودن و از قصد بهم تنه زدن فحش دادم و گفتم هووووووووو مگه كوري مرتيكه؟خداييش خيلي بيشعور بودن وايستادن با كمال وقاحت(درست نوشتم؟)بهم ميخندن :ws46:

به نظرم همچين ادمايي هستن كه لياقت فحش خوردنو دارند:w00:

همچنين استادايي كه كاراي سخت ميدن به دانشجوها مثله استادم كه ميگه فحش خورم ملس و هرچي دلتون ميخوادپشت سرم فحش بدين:ws3:ما هم حرف گوش كن:w16::w410:

لینک به دیدگاه

من فقط به یه قشر خاص به صورت جدی فحش میدم البته فحش بد نمیدم در حد نام حیواناتیست که اون آدما در سطح همونا هستند امیدوارم جهش ژنتیکی پیدا کنن و روزی به انسان تبدیل بشن (هر چند که نشد است)

لینک به دیدگاه

معمولا كسايي كه ضعيفن و ترسو هستن رو به فحاشي ميارن و اين جوري ارزا ميشن چند وقت پيش يه كليپ ديدم كه مداح به جاي غلو هاش كه كار اصليشونه داشت به يه گروه خاصي فحاشي ميكرد چون به چشم نميومد طفلي مي خواست گنده بشه .

نميگم تا حالا فحش ندادم معمولا به نقطه جوش رسيدم اين كارو ميكنم مثال خبر يه تجاوز به نواميس مردم دروغ گويي مسئولان تا حدودي صدا وسيما

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

واقعا برا بعضیا نشونه صمیمیت شد فحش دادن یه دوستی دارم در مواقع صمیمیت زیاد از کلمات نکبت و اشغال و عوضی و ...استفاده میکنه (شانس اوردیم پسر نیست و الا فحش ناموسی میداد)

فحش هایی که استفاده میکنم خودم در حد خفه شو و گم شو بیشعور و ایناست البته اون رو هم در مواقع شوخی و وقتی طرف استفاده میکنه

لینک به دیدگاه
بازم سلام:JC_thinking:

خوبین؟

شما خودتونو از لحاظ عفت کلام چطور ارزیابی میکنید ؟

از هر کس که بپرسی فحش بده یا نه ؟ همه میگن بده ....

اما تو جامعه میبینیم که مردم مدام از الفاظ زشت استفاده میکنن ...

خیلی ها هم میگن اگر ما تو صحبت کردنمون راحت نباشیم یا فحش ندیم . اصلا خوش نمیگذره :w58:

هر چی به نظرتون میرسه بگید دیگه .....

فحش دادن جا و مکان داره

من که با دوست های صمیمی ام هستم اگه فحش ندم نمی شه اصلا صحبت کرد :ws3:

اما درجات فحش ها استاندارد هستش :banel_smiley_4:

زیاد +18 نیست :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...