رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فکر کردم منظورش متولدین آذره :ws47::ws47:

عجب تاپیکی به زبون خودتون حرف میزنید کسی هم متوجه نمیشه..یه وقت پشت سر ما غیبت نکنیدااااا :ws3:

نه فعلا که غیبت نمی کنیم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي......................اوسون آغلااما... من دوزمرم باجبم آغليه....مرا گنمه گينه منيم الينن بير ايش گلسه دنن گوروم...

ايرادتيم واار

ساق اولاسان گردش

یاشا ....

هم اوزون یاشا...

هم تبریز یاشاسین:w16:

لینک به دیدگاه
نه عجب بی نفر من بوردا اولاندا تاپیلده....:banel_smiley_4:

سلام

سلام

بابک کی هر گون بوردادی. منده تز تز گلرم بورا.

سیز هانسی زمان گلیسیز کی هش کس اولمور؟

لینک به دیدگاه
سهلام

نجه وارسیز؟:ws37:

سلام :icon_gol:

سلام

بابک کی هر گون بوردادی. منده تز تز گلرم بورا.

سیز هانسی زمان گلیسیز کی هش کس اولمور؟

اهوم جلیرم جورم هامه جدیپ!

من چخ ججلر جلیرم :w16:

لینک به دیدگاه
هن دا بوجورده....مهم اوده اینده جوردوخ !!

بلی چوخ سویوندوم...

ایشالا بونان سورادا چوخ گوروشروخ.

فعلا من گدیرم الاها تاپشیردیم گینه گوروشروخ.

لینک به دیدگاه
بلی چوخ سویوندوم...

ایشالا بونان سورادا چوخ گوروشروخ.

فعلا من گدیرم الاها تاپشیردیم گینه گوروشروخ.

اوجورده ایشالا چوختر بیر بیره بوردا جوروخ...

خوش جدین..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام بابک جان

بابک بو سانازگلی چوخ بتر ناراحاتدی...

نینماخ اولار کی ناراحاتدیخدان قورتولسون؟

ممد جاان بولمورررم هانکی یاخچی اوغلااان بیلسین هاوا گوی آراسینداا ساخلیب...

هیچ ایش گورمااخ اولمااز سانااااز فیتوا ورسین من سنن اوندا بیر ایش گورریخ

لینک به دیدگاه

در پی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری صورت گرفت

اعلام 3 روز عزای عمومی در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس: در پی سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ 727 و كشته شدن جمعی از هموطنانمان، سه روز عزای عمومی در آذربایجان غربی اعلام شد.

A0853344.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی نماینده ولی فقیـه در استان و امـام جمعه ارومیـه و جـلال‌زاده استانـدار آذربایجان غربی در پی بروز سانحه سقوط هواپیما در ارومیه بـا صدور اطلاعیه مشترك در این استـان سه روز عزای عمومی اعلام كردند.

بوئینگ 727متعلق به شركت ایران ایر كه از تهران بـه مقصد ارومیه پرواز كرده بود حدود ساعت 19 و 45 دقیقه شب گذشته حدفاصل روستاهای قره حسنلو، چهرهژ‌گشا و كلیسا كندی در 7 كیلومتری ارومیه سقوط كرد.

این هواپیما حدود 103 سرنشین داشت كه 92 نفر آنان مسافر و بقیه خدمه پروازی بودند. تا لحظه ارسال این خبر 72 نفر از سرنشینان این هواپیما متاسفانه جان باختند و 33 مصدوم سانحـه نیز بـه بیمارستان‌هـای ارومیه منتقل شده‌اند.

لینک به دیدگاه

دادگاه تعدادی از فعالین ملی و مدنی آذربایجان در نخستین روز سال 2011 در تبریز برگزار شد

آرازنیوز: جلسه رسیدگی به اتهامات 15 تن از فعالین ملی و مدنی آذربایجان در نخستین روز سال جدید میلادی در شعبه دوم دادگاه انقلاب تبریز برگزار شد.

جلسه رسیدگی به اتهامات فعالین مدنی و ملی آذربایجان آقایان اکبر آزاد، دکتر علیرضا عبداللهی - شهرام رادمهر، آیدین خواجه‌ای، محمود فضلی، حیدر کریمی، نعیم احمدی، یونس سلیمانی، شکرالله قهرمانی فرد، حسن رحیمی بیات، احمد آقایی، بهمن نصیرزاده، بهبود قلی‌زاده و خانمها حمیده و زهرا فرج‌زاده در شعبه دوم دادگاه انقلاب تبریز به ریاست قاضی علی محمدی و به وکالت آقای محمدرضا فقیهی درنبود نماینده هیت منصفه ازسا عت 9 صبح 11 دی ماه شروع و تا ساعت 14 بعد از ظهر پشت درها ی بسته برگزار شد. این در حای است که دادگاه فعالین سیاسی طبق قانون می بایست بصورت علنی برگزار می شد.

مشروح جلسه رسیدگی به اتهامات فعالین ملی و مدنی آذربایجان به شرح زیل می باشد:

1-در طول جلسه قاضی پرونده در حالیکه سه پوشه ارسالی از وزارت اطلاعات حاوی اطلاعات و اتهامات را در دست داشت با طرح سوالات سربسته و تیتر وار اتهامات را به متهمین گوشزد می کرد.

2- از متهمین خواسته شد تا به سوالات مطروحه پاسخ دهند اما درپی اعتراضات متهمین دفاعیه مکتوب آنها ارایه گردید و تمامی صحبتهای رد و بدل شده در دادگاه به زبان ترکی انجام پذیرفت.

3- متهمین در جلسه دادگاه از شکنجه و آزار اذیت غیر اسلامی بازجویان در اداره اطلاعات تبریز سخن گفتند:

آ)بازجویان در اداره اطلاعات در حین شکنجه جسمانی و روانی متهمین به ناموس ، خانواده ، ملیت و هویت مردم آذربایجان فحش و ناسزا میگفتند.

ب)در بازجوی شکنجه گران اسلامی! از شوک الکتریکی باتوم الکتریکی، آویزان کردن از سقف و... استفاده می کرند که یکی از متهمین به نام یونس سلیمانی در اثر شوک الکتریکی دوبار دچار سکته قلبی شده است.

ج) شکنجه گران ایران اسلامی با در دست داشتن بطری نوشابه دست کم یک نفر را به استفاده از آن تهدید کردند.

د) یکی از متهمین که خواست نامش فاش نشود توسط بازجویان به مدت یک هفته لمس بدنی!شده است.

ر) برخی از متهمین در حین بازجویی تهدید به تجاوز جنسی شده اند.

ز)در حین بازپرسی! توسط قاضی هاشم زاده ساکن شهرک جماران تبریز متهمین به شدت مور ضرب و شتم و مورد رکیک ترین توهینها قرار گرفتند.

ه) بعد از گذشت چندین مدت هنوز آثار شکنجه ها در فک، گردن و دنده های متهمین دیده می شد. و در اثر شکنجه دو دندان آقای اکبر آزاد شکسته است.

و)....

در این بین این جمهوری اسلامی بود که در محکمه وجدان و عدل محاکمه شد و پرونده متهمین به دلیل غیبت نماینده دادستان و همچنین نبود مستندات قانونی به دادسرای استان ارسال شد.

اتهام این افراد عضویت در شورای مرکزی حزب غیرقانونی گاموح جهت بر هم زدن امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، اجتماع و تبانی جهت بر هم زدن امنیت کشور و معاونت در جاسوسی عنوان شده است.از اول ماه‌های سال 1389 بازداشت بودند، پس از حدود 5 ماه بازداشت موقت هر کدام با قید وثیقه‌های دویست و بیست‌میلیون تومانی از زندان تبریز آزاد شدند.لازم به ذکر است که بعد از گذشت حدود هشت ماه آیت مهر علی بیگلو و دکتر لطیف حسنی هنوز هم در زندان هستند.

اعتصاب غذا در زندان تبریز

آیت مهر علی بیگلو دکتر لطیف حسنی در بند ویژه زندان تبریز از مورخه 11 دی ماه به جهت اعتراض به شکنجه و شرایط نامطلوب زندان و برخوردهای تاشایست زندانبانها و عوامل اداره اطلاعات دست به اعتصاب غذا زده اند.

مهرعلی بیگلو فعال سابق دانشجویی آذربایجان روز دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ٨۹ و دکتر لطیف حسنی در سوم خرداد 89 در کرج دستگیر و به تبریز انتقال داده شده است.

لینک به دیدگاه

دی ۱۳۸۹ تنها بازمانده کادر پروازی هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ سقوط کرده در ارومیه نیز درگذشت.

به گزارش جوان زهرا آهویی که به عنوان مهمان دار هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ در این هواپیما حضور داشت و تنها بازمانده کادر پروازی هواپیمای سقوط کرده در ارومیه بود، متاسفانه به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

nf00152739-1.jpg

لینک به دیدگاه
دی ۱۳۸۹ تنها بازمانده کادر پروازی هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ سقوط کرده در ارومیه نیز درگذشت.

الله رحمت ایله سین.

فقط دماخ اولار کی متاسفیخ.

بو بوئینگ هواپیما لاری نه واخ بیزدن ال چکجاخلار الله بولور.

لینک به دیدگاه
ممد جاان بولمورررم هانکی یاخچی اوغلااان بیلسین هاوا گوی آراسینداا ساخلیب...

هیچ ایش گورمااخ اولمااز سانااااز فیتوا ورسین من سنن اوندا بیر ایش گورریخ

ساق اولاسیز. چی منیم فیکریمدسیز یاشا ....

الله هیش واخ اورزه غم ورمسین:ws44:

لینک به دیدگاه
ساق اولاسیز. چی منیم فیکریمدسیز یاشا ....

الله هیش واخ اورزه غم ورمسین:ws44:

ساناااز آز آغلاا گوراااخ توتوب او اوغلااانی....(...)

الله اکبرااااا

لینک به دیدگاه
ساناااز آز آغلاا گوراااخ توتوب او اوغلااانی....(...)

الله اکبرااااا

شیطانا لعنت ده گردش

او منیم سالاریمده جینه اوسون گوی ساق اولسون هر یرده ساق اولسون

من ده اونون عشقینده آغلارام:ws44:

کاشکی دلم رسوا بشه

دریا بشه

:ws44:

این دو چشم پر آبم جانم رسیده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...