رفتن به مطلب

چرا خانم ها یا دخترها..............؟

دلوار

ارسال های توصیه شده

راستی چرا خانم ها یا دخترها بعداز اینکه بهشون میگیم دوستتون داریم

رفتارشون و روش برخوردشون با اقایون تغییر میکنه .؟

من فکر میکنم بهتره همیشه تو بلاتکلیفی باشن اون موقع همیشه عاشق مرد یا دوست پسرش میمونن !حالا مردها و پسرا بیان نظر بدن وگربه رو بکشن:there:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جالبه...چون دقیقا همین اتفاق هم واسه پسرا یا اقایون میفته........به عینه دیدم که دختر خانومی به پسری ابراز علاقه کرده..اما پسر بعد از 1 روز کلا از این روو به اوون روو شده و حتی دیگه طرفو تحویل نگرفته...

پس در نتیجه هم خانوما ممکنه این کارو انجام بدن هم اقایون...فقط برای گروهه خاصی نیست این عکس العملها

لینک به دیدگاه
راستی چرا خانم ها یا دخترها بعداز اینکه بهشون میگیم دوستتون داریم

رفتارشون و روش برخوردشون با اقایون تغییر میکنه .؟

من فکر میکنم بهتره همیشه تو بلاتکلیفی باشن اون موقع همیشه عاشق مرد یا دوست پسرش میمونن !حالا مردها و پسرا بیان نظر بدن وگربه رو بکشن:there:

از یکی رکب خوردی دلیل نمیشه همه اینطور باشن هیچ وقت کلی قضاوت نکن

میشه گفت پسرا هم خیلی دخترا رو اذیت میکنن درسته اینطور بگیم؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به نظر من ربطی به جنسیت نداره و این یک اقدام شنیع ( درست گفتم؟ :ws3:) دو طرفه است.

حتی گاها تو رفاقت با همجنس هم این مسئله پیش میاد. تا میبینن طرف بهشون اعتماد داره و باهاش صمیمیه به فکر سوء استفاده میفتن.

لینک به دیدگاه
جالبه...چون دقیقا همین اتفاق هم واسه پسرا یا اقایون میفته........به عینه دیدم که دختر خانومی به پسری ابراز علاقه کرده..اما پسر بعد از 1 روز کلا از این روو به اوون روو شده و حتی دیگه طرفو تحویل نگرفته...

پس در نتیجه هم خانوما ممکنه این کارو انجام بدن هم اقایون...فقط برای گروهه خاصی نیست این عکس العملها

منظورم کسایی هست که همدیگه رو دوست دارن خانم ها

دوست دارن حرفای عاشقانه بشنون وقتی این اتفاق می افته خانم ها تغییر میکنن درصورتیکه بیشتر اقایون دوست

داشتنشون رو کمتر بروز میدن و اون حس علاقه رو درونشون نگه میدارن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منظورم کسایی هست که همدیگه رو دوست دارن خانم ها

دوست دارن حرفای عاشقانه بشنون وقتی این اتفاق می افته خانم ها تغییر میکنن درصورتیکه بیشتر اقایون دوست

داشتنشون رو کمتر بروز میدن و اون حس علاقه رو درونشون نگه میدارن.:icon_gol:

منم فهمیدم منظورتونو....اگه کسی تغییر کنه مشخصه که اصلا طرفو دوست نداشته..فقط میخواسته یکی کمبودشو جبران کنه(کمبود محبت)..معموولا هستن کسایی که توو زندگیشون کسی دوسشون نداشته و متقابلا کمتر بهشون ابراز علاقه شده.(چه خانوم چه اقا)..بخاطر همین دنبال یکی میگردن که این کارو براشون انجام بده..و وقتی دیدن طرف عاشقانه دوسشون داره یا ابراز علاقه بهش میکنه بعد از یه مدت طرفو ول میکنه....

لینک به دیدگاه

پسرا دوست داشتنشون رو نشون نمی دن ولی تا می فهمن طرف دوسشون داره با دلایلی که برای خودشون دارن ول می کنن می رن.....

من که فهمیدم به طرف نشون ندیم دوسش داریم و برامون خیلی مهمه وضعیتمون بهتره.

لینک به دیدگاه

از بس که دوستت دارم ها دروغی است

تشخیص راست و دروغش وقت می خواهد

خانم ها صداقت دوستت دارم را می خواهند نه اهنگ و کلامش را!!!

لینک به دیدگاه
من که به جای دوس داشتن میگم عاشقتم:ws3:

هیچ اتفاق بدیم نمیوفته...

اره این خیلی خوبه عاشقبودن یه چیزی داره که توی کلمه دوست داشتن جا نمیگیره ادم دست وپاشم گم نمیکنه:w16:

لینک به دیدگاه

از نظر من اون دختره واقعا کمبود داره که همچین رفتاری میکنه اون دختر حتی اگه از اون پسر بدشم میاد لزومی نداره همچین رفتاری کنه میتونه خیلی خانمانه بگه من به شما علاقه ای ندارم و والسلام

لینک به دیدگاه
پسرا دوست داشتنشون رو نشون نمی دن ولی تا می فهمن طرف دوسشون داره با دلایلی که برای خودشون دارن ول می کنن می رن.....

من که فهمیدم به طرف نشون ندیم دوسش داریم و برامون خیلی مهمه وضعیتمون بهتره.

حرفتون به نظرم جالب اومد. :icon_gol:

چرا اینطوریه،یعنی از چیز خاصی میترسند؟

لینک به دیدگاه

من یه بار این کارو کردم بزار راستشو بگم اره از اینکه یه پایبندی پیش بیاد ادم میترسه

راستش من فقط واسه خاطر رو کم کنی با یه نفر دوست شدم راستش یارو خیلی معروف بود تو زنجان بعد ادعاشم میشد دوستای ناباب منم شرط گذاشتن هر کی بتونه با اون دوست شه فلان کارو براش میکنیم بعد یه مدت من به این سلام دادم و احوال پرسی کردم و البته یه اشنایی دور داشتیم و خود به خود این اومد طرف من یه مدت که گذشت این همچین حرفی زد بهم اما من هیچ علاقه ای نداشتم و واسه اینکه وابسته تر نشه سرد تر شدم و تموم شد:ws3:لابد همه میگین خاک بر سرم بگین:ws44:

لینک به دیدگاه

به نظرم از وابستگی دختر به خودشون می ترسن

شاید نخوان بعد که شرایطی پیش اومد علاقه دختر بهشون مشکل ساز باشه ولی.....دختر هم دل داره.....

لینک به دیدگاه
به نظرم از وابستگی دختر به خودشون می ترسن

شاید نخوان بعد که شرایطی پیش اومد علاقه دختر بهشون مشکل ساز باشه ولی.....دختر هم دل داره.....

حالا شاید این برداشت من به عنوان یک جنس مخالف باشه.

اما چیزی که من خودم برداشت کردم بی جنبگی بوده.

یعنی طرف شاید از محبت جنس مخالفش درکی به عنوان محبت یک دوست نداره و سریع جرقه هایی مثل ازدواج و عشق و.... تو ذهنش میخوره.

برای همین اکثر رابطه ها پس از بی جنبگی یکی از طرفین،به سردی میکشه.

لینک به دیدگاه
حالا شاید این برداشت من به عنوان یک جنس مخالف باشه.

اما چیزی که من خودم برداشت کردم بی جنبگی بوده.

یعنی طرف شاید از محبت جنس مخالفش درکی به عنوان محبت یک دوست نداره و سریع جرقه هایی مثل ازدواج و عشق و.... تو ذهنش میخوره.

برای همین اکثر رابطه ها پس از بی جنبگی یکی از طرفین،به سردی میکشه.

اینم حرفیه:ws37:

لینک به دیدگاه

واقعا چرا اینجوریه

من اگر بدونم یکی دوستم داره براش همه کاری میکنم و بهشم میگم اگر لیاقت داشته باشه اونم مسلما جفتمون از این علاقه ای که بینمون بوجود اومده لذت خوشبختی رو میبریم و یک رابطه پایدار بینمون بوجود میاد

این علاقه میتونه بین دوستای هم جنسم باشه

دوستی که نخواد ازم سو استفاده کنه تا آخر عمر بهش وفادار میمونم جندتا نمونه شو هم دارم :ws3:

ولی واقعا چرا بعضی ها از ماندن توی دوستی میترسند مگه قراره چند سال زنده باشیم که نمی تونیم بهم وفادار باشیم و بهم بگیم دوستت دارم

لینک به دیدگاه

پسرا اگه بفهمن دختره دوسشون داره ميرن چون قصدشون فقط تفريحه و وقت گذروندنه

ميترسن دختره بچسبه بهشون ولشون نكنه:4chsmu1:

ولي دخترا هم وقتي ميفهمن پسره دوسشون داره مغرور ميشن بعد سرد ميشن (البته بعضياشون):ws43:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...