رفتن به مطلب

چرا خانم ها یا دخترها..............؟

دلوار

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شاید هم شما زیاد تجربه نداری که اینا رو می گی!

خلاصه...آره ندارم:a030::ws3:

من اینارو نمیگم من یه کلمه فقط میگم صداقت

خدارو شکر تا االان با هرکی بودم یا هستم هیچوقت نه دروغی وسط بوده نه ریایی

آدم اگه صاف باش مطمئن باش طرف هرچقدرم بد باشه تهش اگرم بخواد جدایی باشه بدون صدای شکستنی اون رابطه تو آرامش تموم میشه....

لینک به دیدگاه

آدم اگه صاف باش مطمئن باش طرف هرچقدرم بد باشه تهش اگرم بخواد جدایی باشه بدون صدای شکستنی اون رابطه تو آرامش تموم میشه....

دوستی پسر و دختر یه جور سیاسته!!! صداقت در سیاست جایی نداره برادر!!!

لینک به دیدگاه
دوستی پسر و دختر یه جور سیاسته!!! صداقت در سیاست جایی نداره برادر!!!

من فلسفم تو دوستی چیز دیگریست....

دوستی از اسمش معلومه قراره باهم از لحظاتی از زندگیمون لذت ببریم نه اینکه از دوستمون لذت ببریم

میدونم حرفت چیه....دلت پره عزیز ولی امتحان کن جواب میده نه اینکه چشم بسته بخوای خودت رو فدای کسی کنی.. نه تو واقعا از روی عقل و جون محبت کن اگر طرفت لیاقت محبت رو داشته باشه جوابش رو میگیری اگرم نداشت که همون اول بفمی بهتر ازاینکه یه مدت نفهمی آخرش بفهمی

لینک به دیدگاه
من فلسفم تو دوستی چیز دیگریست....

دوستی از اسمش معلومه قراره باهم از لحظاتی از زندگیمون لذت ببریم نه اینکه از دوستمون لذت ببریم

میدونم حرفت چیه....دلت پره عزیز ولی امتحان کن جواب میده نه اینکه چشم بسته بخوای خودت رو فدای کسی کنی.. نه تو واقعا از روی عقل و جون محبت کن اگر طرفت لیاقت محبت رو داشته باشه جوابش رو میگیری اگرم نداشت که همون اول بفمی بهتر ازاینکه یه مدت نفهمی آخرش بفهمی

من نمی گم لذت نمی بریم یا نمی برم! می گم جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

واسلام

لینک به دیدگاه
من نمی گم لذت نمی بریم یا نمی برم! می گم جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

واسلام

چرا واسلام شدی مثل بیتا:ws3:

جز راست نباید گفت اما هر راست رو هم باید گفت .....

لینک به دیدگاه

شما به هر کی که باهاش دوست می شی می گی عاشقتم...اونوقت اگه واقعا عاشقش باشی ، پس چرا رابطه تموم می شه؟؟؟

لینک به دیدگاه
شما به هر کی که باهاش دوست می شی می گی عاشقتم...اونوقت اگه واقعا عاشقش باشی ، پس چرا رابطه تموم می شه؟؟؟

گل گفتی دقیقا من هم می خواستم همین رو بگم

در ضمن هر کسی لیاقت سنگ تموم گذاشتن رو نداره

.

لینک به دیدگاه

نه

بحث صرف گفتن کلمه نیست بحث سر اینه که تو رابطه هرچی هست همون اول گفته شه نه اینکه چون طرفم با حرفام یا محبتام ممکنه جو گیر شه ترکم کنه پس من از حسی که درونم دارم نسبت به اون کسی که باهاشم دریغ کنم که نکنه ولم کنه بره

میگم اصلا به اینکه تو دوستی بخوایم حرکتی پیاده کنیم کار درستی نیست مگه بازی شطرنجه که نتیجه آخرش طرفم رو مات کنه فقط یه برنده داشته باشه؟

هرچی پیش آید خوش آید اگر نیاید اون رابطه ای که صداقت توش بوده بهتر تموم میشه ..با دوستی کامل و رضایت دوطرف

لینک به دیدگاه
نه

بحث صرف گفتن کلمه نیست بحث سر اینه که تو رابطه هرچی هست همون اول گفته شه نه اینکه چون طرفم با حرفام یا محبتام ممکنه جو گیر شه ترکم کنه پس من از حسی که درونم دارم نسبت به اون کسی که باهاشم دریغ کنم که نکنه ولم کنه بره

میگم اصلا به اینکه تو دوستی بخوایم حرکتی پیاده کنیم کار درستی نیست مگه بازی شطرنجه که نتیجه آخرش طرفم رو مات کنه فقط یه برنده داشته باشه؟

هرچی پیش آید خوش آید اگر نیاید اون رابطه ای که صداقت توش بوده بهتر تموم میشه ..با دوستی کامل و رضایت دوطرف

آره من متوجه حرفاتون شدم و باهاتون (اینکه باید صادق بود) موافقم کاملا.

فقط برام سوال پیش اومد که اگه همه چی داره خوب پیش می ره، پس چرا باید با رضایت کامل دو طرف قضیه تموم بشه؟؟؟ چرا ادامه دار نمی شه؟؟

لینک به دیدگاه

ببخشید میام وسط بحثتون.

چن نفر دقیقا ؟؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به نظر من

باید دوست داشتن رو معنی کرد

انواع و اقسام معنی میتونه داشته باششه دوست داشتنمن تمام صفحات رو نخوندم

اما

فکر کنم

این دوست داشتن تنها معنی که میده ازدواج هستش

حالا پسر یا دختری که این رو میشنوه اگه امادگی نداشته باشه میره

چه پسر چه دختر

لینک به دیدگاه

فقط برام سوال پیش اومد که اگه همه چی داره خوب پیش می ره، پس چرا باید با رضایت کامل دو طرف قضیه تموم بشه؟؟؟ چرا ادامه دار نمی شه؟؟

قرار نیست چیزی بد تموم شه رابطه دیگه روال عادی رو طی نمیکه

دوستی و مهربونی تضمین نمیکنه که با طرفت تا آخر عمر هیچ مشکلی پیدا نمیکنی

بالاخره ممکنه توی یکسری از مسائل باهم توافق پیدا نکنید و دو طرف ببینید ادامه اون رابطه ضررش بیشتر از سودشه و باهم تصمیم میگیرین که از هم جدا شین بدون خیانتی وسیاستی پیاده کردن،

چرا؟

چون از اول با هم مثل کف دست بودین صاف ...پس اگه بین راه بخوایین پیاده شین تو دست انداز بزرگی نمیوفتین ..

لینک به دیدگاه
ببخشید میام وسط بحثتون.

چن نفر دقیقا ؟؟:ws38:

هر چند نفر اصلا 100 نفر.:w36:..مهم با یه نفر بودنه تا وقتی با اون یه نفری:aghosh:(تو نه منظورم اون یه نفره:ws3:)

لینک به دیدگاه
گل گفتی دقیقا من هم می خواستم همین رو بگم

در ضمن هر کسی لیاقت سنگ تموم گذاشتن رو نداره

مثل یه بلبل گفتی...

منم همینو میخوام اگه لیاقت نداره پس این چه دوستییه همون اول تمومشه که بهتره...

اگر طرف لیاقت نداره چرا باهاش ادامه میدید؟؟؟نمیدونید لیاقت داره یا نه؟؟؟ممکنه بعدا بفمید نداشته؟؟؟

خب این چیزی از شما کم نمیکنه تو خیالت راحته که تو رابطتت کم نزاشتی و اون لیاقتت رو نداشته ولی اگر رابطه تموم شه و دلت ازین بسوزه که محبتی رو که خیلی راحت میتونستی ابراز کنی رو نکردی اون وقته که پشیمون میشی دلت میشکنه واز هرچی پسر و دخترو پارک و نیکت و ولنتاین و عشق و عاشقی متنفر میشی

لینک به دیدگاه
مثل یه بلبل گفتی...

منم همینو میخوام اگه لیاقت نداره پس این چه دوستییه همون اول تمومشه که بهتره...

اگر طرف لیاقت نداره چرا باهاش ادامه میدید؟؟؟نمیدونید لیاقت داره یا نه؟؟؟ممکنه بعدا بفمید نداشته؟؟؟

خب این چیزی از شما کم نمیکنه تو خیالت راحته که تو رابطتت کم نزاشتی و اون لیاقتت رو نداشته ولی اگر رابطه تموم شه و دلت ازین بسوزه که محبتی رو که خیلی راحت میتونستی ابراز کنی رو نکردی اون وقته که پشیمون میشی دلت میشکنه واز هرچی پسر و دخترو پارک و نیکت و ولنتاین و عشق و عاشقی متنفر میشی

نه اتفاقا نظر من اینه که احساسات چیزی نیست که راحت بخوای خرجش کنی چون در صورتی که بهت جواب داده نشه نابودت می کنه

نتیجه خرج احساسات خاطراتیه که هر لحظه روانت رو داغون می کنه که چرا به پای چنین آدم بی لیاقتی ریختم

اول باید طرفت رو بشناسی و همه جوره محکش بزنی بعد بهش ابراز احساسات کنی

در اون صورت با تمام وجود علاقه ات رو بهش نشون می دی

اسراف محبت اصلا خوب نیست

به نظرم محبت زیاد از حد هم نکبت میاره

بعضی ها ظرفیت محبت زیادی رو ندارن و یه دفعه جوگیرمی شن

.

لینک به دیدگاه

فقط برام سوال پیش اومد که اگه همه چی

داره خوب پیش می ره، پس چرا باید با رضایت کامل دو طرف قضیه تموم بشه؟؟؟ چرا ادامه دار نمی شه؟؟

یه کمی انحراف رفتیم منظورم اینکه اگر با خانمی هستی که دوسش داری یا ازدواج کردی یا میخوای ازدواج کنی وقتی احساس درونتو خیلی مستقیم بگی(عزیزم من عاشقتم تو بهترین گزینه برای من هستی شاید هیچ وقت کسی رو عین تو نمیتونستم پیدا کنم)حالا احساس کنی طرف مقابل کمی ازت فاصله بگیره علت چیه؟:icon_gol::ws37::ws27::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به نظر من

باید دوست داشتن رو معنی کرد

انواع و اقسام معنی میتونه داشته باششه دوست داشتنمن تمام صفحات رو نخوندم

اما

فکر کنم

این دوست داشتن تنها معنی که میده ازدواج هستش

حالا پسر یا دختری که این رو میشنوه اگه امادگی نداشته باشه میره

چه پسر چه دختر

:icon_gol:

یه کمی انحراف رفتیم منظورم اینکه اگر با خانمی هستی که دوسش داری یا ازدواج کردی یا میخوای ازدواج کنی وقتی احساس درونتو خیلی مستقیم بگی(عزیزم من عاشقتم تو بهترین گزینه برای من هستی شاید هیچ وقت کسی رو عین تو نمیتونستم پیدا کنم)حالا احساس کنی طرف مقابل کمی ازت فاصله بگیره علت چیه؟:icon_gol::ws37::ws27::icon_pf (34):

ازدواج کردی بگی دیگه سرد نمیشه که دلگرمم میشه

قبل ازدواج بگی ممکنه اون تو رو واسه یه دوستی بخواد تو اینو بگی یا اون میمونه فیلم بازی میکنه اره منم همچینین بعدش میزاره میره که ضربه ای میخوری شدیییییییییییید ، یا اینکه طرف سعی میکنه با سردیش فهمونه من دنبال این نیستم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...