رفتن به مطلب

چرا خانم ها یا دخترها..............؟

دلوار

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب هر روز بگو

وا؟؟ خب هر دختری یه جورایی عاشق می شه دیگه! منم راهشو فمیدم...

بیشتر دوس دارم غافلگیرش کنم مثلا کادو خریدن و گل خریدن و یهویی یه خبر خوب گفتنو...

ولی خوبیه این کار اینه که اووون هر ساعت میگه...:ws3:

لینک به دیدگاه
راستی چرا خانم ها یا دخترها بعداز اینکه بهشون میگیم دوستتون داریم

رفتارشون و روش برخوردشون با اقایون تغییر میکنه .؟

من فکر میکنم بهتره همیشه تو بلاتکلیفی باشن اون موقع همیشه عاشق مرد یا دوست پسرش میمونن !حالا مردها و پسرا بیان نظر بدن وگربه رو بکشن:there:

من فکر میکنم دقیقا برعکسه

دخترا یا عاشق نمیشن یا وقتی عاشق شن پایبندن

ولی پسرا برعکسن بارها و بارها قبل اینکه ازت جواب بگیرن بهت ابراز علاقه میکنن اما تا وابستشون میشی دیگه از دوستت دارم خبری نیس:ws3:

لینک به دیدگاه

من که نمی‌فهمم هی تا یکی‌ یه اتفاقی‌ واسش میفته به کلّ دنیا تعمیمش میده!!! شما به تمام زن‌های دنیا گفتین دوسشون دارین اون‌ها هم رفتارشون تغییر کرد؟؟!!!!!!

لینک به دیدگاه
من یه بار این کارو کردم بزار راستشو بگم اره از اینکه یه پایبندی پیش بیاد ادم میترسه

راستش من فقط واسه خاطر رو کم کنی با یه نفر دوست شدم راستش یارو خیلی معروف بود تو زنجان بعد ادعاشم میشد دوستای ناباب منم شرط گذاشتن هر کی بتونه با اون دوست شه فلان کارو براش میکنیم بعد یه مدت من به این سلام دادم و احوال پرسی کردم و البته یه اشنایی دور داشتیم و خود به خود این اومد طرف من یه مدت که گذشت این همچین حرفی زد بهم اما من هیچ علاقه ای نداشتم و واسه اینکه وابسته تر نشه سرد تر شدم و تموم شد:ws3:لابد همه میگین خاک بر سرم بگین:ws44:

نه عزیزم خوب کردی:w16::a030:

لینک به دیدگاه
حالا شاید این برداشت من به عنوان یک جنس مخالف باشه.

اما چیزی که من خودم برداشت کردم بی جنبگی بوده.

یعنی طرف شاید از محبت جنس مخالفش درکی به عنوان محبت یک دوست نداره و سریع جرقه هایی مثل ازدواج و عشق و.... تو ذهنش میخوره.

برای همین اکثر رابطه ها پس از بی جنبگی یکی از طرفین،به سردی میکشه.

آدمی‌ که خودشو میشناسه بهتره با با جنبش دوست بشه یعنی‌ وقتی‌ از ازدواج خوشت نمیاد یا از وابستگی زیاد می‌ترسی‌ با یکی‌ باش که مثل خودت فک میکنه و آدم دیگه‌ای رو اذیت نکن این رو به شما نگفتم کلی‌ گفتم

لینک به دیدگاه
پسرا اگه بفهمن دختره دوسشون داره ميرن چون قصدشون فقط تفريحه و وقت گذروندنه

ميترسن دختره بچسبه بهشون ولشون نكنه:4chsmu1:

ولي دخترا هم وقتي ميفهمن پسره دوسشون داره مغرور ميشن بعد سرد ميشن (البته بعضياشون):ws43:

این یه حرفه فقط که هی‌ گفته میشه و باعث میشه دختر‌ها فقط به پسر‌ها بد بین بشن و حقیقت نداره

لینک به دیدگاه
پسرا دوست داشتنشون رو نشون نمی دن ولی تا می فهمن طرف دوسشون داره با دلایلی که برای خودشون دارن ول می کنن می رن.....

من که فهمیدم به طرف نشون ندیم دوسش داریم و برامون خیلی مهمه وضعیتمون بهتره.

دقیقا

از بس که دوستت دارم ها دروغی است

تشخیص راست و دروغش وقت می خواهد

خانم ها صداقت دوستت دارم را می خواهند نه اهنگ و کلامش را!!!

موافقم

به نظرم از وابستگی دختر به خودشون می ترسن

شاید نخوان بعد که شرایطی پیش اومد علاقه دختر بهشون مشکل ساز باشه ولی.....دختر هم دل داره.....

:sigh:

حالا شاید این برداشت من به عنوان یک جنس مخالف باشه.

اما چیزی که من خودم برداشت کردم بی جنبگی بوده.

یعنی طرف شاید از محبت جنس مخالفش درکی به عنوان محبت یک دوست نداره و سریع جرقه هایی مثل ازدواج و عشق و.... تو ذهنش میخوره.

برای همین اکثر رابطه ها پس از بی جنبگی یکی از طرفین،به سردی میکشه.

حرف جالبی بود:icon_gol:

ولی واقعا چرا بعضیا اینقد بی جنبه ان و این محبت یه دوستو نمیفهمن؟!!!:hanghead:

لینک به دیدگاه

ولی واقعا چرا بعضیا اینقد بی جنبه ان و این محبت یه دوستو نمیفهمن؟!!!:hanghead:

این بیشتر ریشه فرهنگی داره.

چون از دوران کودکی،یک جدایی خاصی بین دو جنس بوده،طرف تا میگه میخوام باهام رفیق باشیم و شوخی کنیم،فکر عشق و زندگی مشترک میاد تو ذهنش.

ربطی به پسر یا دختر بودن هم نداره،برای همه کسانیکه یک عمر محدود بوده اند این قضیه پیش میاد.

مگر کسیکه از نوجوانی زیادی open بوده و همه چیز براش عادیه.

لینک به دیدگاه
آدمی‌ که خودشو میشناسه بهتره با با جنبش دوست بشه یعنی‌ وقتی‌ از ازدواج خوشت نمیاد یا از وابستگی زیاد می‌ترسی‌ با یکی‌ باش که مثل خودت فک میکنه و آدم دیگه‌ای رو اذیت نکن این رو به شما نگفتم کلی‌ گفتم

چطوری قبل از اینکه با کسی رابطه داشته باشی میفهمی با جنبه است یا بی جنبه !!!! :banel_smiley_4:

از روی قیافه و 4 تا کلمه حرف دیگران نمیشه در مورد آدم ها تصمیم گرفت و بی جنبگی یا با جنبگی در طول رابطه خودش را نشون میده.

لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم دختر و پسر نداره

معمولا افرادی که کمبود یا عقده محبت دارن و یا افرادی که از این روش ضربه خوردن این کار رو انجام می دن

منظورشون هم از ایجاد رابطه فقط و فقط وابسته کردن طرف به خودشون و شنیدن این کلمه "دوستت دارم " از شخص مقابله و در نهایت می رن که به هدفشون رسیدن طرف مقابل رو رها می کنن و می رن دنبال یکی دیگه

من با این مورد از نزدیک آشنایی داشتم که پسره فوق العاده تنها بود و فقط و فقط از دختره می خواست که اون رو دوست داشته باشه و بهش بگه که عاشقشه

اما خب دختره زیادی غد و مغرور بود و راضی به این کار نمی شد تا جایی که بلاخره دختره تسلیم شد و بهش گفت که دوستش داره و اون هم با کمال بی رحمی دختره رو رها کرد و یه ضربه روحی بد به دختره خورد و حالا دقیقا خودش همون کاری رو می کنه با دیگران که پسره باهاش کرد

.

لینک به دیدگاه
چطوری قبل از اینکه با کسی رابطه داشته باشی میفهمی با جنبه است یا بی جنبه !!!! :banel_smiley_4:

از روی قیافه و 4 تا کلمه حرف دیگران نمیشه در مورد آدم ها تصمیم گرفت و بی جنبگی یا با جنبگی در طول رابطه خودش را نشون میده.

شما قبل از اینکه طرفتو در یه حده حد اقل دوستی‌ ساده بشناسی بهش علاقه مند میشی‌ و به فکر ارتباط نزدیکتر میوفتی؟ یا اول دوست دختر از روی قیافه و ۴تا کلام حرف انتخاب میکنی‌ بعد میشناسیش تا بفهمی جنبه داره یا نه؟؟!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شما قبل از اینکه طرفتو در یه حده حد اقل دوستی‌ ساده بشناسی بهش علاقه مند میشی‌ و به فکر ارتباط نزدیکتر میوفتی؟ یا اول دوست دختر از روی قیافه و ۴تا کلام حرف انتخاب میکنی‌ بعد میشناسیش تا بفهمی جنبه داره یا نه؟؟!!!:banel_smiley_4:

فکر کنم این سوال من بود و شما باید به این سوال جواب بدی !!!!!!:banel_smiley_4:

من همین را پرسیدم در جواب اون نکته ای که جنابعالی فرمودید،برگردین به پست قبلیتون و با دقت بیشتری حرف خودتان را بخوانید.

لینک به دیدگاه
خودت جواب خودتو دادی! (این موضوع برای دخترها هم صادقه ها)

من که جواب خودم را میدانستم.

ایشون ادعا کرد هر فردی باید با کسی دوست بشه که باجنبه باشه،بنده گفتم باجنبگی و بی جنبگی را نمیشه همینطوری فهمید و در طول رابطه خودش را نشون میده.

پس آسیب بی جنبه بودن حتمی و اجتناب ناپذیره. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من که جواب خودم را میدانستم.

ایشون ادعا کرد هر فردی باید با کسی دوست بشه که باجنبه باشه،بنده گفتم باجنبگی و بی جنبگی را نمیشه همینطوری فهمید و در طول رابطه خودش را نشون میده.

پس آسیب بی جنبه بودن حتمی و اجتناب ناپذیره. :banel_smiley_4:

من با تو موافقم اسی. در طول رابطه می شه طرفو شناخت,قبلش ممکنه هیجان جای شناختو بگیره

لینک به دیدگاه
من با تو موافقم اسی. در طول رابطه می شه طرفو شناخت,قبلش ممکنه هیجان جای شناختو بگیره

افرین هیجان عقل رو قفل میکنه و اجازه نمیده خوب بشناسیش تازه اگر هم ایرادی داشته باشه تو ذهن خودت میگی درستش میکنم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ماشالا....

همتون یکی یه شکست عشقی رو خوردین اساسی:ws3:

من تو پستم اولم گفتم به جای دوست داشتن میگم عاشقتم واقعا از ته دل میگم نه به یه نفر به هرکی که تو اون زمان باهاش باشم چون وقتی با یه نفرم فقط با همونم وسعی میکنم عاشق طرفم باشم تا بخوام دوسش داشته باشم..

خلاصه.....

من میگم از همون اول سنگ تموم بزاریم اگر طرف جنبه و ظرفیت محبت و عشق رو داشته باشه که میمونه و در کنار هم از زندگی و جوونی و طعم عشق رو چشیدن لذت میبریم ولی اگر نداشته باشه و جو گیر شه فکر کنه ملکه زیباییه ولیاقت عشقی بیشتر از عشق من رو داره پس همون بهتر که از من جدا شه بره پیــــشته بقیه:ws3:

لینک به دیدگاه
فکر کنم این سوال من بود و شما باید به این سوال جواب بدی !!!!!!:banel_smiley_4:

من همین را پرسیدم در جواب اون نکته ای که جنابعالی فرمودید،برگردین به پست قبلیتون و با دقت بیشتری حرف خودتان را بخوانید.

و‌ا essi؟؟؟!! دوستی‌ ساده و دوست دختر پسر فرق داره تو یه بار دیگه بخون! ۲تا دوست ساده به هم ابراز علاقه نمیکنن وقتی‌ کسی‌ به کسی‌ ابراز علاقه میکنه که علاقه داشته باشه به کسی‌ که میشناستش. یعنی‌ در یه حدی شناخته باشدش که از افکارو اخلاق و رفتارش خوشش اومده باشه داشتن جنبه هم میتونه جزو اون‌ها باشه تشخیص یه فرد آویزون از غیر آویزون سخته؟؟ اونم وقتی‌ برات مهمه که جنبه داشته باشه؟ البته قبول دارم نمیشه صد در صد کسیو شناخت ولی‌ داشتن جنبه رو دیگه میشه فهمید!

لینک به دیدگاه
ماشالا....

همتون یکی یه شکست عشقی رو خوردین اساسی:ws3:

من تو پستم اولم گفتم به جای دوست داشتن میگم عاشقتم واقعا از ته دل میگم نه به یه نفر به هرکی که تو اون زمان باهاش باشم چون وقتی با یه نفرم فقط با همونم وسعی میکنم عاشق طرفم باشم تا بخوام دوسش داشته باشم..

خلاصه.....

من میگم از همون اول سنگ تموم بزاریم اگر طرف جنبه و ظرفیت محبت و عشق رو داشته باشه که میمونه و در کنار هم از زندگی و جوونی و طعم عشق رو چشیدن لذت میبریم ولی اگر نداشته باشه و جو گیر شه فکر کنه ملکه زیباییه ولیاقت عشقی بیشتر از عشق من رو داره پس همون بهتر که از من جدا شه بره پیــــشته بقیه:ws3:

شاید هم شما زیاد تجربه نداری که اینا رو می گی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...