رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

باز شک داره:w000: در مورد ریاضی همین کار رو انجام بده به راحتی 80 درصد میزنی

یا خدااااااا !

80 ؟!!!!!:w58: واقعا ؟ یعنی میشه من هم ؟!

علی جان آخرشیییییییییی:icon_gol::hapydancsmil:

نوکرتم دربست:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ای باباااااا

نا امیدم کردی

یعنی من بشینم ریاضی دبیرستان بخونم ؟!!!!!:icon_pf (34):

بازم مرسی از کمکت

مرسی علی آقا

روحیه دادی بهم

خانم مهندس (مریم) که همش میترسونه. قصدش کمکه، ولی روحیه ام رو میاره پایین:ws3:

حالا حرف تو رو گوش بدم یا خانم مهندس در مورد ریاضی ؟:ws52:

:ws28:چیکار کنم، عشق استاتیکم دیگه ه ه ه. باشه، حل نمی کنیمشون !:a030:

مگه خوندن ریاضی دبیرستان مشکلی داره؟من میگم اگر حس میکنید مشکلتون اساسی هست از ابتدا شروع کنید............قضیه خشت اول هر بنایی است که باید محکم گذاشته بشه.پایه رو که قوی کنید ما بقیه مسائل راحت تر جلو میره

• Like 3
لینک به دیدگاه
مگه خوندن ریاضی دبیرستان مشکلی داره؟من میگم اگر حس میکنید مشکلتون اساسی هست از ابتدا شروع کنید............قضیه خشت اول هر بنایی است که باید محکم گذاشته بشه.پایه رو که قوی کنید ما بقیه مسائل راحت تر جلو میره

میفهمم چی میگی خانم مهندس

ولی آخه استاد اسی و علی آقا میگن که همین آقاسی رو بخونی میفهمی. بخون و ادامه بده، همه همینطورین !:ws52:

در ضمن، فکر نکنم حوصله ام بکشه دوباره اونا رو بخونم

• Like 2
لینک به دیدگاه
میفهمم چی میگی خانم مهندس

ولی آخه استاد اسی و علی آقا میگن که همین آقاسی رو بخونی میفهمی. بخون و ادامه بده، همه همینطورین !:ws52:

در ضمن، فکر نکنم حوصله ام بکشه دوباره اونا رو بخونم

آخه شما بعد از 5 ماه هنوز میگی سختمه.........بنظرتون نباید دنبال راه جدید بود؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه

دوستان من اکیدا توصیه میکنم ریاضی 2 مدرسان شریف رو بخونید

من با خوندن این کتاب و معادلات دیفرانسیل گاج و بحث حد و مشتق ریاضی 1 به راحتی بالای 50 در صد ریاضی رو میزنم

یک سوال از مریم خانوم دارم؟

فصل سوم انتقال حرارت که در مورد عدد پرانتل و ضریب هدایت جابجایی و ناسلتها صحبت کرده خیلی سخت میشه تستهاش رو حل کرد به نظر شما با توجه به اینکه من در درس ترمودینامیک و سیالات بهتر میتونم سوالات رو جواب بدم میتونم فقط فصلهای آسونتر انتقال رو بیشتر مرور کنم

میشه در انتقال حرارت فصلهایی رو که ممکنه بیشتر سوال بیاد رو بهم بگین؟مثلا میدونم که جوشش و چگالش زیاد در سرفصل مکانیک مهم نیست.......

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوستان من اکیدا توصیه میکنم ریاضی 2 مدرسان شریف رو بخونید

من با خوندن این کتاب و معادلات دیفرانسیل گاج و بحث حد و مشتق ریاضی 1 به راحتی بالای 50 در صد ریاضی رو میزنم

یک سوال از مریم خانوم دارم؟

فصل سوم انتقال حرارت که در مورد عدد پرانتل و ضریب هدایت جابجایی و ناسلتها صحبت کرده خیلی سخت میشه تستهاش رو حل کرد به نظر شما با توجه به اینکه من در درس ترمودینامیک و سیالات بهتر میتونم سوالات رو جواب بدم میتونم فقط فصلهای آسونتر انتقال رو بیشتر مرور کنم

میشه در انتقال حرارت فصلهایی رو که ممکنه بیشتر سوال بیاد رو بهم بگین؟مثلا میدونم که جوشش و چگالش زیاد در سرفصل مکانیک مهم نیست.......

در انتقال هدایت-جابجایی-تشعشع اصلی ترین مباحث هستند...........اما شاید از فصل های دیگه یک سوال ساده رو هم بدن .......بنابراین با این دیدگاه که آقا اسی سال گذشته مطرح کردن هیچکدوم از مباحثش رو حذف نکردم....با این احتمال که شاید یک تست ساده از این مباحث بدن....اما در سیالات به ترتیب بر ترمو-سیالات -انتقال تسلط همه بیشتر است...سال 89 سیالات ساده بوده...ترمو 90 و امسال هر یک از این سه درس این شانس رو دارن

بهتون توصیه میکنم که حتما فرمول های مهم این بخش رو یک نگاهی کرده باشید.....تا اگر ساده بود بتونید جواب بدید و اگر سخت بود که واسه همه سخت هست و هیچی

• Like 1
لینک به دیدگاه
آخه شما بعد از 5 ماه هنوز میگی سختمه.........بنظرتون نباید دنبال راه جدید بود؟

درسته، سخته

ولی من کم میخونم

مثلا هر هفته فقط 10 صفحه از ریاضی رو میخونم

یادمه، استاد اسی میگفت اشکالی نداره که شخت میاد واست، فقط بخون، واسه همه سخته. حالا استاد میگفت تمرین های آخر فصل آقاسی رو هم نیازی نیست حل کنی، به مت درس و تمرین های داخل درس دقت کنی، کافیه

حالا، مریم خانم، این کتابهای دبیرستان، اگه بخاوم بخونم، مال کدوم رشته رو بخونم، مال خودمون ( فنی ) یا مال رشته ریاضی رو ؟

به نظرت چقدر وقت میبره کل ریاضی های دبیرستان رو بخونم ( اون فصل هایی که تو کنکور ارشد میاد )؟ با احتساب اینکه میانگین 2 ساعت در روز ریاضی بخونم ؟!

• Like 1
لینک به دیدگاه
درسته، سخته

ولی من کم میخونم

یادمه، استاد اسی میگفت اشکالی نداره که شخت میاد واست، فقط بخون، واسه همه سخته. حالا استاد میگفت تمرین های آخر فصل آقاسی رو هم نیازی نیست حل کنی، به مت درس و تمرین های داخل درس دقت کنی، کافیه

حالا، مریم خانم، این کتابهای دبیرستان، اگه بخاوم بخونم، مال کدوم رشته رو بخونم، مال خودمون ( فنی ) یا مال رشته ریاضی رو ؟

به نظرت چقدر وقت میبره کل ریاضی های دبیرستان رو بخونم ( اون فصل هایی که تو کنکور ارشد میاد )؟ با احتساب اینکه میانگین 2 ساعت در روز ریاضی بخونم ؟!

من ریاضیات دبیرستان رو گفتم چون فکر کردم با توجه به اینکه نخوندیدشون شاید یک مقدار درک مفاهیم بعدی براتون سخته.....هدف هم خواندن متن و مثال هاست...یا اینکه کنار مطالعه پایه ای کتاب های آقاسی اون رو بزارید کنار دستتون هر کجا نکته نامفهومی داشت بهش رجوع کنید و از ابتدای مطلب شروع بخوندن کنید.رشته ریاضی

ولی باز بسته بنظر خودتونه...اگر فکر میکنید با کتاب آقاسی متوجه میشید..پس باید یکم بیشتر تلاش کنید و وقتت بیشتری بهش اختصاص بدید....بنظرم یک بیشتر براش وقت بزارید مناسب تره

• Like 1
لینک به دیدگاه
من ریاضیات دبیرستان رو گفتم چون فکر کردم با توجه به اینکه نخوندیدشون شاید یک مقدار درک مفاهیم بعدی براتون سخته.....هدف هم خواندن متن و مثال هاست...یا اینکه کنار مطالعه پایه ای کتاب های آقاسی اون رو بزارید کنار دستتون هر کجا نکته نامفهومی داشت بهش رجوع کنید و از ابتدای مطلب شروع بخوندن کنید.رشته ریاضی

ولی باز بسته بنظر خودتونه...اگر فکر میکنید با کتاب آقاسی متوجه میشید..پس باید یکم بیشتر تلاش کنید و وقتت بیشتری بهش اختصاص بدید....بنظرم یک بیشتر براش وقت بزارید مناسب تره

مرسی

فهمیدم منظورتون چیه

حتما کتابهای ریاضی دبیرستان رو هم دم دست میذارم

ممنون بابت راهنمایی

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام همون طور که میدونید ثبت نام ارشد دانشگاه ازاد شروع شده و انتخاب رشته دانشگاه ازاد همین اول کار و موقع ثبت نامه.

لطفا سریعا راهنماییم کنید تبدیل انرزی بهتره یا طراحی کاربردی از نظر بازار کار و امکان ادامه تحصیل و سختی و اسانی و در کل تبدیل انرزی را پیشنهاد میدین یا طراحی کاربردی را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام همون طور که میدونید ثبت نام ارشد دانشگاه ازاد شروع شده و انتخاب رشته دانشگاه ازاد همین اول کار و موقع ثبت نامه.

لطفا سریعا راهنماییم کنید تبدیل انرزی بهتره یا طراحی کاربردی از نظر بازار کار و امکان ادامه تحصیل و سختی و اسانی و در کل تبدیل انرزی را پیشنهاد میدین یا طراحی کاربردی را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به علاقه خودتون بر میگرده........ببینید با دروس سیالاتی راحت ترید یا جامداتی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
درسته، سخته

ولی من کم میخونم

واسه تو هم شخته؟:4564:

درود

اینکه به گذشته برگردید نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست...

من در تیر ماه دو هفته فقط دیفرانسیلو مشتقگیری رو خوندم

در کنکور کارشناسی هم کتاب عربی راهنمایی رو خوندم!

اگر چیزی گفته میشه مطمئنا به نفع و صلاح خود شما خواهد بود...

• Like 2
لینک به دیدگاه
واسه تو هم شخته؟:4564:

درود

اینکه به گذشته برگردید نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست...

من در تیر ماه دو هفته فقط دیفرانسیلو مشتقگیری رو خوندم

در کنکور کارشناسی هم کتاب عربی راهنمایی رو خوندم!

اگر چیزی گفته میشه مطمئنا به نفع و صلاح خود شما خواهد بود...

درسته، حق با شماست

من هم حرف خانم مهندس رو قبول کردم.الان هم دارم دنبال ریاضی دبیرستان رشته ریاضی فیزیک میگردم که بخونم ولی پیدا نمیکنم. ایشالا ماخوایم از پایه قوی بشیم. به امید خدا.

• Like 2
لینک به دیدگاه

کسی نظر دیگه ای نداره؟ لطفا زود!!

• Like 1
لینک به دیدگاه

سختی و آسونی رو باید کسی بگه که جفتشو خونده!که همچین کسی نداریم!

هر رشته ای سختی خاص خودشو داره

نظر با خودته،سیالات بیشتر دوست داری یا جامدات؟بر اساس این انتخاب کن

بازار کاری اگر وجود داشته باشه!برای هر دو گرایش کار هست

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوست عزیز، هر 2 رشته تقریبا هم سطح هستن، ولی ظرفیت دانشگاه ها، تبدیل کمی بیشتر از طراحی است

همینطور که از اسمشون پیداست و خودتون بیشتر میدونید، تبدیل، بیشتر واسه مناطق جنوب کشور به درد میخوره و جاهایی که با نفت و آب و گاز سر و کار دارن

ولی طراحی بیشتر واسه کارخانجات تولیدی و جاهایی که با فلزات و اجسام صلب سر و کار دارند.

نتیجه ای فراتر از این نمیتونی بدست بیاری، چون به ندرت کسی پیدا میشه که هر دو رشته رو خونده باشه که بتونه تفاوت هاش رو بگه.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها به شدت دیگه حالم از درس به هم میخوره و احساس میکنم خیلی افت پیدا کردم همه همینطور میشن یا فقط من اینطورم؟:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]853586]سلام

بچه ها به شدت دیگه حالم از درس به هم میخوره و احساس میکنم خیلی افت پیدا کردم همه همینطور میشن یا فقط من اینطورم؟:4564:

درود عزیزم..........این احساس واسه همه هست.پر انرژی برو جلو.......

از بس خوندی دیگه.زیاده روی در هر کاری کنی حالت ازش بهم میخوره:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]853586]سلام

درود عزیزم..........این احساس واسه همه هست.پر انرژی برو جلو.......

از بس خوندی دیگه.زیاده روی در هر کاری کنی حالت ازش بهم میخوره:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اسی برگشته:hapydancsmil:

اسی 2 هفته مومنده با یه عالمه درس خروار شده واسه مرور:4564:

چقدش یادم رفته:4564:

استاتیک تمومه

مقاومت هم 2 دور و نیم خوندم.

اجزا که 2 فصل خوندم.

معادلات هرچی میخونم فرداش فرمولا یادم میره:4564:

درسای سیالاتی رو چجوری مرور کنم؟

تست بزنم اصلا دیگه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...