رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

فرمی که دانشگاه پر کردی چیه؟

فرم سنجش چیه؟

یه فرم که صفحه آخر دفترچه هست که مال تایید معدل هست که دانشگاه پر میکنیم،همین رو میگی؟

توضیح بده فرقشون رو چون من یه دونه بیشتر ندیدم

شما اصلا ذهنتون رو درگیر این مسائل نکنید.

فرم صفحه آخر دفترچه رو که من پر کردم...اما چون شهریور فارغ التحصیل شدم..همونجا یک فرم دیگه هم پر کردم که تا این تاریخ فارغ التحصیل شدم ولی معدل موثرم اون چیزی بوده تا شهریور 89 اعلام شده..و اون برگه در حقیقت تایید معدل بود که تحویل دانشگاه بودم...ولی برگه آخر دفترچه رو چون معدل رو دانشگاه در اون ثبت میکنه یک جور سنده که تا این تاریخ این معدل رو دانشگاه اعلام کرده

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما اصلا ذهنتون رو درگیر این مسائل نکنید.

فرم صفحه آخر دفترچه رو که من پر کردم...اما چون شهریور فارغ التحصیل شدم..همونجا یک فرم دیگه هم پر کردم که تا این تاریخ فارغ التحصیل شدم ولی معدل موثرم اون چیزی بوده تا شهریور 89 اعلام شده..و اون برگه در حقیقت تایید معدل بود که تحویل دانشگاه بودم...ولی برگه آخر دفترچه رو چون معدل رو دانشگاه در اون ثبت میکنه یک جور سنده که تا این تاریخ این معدل رو دانشگاه اعلام کرده

خیلی خب،دانشگاهتون از پایه مشکل داشته پس:banel_smiley_4:،مگه شما کنکور داری که اومدی اینجا؟:w000::ws3:تاپیک شده همش مریم،اسمش عوض کنیم بذاریم بعد از کنکور مریم:banel_smiley_4::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خیلی خب،دانشگاهتون از پایه مشکل داشته پس:banel_smiley_4:،مگه شما کنکور داری که اومدی اینجا؟:w000::ws3:تاپیک شده همش مریم،اسمش عوض کنیم بذاریم بعد از کنکور مریم:banel_smiley_4::ws3:

من کنکور ندارم ولی کنکوری ها رو دوس دارم:ws3:

در عجبم شما کنکوری های امسال چقدر بی ذوقید..بابا یه سوال؟یه مشورت؟ پارسال هر شب کلی سوال واسم پیش میومد:w58:

• Like 6
لینک به دیدگاه

در عجبم شما کنکوری های امسال چقدر بی ذوقید..بابا یه سوال؟یه مشورت؟ پارسال هر شب کلی سوال واسم پیش میومد:w58:

ما که کلی سوال داریم میبینیم جواب نمیدین بیخیال میشیم...البته من سوالاتی در مورد کار و تاسیسات و نرم افزار بیشتر تو ذهنه الان...به یاد اسی:gnugghender:
  • Like 4
لینک به دیدگاه

کنکوریها هم شما رو دوست دارند(؟):ws3:

حالا که اومدی دوباره....

این سوال هم جواب بده:

پارسال اگه درست یادم باشه بعد از اینکه حتی کارنامه نهایی هم اومد

امکان ویرایش اطلاعات رو داده بودند در سایت.یادته؟

اونموقع میشد معدل رو هم ویرایش کرد.قضیه چطور بود؟اگه معدل انقدر مهم باشه که دیگه اجازه ویرایش اونم در آستانه ورود به دانشگاه چیه؟!

با آموزش دانشگاه تماس گرفتم گفت اون برگه رو پرینت بگیر پر کن زمانی که دانشگاه قبول شدی بیار من برات مهر بزنم:ws52::ws38:

به تاریخ فرم شما هم اهمیت داده شد یا خیر؟

من سوال زیاد دارم اما اینجا بپرسم کم پیش میاد جواب بدن:ws3:اینه که با دوستام بیشتر کار میکنم روی اشکالات

• Like 2
لینک به دیدگاه
کنکوریها هم شما رو دوست دارند(؟):ws3:

حالا که اومدی دوباره....

این سوال هم جواب بده:

پارسال اگه درست یادم باشه بعد از اینکه حتی کارنامه نهایی هم اومد

امکان ویرایش اطلاعات رو داده بودند در سایت.یادته؟

اونموقع میشد معدل رو هم ویرایش کرد.قضیه چطور بود؟اگه معدل انقدر مهم باشه که دیگه اجازه ویرایش اونم در آستانه ورود به دانشگاه چیه؟!

با آموزش دانشگاه تماس گرفتم گفت اون برگه رو پرینت بگیر پر کن زمانی که دانشگاه قبول شدی بیار من برات مهر بزنم:ws52::ws38:

به تاریخ فرم شما هم اهمیت داده شد یا خیر؟

من سوال زیاد دارم اما اینجا بپرسم کم پیش میاد جواب بدن:ws3:اینه که با دوستام بیشتر کار میکنم روی اشکالات

بله یادمه.چون معدل فکر کنم بعد از اعلام نتایج اولیه تاثیر داده بشه و شاگرد اول ها هم در همان زمان اعلام میکنند که از سهمیشون استفاده میکنند یا نه........این برگه برای شما چون فارغ التحصیل شدید زیاد اهمیت نداره........بیشتر برای دانشجویان مهمه.......البته تاریخش مهمه.......

• Like 3
لینک به دیدگاه

من دارم ریاضی آقاسی میخونم ( پایه ام ضعیفه ) الان سوالهای تکمیلی سطح 1 هر فصل رو تقریبا میتونم حل کنم ولی از سطح 2 حتی جوابها رو هم به زور میفهمم چطوری بدست میاد. حالا به نظر شما من فعلا فقط متن درس و سوالات تکمیلی سطح 1 رو بخونم، کافیه ؟ ( راستی اگه وقت کنم، یه بار هم کتاب رو دوره خواهم کرد ). fluid و essi نظر شما چیه؟ ( شما بزرگ ما هستین )

• Like 2
لینک به دیدگاه
من دارم ریاضی آقاسی میخونم ( پایه ام ضعیفه ) الان سوالهای تکمیلی سطح 1 هر فصل رو تقریبا میتونم حل کنم ولی از سطح 2 حتی جوابها رو هم به زور میفهمم چطوری بدست میاد. حالا به نظر شما من فعلا فقط متن درس و سوالات تکمیلی سطح 1 رو بخونم، کافیه ؟ ( راستی اگه وقت کنم، یه بار هم کتاب رو دوره خواهم کرد ). fluid و essi نظر شما چیه؟ ( شما بزرگ ما هستین )

اره کافیه، اصلا خودت رو اذیت نکنی هاااا .... همینا رو بخون ... :ws3: ...

:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اره کافیه، اصلا خودت رو اذیت نکنی هاااا .... همینا رو بخون ... :ws3: ... :whistle:
دوست عزیز، کنکور اصلی من سال بعده. زود قضاوت نکن. اجازه بده essi , fluid جواب بدن و اونایی که سر رشته دارن ( شرمنده ها )
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مرجع بسیار خوبی رو واسه خوندن انتخاب کردید....اما متاسفانه من با این کتاب اصلا آشنایی ندارم و فکر میکنم آقا اسی بهتر میتونن کمکتون کنند.

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر برای سال بعد داری میخونی چون زمان داری فصل های مهم رو برای تسلط بیشتر(فقط تسلط بیشتر) سعی کن تا حدی که برات مقدوره اکثر تست ها رو بزنی.برای رشته ما فقط خوندن متن و تستهای متن(قسمت اول کتاب) کفایت میکنه.خودم با خوندن متن درسش تقریبا مسلط شدم به مباحث

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرجع بسیار خوبی رو واسه خوندن انتخاب کردید....اما متاسفانه من با این کتاب اصلا آشنایی ندارم و فکر میکنم آقا اسی بهتر میتونن کمکتون کنند.
آقا اسی گفت اینو بخونم، ولی الان جوابمونو اینجا نمیده که چیکار کنم!
اگر برای سال بعد داری میخونی چون زمان داری فصل های مهم رو برای تسلط بیشتر(فقط تسلط بیشتر) سعی کن تا حدی که برات مقدوره اکثر تست ها رو بزنی.برای رشته ما فقط خوندن متن و تستهای متن(قسمت اول کتاب) کفایت میکنه.خودم با خوندن متن درسش تقریبا مسلط شدم به مباحث
مرسی! امیدوار شدم. آخه سوالهای تکمیلی سطح 2 پدرمو در آوردن! حالا راستی، ریاضی رو تو کنکور چند زدی؟
  • Like 1
لینک به دیدگاه
آقا اسی گفت اینو بخونم، ولی الان جوابمونو اینجا نمیده که چیکار کنم!مرسی! امیدوار شدم. آخه سوالهای تکمیلی سطح 2 پدرمو در آوردن! حالا راستی، ریاضی رو تو کنکور چند زدی؟

یکم صبر داشته باشید:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا اسی گفت اینو بخونم، ولی الان جوابمونو اینجا نمیده که چیکار کنم!مرسی! امیدوار شدم. آخه سوالهای تکمیلی سطح 2 پدرمو در آوردن! حالا راستی، ریاضی رو تو کنکور چند زدی؟

آقا من یکسری سوالات را بالای 5 بار توی این تاپیک جواب دادم.

وقتی دوستان نمیخونن من چیکار کنم؟ :banel_smiley_4:

در خوندن هیچ وقت وسواس نداشته باشین وگرنه نمیرسین تموم کنین تو کنکور هم نمیتونین جواب بدین.

به دنبال قانون هم نباشین،زمانبندی مهمه و حل کردن یکسری تست محدود در زمان مشخص.

برای ریاضیات عمومی آقاسی نیاز به حل تمرینات اضافی نیست فقط درس و مثال + تست های کنکور سال های گذشته کفایت میکنه.

• Like 5
لینک به دیدگاه
آقا من یکسری سوالات را بالای 5 بار توی این تاپیک جواب دادم.وقتی دوستان نمیخونن من چیکار کنم؟ :banel_smiley_4:در خوندن هیچ وقت وسواس نداشته باشین وگرنه نمیرسین تموم کنین تو کنکور هم نمیتونین جواب بدین.به دنبال قانون هم نباشین،زمانبندی مهمه و حل کردن یکسری تست محدود در زمان مشخص.برای ریاضیات عمومی آقاسی نیاز به حل تمرینات اضافی نیست فقط درس و مثال + تست های کنکور سال های گذشته کفایت میکنه.
دمت گرم! واقعا ببخشید اسی جان! من تو زاهدان هستم و به کامپیوتر دسترسی ندارم و با گوشی میام تو فروم ( تا یکی دو ماه شرایطم اینطوریه ) به همین خاطر خیلی سخته که کل تاپیک رو بخونم. شما به بزرگی خودتون ببخشید. ممنون بابت جواب
  • Like 4
لینک به دیدگاه
دمت گرم! واقعا ببخشید اسی جان! من تو زاهدان هستم و به کامپیوتر دسترسی ندارم و با گوشی میام تو فروم ( تا یکی دو ماه شرایطم اینطوریه ) به همین خاطر خیلی سخته که کل تاپیک رو بخونم. شما به بزرگی خودتون ببخشید. ممنون بابت جواب

حتما سایت آقاسی رو چک کنید

وقتتون رو هم صرف تستهای تکمیلی نکنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه
حتما سایت آقاسی رو چک کنیدوقتتون رو هم صرف تستهای تکمیلی نکنید.
سایت آقاسی قبلا رفته ام، چیز زیادی رو حذف نکرده. باشه، تست های تکمیلی رو بی خیال میشیم. توکل به خدا !
لینک به دیدگاه
سایت آقاسی قبلا رفته ام، چیز زیادی رو حذف نکرده. باشه، تست های تکمیلی رو بی خیال میشیم. توکل به خدا !

شما با توجه به اینکه دارید آزمایشی شرکت میکنید

قبلا هم گفتید میخواید ریاضی 91 رو بالای 60 بزنید(که هنوز نمیدونم به چه دلیل:ws3:)

زیاد خودتون رو درگیر نکنید بهتره

بیشتر سعی کنید مفاهیم رو یاد بگیرید.

حذفیات رو ننوشته

اما نوشته چیا رو بیشتر بخونید

مقدمه کتاب رو هم یکبار حتما حتما حتما بخونید

جواب خیلی از سوالاتتون در مقدمه هست

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما با توجه به اینکه دارید آزمایشی شرکت میکنیدقبلا هم گفتید میخواید ریاضی 91 رو بالای 60 بزنید(که هنوز نمیدونم به چه دلیل:ws3:)زیاد خودتون رو درگیر نکنید بهترهبیشتر سعی کنید مفاهیم رو یاد بگیرید.حذفیات رو ننوشتهاما نوشته چیا رو بیشتر بخونیدمقدمه کتاب رو هم یکبار حتما حتما حتما بخونیدجواب خیلی از سوالاتتون در مقدمه هست
خونده ام. منظورم از حذفیات این بود که گفته که کدوم مطلب رو بهتره نخونیم یا بیشتر بخونیم! به این دلیل میخوام 60 بزنم که درسهای دیگه که ضعیف هستم رو نمیرسم بخونم. باید با ریاضی جبران کنم!
لینک به دیدگاه
خونده ام. منظورم از حذفیات این بود که گفته که کدوم مطلب رو بهتره نخونیم یا بیشتر بخونیم! به این دلیل میخوام 60 بزنم که درسهای دیگه که ضعیف هستم رو نمیرسم بخونم. باید با ریاضی جبران کنم!

برای امسال نمی رسی بخونی یا کلاً برنامت اینه که سال دیگه هم نخونی؟

فلوید گفتی از خداکرمی تو سیالات بد دیدی، منظورت چی بود؟ شما از چیش ناراضی بودی؟

اسی خان،

ارتعاشات پوران، سه فصل آخر هر کدوم 4 سوال حدوداً از کنکورهای سراسری داره. و دو فصل آخرش سوال ها بیشتر در مورد مفاهیمه تا یه حل عددی. این فصلا رو هم از رو شومز بخونم یا نه؟ یعنی تا اون حد تسلط رو لاگرانژ مثلا لازمه؟ سوالایی که جباری آخر فصل به عنوان تکلیف داده لازمه حل شه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...