رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

علت این پست این بود که میخواستم بگم کتاب مکانیک سیالات خدا کرمی در پاسخ به خیلی از تستها دارای اشتباهات بسیار واضحی هست:w58:با استدلالی کاملا غلط به گزینه نادرست رسیده!من دیگه پاسخنامه هاش رو چک نمیکنم،بدتر آدم رو منحرف میکنه!مخصوصا در فصل حرکت صلب گونه اجسام!!!!!!!!!!!!!!نمیدونم چرا انقدر ازش تعرف میکردند...عروس تعریفی...!

کاملا موافقم.من کتاب سمیع پور رو گرفتم(!!) گذاشتم کنارش جوابها رو از هردو چک میکنم!!:biggrin: اکثرا جوابای سمیع پور قابل درک تر و بهترن

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کاملا موافقم.من کتاب سمیع پور رو گرفتم(!!) گذاشتم کنارش جوابها رو از هردو چک میکنم!!:biggrin: اکثرا جوابای سمیع پور قابل درک تر و بهترن

از انتشارات پوران پژوهش؟راضی هستی؟

این کتاب واقعا من رو منحرف کرد تو بعضی جاها...

لازمه همه سوالای سراسری راهیان بررسی بشه به نظرتون؟

نه بابا!خیلیاش تکراری هست به نظرم،تو هر فصل شاید 20 تا مثل خوب داره...

شما به کجا رسیدی الان؟فصل چندم هستی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
از انتشارات پوران پژوهش؟راضی هستی؟

این کتاب واقعا من رو منحرف کرد تو بعضی جاها...

نه بابا!خیلیاش تکراری هست به نظرم،تو هر فصل شاید 20 تا مثل خوب داره...

شما به کجا رسیدی الان؟فصل چندم هستی؟

آره انتشارات پوران.کتابش بیشتر برای بچه های شیمی خوبه از لحاظ ترتیب مطالب ولی جواب تست ها رو میشه گفت کامل داده.

قبلا یه دور سیالات رو خوندم با تست محدود ولی خوب اکثر مفاهیم یادم رفته و باید مرور بشه.فصل معادله برنولی ام الان.

• Like 2
لینک به دیدگاه
درود...

چرا کتاب مکانیک سیالات راهیان جلد دومش از فصل 5 شروع میشه؟یعنی چه؟:w58:

منظورشون این بوده که همینیه که هست!!!:biggrin:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اتفاقا تو فصل حرکت صلب گونه اعصاب منم به هم ریخته بود.

نمی دونم چرا؟

خوندمش به زور ولی تست خیلی کم زدم،گفتم برم بقیه مطالب رو بخونم بعد برمیگردم سوالای اینو حل میکنم.

ولی واقعا اشتباه داره جواب های سیالات راهیان؟:JC_thinking:

منم بعضی جاهاش رو گیر میکردم ولی یه جاهاییش بعدش متوجه شدم اشتباه از خودم بوده!

حمید یه چند تا از اونا که اشتباه کرده رو میگی؟

نکنه اونا رو خونده باشم اشتباه فهمیده باشم درس رو!

اگه اشتباه حل کرده باشه که خیلی ضایعه :viannen_38:

چکار کنیم حالا؟

من آخر جلد اولشم الان.

• Like 2
لینک به دیدگاه

نه

مکانیک ها با عمران رو بزن

از بقیه رشته ها هم سوال به درد بخور ، خورد به چشمت نگاه کن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اتفاقا تو فصل حرکت صلب گونه اعصاب منم به هم ریخته بود.

نمی دونم چرا؟

خوندمش به زور ولی تست خیلی کم زدم،گفتم برم بقیه مطالب رو بخونم بعد برمیگردم سوالای اینو حل میکنم.

ولی واقعا اشتباه داره جواب های سیالات راهیان؟:JC_thinking:

منم بعضی جاهاش رو گیر میکردم ولی یه جاهاییش بعدش متوجه شدم اشتباه از خودم بوده!

حمید یه چند تا از اونا که اشتباه کرده رو میگی؟

نکنه اونا رو خونده باشم اشتباه فهمیده باشم درس رو!

اگه اشتباه حل کرده باشه که خیلی ضایعه :viannen_38:

چکار کنیم حالا؟

من آخر جلد اولشم الان.

خیلی زیاده موارد اما واضحترین اشتباهش توی سوال 37 هست...خودت یه اویلر تو کف ظرف بنویس متوجه میشی...

منم نمیدونم چیکار کنم اما کاری که میکنم اینه که جواب تستها رو چک نمیکنم دیگه

کتاب صادقی بیشتر به درد دانشگاه میخوره زیاد جنبه تست نداره،اما از راهیان بهتره در مجموع

• Like 3
لینک به دیدگاه
داداش جر و بحث نکنید، فایده ای نداره، چون هر کسی به رشته اش علاقه و نسبت بهش تعصب داره و برتر میدونه. به نظر من بهتره یه تاپیک بزنیم که بیایم توش مزیت ها و کمبود های رشته ها و گرایشهای مکانیک رو عنوان کنیم. این خیلی بهتره. نظر شما چیه؟

ایشالا اردیبهشت مفصل روی این موضوع بحث میکنیم....

البته خانم مهندس یه تنه چند تا مرد رو حریفن:ws37:

:ws37:

:ws37::ws37:

الان یک نفر میاد میگه این تاپیک هم که همش شد مریم....خب اسمش رو عوض کنید بزارید بعد از کنکور مریم:lol:

دوستان ببخشید موضوع تاپیک منحرف شد:girl_blush2:

توجه: طبق قوانین انجمن هرگونه بحث، خبر و تصویر سیاسی در انجمن ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.:texc5lhcbtrocnmvtp8

لطفا بحثهای کنکوری بفرمایید در این تاپیک:texc5lhcbtrocnmvtp8

علت این پست این بود که میخواستم بگم کتاب مکانیک سیالات خدا کرمی در پاسخ به خیلی از تستها دارای اشتباهات بسیار واضحی هست:w58:با استدلالی کاملا غلط به گزینه نادرست رسیده!من دیگه پاسخنامه هاش رو چک نمیکنم،بدتر آدم رو منحرف میکنه!مخصوصا در فصل حرکت صلب گونه اجسام!!!!!!!!!!!!!!نمیدونم چرا انقدر ازش تعرف میکردند...عروس تعریفی...!

آخ که من از دست این خداکرمی چی کشیدم............همه میگفتن خوبه..ولی من که درک نکردم...ولی اکثرا هم از روی همین مرجع میخونن

احتمال خطا داشتنش زیاده..حتما با هم چک کنید.:ws37:

مکانیک+عمران.....فقط شد مهندسی شیمی اش رو هم نگاه کنید.

خیلی زیاده موارد اما واضحترین اشتباهش توی سوال 37 هست...خودت یه اویلر تو کف ظرف بنویس متوجه میشی...

منم نمیدونم چیکار کنم اما کاری که میکنم اینه که جواب تستها رو چک نمیکنم دیگه

کتاب صادقی بیشتر به درد دانشگاه میخوره زیاد جنبه تست نداره،اما از راهیان بهتره در مجموع

چه اعتماد بنفسی:w58:سوالاتی که نمیدونید رو چیکار میکنید؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایشالا اردیبهشت مفصل روی این موضوع بحث میکنیم....

:ws37:

:ws37::ws37:

الان یک نفر میاد میگه این تاپیک هم که همش شد مریم....خب اسمش رو عوض کنید بزارید بعد از کنکور مریم:lol:

دوستان ببخشید موضوع تاپیک منحرف شد:girl_blush2:

آخ که من از دست این خداکرمی چی کشیدم............همه میگفتن خوبه..ولی من که درک نکردم...ولی اکثرا هم از روی همین مرجع میخونن

احتمال خطا داشتنش زیاده..حتما با هم چک کنید.:ws37:

مکانیک+عمران.....فقط شد مهندسی شیمی اش رو هم نگاه کنید.

چه اعتماد بنفسی:w58:سوالاتی که نمیدونید رو چیکار میکنید؟

این تاپیک هم همش شده مریم،اسم تاپیک رو عوض کنید بگذارید بعد از کنکور مریم:viannen_38:

به قول خودت همه رو که نباید حل کنیم:دی

کتاب ماهان رو هم از دوستم گرفتم،اونم یه جاهایی خیلی کمک میکنه...نوشته دپارتمان ماهان هست

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایشالا اردیبهشت مفصل روی این موضوع بحث میکنیم....:ws37::ws37::ws37: الان یک نفر میاد میگه این تاپیک هم که همش شد مریم....خب اسمش رو عوض کنید بزارید بعد از کنکور مریم:lol:دوستان ببخشید موضوع تاپیک منحرف شد:girl_blush2:آخ که من از دست این خداکرمی چی کشیدم............همه میگفتن خوبه..ولی من که درک نکردم...ولی اکثرا هم از روی همین مرجع میخونناحتمال خطا داشتنش زیاده..حتما با هم چک کنید.:ws37: مکانیک+عمران.....فقط شد مهندسی شیمی اش رو هم نگاه کنید. چه اعتماد بنفسی:w58:سوالاتی که نمیدونید رو چیکار میکنید؟
ایشالا بعد عید بحث رو ادامه میدیم. دوستان، من چیکار کنم؟ همینطوریش هم درسهام ضعیفه (چون تو آموزشکده خوندم) من از کجا بفهمم کتابها جوابشون درسته یا غلط؟ حوصله چک کردن اون همه سوال رو هم ندارم. همه که شاگرد زرنگ نمیشن. حالا همین راهیان رو بخونم؟ ( البته هنوز شروعش نکردم ) با جوابهاش چه کنم؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه
ایشالا بعد عید بحث رو ادامه میدیم. دوستان، من چیکار کنم؟ همینطوریش هم درسهام ضعیفه (چون تو آموزشکده خوندم) من از کجا بفهمم کتابها جوابشون درسته یا غلط؟ حوصله چک کردن اون همه سوال رو هم ندارم. همه که شاگرد زرنگ نمیشن. حالا همین راهیان رو بخونم؟ ( البته هنوز شروعش نکردم ) با جوابهاش چه کنم؟

شما مگه ساخت نیستید؟ساختی ها که سیالات نمیخونن؟:w58:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما مگه ساخت نیستید؟ساختی ها که سیالات نمیخونن؟:w58:
ساختی هستم ولی فعلا تصمیم نگرفتم کدوم یک از گرایشهای ( ساخت و تولید، طراحی کاربردی، مکاترونیک ) رو بخونم. دوستان، گرایشهای هریک از رشته ها تو ارشد چی هستن؟ مثلا طراحی کاربردی یا تبدیل یا ساخت چه گرایشهایی دارن؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه
ساختی هستم ولی فعلا تصمیم نگرفتم کدوم یک از گرایشهای ( ساخت و تولید، طراحی کاربردی، مکاترونیک ) رو بخونم. دوستان، گرایشهای هریک از رشته ها تو ارشد چی هستن؟ مثلا طراحی کاربردی یا تبدیل یا ساخت چه گرایشهایی دارن؟

رفیق دمت گرم زودی تصمیم بگیر

جامدات می رن برا طراحی کاربردی

سیالاتی هم می رن برای تبدیل انرژی

ساخت تولید هم می رن ساخت

گرایش های دیگه ارشد :خودرو /مکاترونیک/ تعلیق/ مهندسی پزشکی/ فک کنم بازم باشه

البته ممکنه طرف لیسانس جامداتی باشه ولی ارشد بره تبدیل

• Like 2
لینک به دیدگاه
رفیق دمت گرم زودی تصمیم بگیرجامدات می رن برا طراحی کاربردیسیالاتی هم می رن برای تبدیل انرژی ساخت تولید هم می رن ساختگرایش های دیگه ارشد :خودرو /مکاترونیک/ تعلیق/ مهندسی پزشکی/ فک کنم بازم باشهالبته ممکنه طرف لیسانس جامداتی باشه ولی ارشد بره تبدیل
دوست عزیز، منظورم رو نفهمیدی. سوالم اینه که هر کدوم از اینا ( تبدیل، طراحی کاربردی، ساخت، مکاترونیگ و ... ) چه گرایشهایی دارن؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه
دوست عزیز، منظورم رو نفهمیدی. سوالم اینه که هر کدوم از اینا ( تبدیل، طراحی کاربردی، ساخت، مکاترونیگ و ... ) چه گرایشهایی دارن؟

بهتر بود میگفتید هر گرایش در ارشد به چند زیر مجموعه تقسیم میشه..مثلا سیالات میشه....تبدیل..سیستم انرژی...انرژی تجدیدپذیر.....

• Like 2
لینک به دیدگاه

آها

تبدیل که: تبدیل مستقیم داره/ نیروگاه آب/ موتور احتراق داخلی/تاسیسات/نیروگاه کلی

• Like 2
لینک به دیدگاه

طراحی کاربردی هم:

دینامیک و کنترل/طراحی ماشین/طراحی ماشین ابزار/طراحی ورق ها و مخازن/

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...