رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

ساختی هستم ولی فعلا تصمیم نگرفتم کدوم یک از گرایشهای ( ساخت و تولید، طراحی کاربردی، مکاترونیک ) رو بخونم. دوستان، گرایشهای هریک از رشته ها تو ارشد چی هستن؟ مثلا طراحی کاربردی یا تبدیل یا ساخت چه گرایشهایی دارن؟

شاید در تاپیک زیر جوابتون باشه،اگر نبود اونجا به بحث و پیگیری بپردازید:a030:

بحث و گفتگو پیرامون گرایش های مختلف مکانیک در مقطع ارشد

دوستان بازم میگم لطفا کنکوری بحث کنید اینجا...

دوستان،من یکی از دوستانم هنوز فارغ التحصیل نشده و ترم آخر هستش،تاریخ اخذ مدرک رو چی باید بزنه؟

گویا خالی هم بگذاری ارور میده...کسی اطلاع داره؟

درضمن این تاپیک هم همش شده مریم و...:viannen_38:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شاید در تاپیک زیر جوابتون باشه،اگر نبود اونجا به بحث و پیگیری بپردازید:a030:

بحث و گفتگو پیرامون گرایش های مختلف مکانیک در مقطع ارشد

دوستان بازم میگم لطفا کنکوری بحث کنید اینجا...

دوستان،من یکی از دوستانم هنوز فارغ التحصیل نشده و ترم آخر هستش،تاریخ اخذ مدرک رو چی باید بزنه؟

گویا خالی هم بگذاری ارور میده...کسی اطلاع داره؟

درضمن این تاپیک هم همش شده مریم و...:viannen_38:

من تاریخ اخذ مدرک رو زدم شهریور 90...ایشون هم میتونن یک تاریخی قبل از شهریور 91 بزنن....مهم اینه که تا شهریور 91 حتما باید تموم کنند.حالا این تاریخ بستگی به تشخیص خودشون داره

:ws44:

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود...

کسی جواب دقیق نداد..کتاب سیالات جلد دوم راهیان چرا از فصل پنجم شروع میشه؟برای شماها هم همینه؟..عجب آدمایی هستینااااااا یکی جواب ما رو بده دیگه...کتاب برای جمع بندی نهایی چی خوبه؟راهیان ؟غیر اون کتاب خوب دیگه ای هم هست؟؟؟...

• Like 1
لینک به دیدگاه
درود...

کسی جواب دقیق نداد..کتاب سیالات جلد دوم راهیان چرا از فصل پنجم شروع میشه؟برای شماها هم همینه؟..عجب آدمایی هستینااااااا یکی جواب ما رو بده دیگه...کتاب برای جمع بندی نهایی چی خوبه؟راهیان ؟غیر اون کتاب خوب دیگه ای هم هست؟؟؟...

چر دعوا میکنی

ریلکس:texc5lhcbtrocnmvtp8

نه از من از فصل 9 شروع میشه!

شاید کتاب قرمزه رو داری تو:JC_thinking:

درباره جمع بندی هم من اطلاعی ندارم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
چر دعوا میکنی

ریلکس:texc5lhcbtrocnmvtp8

نه از من از فصل 9 شروع میشه!

شاید کتاب قرمزه رو داری تو:JC_thinking:

درباره جمع بندی هم من اطلاعی ندارم.

آخه کسی جواب نمیده آدم قاطی میکنه ...نه کتاب قرمز که یک جلده...من کتاب آبی رو دارم جلد یکش تموم شد رفتم جلد دومش رو بخرم دیدم از فصل 5 شروع شده ...:viannen_38:
  • Like 2
لینک به دیدگاه
آخه کسی جواب نمیده آدم قاطی میکنه ...نه کتاب قرمز که یک جلده...من کتاب آبی رو دارم جلد یکش تموم شد رفتم جلد دومش رو بخرم دیدم از فصل 5 شروع شده ...:viannen_38:

من که جواب دادم.دلیل خاصی نداره که از 5 شروع شده مباحث جلد 2 دقیقا ادامه مباحث جلد 1 هستن

• Like 5
لینک به دیدگاه
پر کردن فرم تو سایت سنجش تا کی وقت داره؟

فکر کنم 25ام!یه 6-7روز هم برا تمدید در نظر بگیر!:texc5lhcbtrocnmvtp8(شوخی)

اینم برای آقای عصبانی:texc5lhcbtrocnmvtp8

کتاب سیالات هم از 9شروع میشه...

کتاب جمع بندی هم دوستان در همین تاپیک جواب دادند،قرمز راهیان...چه فرقی میکنه که کتاب دیگه ای باشه؟

همشون سوالات کنکور سنوات قبل رو جمع آوری کردند دیگه:viannen_38:الان میخوای جمع بندی کنی؟؟!!:w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه
فکر کنم 25ام!یه 6-7روز هم برا تمدید در نظر بگیر!:texc5lhcbtrocnmvtp8(شوخی)

اینم برای آقای عصبانی:texc5lhcbtrocnmvtp8

کتاب سیالات هم از 9شروع میشه...

کتاب جمع بندی هم دوستان در همین تاپیک جواب دادند،قرمز راهیان...چه فرقی میکنه که کتاب دیگه ای باشه؟

همشون سوالات کنکور سنوات قبل رو جمع آوری کردند دیگه:viannen_38:الان میخوای جمع بندی کنی؟؟!!:w58:

آقای عصبانی هم خودتی:texc5lhcbtrocnmvtp8..خوب جوابمو کسی نداد با صدای رساتر گفتم که شاید به گوش کسی برسه...بابت این پرسیدم که کتاب بهتری هم هست چون من کتاب مشکی پوران رشته برق رو دیدم نگاه آماری هم داشت و فقط سوالات کنکور رو نداشت کلی راهنمایی می کرد از منظر آمار برای همین گفتم که کتابی بهتر از راهیان نیست که یه همچین شیوه رو داشته باشه..البته یه چند مدت پیش پرسیده بود که کتاب مشکی پوران مکانیک نیومد کسی جواب نداد....ما که مثل شماها درسخون(چیزخون) که نیستم فقط اگه وقت شد روزی 2 ساعت درس میخونیم واسه همین روش ما با شماها فرق داره و برای ما الان وقت جمعبندیه:a030:...
  • Like 1
لینک به دیدگاه
درود...

چون در ادامه جلد اول هستش و جلد اول 4 فصل رو داره............همین تست ها رو جمع مرور کنید دیگه............مسلما یک سری تست ها رو اشکال داشتید و علامت زدید....اما اگر باز هم اصرار دارید...فکر کنم مدرسان همچین بانک تست هایی رو داره

• Like 4
لینک به دیدگاه
چون در ادامه جلد اول هستش و جلد اول 4 فصل رو داره............همین تست ها رو جمع مرور کنید دیگه............مسلما یک سری تست ها رو اشکال داشتید و علامت زدید....اما اگر باز هم اصرار دارید...فکر کنم مدرسان همچین بانک تست هایی رو داره
نه جلد اول 8 فصل خانم...ممنون
  • Like 1
لینک به دیدگاه
نه جلد اول 8 فصل خانم...ممنون

خیر کتاب آبی راهیان 4 فصل داره.....(خب بچه ها سوالاتون حاشیه ای هست دیگه...منم مجبور میشم برم حاشیه...)سوال کنکوری نبود؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
خیر کتاب آبی راهیان 4 فصل داره.....(خب بچه ها سوالاتون حاشیه ای هست دیگه...منم مجبور میشم برم حاشیه...)سوال کنکوری نبود؟
نمیدونم شاید خواستن برای شما آسون بگیرن تعداد فصلها کمتر کردن اما کتاب برای ما 8 فصله:texc5lhcbtrocnmvtp8...کنکور به همین حاشیه هاشه وگرنه دیگه سوالی نمیمونه خواهر:biggrin:...
  • Like 1
لینک به دیدگاه

چی چی؟؟؟نکنی این کار رو...تا این تاپیک میاد سر و سامون بگیره شما میبریش به حاشیه:vahidrk::texc5lhcbtrocnmvtp8

این تاپیک همش شده مریم،ام تاپیک رو هم...:viannen_38::texc5lhcbtrocnmvtp8

موقع ثبت نام در دانشگاه ازت چیا رو خواستن ؟اون برگه تایید رو خواستند؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

بابا جلد اول ویرایش جدیده مثلا. این جلد دوم هنوز ویرایش قدیمه و با فهرست بندی سابق ادامه می ده که از فصل 5 می شه. نگران نباش هیچ مطلبی رو از دست ندادی

• Like 2
لینک به دیدگاه
بابا جلد اول ویرایش جدیده مثلا. این جلد دوم هنوز ویرایش قدیمه و با فهرست بندی سابق ادامه می ده که از فصل 5 می شه. نگران نباش هیچ مطلبی رو از دست ندادی
خدا رو شکر که یکی اومد جواب ما رو دقیق داد..دادا دمت گرم:a030:
لینک به دیدگاه
چی چی؟؟؟نکنی این کار رو...تا این تاپیک میاد سر و سامون بگیره شما میبریش به حاشیه:vahidrk::texc5lhcbtrocnmvtp8

این تاپیک همش شده مریم،ام تاپیک رو هم...:viannen_38::texc5lhcbtrocnmvtp8

موقع ثبت نام در دانشگاه ازت چیا رو خواستن ؟اون برگه تایید رو خواستند؟

یک سری فرم که خود دانشگاه بعد از اعلام نتایج در سایتش گذاشت...و برگی که برای فرم معدل در دانشگاه پر کردم و همونجا امضا شد....اصلا فرم سنجش احتیاجی نشد

• Like 2
لینک به دیدگاه
یک سری فرم که خود دانشگاه بعد از اعلام نتایج در سایتش گذاشت...و برگی که برای فرم معدل در دانشگاه پر کردم و همونجا امضا شد....اصلا فرم سنجش احتیاجی نشد

فرمی که دانشگاه پر کردی چیه؟

فرم سنجش چیه؟

یه فرم که صفحه آخر دفترچه هست که مال تایید معدل هست که دانشگاه پر میکنیم،همین رو میگی؟

توضیح بده فرقشون رو چون من یه دونه بیشتر ندیدم

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...