رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

لطفا اگر مقاله یا مطلب خوبی در مورد روستا شهرها دارید برام بزارید پیشاپیش ممنون

اينم يه پايان نامه در مورد روستا شهركه اميدوارم به درد بخوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 567
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام بجه ها..من یه مقاله یا مطلب راجع به "جدایی گزینی مسکونی و نظام اجتماعی" میخوام.کسی میتونه کمک کنه؟ :banel_smiley_4:

سلام

یکم توضیح بدین منظورتون چیه دقیقا ... راستش من که متوجه نشدم ...

لینک به دیدگاه
سلام بجه ها..من یه مقاله یا مطلب راجع به "جدایی گزینی مسکونی و نظام اجتماعی" میخوام.کسی میتونه کمک کنه؟ :banel_smiley_4:

چرا کسی آدمو تحویل نمی گیره اینجا؟:sigh:

دوست گرامی ؛

با عرض پوزش ؛ بهتر نیست درخواست های خود را در یک جا مطرح کنید و کمی صبوری ورزید ؛

البته جسارت بنده را در بیان این مطلب ببخشایید . دوستانه مطرح نمودم . :icon_gol:

به لینک مراجعه و روی کلمه ی دانلود کلیک بفرمایید .

چنانچه مورد دیگری مدنظرتان بود لطفا توضیح بیشتری مطرح بفرمایید .

سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

دوستان کسی از این سه مورد چیزی نداره ؟؟

[TABLE=width: 95%]

[TR]

[TD] [/TD]

[TD=colspan: 2][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

طرح جامع خرمشهر

خلاصه شرح اقدامات انجام شده دربازسازي و شهر سازي خرمشهر

بازسازی و نوسازی خرمشهر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان يه مقاله درباره حمل ونقل شهري مي خوام زود زودفوريه:banel_smiley_4:

درود ؛

کاش دقیق تر بیان می نمودید در پی چگونه مقاله ای هستید ؛

نمی دانم به کار می آیند یا خیر به موارد زیر رجوع کنید ، شاید بد نباشد .

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر مقصودتان این قبیل موارد باشد ؛ تصور می کنم با جستجو در اینترنت نتایج قابل توجهی را بیابید . در غیر این صورت اگر مقصودتان را روشن تر بیان بفرمایید ، کمک بهتری می توان نمود .

موفق باشید .

--» برای مشاهده ی مقالات یا لینک دانلود آن ها ، لطفا روی عنوان هر مقاله موارد کلیک بفرمایید .

لینک به دیدگاه

با سلام

برای پایان ترم یه پژوهش دارم که توش موندم و از بین موضوعات زیر باید یکی رو انتخاب کنم

1-نگرش ها و دیدگاههای شهر.شهروندی و شهرسازی بعد از جنگ جهانی دوم

2-نگرش ها و دیدگاههای نوین شهری

3-new urbanism

new urbansin-4خداییش این یکیو اصلا نفهمیدم

5-urban-village

در ضمن استاد گفته که توی پژوهش باید پی نوشت-ارجاع-refrence رعایت بشه در صورتی که من تازه ترم یک هستم و اصلا نمیدونم اینا یعنی چی

خواهشا هرکی میتونه به من کمک کنه!!!

لینک به دیدگاه
با سلام

برای پایان ترم یه پژوهش دارم که توش موندم و از بین موضوعات زیر باید یکی رو انتخاب کنم

3-new urbanism

5-urban-village

در ضمن استاد گفته که توی پژوهش باید پی نوشت-ارجاع-refrence رعایت بشه در صورتی که من تازه ترم یک هستم و اصلا نمیدونم اینا یعنی چی

کتاب نظریه های شهری رنه شورت ترجمه زیاری یه جورایی خلاصه ای از نظریات مختلف شهری هستش که از روی اون میتونی موضوع رو انتخاب کنی و بعدش به منابع مربوطه مراجعه کنی.

مثلاً نظریه جهانی شدن که مقالات زیادی اخیراً دربارش بوده و میتونی از همون کتاب یا کتاب مكتب‌ها، نظریه‌ها و مدلهای برنامه و برنامه‌ریزی منطقه‌ای همون زیاری یا کتاب جهانی شدن و شهر ترجمه پوراحمد هم استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

slm age emkanesh hast behem komak konid.man payanamam dar morede erteghaye tarhe tose mahale mantaghe17 teh ba estefade az mosharekate mardomiye.hala man moshkelate mosharekate mardomiuo 2 iran bad tehrano mikhastam age emkanesh hast sarian komakam konid ya rahnamaim konid mamnon misham

:ws52:

لینک به دیدگاه
با سلام

3-new urbanism

5-urban-village

سلام

اگر ترم یک هستید که واقعا ظلم کرده در حقتون .:ws38::ws52:

مورد چهارم بنظرم باید urbansim باشه (شبیه سازی شهری ) یا urban Simulation یه جور سیستم پشتیبانی برای کاربری اراضی ، حمل و نقل و برنامه ریزی محیطی هست . البته من به این new اولش هم مشکوکم . اینو دقیقا بپرسید ببینم چیه ...

در هر صورت اگر شبیه سازی شهری بود این دو تا ارائه رو ببین به کارت میاد .

لینک به دیدگاه
slm age emkanesh hast behem komak konid.man payanamam dar morede erteghaye tarhe tose mahale mantaghe17 teh ba estefade az mosharekate mardomiye.hala man moshkelate mosharekate mardomiuo 2 iran bad tehrano mikhastam age emkanesh hast sarian komakam konid ya rahnamaim konid mamnon misham

:ws52:

سلام

به این تاپیک ها مراجعه کنید .

[h=1]مشاركت مردمي[/h][h=1]مدیریت شهری و مشارکت مردمی[/h]

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

من نسخه سالم و قابل استفاده مقاله "كندوكاوي در معناي شكل شهر" را می‌خواستم :banel_smiley_4: متأسفانه در فایل pdf فونت‌ها embed نشده و تلاش‌های من نتیجه‌ای نداد! :sigh:

این لینک مقاله:

اگر این فایل توی سیستم شما درست نشون داده می‌شه، ممنون میشم به صورت عکس یا با تبدیل مجدد به pdf در اختیار من قرار بدید. اگر هم نسخه سالمی از این مقاله دارید، همین‌طور :w16:

پیشاپیش ممنون :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

من نسخه سالم و قابل استفاده مقاله "كندوكاوي در معناي شكل شهر" را می‌خواستم :banel_smiley_4: متأسفانه در فایل pdf فونت‌ها embed نشده و تلاش‌های من نتیجه‌ای نداد! :sigh:

این لینک مقاله:

اگر این فایل توی سیستم شما درست نشون داده می‌شه، ممنون میشم به صورت عکس یا با تبدیل مجدد به pdf در اختیار من قرار بدید. اگر هم نسخه سالمی از این مقاله دارید، همین‌طور :w16:

پیشاپیش ممنون :a030:

سلام

اگه واسه فرح حبیب هستش و جز مقالات نشریه هنرهای زیبا میتونی از لینک زیر دانلود کنی:

http://www.noandishaan.com/forums/thread71-3.html

مقاله شماره 92 :a030:

لینک به دیدگاه
ممنون :a030:

ممنون محمد جان؛ ولی این هم همون فایلی هست که لینک داده بودم. واسه من همون شکلی بود. بی‌زحمت تست کنید ببینید درست نشون می‌ده :a030:

آره فونت YagutBold رو لازم داره icon_pf%20(34).gif

من راستش فعلاً سرچ نکردم، ولی فکر کنم میشه تو نت گیر آورد :ws52:

لینک به دیدگاه
آره فونت YagutBold رو لازم داره icon_pf%20%2834%29.gif

من راستش فعلاً سرچ نکردم، ولی فکر کنم میشه تو نت گیر آورد :ws52:

درسته... من فونت‌هایی که می‌خواست را دانلود و کپی کردم. بعد از چند ساعت درگیری، این شد نتیجه :banel_smiley_4:

i199826_form-c.png

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام.من یه سری مطالب کامل راجع به طرح های توسعه شهری در ایران میخوام.طرح های تفصیلی یا طرح ملی آمایش یا طرح کالبدی ملی یا منطقه ای یا طرح توسعه و عمران ناحیه ای....فرقی نمیکنه کدوم باشه.یکی از موارد بالا....ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...